Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Novorozenec - Ilustrační foto
10.06.
zázračné přežití

VIDEO: Dívka (15) pohřbila své narozené dítě. Našli ho v zemi živé

Těžko uvěřitelný start do života měla novorozená holčička v Brazílii. Tu mladá matka, která si měla myslet, že dítě zemřelo, pohřbila na zadním dvoře rodinného domu. Holčička ale mrtvá nebyla a přežila sedm hodin pohřbená zaživa.

Žralok tygří
05.06.
krtiický stav

Horor ve vodě! Žralok ukousl mladíkovi na brazilské pláži penis

Skutečný horor zažili lidé na brazilské pláži poblíž města Recife. Na skupinku plavců zaútočil nejspíš žralok tygří, jednomu z mladých mužů při útoku ukousl penis, přišel také o část stehenní kosti. Mladík skončil v kritickém stavu v nemocnici, kde bojuje o život.

Střelec ohrožuje rodiny s dětmi v Sao Paulu
15.05.
Video pohotový zákrok

Lupič si v Brazílii vybral špatnou školu, jedna z matek ho zastřelila

Lupič si k přepadení vybral nic netušící rodiny u soukromé školy v São Paulu. S namířenou zbraní přišel přímo mezi rodiče a děti, jeho řádění ale velmi rychle ukončila jedna z čekajících matek, když najednou vytasila vlastní zbraň a bez zaváhání ji použila. Jednalo se totiž o policistku, která je nyní oslavována jako hrdinka.

Prásk.tv píše:

Selfie před pádem mostu - 1
čtěte o tématu Brazílie na Prásk.tv
Obchodní sdělení

4 rady v péči o pokožku pro děti i dospělé

Lidské tělo se během života vyvíjí. Největší změny jsou patrné u dětí, které se mění doslova mrknutím oka. Ale i na dospělé kůži zaznamenáváme změny na pokožce dané nejen věkem.

Dvojčata
09.05.
záměna dětí

Matka po 38 letech zjistila, že jí vyměnili dítě. A přišla horší zpráva

Téměř čtyřicet let žili rodiče v domnění, že syn, kterého vychovali, je jejich. Manželé Radigena a Geraldo Gasparovi netušili, že v porodnici na jihovýchodě Brazílie v roce 1980 došlo k záměně dětí.

Balet v nejnebezpečnější čtvrti v Brazílii
06.05.

KOŘENÍ: Balet v nejnebezpečnější čtvrti Brazílie

Rio de Janeiro se pyšní nálepkou jednoho z nejkrásnějších měst na světě. Vedle slavných pláží a sochy Krista Spasitele však najdeme i nejnebezpečnější chudinskou čtvrť celé země.

Požár v Brazílii
aktualizováno 01.05.
požár v brazílii

Volali o pomoc, skákali z pater. V ohnivém pekle umírali lidé! VIDEO

Hasiči v brazilském Sao Paulu usilovně prohledávají trosky zřícené vysokopodlažní budovy, kterou předtím pohltily mohutné plameny. Podle svědků lidé v nejvyšších patrech volali o pomoc, někteří dokonce vyskakovali před plameny z oken. Počet obětí zatím není známý.

Muž v letadle
08.03.
trapas v letadle

Muž si dělal dobře v letadle, další cestující ho u toho natočili! VIDEO

Šokující pohled se naskytl cestujícím, kteří seděli v letadle z Brazílie. Jeden z pasažérů totiž během letu sledoval porno a u toho masturboval. Celý incident zachytil na mobilní telefon pohotový pasažér.

Rosangela Almeida dos Santos
16.02.
Děsivý příběh

Z hrobu se začalo ozývat bušení a křik! Žena už se ven nedostala

Brazilka Rosangela byla prohlášena za mrtvou, a tak ji příbuzní s pláčem pohřbili. Jenže se ukázalo, že žena nezemřela. Lidé, kteří bydleli u hřbitova, slyšeli šramot a křik. Když konečně rodina vykopala rakev, bylo už pozdě.

Rosalie prodává své panenství
aktualizováno 31.01.
Chce miliony

Dívka (19) prodává své panenství! Na kupce má zvláštní požadavky

Panenství v poslední době prodává čím dál víc dívek. Naposledy ho nabídla 19letá Brazilka, která požaduje více než 20 milionů korun. Chce prý pomoci své matce v tíživé finanční situaci a koupit rodině dům.

Útok na pláži Copacabana - 2
aktualizováno 27.01.
střelba na párty

Masakr v Brazílii! Ozbrojení muži postříleli 18 lidí, další zranili

Do nočního klubu v brazilské Fortaleze v sobotu vtrhli ozbrojení muži, kteří podle policie postříleli "velký počet lidí". Místní média hovoří o nejméně 18 mrtvých a šesti zraněných. Tato čísla se ale mohou ještě změnit.