Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

rostoucí hladiny

Konec světa, jak ho známe? Led v Grónsku taje, hladiny se zvednou

Tání grónského ledovce je stále rychlejší a vědci se bojí růstu hladin moří a oceánů, protože se s takovou rychlostí vůbec nepočítalo. Za vším je "tmavý led", který odráží méně slunečního záření. Za tmavnutím ledu stojí nejen látky ze vzduchu, ale hlavně řasy, které v nehostinných podmínkách žijí, uvádí vědci projektu Black and Bloom.

ztráta naděje

Noční můra pod vodou: Potápěč čekal ve vzduchové kapse 2 dny!

Potápěč Xisco Gràcia si prožil skutečnou noční můru, když dva dny strávil v podvodní jeskyni, kde musel spoléhat na vzduchovou kapsu. Jak se hodiny měnily v dny, začal si potápěč uvědomovat, že ho nejspíš nenajdou včas, při čekání na záchranu ztratil naději.

výsledek vyšetřování

Poslední fotografie: Dívka zemřela ve vaně kvůli nabíjení mobilu

Tragickou smrt mladé dívky (†14) vyšetřují policisté z Nového Mexika. Dívku podle všeho usmrtil elektrický proud jen kvůli tomu, že si nabíjela telefon, zatímco si s ním hrála ve vaně. Jen chvíli předtím poslala kamarádce fotku s tím, jak se na koupel připravila, tu nyní policisté zveřejnili, aby varovali další neopatrné jedince.

Prásk.tv píše:

Skok do vody
čtěte o tématu voda na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Plánujete rekonstrukci a sháníte řemeslníka? Připravte se na něj

Co všechno byste měli u řemeslníků pohlídat

galerie reakce na omluvu

Opařil manželku, teď chce vše vzít zpět. Věřím mu, šokuje Markéta!

Muž, kterého policie tento týden obvinila z těžkého ublížení na zdraví, se prostřednictvím médií omluvil manželce za popáleniny, které jí způsobil horkou vodou. Markéta už je z nemocnice venku a jak přiznala TN.cz, svému muži věří, že činu lituje. I tak z něj má ale strach.

Manžel napadené ženy znetvořená vroucí vodou
Aktualizováno 14.7. 2017 10:41
lituje toho

"Byl to zkrat, mrzí mě to!": Muž opařil Markétu, teď jí posílá VZKAZ

Policie ho obvinila z těžkého ublížení na zdraví, manžel opařené Markéty nyní všeho lituje. Tvrdí, že jednal v afektu a že šlo o nejhorší věc, co kdy udělal. Markéta se poté, co na ni Roman chrstnul horkou vodu, manžela bojí a návrat domů rozhodně neplánuje.

Žraloci plavali na děti
Aktualizováno 14.7. 2017 10:36
neuvěřitelné záběry

VIDEO: Dron natočil hejno 400 žraloků, dva obří se vrhli k dětem!

Záběry z dronu nedaleko australského pobřeží zachycují něco opravdu neskutečného. Hejno asi čtyř set žraloků lovících potravu zamířilo k nicnetušícím dětem ve vodě. Pak se stala těžko uvěřitelná věc.

kritické prázdniny

Za rok se utopilo 181 lidí! Nejvíc umírají muži, tohle je hlavní příčina

V českých vodách se každoročně utopí desítky lidí, loni jich zemřelo hned 181! Ačkoli jsou tato čísla oproti předešlým rokům mírnější, i tak nejde o zanedbatelný počet. Nejvíc lidí umírá při pádu do rybníka nebo řeky.

Napadená žena znetvořená vroucí vodou
Aktualizováno 13.7. 2017 11:00
drsná zpověď vyléčí se?

Markéta o útoku i zohavení: 'Měla jsem puchýře i slepenou pusu!'

Markéta promluvila o chvílích hrůzy, které o víkendu prožila při oslavě svých 40. narozenin. Tvrdí, že ji ve spánku brutálně napadl manžel. Vylil na ni horkou vodu a zohavil jí tak tvář. Muže už vyšetřuje policie, napadená žena z něj má obrovský strach.

Napadená žena znetvořená vroucí vodou
Aktualizováno 12.7. 2017 10:38
foto uvnitř otřesný případ

Markéta prožívá po oslavě peklo: Manžel mě opařil a pak ještě zbil!

Na internetu kolují fotografie ženy z Teplicka, pro kterou oslava 40. narozenin skončila opravdu hrozivě. Má znetvořený obličej od vařicí vody, tu na ni prý chrstl ve spánku manžel. Skončila v nemocnici, teď se bojí, co bude dál.

Vodní záchranáři - Ilustrační foto
Aktualizováno 8.7. 2017 22:27
smutný konec pátrání

Po malém dítěti (†5) pátrali na Živohošti, tělo našli v přehradě

Tragédií skončilo sobotní odpoledne na Živohošti. Kvůli nezletilému dítěti se rozjelo velmi intenzivní pátrání, do kterého se zapojila celá řada lidí, bohužel záchranáři našli nehybné tělo ve vodě. I přes pokusy o resuscitaci se ho už oživit nepodařilo. Případem se zabývají kriminalisté.