Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Víko z autobusu useklo cyklistovi ruku
Aktualizováno 21.5. 2017 15:29
Děsivá nehoda

Autobusu se za jízdy otevřelo víko motoru. Cyklistovi uřízlo ruku!

O levou ruku přišel v neděli před polednem sedmasedmdesátiletý cyklista na Domažlicku. Autobusu, který projížděl kolem, se totiž náhle otevřel jeden z postranních panelů a muže na kole vážně zranil.

VÍKEND: Krasopísmo

Víte, co je to pentlovka, stuhovka nebo třeba švihovka? Ještě před válkou to věděl každý aranžér výloh nebo kavárník. Jsou to styly psacího písma, kterými obchodník ráno vypisoval denní nabídku na tabuli.

Ordinace v Růžové zahradě 2

Petr Rychlý skončil na vozíku: V Ordinaci si zlomil ruku i nohu!

Kdo jste si někdy zlomil nohu nebo ruku, asi si vzpomenete, jak bylo žití najednou poněkud komplikovanější. A co teprve kdybyste si zlomili obě končetiny! To na vlastní kůži prožívá Petr Rychlý, který aktuálně hraje se zasádrovanými končetinami. A je to očistec!

Prásk.tv píše:

Emma Drobná - 6
čtěte o tématu ruka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bydlicí gramotnost: Chystáte se kupovat nemovitost? Finance plánujte s předstihem

Bydlet ve svém a dostatečně zabezpečit do budoucna sebe a své děti je takovým životním evergreenem.

sledované setkání

Trump a Merkelová: Svět řeší nepodání ruky. Do oka si nepadli

Své první setkání si kancléřka Angela Merkelová a prezident Spojených států Donald Trump pochvalovali - podle zahraničních médií ale jejich úsměvy možná měly zakrýt vzájemné rozpory. Během konference Trump nepřímo naznačil, že odposlechy jsou možná to jediné, co mají státníci společného.

nečekaná nehoda

Pás u kasy vtáhl ruku holčičky! Skončila v nemocnici v Hořovicích

V berounském Kauflandu se v pátek zranilo dítě. Malá holčička strčila při placení u pokladny ruku do škvíry u pohyblivého pokladního pásu, kterou jí stroj okamžitě vtáhl. Dívenka skončila v nemocnici v Hořovicích.

Kousnutí pavoukem
Aktualizováno 28.11. 2016 15:11
foto 18+ strach o život

Po koupání skončila s dírou v ruce! Málem zemřela, bojí se domů

Abbie (8) málem stálo koupání život, teď má obrovský strach vrátit se domů. Ze stropu na ni totiž spadl pavouk a svým kousnutím dívce způsobil ošklivou ránu na ruce, která ji dostala až na operační sál. Jejich dům mezitím zaplavili další pavouci.

Ucho na ruce
Aktualizováno 13.11. 2016 09:14
Neuvěřitelné!

Neskutečné: Muž přišel o ucho při nehodě, "vyrašilo" mu na ruce! 

Když před rokem přišel při nehodě o ucho, styděl se. Bez čepice by Ji z Číny nevyšel z domu. Teď má ale důvod k radosti. Lékaři mu totiž nechali narůst nový orgán. Je sice na ruce, už brzy ale bude tam, kde má být.

hrozivá smrt

Žena manželovi odřezala kůži z rukou! Pak ji hodila psovi a čekala

Policisté vyšetřují hororovou vraždu muže (†65), jehož zohavené tělo nalezli v oblíbeném španělském rekreačním středisku Cala Millor. Nejpravděpodobnější vyšetřovací verze je přitom ta, že muže zabila jeho o 19 let mladší manželka Svetla, která ho nadrogovala a postupně mu odřezala kůži z rukou. Kousky těla pak hodila psovi a dívala se, jak její manžel pomalu umírá.

Carlosu Mariettimu všili ruku do břicha
Aktualizováno 3.4. 2016 11:02
FOTO UVNITŘ Dobrá práce

Unikátní zákrok: Lékaři zachránili muži ruku tím, že ji všili do břicha!

Některým lidem se to může zdát nechutné, neobvyklý zákrok ale zachránil 42letému Brazilci ruku. Lékaři se rozhodli přišít Carlosu Mariottimu končetinu do břicha, aby ji nemuseli amputovat. Carlos to bude muset vydržet 6 týdnů, o ruku ale nepřijde.

Uříznutá ruka - 4
Aktualizováno 1.3. 2016 15:16
děsivý nález

Slováci opravovali potrubí. Našli část lidského těla! GALERIE

Zaměstnanci slovenské firmy měli v úterý ráno začít opravovat potrubí v jednom z panelových bytů v Banské Bystrici. Když na místo dorazili, čekal je ale pořádný šok. V jedné ze zastaralých krabic nalezli hnijící lidské maso.