Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Klára Bábíčková
včera 07:17
Pohřešovaná dívka

Klára (15) zmizela cestou do školy! Doma vzala pas a peníze

Po patnáctileté Kláře z Prahy pátrají policisté. Dívka zmizela v pátek ráno cestou do školy a není jasné, kam mohla odejít.

Záhadné zmizení šestileté dívky
03.12.
záhadné zmizení

Pátrání po Valerii (6): Podle policie babička dítě svazovala a mučila!

Pátrání po šestileté Valerii, která byla svěřena do poručnické péče své babičce, je stále neúspěšné. Kriminalisté podezřívají ze zmizení malé holčičky právě babičku, ta měla podle obvinění dvě děti v péči dokonce brutálně týrat. Děti měla svazovat a nasazovat jim roubík, aby nemohly křičet. Jednou z vyšetřovacích variant je i to, že Valerie zemřela právě během tohoto týrání.

pátrání - PEŠKOVÁ KATEŘINA - 2
04.10.
Záhadné zmizení na Kolínsku

Už týden o ní nikdo neslyšel: Policie prosí, pomozte v pátrání!

Od pondělí 24.9. 2018 se pohřešuje šestačtyřicetiletá Kateřina Pešková, vrchní zdravotní sestra v Centru péče o seniory a dlouhodobě nemocné Doubrava . Už téměř deset dní se policii nedaří přijít na jakékoliv poznatky, které by vedly k nalezení zmizelé.

Prásk.tv píše:

Sydney Loofe - 1
čtěte o tématu pohřešovaná na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE O luxusní šperkovnici Peruvian Lily v limitované edici s tělovou a koupelovou kosmetikou Winter in Venice.

Blíží se čas vánoc a tak hledáme inspiraci, jak udělat radost našim blízkým. Chceme, aby dárek byl originální, nezapomenutelný a praktický.

Zmizelá herečka Fan Bingbing
aktualizováno 03.10.
Záhada vyřešena

Nezvěstná nejslavnější herečka světa: Za vším stály daňové úniky!

Po dlouhé měsíce byla Fan Bingbing, hvězda filmů Iron Man nebo X-men, pohřešovaná. Konečně se přišlo na pravý důvod. Zmizela kvůli obrovským daňovým únikům, dluží necelé tři miliardy.

SCHUBERTOVÁ HANA
06.06.
pohřešovaná žena

Po Hance se před pár dny slehla zem, pomozte policii s pátráním

Českobudějovičtí kriminalisté žádají o pomoc při pátrání po Haně Schubertové (44), která koncem minulého týdne odešla z domova, od té doby o sobě ale nikomu nedala vědět. V případě, že byste o ní měli jakékoliv informace, kontaktujte policii.

Policie ČR - ilustrační - 6
aktualizováno 09.03.
policejní pátrání

Pátrání má šťastný konec: Míšu (13) policie po dvou dnech našla!

Policisté v pátek odpoledne vyhlásili celostátní pátrání po třináctileté Míše z Prostějova. Mladá dívka odešla ve čtvrtek z domova neznámo kam, od té chvíle o sobě nedala vědět. V pátek večer se ji podařilo najít na Tachovsku.

Pátrání - HRDÁ KLÁRA
09.03.
pátrání policie

Klárka (16) o sobě od úterý nedala vědět, pomozte při pátrání

Příbramští policisté žádají o pomoc při pátrání po šestnáctileté Kláře z Prahy - východ. Naposledy byla viděna v úterý večer na příbramském nádraží, od té doby o sobě nikomu nedala vědět. V případě, že byste o ní měli jakoukoliv informaci, kontaktujte policii.

Pohřešovaná Vladimíra Tilzová
23.02.
Policie varuje

Schizofrenička utekla z léčebny v Praze! Může být nebezpečná okolí

Pražští policisté vyhlásili pátrání po čtyřiačtyřicetileté ženě z Teplicka, která v pátek odešla z léčebny v Bohnicích. Pohřešovaná Vladimíra Tilzová byla v léčebně kvůli schizofrenii a agresivní psychóze. Policisté varují, že může být nebezpečná sobě i okolí.

Karolínu našli mrtvou
aktualizováno 09.02.
smutný konec pátrání

Karolínu (14) našli mrtvou! Zmizela cestou do školy, byla zastřelena

Pátrání po studentce Karolíně (14), která zmizela ve středu cestou do školy, má tragický konec. Dívku našla policie mrtvou blízko sídliště v Popradu. Podle vyšetřovatelů měla střelná poranění, vše nasvědčuje tomu, že spáchala sebevraždu.

Pátrání - Lenka
08.02.
pátrání skončilo

Lenka (53) zmizela po cestě na nákup. Policisté ji našli druhý den

Policistům se podařilo vypátrat třiapadesátiletou Lenku z Třince, kterou začal od úterka postrádat její manžel. Žena zmizela cestou na nákup, podle policie je v pořádku.