Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Taxikáři protestují proti Uberu na letišti v Ruzyni
aktualizováno včera 20:58
spory na letišti

Taxikáři protestují proti Uberu! Na letišti jsou i desítky policistů

Na pražském letišti v Ruzyni to znovu vře. Taxikáři už poněkolikáté konfrontují řidiče Uberu, kteří k terminálu vozí zákazníky. V předchozích dnech dokonce došlo k fyzickým potyčkám, taxikáři také bránili několika řidičům Uberu v odjezdu.

Dron na letišti
aktualizováno 12.09.
letové komplikace

Pražské letiště odklánělo lety na vedlejší dráhu! Kvůli dronu

Letiště Václava Havla v úterý dopoledne odkláňělo všechny přílety kvůli amatérskému dronu v blízkosti letiště. Případ řeší policie.

Bezpečnostní kontrola na letišti - ilustrační foto
aktualizováno 11.09.
Kontroly na letišti

11. září proměnilo letectví navždy. Na tyto změny jsme si už zvykli

Cestování letadlem už nikdy nebude takové jako před teroristickými útoky před šestnácti lety. Cestující pociťují přísná bezpečnostní opatření na každém kroku a ty se navíc neustále zpřísňují a podle odborníků zpřísňovat ještě budou.

Prásk.tv píše:

Robbie Williams
čtěte o tématu letiště na Prásk.tv
Obchodní sdělení

České čistící prostředky s padesátiletou tradicí

Výrobky pod značkou Larrin začalo družstvo Styl vyrábět již v 80. letech minulého století a v té době patřily mezi špičku československé produkce, jak svou kvalitou, tak i vzhledem. Tehdy výrobní družstva obvykle výrazně oživovala svými výrobky běžnou produkci státních podniků.

Area 51
09.09.
galerie + video vojenská oblast

Lovci UFO natočili zakázanou Oblast 51! Podívejte se, co objevili

Přísně utajovaná Oblast 51 přitahuje pozornost lovců mimozemšťanů už dlouhou dobu. Nad oblastí lidé velmi často hlásí zvláštní pozorování, podle některých jde o vězení pro mimozemšťany. Málokdo tuší, co přesně oblast ukrývá, protože se jedná o nepřístupný vojenský prostor. Dvojice lovců UFO nyní využila moderní technologie a celou oblast natočila z neuvěřitelných 40 kilometrů.

Dron
04.09.
Nebezpečná blízkost

Airbus se nad Prahou málem srazil s dronem! Minul ho o 50 metrů

Několik desítek lidí na palubě Airbusu ohrozil malý dron. U pražského letiště se přiblížil nebezpečně blízko k letadlu a řídící letového provozu museli na poslední chvíli odklonit let z Kodaně na jinou přistávací dráhu.

Cestující nastupující do letadla Travel Servisu
aktualizováno 22.08.
Předali je policii

Drama na palubě! V letadle do Brna řádili agresivní cestující

Nepříjemné chvíle zažili v pondělí večer cestující vracející se z Kanárských ostrovů do Brna. Dva pasažéři začali být během letu společnosti Travel Service agresivní a odmítali respektovat pokyny posádky. Piloti dokonce zvažovali neplánované přistání ve Francii.

Terminál letiště v Burgasu
aktualizováno 22.08.
Zavřená v transitním prostoru

Turistka po odbavení ztratila doklady, uvízla v Burgasu na letišti

Velkou část dovolené strávila čekáním v transitním prostoru letiště v Burgasu slovenská turistka, která po odbavení na letišti v Košicích ztratila občanský průkaz. Bez dokladu ji nemohou vpustit do země, konzulát jí nový doklad vystavit nemůže a tak musí žena čekat, až přiletí další letadlo s Košic s jejím cestovním pasem.

Robbie Williams v Praze
aktualizováno 20.08.
30 tisíc fanoušků

Robbie Williams uchvátil Prahu. Rebel zpíval s otcem i manželkou

Populární britský zpěvák Robbie Williams na sobotním koncertu v Praze nabídl show plnou světelných a pyrotechnických efektů, která měla místy nečekaně rodinný charakter. Popový rebel, který svého času budil pozornost alkoholovými a drogovými výstřelky, si totiž během vystoupení zazpíval se svým otcem Peterem Williamsem i se svou manželkou Aydou Fieldovou. Píseň Love My Life pak věnoval svým dvěma dětem. Vystoupení v pražských Letňanech podle pořadatelů sledovalo více než 30.000 lidí.

Požár na londýnském letišti Southend
aktualizováno 16.08.
Londýn Southend

Letiště zahalil hustý dým, zrovna na něm přistávalo letadlo z Prahy

Nejmenší londýnské letiště, Southend, zahalil ve středu před polednem hustý černý dým. Požár vypukl v letištním hangáru, ve kterém podle prvotních informací nebylo žádné letadlo. V době, kdy s ohněm hasiči bojovali, na letišti přistávala i linka z Prahy.

Letiště Vodochody
aktualizováno 14.08.
Posun v projektu

Praha je blíž dalšímu letišti! Vodochody dostaly posudek EIA

Letiště Vodochody nedaleko Prahy má od ministerstva životního prostředí (MŽP) platný posudek vlivu na životní prostředí. Je tak blíž rozšíření, může žádat o územní rozhodnutí. Pokud by přípravy pokračovaly ideálně, mohlo by rozšíření být hotové do sedmi let, řekl dnes ČTK mluvčí investiční skupiny Penta Ivo Mravinac. Penta je investorem projektu.