Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Meghan je těhotná
aktualizováno 07.09.
královská rodina

Skrývá Meghan těhotenské bříško? Video to podle Britů dokazuje

Vévodkyně Meghan znovu vzbudila zájem médií. Šaty, ve kterých přišla na benefiční koncert v Londýně, podle některých reportérů skrývají těhotenské bříško. Třiatřicetiletý princ Harry a o čtyři roky starší Meghan se vzali v květnu.

Meghan a Harry si připíjejí v Dublinu
13.07.
je těhotná?

Konec dohadů: Už je jasné, zda je Meghan těhotná! FOTO jako důkaz

Velká Británie v posledních týdnech sleduje každý krok novomanželů Meghan a Harryho. A všechny nejvíc zajímá, kdy ti dva přivedou na svět potomka. Že by už bylo zaděláno?

Harry a Meghan v kabrioletu
aktualizováno 15.06.
všechny oblafli

Harrymu a Meghan se podařilo nemožné! Utajili velkou událost

Ačkoli jsou vévodkyně Meghan a princ Harry pod přísným dohledem médií, zdá se, že se jim podařilo nemožné - na celé dva týdny se vypařili na líbánky, aniž by to kdokoliv zaznamenal. Pár si podle novinářů užil vysněnou dovolenou ve východní Africe, plánovaná cesta do Kanady se tak nekoná.

Prásk.tv píše:

Meghan Markle a její matka Doria Ragland - 1
čtěte o tématu princ Harry na Prásk.tv
Královna Alžděta a George Brandis - 3
03.06.
všimli jste si?

Fanoušci Harryho a Meghan šílí nadšením! Kvůli detailu na fotce

Nebýt souhlasu královny Alžběty II., svatba Harryho a Meghan by se nikdy nekonala. Královna má vždy poslední a rozhodující slovo. Teprve teď se ale ukázalo, jak moc si Meghan oblíbila.

Harry a Meghan v kabrioletu
aktualizováno 01.06.
Už to tu bylo

Sňatek Harryho je prokletý, bojí se Britové! Opakuje se historie?

Svatba zrzavého prince se starší ženou - to už tu jednou bylo. Nebylo to příliš veselé manželství, a tak se Britové obávají, že se bude historie opakovat. Princ Harry a Meghan Markle ale zatím dva týdny po svatbě působí šťastně.

Meghan Markle a princ Harry - 2
27.05.
lechtivé problémy

Trable vévodkyně Meghan: Na líbánkách málem přišla o kalhotky!

Kam se vydají na svou svatební cestu princ Harry a manželkou Meghan, je zatím zahaleno tajemstvím. Vévodkyně ale určitě doufá, že bude klidnější než její líbánky s prvním mužem. Málem tam totiž přišla o kalhotky.

Princ Charles se syny
aktualizováno 27.05.
zakopali válečnou sekeru

Usmíření po letech nenávisti: Harryho přání Charlese šokovalo!

Novomanželka britského prince Harryho Meghan okouzlila snad celý svět. A to nejen veřejnost, ale i příbuzné svého chotě. Říká se, že je to právě ona, která dokázala napravit pošramocený vztah svého manžela s jeho otcem.

Pippa Middleton a Jessica Mulroney
aktualizováno 24.05.
královská svatba

Kdo vystřídal Pippu? Tohle je nejvíc sexy zadeček z Windsoru

Před sedmi lety se po svatbě Williama (35) a Kate (36) neřešilo nic jiného než pozadí jedné z družiček. Tehdy se Pippa Midleton (34) z hodiny na hodinu stala majitelkou nejkrásnějšího pozadí, které se ukázalo na obřadu. Na svatbě Harryho (33) a Meghan (36) se historie opakovala. Komu tentokrát patřil nejvíc sexy zadek?

Meghan Markle a princ Harry - 2
aktualizováno 23.05.
královské povinnosti

Meghan začal tvrdý režim! Jako vévodkyně září, toto ale musí nosit

Sňatkem s princem Harry začal bývalé herečce Meghan Markle tvrdý režim. Jako vévodkyně ze Sussexu má řadu povinností a musí dodržovat i některá přísná pravidla týkající se mimo jiné i jejího šatníku. Meghan už má ve své nové roli za sebou první oficiální akci, na půvabu ale rozhodně neztrácí.

KVětiny z královské svatby
aktualizováno 22.05.
Svatba Harryho a Meghan

Záhada vyřešena! Palác řekl, kam zmizely kytky z královské svatby

Květiny, které zdobily královskou svatbu prince Harryho a herečky Meghan Markle, našly další využití. Bezprostředně po obřadu je královský palác rozdělil mezi několik charit. V jednom z hospiců tak udělali radost i seniorce, která jako devatenáctiletá pomáhala při přípravách svatebních šatů pro královnu Alžbětu II.