Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

SCHUBERTOVÁ HANA
06.06.
pohřešovaná žena

Po Hance se před pár dny slehla zem, pomozte policii s pátráním

Českobudějovičtí kriminalisté žádají o pomoc při pátrání po Haně Schubertové (44), která koncem minulého týdne odešla z domova, od té doby o sobě ale nikomu nedala vědět. V případě, že byste o ní měli jakékoliv informace, kontaktujte policii.

Policie ČR - ilustrační - 6
aktualizováno 09.03.
policejní pátrání

Pátrání má šťastný konec: Míšu (13) policie po dvou dnech našla!

Policisté v pátek odpoledne vyhlásili celostátní pátrání po třináctileté Míše z Prostějova. Mladá dívka odešla ve čtvrtek z domova neznámo kam, od té chvíle o sobě nedala vědět. V pátek večer se ji podařilo najít na Tachovsku.

Pátrání - HRDÁ KLÁRA
09.03.
pátrání policie

Klárka (16) o sobě od úterý nedala vědět, pomozte při pátrání

Příbramští policisté žádají o pomoc při pátrání po šestnáctileté Kláře z Prahy - východ. Naposledy byla viděna v úterý večer na příbramském nádraží, od té doby o sobě nikomu nedala vědět. V případě, že byste o ní měli jakoukoliv informaci, kontaktujte policii.

Prásk.tv píše:

Sydney Loofe - 1
čtěte o tématu pohřešovaná na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Montessori metodou proti Alzheimerově chorobě!

Jako první v ČR zavádí Montessori metodu do svého systému péče o klienty skupina Alzheimercentrum.

Pohřešovaná Vladimíra Tilzová
23.02.
Policie varuje

Schizofrenička utekla z léčebny v Praze! Může být nebezpečná okolí

Pražští policisté vyhlásili pátrání po čtyřiačtyřicetileté ženě z Teplicka, která v pátek odešla z léčebny v Bohnicích. Pohřešovaná Vladimíra Tilzová byla v léčebně kvůli schizofrenii a agresivní psychóze. Policisté varují, že může být nebezpečná sobě i okolí.

Karolínu našli mrtvou
aktualizováno 09.02.
smutný konec pátrání

Karolínu (14) našli mrtvou! Zmizela cestou do školy, byla zastřelena

Pátrání po studentce Karolíně (14), která zmizela ve středu cestou do školy, má tragický konec. Dívku našla policie mrtvou blízko sídliště v Popradu. Podle vyšetřovatelů měla střelná poranění, vše nasvědčuje tomu, že spáchala sebevraždu.

Pátrání - Lenka
08.02.
pátrání skončilo

Lenka (53) zmizela po cestě na nákup. Policisté ji našli druhý den

Policistům se podařilo vypátrat třiapadesátiletou Lenku z Třince, kterou začal od úterka postrádat její manžel. Žena zmizela cestou na nákup, podle policie je v pořádku.

Dopis pro Alici
22.01.
Policejní pátrání

Alice (13) je nezvěstná, odborník vysvětlil zašifrovaný vzkaz rodičů!

Už čtvrtý den hledají policisté Alici Jelínkovou (13) z Jirkova na Chomutovsku. V pátek měla odjet do Prahy, kde také podle posledních informací zřejmě zůstala. Rodina s novináři nekomunikuje, prostřednictvím kriminalistů ale poslala dopis se vzkazem pro ztracenou dceru a doufá, že se Alice vrátí. Panují totiž obavy, že by si mohla ublížit.

Dopis pro Alici
aktualizováno 22.01.
Celý dopis Pohřešovaná dívka

Alici (13) se nedaří najít. Rodiče jí poslali tajuplný vzkaz plný šifer!

Už čtvrtý den pátrají rodiče a policisté po třináctileté Alici Jelínkové z Chomutovska. Dívka zmizela v pátek, kde přesně se naposledy pohybovala, není jasné. Rodiče teď Alici poslali tajuplný vzkaz, kterému má rozumět jen pohřešovaná dívka.

Pátrání - HALAMÍČKOVÁ JANA
19.12.
Pohřešovaná dcera

Zoufalá matka prosí: Pomozte mi najít Janu (16). Zmizela v sobotu

Policisté z Tábora vyhlásili v pondělí pátrání po šestnáctileté Janě Halamíčkové z Tábora. Mladá dívka odešla v sobotu z domu a už se nevrátila. Na policisty se obrátila matka, která má o svou dceru obavy.

Pohřešování Pavly Z.
aktualizováno 16.12.
vražda a sebevražda

Tragický konec pátrání po matce 2 dětí! Pavla je podle policie mrtvá

Policisté uzavřeli případ pohřešované matky dvou dětí z Hodonínska, po které pátrali osm měsíců. Podle nich ženu zavraždil její manžel a pak skočil pod vlak. Tělo Pavly Z. je zřejmě ukryté na neznámém místě.