Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Žena chytila svého muže s milenkou na kolumbijském letišti
včera 16:05
nepříjemný incident

Žena chytla manžela s milenkou na letišti, pak se začaly dít věci!

Romantický výlet s milenkou skončil pro nevěrného muže dřív, než vůbec začal. Podvedená žena je totiž odchytila na kolumbijském letišti a na svou sokyni se rovnou vrhla. Chytila ji za vlasy a zatímco řvala na svého muže, odmítala ženu pustit.

Zeppelin LZ NT07-101
aktualizováno včera 14:17
obří plavidlo

Největší vzducholoď světa Zeppelin létala nad Prahou! VIDEO

Největší vzducholoď světa Zeppelin LZ NT07-101 přistála krátce po patnácté hodině odpolední na pražském letišti v Letňanech. Cestu Zeppelinu zkomplikovalo počasí, protože dorazit do České Republiky měla už před dvěma dny. Nakonec vše dobře dopadlo a loď krášlí Prahu.

Uctění památky Tomáše Garriqua Masaryka - Karla Šlechtová, Andrej Babiš
aktualizováno 16.05.
babiš vs. šlechtová

Šlechtová poslala Babišovi ostrý dopis: Státu jsem ušetřila peníze!

Ministryně Karla Šlechtová poslala premiéru Andreji Babišovi otevřený dopis. Ohrazuje se v něm vůči kritice, které v posledních dnech čelí. Poslední problém Šlechtové vznikl, když Lidové noviny zveřejnily článek o tom, že využívá na letišti před odbavením za peníze daňových poplatníků VIP salonek.

Prásk.tv píše:

Žena na letišti
čtěte o tématu letiště na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Pro koho jsou elektrokola?

Dávno nejde o okrajový segment cyklistického průmyslu, a dávno nejde o cenově neodstupnou záležitost.

Karla Šlechtová
aktualizováno 16.05.
Luxus na letišti

Babišovy noviny na mě pořádají hon, hájí se kritizovaná Šlechtová

Ministryně Karla Šlechtová má opět problém. V době, kdy vedla ministerstvo pro místní rozvoj, využívala při cestách do zahraničí VIP salónek na ruzyňském letišti. Státní kasu to přišlo na více než 300 tisíc korun.

Srážka letadel na letišti v Istanbulu
14.05.
Špatně parkoval

Srážka v Istanbulu: Airbus uřízl jinému letadlu ocas. VIDEO

K vážné nehodě došlo v neděli na Atatürkově mezinárodním letišti v tureckém Istanbulu. Airbus A330 společnosti Asiana mířící do Soulu při pojíždění narazil do zaparkovaného airbusu A321 společnosti Turkish Airlines, kterému jeho křídlo doslova uřízlo ocas.

Změny od května
aktualizováno 01.05.
velký přehled

Změny od května: Lepší ochrana identity i 130 tisíc od úřadu práce!

Nový měsíc s sebou přinese řadu změn, které se dotknou prakticky všech Čechů. Týkají se nejen nových opatření v přístupu k ochraně osobních údajů, ale třeba i kouření na letišti, omezení v dopravě nebo změn na sociálních sítích. Od května navíc vzrostou náhradní platy pro pracovníky, kterým krachující zaměstnavatel nedal peníze.

Bezpečnostní kamera
aktualizováno 29.04.
rozpoznání obličejů

Kamerový systém na letišti by cizince nepoznal, brání se policie

Kamerový systém na rozpoznávání obličejů na letišti by měl plně fungovat do tří měsíců. Říkají to policisté, kteří byli v posledních dnech kritizováni za to, že tuto novinku nevyužili při pátrání po cizincích podezřelých z brutálního napadení číšníka. Muže se podařilo dopadnout až díky svědkům a ostraze ruzyňského letiště.

Přivezli ostatky kardinála Berana, politického vězně i vyhnance
20.04.
cesta z říma

Přivezli ostatky kardinála Berana, politického vězně i vyhnance

Na letišti v pražských Kbelích v pátek přistál vládní speciál s ostatky pražského arcibiskupa a později kardinála Josefa Berana. Duchovnímu, který byl politickým vězněm komunistického režimu a v roce 1969 zemřel jako vyhnanec v Římě, se přímo na letišti poklonili předseda senátu Milan Štěch a ministryně obrany Karla Šlechtová.

Kvůli nalezené bombě z 2. světové války evakuovali část Berlína - 2
aktualizováno 20.04.
Nález bomby

V centru Berlína se zastaví provoz! Evakuují nemocnici i nádraží

Velká část Berlína musí být evakuována kvůli nálezu bomby z 2. světové války. Našli ji nedaleko hlavního vlakového nádraží, v pátek na místo zamíří pyrotechnici, kteří ji zneškodní. Policie předpokládá, že uzavírka vyvolá chaos a možná i kolaps v dopravě.

Kouření - ilustrační
17.04.
Další omezení

Na pražském letišti si nezapálíte, zruší se i kuřárny! ANKETA

Pražské letiště bude nekuřácké. Lidé si nebudou moci zapálit v terminálech, ani v dosavadních kuřárnách. S cigaretou musí na vyhrazené místo před vstupy do budovy.