Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

V Texasu se zřítilo malé letadlo
09.03.
VIDEO Neštěstí v Texasu

Při pádu letadla zemřeli dva lidé! Kamera zachytila obří výbuch

Dva lidé zemřeli při pádu malého letadla na letišti v texaském Laredu. Z jednoho motoru se začalo kouřit, poté se letoun zřítil a vybuchl. Pilot se zřejmě snažil nouzově přistát, když si kouře všiml, to se mu ale nepovedlo.

Ostraha na letišti Charleroi
28.02.
Podivná smrt

Slováka (†40) v pátek vyvedli z letadla. Pak náhle zemřel

Belgičtí policisté vyšetřují podezřelé úmrtí čtyřicetiletého Slováka. Muže v pátek vyvedla na letišti Charleroi ochranka z letadla. V cele si ale muž začal ubližovat, skončil v komatu a v úterý zemřel.

Zpoždění letů na letišti v Bristolu
25.02.
zásah hasičů

Poplach na letišti v Bristolu. Tisíce lidí se musely evakuovat

V neděli ráno na bristolském letišti zazněl poplach a ohromné množství pasažérů se muselo okamžitě evakuovat. Vyděšení lidé dlouhou dobu nevěděli, co se děje, na místo dorazili hasiči a policisté. Po chvíli bylo jasno, šlo o chybné spuštění kouřového detektoru. Tisíce lidí nyní musí počítat se zpožděnými lety.

Prásk.tv píše:

Beth Evans
čtěte o tématu letiště na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ULTRA MUSIC festival přitáhl za dvacet let už více než dva miliony posluchačů

Dvacátý ročník festivalu elektronické hudby, ULTRA MUSIC FESTIVAL 2018, letos přesáhne návštěvnost dvou milionů posluchačů. Začátek nejočekávanější sestavy v historii akce, Phase One, byl vypuštěn právě včas, aby zahájil nadcházející prázdninovou sezónu. Festival proběhne v závěrečné fázi Miami Music Week.

Londýnská policie
aktualizováno 12.02.
pozůstatky války

V Temži nalezli bombu z války, policie uzavřela londýnské letiště

Kvůli nálezu pumy z druhé světové války je zcela ochromena část Londýna včetně letiště. Policisté uzavřeli široké okolí, armáda mezitím pracuje na zneškodnění pumy. Londýnské letiště zrušilo v pondělí všechny lety.

Orální sex na palubě letadla
31.01.
Vášniví pasažéři

Žena uspokojila muže na palubě letadla! Hlavu skryla pod dekou

Dvojice pasažérů se na palubě letadla rozvášnila natolik, že je zatkla policie. Podle ostatních cestujících poskytovala žena partnerovi orální sex, hlavu měla ukrytou pod dekou. Pár se brání, že šlo o vtip.

Letiště Václava Havla - 11
30.01.
Nová opatření

Pražské letiště má technologie za desítky milionů! Kvůli bezpečnosti

Pražské letiště Václava Havla dokončilo po třech letech projekt na zvýšení bezpečnosti. Na letišti nechybí laser, který odhalí jakoukoliv látku i přes její obal, nebo rentgen, který prosvítí i betonový koš. Stát přispěl na nákup nových technologií 187 milionů korun.

Dechová kontrola řidiče
30.01.
Jízda na drogách

Autobusák měl v těle pervitin, z pražského letiště vezl 30 lidí

Hodně nezodpovědně se zachoval řidič autobusu, který v úterý vezl z pražského letiště asi třicet cestujících. Nejprve se dostal do křížku s jiným řidičem, následně policisté při kontrole zjistili, že si šofér dal před jízdou pervitin.

Českou pašeračku Terezu zadrželi v Pákistánu
12.01.
zadržená češka

Tereza promluvila o převozech! Prý neměla na výběr, vyhrožovali jí

Terezu H. zatkli na pákistánském letišti s devíti kilogramy heroinu, které byly ukryté v jejím kufru. Během vyšetřování mladá Češka odhalila, že ji do drogové sítě natlačil muž z Británie. O tom, že veze něco jako drogy, prý věděla, kvůli výhružkám ale pokračovala. To, že veze heroin, ale prý vůbec netušila.

Českou pašeračku Terezu zadrželi v Pákistánu - 2
aktualizováno 11.01.
Hrozí jí i trest smrti

Heroin? Řekli mi, že vezu dárky, hájí se Češka s kily drog v kufru

Jednadvacetiletá Tereza H., kterou na letišti v pákistánském Láhauru zadrželi celníci s devíti kily heroinu v kufru, se při výslechu nejprve hájila, že o drogách vůbec nevěděla. Prý měla převážet jen dárky.

Letadlo hořelo
aktualizováno 06.01.
cestující evakuovali

Na letišti v Torontu se srazila letadla, jedno začalo hořet! VIDEO

Po pátečním přistání na Pearsonově mezinárodním letišti v Torontu zažili cestující z Cancúnu pořádné drama. Při čekání u terminálu 3 do jejich letounu vrazil prázdný stroj aerolinek Sunwing, který začal hořet. Pasažéři včetně posádky museli být okamžitě evakuováni, nikomu z nich se naštěstí nic vážného nestalo.