Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Jednání Babiše a Zemana v Lánech
aktualizováno včera 20:57
Nemocný syn

Babiš po jednání se Zemanem: "Vláda nepadne, není důvod!"

Premiér Andrej Babiš jednal na zámku v Lánech s prezidentem Milošem Zemanem. Sešli se poprvé od vypuknutí kauzy kolem údajného únosu premiérova syna na Krym. Právě současnou situaci politici řešili především. Zeman za Babišem stále stojí.

Radek Vondráček
včera 15:52
Hlasování o nedůvěře

O osudu vlády se rozhodne v pátek! Opozice nemá dost hlasů

Předseda Sněmovny Radek Vondráček (ANO) svolal zvláštní sněmovní schůzi k návrhu na vyslovení nedůvěry vládě hnutí ANO a ČSSD na pátek 23. listopadu v 09:00, jak se očekávalo. Schůzi vyvolali poslanci šesti opozičních stran kvůli posledním informacím v případu Čapí hnízdo.

Andrej Babiš - debata - 4
aktualizováno včera 16:35

Vládní krize: Rozhovor s premiérem Andrejem Babišem - 18. 11.

Kauza údajného únosu syna premiéra, Andreje Babiše mladšího, na Krym spustila události, které nelze pominout. Centrem zájmu je tak opět kauza dotací na Čapí hnízdo.

Prásk.tv píše:

Andrej Babiš exkluzivně v neděli večer na Nově!
čtěte o tématu Andrej Babiš na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE ! Vyhrajte až 50 vstupů do NEJVĚTŠÍHO nově otevřeného TRAMPOLÍNOVÉHO CENTRA v České republice!

Zapojte celou rodinu a přátele do soutěžte o ceny v hodnotě 9.990 Kč.

Vojtěch Filip a Andrej Babiš
aktualizováno včera 12:28
Kauza Čapí hnízdo

Komunisté si povolali Babiše na kobereček! Filip míří za Zemanem

Premiér Andrej Babiš (ANO) přijde kauzu údajného únosu svého syna vysvětlovat komunistickým poslancům v pátek ráno před hlasováním Sněmovny o nedůvěře vládě. O situaci, kterou vyvolala reportáž serveru Seznam Zprávy, bude šéf komunistů Vojtěch Filip jednat ve středu s prezidentem Milošem Zemanem.

Andrej Babiš se senem
aktualizováno včera 20:55
Kauza Čapí hnízdo

Babiš politiky nepřesvědčil! Tohle premiérovi vzkazují

Televize Nova v neděli večer odvysílala exkluzivní rozhovor s premiérem Andrejem Babišem a reakce ostatních politiků na sebe nenechaly dlouho čekat. Žádají především rychlé vyšetření celého případu.

Andrej Babiš - debata - 1
aktualizováno včera 20:54
Rozhovor s premiérem

Deset Babišových výroků: O vládě s Okamurou i zásnubách syna

Syn Andreje Babiše se na Ukrajině zasnoubil, lékařku Protopopovou premiér poznal až ve chvíli, kdy byl do ústavu, kde pracovala, Babiš mladší převezen, a s nápadem na farmu Čapí hnízdo přišla Babišova dcera Adriana, i to prozradil Andrej Babiš v rozhovoru pro TV Nova.

Andrej Babiš mladší s matkou
aktualizováno 18.11.
video VZKAZ Z CURYCHU

"Neubližujte mé rodině," žádá matka Babišova syna! VYJÁDŘENÍ

Matka Andreje Babiše mladšího exkluzivně pro televizi Nova zareagovala na nejnovější vývoj v kauze Čapí hnízdo. Beata Babišová si stěžuje na postup novinářů, kteří bez jejího vědomí natočili rozhovor s ní a jejím nemocným synem. "Dnes nemůžeme svobodně ani vyjít z bytu na ulici," stěžuje si.

Andrej Babiš - debata - 4
aktualizováno 18.11.
velký rozhovor

Babiš: Čapí hnízdo vymyslela dcera. Vládu bych sestavil znovu

S nápadem na Čapí hnízdo přišla Babišova starší dcera Adriana, prozradil premiér v pořadu Vládní krize: Andrej Babiš exkluzivně na TV Nova. Zdůraznil, že farmu sám nikdy nevlastnil. Jeho syn byl v době, kdy k převodu akcií došlo, psychicky v pořádku, nemoc se u něj projevila až o osm let později. To, jestli bude vypovídat na policii, nechá Babiš na něm.

Andrej Babiš se synem a bývalou manželkou
18.11.
nové vyjádření

Matka Andreje Babiše mladšího exkluzivně promluvila pro TV Nova

První žena Andreje Babiše poslala ze švýcarské Ženevy exkluzivně prostřednictvím televize Nova nové prohlášení. "Jako matka Andreje Babiše mladšího cítím zásadní povinnost vyjádřit se ke skandálnímu útoku proti soukromí mého syna a mě,“ začíná své prohlášení Beata Babišová. Reaguje tak na nový vývoj v kauze údajného dotačního podvodu kolem farmy Čapí hnízdo.

Čapí hnízdo
17.11.
čapí hnízdo

České úřady chtějí zkontrolovat Babišovy švýcarské účty

České úřady požádaly v dubnu o spolupráci Vrchní státní zastupitelství ve švýcarském kantonu Curych ve věci premiéra Andreje Babiše (ANO). Server iROZHLAS uvedl, že konkrétně šlo o zajištění bankovních podkladů.