Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Policie hledá svědky brutální bitky v Praze
20.11.
pátrání poznáváte je?

Video brutální přesilovky: Shodil muži kšiltovku a dopadl strašně!

Rychlým převozem muže (26) do nemocnice skončily noční neshody s mladíkem na tramvajové zastávce v Praze. Tomu muž při hádce shodil kšiltovku, mladík si ale přivolal kumpány a "troufalci" se pomstil. Incident se stal už 24. září, policistům se ale nedaří najít hlavní aktéry.

Řidič dodávky najel na tramvajový ostrůvek
14.11.
Alkohol za volantem

Řidič poslal dodávku na ostrůvek tramvaje. Byl namol opilý

Řidič modrého mercedesu najel v noci na úterý na Karlově náměstí v Praze na tramvajový ostrůvek. Dechová zkouška u něj odhalila požití většího množství alkoholu před jízdou.

Revizor - ilustrační foto
07.11.
pražská MHD

Cestující, pozor! Revizoři dnes chystají obří zátah na neplatiče

Cestující v pražské MHD by se dnes měli mít na pozoru a zkontrolovat si, jestli mají platnou jízdenku. Dopravní podnik totiž spouští tzv. Akci revizor a chystá zátah na černé pasažéry. V metru, tramvajích i autobusech se to bude dnes kontrolory jen hemžit.

Prásk.tv píše:

Smích na zastávce
čtěte o tématu tramvaj na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NADBYTEK VODY V TĚLE MŮŽE ŠKODIT.

JAK SE JÍ ZBAVIT?

Srážka tramvají v Brně - 5
aktualizováno 06.11.
Vážná nehoda

V centru Brna se srazily tramvaje! Osm zraněných a velká škoda

Krátce po deváté hodině v neděli večer se v centru Brna čelně srazily dvě tramvaje. U nehody zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému. Záchranáři převáželi zraněné cestující do několika brněnských nemocnic. Podle policie bude škoda nejméně 1 milion korun.

Srážka tramvají v Ostravě
aktualizováno 27.10.
nepozorný řidič

V Ostravě se srazily dvě tramvaje. Zranilo se nejméně jedenáct lidí

Jedenáct lidí se zranilo při srážce dvou tramvají v Ostravě. Jeden z řidičů se pravděpodobně nedostatečně věnoval řízení, pozdě zareagoval a narazil do před ním jedoucí soupravy.

Nehodu odnesla zejména přední část kultovního sportovního chevroletu
aktualizováno 22.10.
nehody v Praze a okolí

Řidič zničil kultovní auto o svodidla, další nabodla tramvaj

Dvě auta doplatila v sobotu v noci v Praze a okolí a nešetrnou jízdu svých řidičů. Kultovní sportovní Chevrolet Camaro skončil svou pouť na svodidlech dálnice D1, Škoda Octavia vjela do cesty tramvaji, která ji nabodla spřáhlem.

Nehoda na Dukelské třídě - 2
aktualizováno 04.10.
galerie kuriózní nehoda

Auto narazilo v Brně do tramvaje, řidiči bylo teprve 14 let!

Brněnští policisté řeší velmi kuriózní nehodu, která se stala na Dukelské třídě po úterní osmé hodině večer. Do tramvaje nabouralo osobní auto, za volantem přitom seděl teprve čtrnáctiletý chlapec.

Napadení v Ostravě
aktualizováno 18.08.
Ostrava-Hrabůvka

Žena čekala na autobus, násilník ji odtáhl do křoví! Hledá ho policie

Policisté v Ostravě řeší další případ pokusu o znásilnění. Neznámý muž cestoval stejnou tramvají jako čtyřiadvacetiletá žena. Když vystoupila, měl ji pronásledovat na autobusovou zastávku. Tam k ní přistoupil a zatáhl ji do křoví. Násilník je nyní na útěku.

2030405
aktualizováno 06.08.
Dopravní nehoda

V centru Ostravy se srazily tramvaje! Dva lidé se zranili

V centru Ostravy se v sobotu večer srazily dvě tramvaje, na místě by podle prvotních informací měli být dva zranění. Doprava v centru města byla kvůli nehodě omezena. Na místě řešili nehodu policisté i vyšetřovatelé dopravního podniku.

Tramvaj v Praze - ilustrační foto
27.07.
Ochromil dopravu

Muž v Praze vyskočil z okna, dopadl přímo na tramvajovou trať

Přímo v centru Prahy se ve čtvrtek před polednem zřejmě rozhodl skoncovat se svým životem osmačtyřicetiletý muž. Kolemjdoucí jej našli v tramvajovém kolejišti. Záchranáři se jej snažili několik desítek minut oživit. Na déle jak hodinu musel být zastaven provoz tramvajové linky 9.