Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Manželka napadla milenku svého manžela
16.06.
drsná pomsta

Podvedená žena připravila pálivou odplatu. Odnesla to milenka

Ve Vietnamu se nevěra neodpouští. O tom ví své kosmetička Giang (30), kterou si našla manželka muže, se kterým se mladá dívka scházela, a po svém si to s milenkou vyřídila.

Dechová zkouška alkoholtesterem
13.06.
To nevyšlo

Kolega v práci jezdí opilý, volal muž strážníkům. Sám byl namol!

Opravdu originálně v úterý vyřešil neshody s kolegou z práce třiatřicetiletý muž z Brna. Zavolal městské strážníky, kterým oznámil, že jeho rival jezdí v práci s vysokozdvižným vozíkem opilý.

Meghan Markle
27.04.
FOTKY Svatba se blíží

Meghan se ukázala ve svatebním! Princ William plánuje pomstu

Už za tři týdny si britský princ Harry a americká herečka Meghan Markle řeknou svá ano. Meghan už má podobnou situaci několikrát za sebou - ať už ve vlastním životě či v seriálu, kde si nevěstu zahrála v posledním díle. Podívejte se, jaké šaty oblékla.

Prásk.tv píše:

Corrina Foss - 1
čtěte o tématu pomsta na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Co dát dětem na svačinku? Bezlepkové křupky!

Doba dovolených a výletů se blíží a my pro vás máme tip, co dát dětem ke svačince nebo na mlsání. A pokud vás čeká delší cestování objevte s námi svět pana Křupky, který má pro vaše děti spoustu her a zábavy.

Muži a porno - ilustrační foto - 1
14.04.
Šílené překvapení

Ženě se ozval kamarád po 20 letech. Důvod ji šokoval a ponížil!

Obrovský šok zažila nejmenovaná Britka poté, co se jí náhle ozval kamarád, kterého neviděla 20 let. A oznámil jí, že na portálu Pornhub objevil video, na němž je dotyčná zachycená při sexu.

Rus Vladislav Šulga otrávil své kolegy prudkým jedem
12.04.
Otrávil desítky lidí

Šílená pomsta! Nepovýšili ho, tak dal v práci do vody prudký jed!

Neuvěřitelně brutální pomstu vymyslel Rus, kterého nadřízení přeskočili při povyšování. Zhrzené ego chtěl zahojit tak, že kolegům v práci "říznul" vodu prudkým jedem. Otrávil desítky lidí.

Vladimír Putin na konferenci v Biškeku
aktualizováno 17.03.
Roztržka mezi zeměmi

Rusko vyhostí britské diplomaty! Mstí se za slova o vraždě agenta

Rusko vyhostí ze země 23 britských diplomatů. Na odjezd mají týden. Ruské úřady zároveň odvolaly souhlas s fungováním britského generálního konzulátu v Petrohradu a nařídily zastavit v Rusku činnost britské organizace pro rozvoj kulturních vztahů - Britské rady.

Márnice
aktualizováno 01.03.
spletl si adresu

Muž se chtěl pomstít policistům, výbuch zabil nevinného člověka!

Newyorská policie ve středu zadržela muže, jehož podomácku vyrobená bomba zabila muže (73). Určená byla původně právě strážcům zákona, kteří agresora už dříve zatkli za neoprávněné džení zbraní. Pachatel si ale spletl adresu.

Rozkrok
01.02.
Děsivá pomsta

Muž polichotil známé, žárlivá partnerka ho strašlivě zmrzačila!

Na začátku byl nevinný kompliment, na konci zmrzačující zranění, které ani lékaři nedokáží odstranit. Za otřesným případem stojí chorobná žárlivost ženy, která nesnesla, že její partner polichotil někomu jinému.

2098579
aktualizováno 29.01.
Opilé řádění

Zhrzený muž se mstil bývalce. Poničil 14 zaparkovaných aut!

Opravdu nešťastným způsobem se rozhodl řešit rozchod s partnerkou devatenáctiletý mladík z Prahy. Svůj vztek a frustraci si totiž hodlal vybít na autě své bývalé. Jenže nevěděl, které to je a tak si "posvítil" na celé parkoviště.

Zadržená Češka Tereza H.
23.01.
zvyk gangů

Rodině Terezy hrozí nebezpečí. Členové kartelu se mohou pomstít

Příbuzní Češky zadržené v Pákistánu mohou být v nebezpečné situaci. Tereza s celníky spolupracuje a neváhala prozradit informace o svých komplicích. "On mě zabije,“ řekla vyděšeně, když vyzradila citlivé informace. V zahraničí není nic neobvyklého, že se drogový gang mstí na rodině a známých. Často neváhají ani vraždit.