Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Tvoje tvář má známý hlas III - 5. díl - 3
Aktualizováno 27.3. 2017 15:29
ANKETA Tvoje tvář má známý hlas

Překvapivý vítěz pátého dílu Tváře! Kdo se líbil vám? SESTŘIH

I pátý díl třetí řady show Tvoje tvář má známý hlas nabídl úžasné proměny a ještě lepší výkony. Výhru si vysloužil Martin Dejdar, který dokonale ztvárnil fiktivního zpěváka Billyho Macka a jeho píseň Christmas Is All Around.

Pracný sestřih

Obama skončil jako prezident a začal zpívat! Poslechněte si ho!

Barack Obama vedl Spojené státy americké osm let. A za tu dobu pronesl dlouhou řadu projevů po celém světě. Ed Sheeran je pro změnu zpěvák a písničkář, který okouzlil posluchače po celém světě.

galerie Kdo se líbil vám?

Zná ho od miminka, vítěz 4. Tváře teď Jandové vytřel zrak! SESTŘIH

V pořadí třetí řada show Tvoje tvář má známý hlas má svého čtvrtého vítěze! Ačkoliv výkony soutěžících byly vynikající, soutěž ovládl oblíbenec porotkyně Marty Jandové, který si vysloužil dokonce ovace ve stoje!

Prásk.tv píše:

Kristen Stewart - 1
čtěte o tématu sestřih na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Letní festivaly lákají na hudbu i lepší zázemí

Letní hudební festivaly v sobě spojují stanování v přírodě, koncerty českých i zahraničních kapel a bohatý doprovodný program. V Česku se jich pravidelně koná asi tři sta a každý rok jich několik přibude.

Tvoje tvář má známý hlas: Celý 12. díl
Aktualizováno 20.11. 2016 22:47
Video + Anketa Absolutní vítěz

Triumf v Tváři slaví Honza Cina! Jak dopadli ostatní? SESTŘIH

Zábavná megashow Tvoje tvář má známý hlas má po dlouhých dvanácti týdnech svého vítěze! Stal se jím Jan Cina, který odzbrojil porotu svým podáním známé písně The Scatman. Jak dopadli zbývající finalisté?

video + anketa TVOJE ZVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS

Marta Jandová ovládla potřetí Tvář! Jak dopadli ostatní? SESTŘIH

V jubilejní desáté epizodě druhé řady zábavné show Tvoje tvář má známý hlas zvítězila už potřetí Marta Jandová. Tentokrát se převtělila do amerického rockového zpěváka, který si říká Meat Loaf. A byla to pěkně pekelná podívaná!

Karel Gott
Aktualizováno 4.5. 2016 13:30
galerie šarmantní muž

Karel Gott změnil image: Odhodil klobouk a konečně zazpíval! FOTO

Karel Gott po dlouhé době vyrazil mezi lidi, včera si nenechal ujít oslavu 85. narozenin herečky Jiřiny Bohdalové. Bylo vidět, že si párty skutečně užíval, a ukázal dokonce nový sestřih.

patálie se zbraněmi

VIDEO: Tohle islamistům nevyšlo! Sestřih průšvihů...

Teroristé tzv. Islámského státu už při popravách rukojmích prokázali, že umí natočit profesionální videa a šířit je po internetu. Teď jim to svět stejným způsobem vrací. Internetem koluje sestřih záběrů, na kterých to "hrdinným bojovníkům" naopak trochu nevyšlo...

Nejlepší videa
Aktualizováno 16.12. 2014 15:34
nej sestřih 2014

DECHBEROUCÍ PODÍVANÁ: Nejlepší videa roku 2014!

Lidé po celém světě každý rok vymyslí a zrealizují spousty šílených nápadů. A často si své bláznivé počínání natočí na video. Podívejte se na sestřih těch nejlepších za rok 2014.