Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Výbuch u letiště v Egyptě
aktualizováno 13.07.
Oblíbená destinace

VIDEO: Obří výbuch u letiště v Egyptě! V nemocnici je 12 lidí

Na letišti v egyptské metropoli se ve čtvrtek večer ozval výbuch! Exploze otřásla skladem chemických směsí, který leží nedaleko letiště v severní části Káhiry. Zranilo se 12 lidí, přesná příčina se stále vyšetřuje.

Zavazadlo
aktualizováno 06.07.
velký přehled balení zavazadel

Notebook, pití, kosmetika: Co si můžete vzít do letadla, a co už ne?

Cestování letadlem může být někdy pořádný oříšek. S přepravou cestujících se totiž pojí řada bezpečnostních pravidel, mezi která patří kromě jiného i kontrola zavazadel. Lidé často špatně balí do odbavených zavazadel například elektroniku, a riskují tak, že zmeškají let, nebo je ochranka na palubu vůbec nevpustí. Víte, co s sebou můžete mít, a co ne?

Letiště v Pardubicích
aktualizováno 06.07.
Galerie + video Šílená dovolená

Konečně doletěli! Klienti Travel Service popsali otřesné zážitky

Stovky lidí, kterých se dotkly večerejší problémy se zpožděnými lety společnosti Travel Service, už jsou konečně ve svých dovolenkových destinacích nebo doma. Cestující se pro TN.cz podělili se svými zážitky s několikahodinovými zpožděními a otřesným chováním personálu letišť i samotné společnosti.

Prásk.tv píše:

Lewis Mundy - 1
čtěte o tématu letiště na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

Nahý muž
28.06.
cestující v šoku

Po ranveji pobíhal polonahý muž a skákal po křídle letadla!

V Atlantě se naskytl cestujícím nevšední pohled! Po přistávací a vzletové dráze na letišti pobíhal mladík. Procházel se, křičel a dokonce skákal i po křídle letadla.

Letiště
aktualizováno 23.06.
Co bude dál?

Evropské superletiště v Polsku? Obyvatelé řekli jasné ne!

Plány polské vlády na stavbu evropského superletiště narazily. V referendu v obci Baranów, u kterého mělo letiště stát, totiž obyvatelé vyjádřili své jasné ne. Přestože jsou výsledky pro vládu nezávazné, jde pro ni podle polských médií o alarmující sdělení.

Letiště Václava Havla
23.06.
co je letos jinak?

Pražské letiště zavedlo řadu novinek. Některé se dost prodraží

Pražské Letiště Václava Havla zavádí během června a července hned několik novinek. Jenže zatímco některé cestování výrazně ulehčí, kvůli jiným budou muset lidé sáhnout hlouběji do kapsy.

Setkání dcery s rodiči po 30 letech
11.06.
Emotivní setkání

Dojemné VIDEO: Ženu v dětství unesli, po 30 letech našla rodiče!

Když bylo Lin devět let, unesli ji obchodníci s lidmi a prodali rodině, která ji adoptovala. Na brzké dětství si skoro nepamatovala, i přesto byla ale schopna dohledat své pravé rodiče. Teď se s nimi konečně setkala - po třiceti letech.

Andrew Westlake
aktualizováno 30.05.
nové informace nečekaný zvrat

Nové zprávy o pádu Brita z letadla! Svědci: Bylo to jinak, zabil se sám

V případu smrti Brita Andrewa Paula W. (30), který v úterý zemřel na tureckém letišti Dalaman Airport, nastal dramatický zvrat. Podle všeho totiž muž nezemřel po pádu z letadla, jak původně uváděly britské portály, ale skokem z proskleného balkónu uvnitř terminálu. Zřejmě si přitom sáhl na život sám.

Cestující v letadle
26.05.
co je jinak?

Novinky na letištích: Při porušení vás nemusí vůbec pustit na palubu

Sezóna letních dovolených pomalu ale jistě startuje. Díky příznivým cenám letenek se mnoho Čechů chystá na cesty letadlem. Pro letošní rok platí několik novinek, o kterých je dobré vědět. Nebudete pak na letišti nepříjemně překvapeni.

Žena chytila svého muže s milenkou na kolumbijském letišti
19.05.
nepříjemný incident

Žena chytla manžela s milenkou na letišti, pak se začaly dít věci!

Romantický výlet s milenkou skončil pro nevěrného muže dřív, než vůbec začal. Podvedená žena je totiž odchytila na kolumbijském letišti a na svou sokyni se rovnou vrhla. Chytila ji za vlasy a zatímco řvala na svého muže, odmítala ženu pustit.