Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Útok na pláži Copacabana - 6
aktualizováno 19.01.
tragická nehoda

Řidič vjel do turistů na pláži Copacabana. Zabil malé miminko

Minimálně jedno dítě (9 měsíců) zemřelo a dalších 17 lidí bylo zraněno při nehodě na brazilské pláži Copacabana. Řidič najel vozem do lidí na pláži. Policie uvnitř auta našla léky proti epilepsii.

Muž v Sao Paulu strčil cestující pod přijíždějící metro
12.01.
Proč to udělal?

VIDEO: Psychopat strčil ženu pod kola metra! Přežila jen zázrakem

Obrovské štěstí měla žena, kterou v brazilském Sao Paulu strčil pod kola přijíždějícího metra jiný cestující. Jako zázrakem přežila a co víc - měla jen zlomenou ruku! Muže zatkla policie, podle níž trpí psychickými problémy.

Pád pódia na festivalu
18.12.
Smrt na pódiu

VIDEO: Tragédie na festivalu! Vítr sfouknul pódium, DJ nepřežil!

Povětrnostní podmínky zjevně podcenili pořadatelé festivalu Atmosphere v brazilském městě Esteio. Do konstrukce nad pódiem se opřel vítr, který ji rozfoukal jako kupku sena. Bohužel, těžké kusy konstrukce spadly na pódium a vážně zranily dýdžeje a další čtyři lidi. DJ Kaleb Freitas na následky zranění zemřel v nemocnici.

Prásk.tv píše:

Palloma Lima - 1
čtěte o tématu Brazílie na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

KOŘENÍ: Droga proti depresi
17.12.

KOŘENÍ: Droga proti depresi

Moderní doba přináší dlouhý a zdravý život i čím dál větší materiální bohatství. Přesto se ale najdou lidé, kterým zrychlující se tep dějin přivádí spíš stres a špatnou náladu.

Těhotenské břicho
07.12.
pomazala se její krví

Ženě v osmém měsíci vyřízla dítě z těla a předstírala, že je její

Aline Roberta Fagundesová (38) se vloudila so domu nastávající maminky Gabrielle Barcelos Silvové, které vyřízla dítě z těla a potom ji usmrtila. Poté se pomazala její krví a před lékaři předstírala, že dítě porodila sama.

Kůň za mřížemi
aktualizováno 15.11.
kuriózní incident

Kůň kopl do auta, za nebezpečné jednání skončil za mřížemi! VIDEO

Brazilská policie zadržela "koňského banditu", kterého obvinila z poškození cizího majetku v městě na severovýchodě země. Zvíře poškodilo auto jedné řidičce, skončilo kvůli tomu na 24 hodin v policejní cele.

Drogoví dealeři
aktualizováno 08.11.
Tragický konec

Mladíci vysílali svou smrt! Policie je zastřelila v přímém přenosu

Mladí Brazilci vysílali vlastní smrt na facebooku! Ujížděli policii, která skupinu stíhala pro podezření z drogového obchodu. Tři z nich policisté z vrtulníku zastřelili, dalšího těžce zranili. A jejich kamarádi vše sledovali v přímém přenose...

Vojáci
29.10.

KOŘENÍ: Aplikace pro přežití

Mobilních aplikací vznikají stovky. Jen málokteré vám ale mohou zachránit život - a to bez nadsázky.

Lupiči chtěli vykrást banku vykopaným tunelem
17.10.
Kopali tunel

Policie zhatila největší bankovní loupež, lapkové šli po miliardách!

Brazilští policisté v Sao Paulu pozatýkali šestnáctičlenný gang, který plánoval obří bankovní loupež. Pracovití zločinci se chtěli do bankovního trezoru prokopat, tunel dlouhý půl kilometru hloubili čtyři měsíce.

Útok v Brazilské školce - 2
07.10.
Útok v Brazílii

Neštěstí ve školce má už 9 obětí! Muž polil děti hořlavinou a zapálil

Strážný v brazilské školce polil děti ve třídě hořlavinou, pak škrtl sirkou. Zapálil tak desítky lidí včetně sebe. Zraněním podlehlo kromě útočníka sedm čtyřletých dětí a jejich učitelka. Tu brazilská média označují za hrdinku.