Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Odmítání
09.03.
kuriózní soud

Přelomový rozsudek: Prst v zadku během milování není sexuální útok

Poněkud kuriózní případ řešil ve středu soud v britském Leedsu. 26letý Scott Howard se zpovídal z toho, že strčil během sexu partnerce prst do zadku. Soudce nakonec rozhodl, že se nejednalo o sexuální útok.

Žena cvičí
13.10.
sportovní statistika

Češi cvičení moc nemusí. Víme, jak se dostat do formy za 15 minut

V Česku se sportu pravidelně věnuje zhruba třetina lidí. Častěji přitom sportují muži než ženy. Nejoblíbenější aktivitou je fotbal. Vyplývá to z údajů Českého statistického úřadu (ČSÚ).

Marek z Robinsonova ostrova v tangách
aktualizováno 24.04.
Robinsonův ostrov

Na Ostrově bude veselo, jeden hráč vystrčí holý zadek! VIDEO

I v drsných podmínkách na Robinsonově ostrově si hráči užijí legraci. Důkazem bude pondělní díl, v němž všichni uvidí trochu víc, než by chtěli. Jeden ze soutěžících totiž prohraje sázku a bude se muset obnažit.

Prásk.tv píše:

Nastya Nass
čtěte o tématu zadek na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sportka letos vytvořila už 200 nových milionářů

Nejoblíbenější česká loterie udělala v tomto roce milionáře už ze dvou stovek sázejících. Celkem si tito výherci rozdělili přes miliardu korun, největší částku si odnesl muž ze Zlínska, který je díky Sportce bohatší o 92 milionů korun.

Cvičení v kanceláři
14.02.
cvičit se dá všude

Dostaňte se do formy za 15 minut! Tento cvik můžete dělat i v práci

Zkoušeli jste se někdy postavit a znovu si sednou s použitím jen jedné nohy? Že ne? Tento cvik je perfektní na zpevnění spodní části těla. A můžete ho praktikovat i v kanceláři.

Americký konvoj v Praze - 3
aktualizováno 20.10.
incident s vojáky

Ukázal nahý zadek na americký konvoj. Jen přestupek, řekl soud

Vystrčil nahý zadek na americký vojenský konvoj a dostal za to podmínku na deset měsíců podmíněně. Teď ale soud rozsudek zrušil a přehodnotil ho jen na přestupek. Za ten hrozí už jen pokuta.

Oplzlé selfie
14.09.
video Chápete to?

To přehnala! Dívku načapali, jak si na veřejnosti fotí oplzlé selfie!

Posedlost vlastními fotkami je u někoho téměř chorobná. Tato dívka dostala potřebu udělat si velmi podivné selfie na velmi zvláštním místě.

Čech vystrčil zadek na americký konvoj
16.08.
soud ho potrestal

Takhle český veterán vystrčil holý zadek na americký konvoj. VIDEO

Za vystrčení holého zadku na projíždějící konvoj Američanů dostal český válečný veterán desetiměsíční podmínku. Rozhodl tak okresní soud ve Vyškově.

Muž na sekvoji
28.03.
galerie nevšední podívaná

Muž s holou zadnicí "zahnízdil" na sekvoji! Na policisty házel šišky

Policisté ze Seattlu se celých 24 hodin snažili sundat z 25 metrů vysokého stromu muže, který ohrožoval nejen sebe, ale i chodce a řidiče. Muž jim zásah komplikoval, jak jen mohl. Po vyšetřovatelích házel šišky, ukazoval na ně holou zadnici a dokonce vyhrožoval, že má nůž.

Smutný muž
aktualizováno 13.08.
kuriózní úraz

Muž běžel k doktorovi s bolavým zadkem. Neuvěříte, co s ním měl!

Více než den bojoval s ukrutnou bolestí konečníku muž z Číny. Když už se ale muka nedala vydržet, odhodlal se jít k doktorovi. A ten nemohl věřit vlastním očí.

Miss Bum Bum
aktualizováno 06.08.
video miss bum-bum

Z toho zrak přechází. Brazilky opět soutěží o nejkrásnější zadeček!

Nezvyklou, ale už tradiční soutěž Miss Bum-Bum v těchto dnech opět pořádá Brazílie. Nejde v ní o nic jiného, než o nejkrásnější dámský zadeček. Semifinalistky už vzbudily pořádný rozruch v Sau Paulu, kde se procházely jen v plavkách...