Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Mark Cropp - 3
12.01.
Proslavil se

Muž si kvůli tetování nemohl najít práci. Teď dostal překvapivé místo

Muži z Nového Zélandu se kvůli tetování smál celý svět. Mark Cropp se neblaze proslavil díky obrovskému nápisu, který se mu táhl přes půlku obličeje. Kvůli němu si také nemohl dlouhou dobu najít práci. Teď ho zaměstnali na opravdu překvapivé pozici.

Sex na veřejnosti - ilustrační foto
19.12.
Když musíš, tak musíš?

Pár se oddával sexu na soše OVCE, muž divákům mával! VIDEO

Představte si, že se vracíte městem z vánočního večírku. A najednou si všimnete, že ta socha, která stojí v centru, najednou vypadá nějak jinak. A pak vám docvakne, že je to proto, že slouží jako podložka pro souložící páreček milenců.

Pašerákům pervitinu hrozí doživotí
aktualizováno 03.10.
přísný trest

Jirka na Zéland propašoval 20 kilo pervitinu. Odsedí si sedmnáct let

Sedmnáct let ve vězení si odsedí dvaačtyřicetiletý Jiří K., který na Nový Zéland propašoval největší zásilku drog v dějinách ostrovní země, a sice 20 kilogramů pervitinu. V úterý o tom rozhodl novozélandský soud.

Prásk.tv píše:

Princ Philip a královna Alžběta II.
čtěte o tématu Nový Zéland na Prásk.tv
Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.

Pašerákům pervitinu hrozí doživotí
aktualizováno 02.10.
Drogy za 320 milionů

Jirka vezl na Zéland rekordní zásilku drog, hrozí mu doživotí

Jiří K., který na Nový Zéland propašoval největší zásilku drog v dějinách ostrovní země, a sice 20 kilogramů pervitinu, je podle tamního soudu vinný. Teď se čeká na to, jak vysoký trest bude. Muž, který pochází z Hrádku nad Nisou, může dostat i doživotí. Jeho matku naopak soudy pustily zpátky do Čech. Pachatel by měl znát výši trestu do konce týdne.

Zdeněk se upálil na Novém Zélandu - 4
aktualizováno 26.09.
Sebevražda před parlamentem

Na Novém Zélandu se upálil Čech Zdeněk (60)! Nevídal své děti

Na Novém Zélandu se upálil šedesátiletý Čech! Zdeněk Hanzlík spáchal sebevraždu před budovou parlamentu ve Wellingtonu - podle přátel kvůli tomu, že mu bývalá manželka zakazovala vídat děti.

Air New Zealand
aktualizováno 14.09.
dramatický let

Cestující prožili noční můru! Do jejich letadla udeřil blesk

Cestující na let se společností Air New Zealand nikdy nezapomenou. Do jejich letadla zasáhl blesk. "Byla to noční můra," popsali.

Cyklon Cook udeřil na Nový Zéland - sesuv půdy
aktualizováno 13.04.
ohromné škody

Cyklon Cook udeřil! Nový Zéland bičuje nesilnější bouře za 50 let

Nový Zéland zasáhla druhá velmi silná bouře. Cyklon Cook do země přinesl extrémně silný vítr, který trhal střechy a vyvracel vzrostlé stromy. Během chvíle spadlo ohromné množství srážek, díky čemuž spoustu domů zasáhly bleskové povodně. Tisíce lidí jsou bez elektrického proudu. Civilní obrana apelovala na lidi, aby zůstali ve svých domovech a ani ráno nechodili kontrolovat škody.

Karel Šroubek
aktualizováno 19.03.
podivný případ

Kickboxer 14 let utíkal před policií kvůli vraždě. Vydají ho do Česka

Podivuhodné okolnosti provázejí Karla Šroubka, který už je 14 let na útěku z Česka. Stal se svědkem vraždy a raději s falešným pasem utekl na Nový Zéland. Země bránila jeho vydání, ale zapletl se do obchodů s drogami. Až vyjde z vězení, čeká ho zřejmě deportace do Česka.

Nový Zéland - požáry - 1
aktualizováno 16.02.
ohnivé peklo

Nový Zéland v plamenech: Stovky lidí evakuují kvůli obřímu požáru!

Rozsáhlé požáry několik dní ohrožují obyvatele Nového Zélandu. Druhé největší město Christchurch už vyhlásilo stav nouze. Bojovat s plameny pomáhá i armáda. Požáry si vyžádaly i první oběti.

Masivní úhyn velryb v oblasti Golden Bay
aktualizováno 11.02.
galerie masivní úhyn

Na pláži uvízly stovky velryb, boj s časem jich přežilo jen 100

Neuvěřitelně smutný pohled se naskytl v pátek ráno obyvatelům Nového Zélandu, na pláži uvízlo přes 400 velryb, které velmi rychle začaly umírat. Vystresovaní dobrovolníci se okamžitě pustili do jejich záchrany, nakonec se podařilo zachránit přibližně 100 z nich.