Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Ordinace v růžové zahradě
27.05.
čí odchod bolel nejvíc?

V Ordinaci se umírá jak na běžícím páse. Smrt Andrey nebyla nejhorší

Ve čtvrtek opustila seriál Ordinace v růžové zahradě 2 jedna z nejoblíbenějších postav. Andrea Hanáková podlehla střelným zraněním, když se vrhla do cesty kulkám, aby zachránila kamarádku Martinu. Úmrtí, u kterých diváci jen stěží potlačovali slzy, bylo ale v Ordinaci daleko víc.

Ordinace: Magda zemřela
15.12.
video Ordinace v růžové zahradě

Vzpomínáte? Takhle opustila Ordinaci Magda Mázlová! VIDEO

Ačkoli už je to tři roky, co opustila seriál Ordinace v růžové zahradě 2, stále patří mezi nejoblíbenější postavy. Magda Mázlová, třetí manželka primáře Čestmíra, podlehla po vážné chřipce myokarditidě. Připomeňte si její poslední okamžiky.

Stela Seifertová, Magda Mázlová a Dalibor Frynta - 1
14.12.
výsledky ankety

Která postava z Ordinace lidem chybí? Tato smrt je zasáhla nejvíc!

V úterý opustila seriál Ordinace v růžové zahradě 2 postava Lenky Ženíškové. Prohrála svůj boj s rakovinou prsu. Jak se ale ukázalo, lidé byli daleko smutnější z odchodu jiné herečky - nejvíce jim chybí Magda Mázlová.

Prásk.tv píše:

Ordinace v růžové zahradě 2
čtěte o tématu Magda Mázlová na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE O luxusní šperkovnici Peruvian Lily v limitované edici s tělovou a koupelovou kosmetikou Winter in Venice.

Blíží se čas vánoc a tak hledáme inspiraci, jak udělat radost našim blízkým. Chceme, aby dárek byl originální, nezapomenutelný a praktický.

Ordinace: Magda zemřela, rodina truchlí
aktualizováno 06.12.
chudák mázl

ORDINACE: Je to prokletí? Mázlovi umřela třetí žena! Co vy na to? Hlasujte v ANKETĚ

Vypadá to, že každá seriálová partnerka doktora Mázla z Ordinace v Růžové zahradě 2, je předem odsouzená k smrti. Umřela mu už třetí žena. Jaké byly jejich tragické osudy?