Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Největší škody napáchaly otřesy zřejmě na ostrově Kos ve stejnojmenném hlavním městě
Aktualizováno 21.7. 2017 15:11
nedobrovolné vězení

Přístav na Kosu nemůže přijímat lodě, letadla nabírají zpoždění

Čeští i zahraniční turisté, kteří trávili dovolenou na řeckém ostrově Kos, budou mít problém dostat se z ostrova, místní úřady po masivním zemětřesení uzavřely přístav, letiště zpozdilo velké množství letů. Největší škody hlásí právě přístav, který nemůže přijímat žádné lodě.

Divočák na letišti
Aktualizováno 10.7. 2017 18:21
Letiště Václava Havla

Po pražském letišti se proháněl divočák, zabil ho odstřelovač

Netradiční zásah mají za sebou příslušníci cizinecké policie, kteří zajišťují ostrahu pražského letiště. V noci na pondělí na plochu letiště vnikl divočák. Policisté se jej snažili vyhnat. Pak do něj ale narazili. Na jednoho z policistů prase zaútočilo. Zraněné agresivní zvíře musel odstřelovač utratit útočnou puškou.

Nehoda letadla na Liberecku
Aktualizováno 6.7. 2017 18:24
galerie roztahování kluzáků

Nebezpečná nehoda: Letadlo se na dráze zachytilo tažným lanem

Policisté vyšetřují nehodu letadla na letišti Hodkovice nad Mohelkou v Libereckém kraji. Stroj zavadil o překážku na přistávací ploše, nikomu se naštěstí nic nestalo.

Prásk.tv píše:

Čivava Chewy - 5
čtěte o tématu letiště na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Kam v srpnu na dovolenou? Žhavým tipem je Bulharsko

Víte, která země je zaslíbená slunci, teplému moři, skvělému jídlu a je dlouhými lety prověřenou destinací českých turistů?

Muž se nedostal do letadla
Aktualizováno 4.7. 2017 07:38
Větší bezpečnost

Pražské letiště zvýšilo ostrahu. Prohledávají i odbavená zavazadla

V zájmu větší bezpečnosti cestujících zvýšilo pražské letiště svou ostrahu. Pracovníci bezpečnostní kontroly od nové letní sezóny namátkově kontrolují již odbavené kufry. Také byl sepsán seznam zakázaných předmětů, které nesmí na palubu.

Bostonská policie - Ilustrační foto
Aktualizováno 4.7. 2017 06:05
Nehoda

Taxík najel do davu lidí poblíž letiště v Bostonu, 10 zraněných

Automobil taxikářské společnosti najel v pondělí odpoledne do davu lidí poblíž mezinárodního letiště v Bostonu. Strašlivá nehoda, při které se zranilo nejméně 10 lidí, se stala na rohu ulic Porter Street a Tomahawk Drive, uvádí portál CNN.

Pád letadla v Hodkovicích - 1
Aktualizováno 25.6. 2017 20:29
Utrpěli vážné popáleniny

U Liberce se zřítilo historické letadlo, dva vážně zranění

Všechny složky Integrovaného záchranného systému zasahovali v neděli odpoledne na letišti v Hodkovicích nad Mohelkou nedaleko Liberce. Na palubě byli dva lidé, 32letý muž a o rok mladší žena, oba byli ve vážném stavu záchranáři přepraveni vrtulníky do Prahy.

Radan Šprongl
Aktualizováno 3.6. 2017 21:48
Až pět let

Čech měl neprůstřelnou vestu, teď mu v Thajsku hrozí kriminál

Thajské úřady už několik dní zadržují českého novináře Radana Šprongla a odmítají ho pustit ze země. Policie ho zatkla na letišti před odletem do Iráku, kde měl natáčet reportáže o bojích proti Islámskému státu. V zavazadlech měl proto i neprůstřelnou vestu a helmu. V Thajsku je to ale nelegální a teď mu za to hrozí až pět let vězení.

Muž a žena s kufrem - Ilustrační foto
Aktualizováno 15.5. 2017 13:43
ANKETA Namátková kontrola

Na pražském letišti začali prohlížet kufry. Mohou je otevřít i násilím

Pražské letiště od pondělí zpřísnilo bezpečnostní kontroly. Pracovníci budou nově kontrolovat, jestli někdo v odbavených kufrech nepřeváží výbušné látky. Podnět k tomu dá personál letiště. Dosud prověřovali pouze kabinová zavazadla.

Letiště
Aktualizováno 10.5. 2017 21:34
Spirit Airlines

Aerolinky zrušily 9 letů. Na letišti se strhla velká bitka. VIDEO

Na floridském letišti se strhla bitka mezi zhruba 500 cestujícími, kteří čekali na odbavení. Rozčílilo je, že společnost Spirit Airlines zrušila několik letů. Tři lidé byli zatčeni.

Policie u letiště Václava Havla
Aktualizováno 2.5. 2017 07:31
Nová opatření

Strach z teroru na letištích: Kontroly budou ještě před nimi

Jak ukázaly teroristické útoky v Bruselu nebo v Istanbulu, atentátníci rádi útočí na letištní haly, kde mohou jejich podomácku vyrobené bomby napáchat pořádnou paseku. Česká letiště proto budou více chráněná.