Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

platby za mobil

Ministerstvo se chlubí tarify za stovku! Lidé za stejný dají 10x víc

Ministerstvu financí rapidně klesnou náklady na používání služebních mobilních telefonů. Díky nové smlouvě se společností T-Mobile zaplatí za tarify 11krát nižší cenu, než jakou platilo v roce 2013. Za stejné tarify platí lidé nejméně tisíc korun měsíčně.

Andrej Babiš a Monika Babišová
Aktualizováno 7.4. 2017 13:34
Vezmou se

Konečně ji ukecal! Andrej a Monika Babišovi chystají svatbu

Andrej a Monika Babišovi se budou brát! Partnerka šéfa ANO dlouho odmítala, teď se konečně nechala ukecat! Svatba by měla být už letos v červenci. Informoval o tom deník Blesk.

Babiš a Bělobrádek
Aktualizováno 6.4. 2017 13:51
dopisování politiků

Bělobrádek dopisem školí Babiše o Ústavě a jeho povinnostech

Koaliční spory, které rivalové řeší formou dopisů, neberou konce. Teď se k šéfům ČSSD a hnutí ANO přidal i šéf lidovců Pavel Bělobrádek. O Ústavě a chování vůči Sněmovně poučil Andreje Babiše.

Prásk.tv píše:

Sloh žáka 5. třídy
čtěte o tématu Andrej Babiš na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Hledáte kvalitní a spolehlivé ojeté auto se zárukou?

Pořízení ojetého vozu skýtá spoustu nástrah. Velmi často není známý a nijak hodnověrně doložený ani jeho původ, ani jeho historie.

Sjezd ANO - Andrej Babiš - 2
Aktualizováno 6.4. 2017 16:38
ministrovy průšvihy

Babiš je podezřelý z daňových přestupků, čeká ho vyšetřování!

V majetkovém přiznání ministra financí Andreje Babiše (ANO) jsou podle sněmovního mandátového a imunitního výboru nesrovnalosti. Výbor na dnešním jednání odhlasoval, že věc postoupí k prošetření městskému úřadu kvůli možnému přestupku. Novinářům to řekl místopředseda výboru Martin Plíšek (TOP 09). Pokud Městský úřad v Černošicích skutečně zahájí řízení, mohl by ministrovi uložit podle zákona o střetu zájmů až padesátitisícovou pokutu. Babiš označil rozhodnutí výboru za snahu poslance a předsedy kontrolního výboru Vladimíra Koníčka (KSČM) o zviditelnění, prý vše vysvětlil.

Sídlo vlády osvítil nápis
Aktualizováno 3.4. 2017 13:23
Neznámí aktivisté

Sídlo vlády osvítil nápis: "Nebuď blbej, plať daně jak Andrej!"

Právě dnes máte poslední šanci odevzdat daňové přiznání za loňský rok. Svůj názor na to během uplynulé noci vyjádřili zatím neznámí aktivisté a promítli ho na fasádu Strakovy akademie.

Andrej Babiš - 3
Aktualizováno 29.3. 2017 16:59
obvinění už nevadí

ANO zmírnilo morální kodex. Není to kvůli Babišovi, brání se strana

Strana ANO letos celkem nenápadně a potichu změnila svůj morální modex. Ačkoliv ANO tvrdí, že změna rozhodně nemá žádnou souvislost s kauzami Andreje Babiše, přesto mu změna velmi nahrává. Jinak by možná brzy musel opustit vlastní stranu ANO. Tedy pokud by vyslyšel morální kodex...

EET
Aktualizováno 24.3. 2017 20:29
O CO SE HRAJE?

Loterie EET: S účtenkami můžete soutěžit o tyto ceny! PŘEHLED

Ministerstvo financí v pátek představilo projekt účtenkové loterie. Ta má motivovat zákazníky, aby si od podnikatelů brali účtenky. Výhercům stát rozdá každoročně ceny za 65 milionů korun. Každý měsíc si vítěz odnese rovný milion!

Spor nekončí

Měl by své příjmy vysvětlit hlavně lidem, vzkázal Sobotka Babišovi

Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) označil za zbytečné vyměňovat si s ministrem financí Andrejem Babišem (ANO) dopisy k výzvě poslanců, kteří po Babišovi požadují vysvětlení jeho příjmů a finančních transakcí.

Zachrání firmu?

Nabídky od soukromníků nestačí, OKD chce, aby ho koupil stát

Soukromí investoři nepředložili takovou nabídku, která by umožňovala reálně předpokládat schválení reorganizačního plánu a úspěšnou reorganizaci černouhelné společnosti OKD, která je v úpadku. Tvrdí to ministerstvo financí na základě dopisu, který státní společnosti Prisko zaslalo během minulého týdne vedení těžební firmy. OKD podle resortu připustilo, že jednou z variant by mohl být i konkurz společnosti.

Buhuslav Sobotka, Andrej Babiš
Aktualizováno 21.3. 2017 20:44
Celý dopis Údajné daňové podvody

Babiš píše Sobotkovi: Je to lynč, distancujte se od Sněmovny!

Vicepremiér a ministr financí Andrej Babiš (ANO) tvrdí, že ho Sněmovna bez důkazů obviňuje z daňových podvodů a chce ho i soudit, takové jednání označuje za lynč. Napsal to v dopisu, jímž odpovídá premiérovi Bohuslavu Sobotkovi (ČSSD) na výzvu k vysvětlení svých příjmů a finančních transakcí. Sobotku také vyzval, aby se od jednání Sněmovny distancoval.