Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Janka
30.01.
poslední rozloučení

Rodina se na Slovensku loučí s Jankou (8). "Konečně najde klid!"

Slovensko se dnes ve 13:00 rozloučí s Jankou (8), která zemřela v britském Sheffieldu začátkem ledna. Tělo dívenky muselo být přepraveno do slovenské obce Bijacovce, kde proběhne pohřeb v místním kostele.

Jana Holubová
22.01.
poslední rozloučení

Rodina Janky má datum pohřbu: "Doufáme, že přijde co nejvíc lidí!"

Tělo malé Janky Holubové přepravili z Británie na Slovensko a přípravy na její pohřeb jsou v plném proudu. Organizuje ho rodinný přítel Patrik, který vybral peníze na přepravu těla i na pohřeb samotný. Rodina nyní zveřejnila datum pohřbu a doufá, že se s Jankou přijde rozloučit co nejvíc lidí.

Jana Holubová
18.01.
tragédie v Sheffieldu

Tělo Janky vezou na Slovensko. Rodina odhalila detaily k pohřbu

Rodina malé Janky připravuje dívčin pohřeb. V těchto dnech probíhá přeprava tělíčka z Anglie na Slovensko. Ta není vůbec jednoduchá. Vše zařizuje muž, kterého romská komunita nyní považuje za hrdinu. Pro rodinu v nouzi, která by si jinak vše jen těžko mohla dovolit, vybral tolik potřebné peníze a vše zorganizoval.

Obchodní sdělení

Plovoucí vinylová podlaha RS-click

Rychle a snadno bez lepení!

Jana H.
aktualizováno 15.01.
tragédie v Sheffieldu

Rodina dostala výsledky pitvy malé Janky. Potvrdily, jak zemřela

Otřesný případ smrti malé Janky ve Velké Británii sledovaly tisíce lidí v Čechách i na Slovensku. Všichni čekali na závěr pitvy, který by mohl odhalit, co se Jance přesně stalo. Výsledky nyní konečně policie předala rodině.

Jana Holubová
12.01.
tragédie v Sheffieldu

"Zvěsti o vraždě jsme slyšeli, jsou to lži," řekla policie o smrti Janky

O smrti devítileté Janky ze Slovenska není mnoho informací. Redakci TN.cz se podařilo spojit s britskou policií, která její smrt v sheffieldské romské komunitě vyšetřuje. Přestože Českem a Slovenskem kolují zvěsti, že dívku zabil někdo z jejích příbuzných, policie má na věc jiný názor.

Jana Holubová
11.01.
vyšetřování pokračuje

Policie promluvila o záhadné smrti malé Janky (9) v Anglii

Tragická smrt Janky (9) ze Slovenska je opředena spoustou nejasností a ani policii stále není jasné, co se přesně stalo. Britská média o její smrti konečně promluvila. Podívejte se, jaká jsou oficiální stanoviska britské policie.