Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Delia Balmer a John Sweeney
12.10.
Děsivá zpověď

Žena žila se sériovým vrahem! "Věděla jsem, že mě rozřeže!"

Žena, která několik let žila se sériovým vrahem, se rozhodla promluvit. Popsala, jak našla jeho sekyru a další nářadí. Hned věděla, že je další na řadě - a přežila jen zázrakem. Teď tvrdí, že její tělo sice žije, uvnitř ale opravdu zemřela.

Slovák Ján zhubl za rok 175 kilo - 3
aktualizováno 27.09.
Extrémní proměna

Honza vážil skoro 300 kilo, zhubl 175! Promluvil o sexu před a po

Slovák Jan vážil neuvěřitelných 300 kilo, když se konečně rozhodl s tím něco udělat. Díky pořadu TV Markíza zhubl šokujících 175 kilo a začal konečně naplno žít. A užívá si i slastí, které kvůli obezitě musel omezit na minimum.

KOŘENÍ: Nácvik života na Marsu
23.09.

KOŘENÍ: Nácvik života na Marsu

Došlápnutí lidského chodidla na povrch Marsu bude největším okamžikem v historii dobývání vesmíru od roku 1969, kdy člověk přistál na Měsíci.

Prásk.tv píše:

Josh Marino - 1
čtěte o tématu život na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 1 SKLENIČKA UNESE TUNY !!!

Každý z nás má doma nápojové sklo, které používá na denní bázi jako něco zcela samozřejmého. Každému z nás se stalo, že taková sklenička praskla nebo spadla a rozbila se. Zejména z těchto osobních zkušeností vnímáme tento druh skla jako něco velmi křehkého a naše chování ke sklu je pak tímto ovlivněno. A je to tak správně !

Novorozenec - 1
08.09.
Šlechetná Slovenka

Marie zemřela, aby dcerka mohla žít! Odmítla léčbu před porodem

Šlechetný čin mladé Slovenky vhání slzy do očí. Manželka řeckokatolického kněze Mária Sabolová obětovala svůj život za život nenarozeného dítěte. Před pár dny podlehla zákeřné chorobě.

Těhotná pije alkohol
08.09.
pití v těhotenství

Šokující studie: Tak bude vypadat vaše dítě, když budete pít alkohol

O více než dvacet let vám zkrátí život nadměrná konzumace alkoholu. Vyplývá to z nové studie Národního ústavu duševního zdraví. V Evropě je také až 2,6krát větší výskyt fetálního alkoholového syndromu než ve světě, v jehož důsledku není více než polovina jím postižených dětí schopna samostatného života v dospělosti.

Rodiče obětovali dvojčata
24.08.
osudové rozhodnutí

Rodiče obětovali dvojčata, aby zachránili život svému miminku!

Když se snoubenci Jemma a Murray dozvěděli, že čekají miminko, jejich štěstí nebralo konce. Pak ale jediný ultrazvuk sny o štěstí proměnil na prach. Těhotná žena se od lékařů dozvěděla, že miminka čeká ve skutečnosti hned tři, ale všechny určitě nepřežijí.

Záchranáři
aktualizováno 03.08.
pohotová reakce

Maminka je mrtvá, tvrdily děti z Chebu! Zachránily dva životy

Dvě malé děti z Chebu v úterý pořádně vyděsily sousedku, když jí řekly, že maminka je mrtvá. Tímto prohlášením ale zachránily život nejen jí, ale i sedmačtyřicetiletému muži. Přivolaní policisté totiž dvojici našli v bezvědomí ležet v koupelně, otrávila se oxidem uhelnatým.

Co jíst v jakém věku
30.07.
Zdravý jídelníček

Co jíst a dělat, abyste byli celý život fit? Podrobný NÁVOD

Jak rosteme a stárneme, nemění se jen naše názory, ale také potřeby našeho těla, pokud jde o složení potravy a živin. Specialistka na výživu sestavila unikátní přehled, jaká strava je pro nás nejlepší v jednotlivých dekádách života.

Planeta ve vesmíru
aktualizováno 20.06.
Převratný objev

NASA našla 10 planet podobných Zemi. Může na nich být život

Vědci z NASA objevili 219 nových objektů. Z toho minimálně deset z nich splňuje předpoklady pro život. Lidstvu se tak možná otevírají další možnosti, kam se přemístit, až bude naše planeta neobyvatelná.

2009482
12.06.
STŘEPINY

Fenomén selfie jako riziko smrti

Selfie, neboli fotografie sebe sama pořízená chytrým telefonem, je fenoménem naší doby. Každý den se takových fotek vyfotí na světě až milion.