Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zadržená češka v Pakistánu
aktualizováno včera 15:30
Češka v Pákistánu

Pašeračka Tereza už se nesměje! Trápí ji zvláštní potíže

V Pákistánu pokračuje soud s Češkou Terezou H., která je podezřelá z pašování drog. Tereza už ale nerozdává úsměvy na všechny strany, k úternímu stání přišla skleslá a podle místních médií také nemocná. Řízení bylo znovu odloženo.

Tereza H.
aktualizováno 05.11.
To málokdo čekal

Zvrat v případu pašeračky Terezy! Pomohla jí protidrogová policie

Češka Tereza H. obviněná v Pákistánu z pašování drog, má novou naději. Pomoci se jí dostalo z nečekané strany, od protidrogové policie. Proces s Terezou se blíží ke konci a mladá Češka stále doufá, že si vyslechne osvobozující rozsudek.

Češka zadržená v Pákistánu - 1
01.11.
Pašeračka čeká

Tereza je ve vězení už 10 měsíců! Z těchto důvodů dál čeká na verdikt

Přestože si měla rozsudek v Pákistánu vyslechnout do konce října, bude si Tereza ještě muset počkat. Soudní líčení kvůli Češce, která měla pašovat drogy, se totiž stále odkládají. Důvody jsou různé - od kriketového turnaje po stávku soudců.

Obchodní sdělení

Plovoucí vinylová podlaha RS-click

Rychle a snadno bez lepení!

Zadržená Češka Tereza H. čeká v pákistánském vězení na soud
31.10.
Češka v Pákistánu

Další zklamání pro pašeračku Terezu! Soudce nedodržel svůj slib

Do konce října sliboval soudce rozsudek nad Češkou Terezou, která měla pašovat drogy z Pákistánu. Středeční líčení se ale znovu odročilo, tentokrát na čtvrtek. Slib tak určitě splněn nebude.

Zadržená češka v Pakistánu u soudu
25.10.
Pašeračka v Pákistánu

Tereza se těšila na rozsudek, všechno je jinak! Oslnila diamanty

Češka Tereza H., která je v Pákistánu souzena za pašování drog, znovu stanula před soudem. Líčení se ale opět odložilo a Tereza tak k soudu jela zbytečně. Jako obvykle si dala záležet na svém vzhledu a na uších měla dokonce nové náušnice s blyštivými kameny.

Pašeračka Tereza
03.08.
Pašeračka v Pákistánu

Z Terezy je celebrita! Každý soud jiné šaty, oslňuje úsměvy i zlatem

Češka Tereza H. znovu stanula kvůli pašování drog před soudem v pákistánském Laháuru. I přesto, že je ve vězení, se jí zřejmě daří dobře. Měla znovu jiný účes i oblečení a při příchodu do soudní síně na kameru ukazovala zlatý křížek.

Tereza H. opět u soudu
09.07.
Soud v Pákistánu

Zoufalé pašeračce Tereze svítá naděje! Případ se konečně posune

Pákistánský soud by se měl konečně zabývat případem české pašeračky Terezy H. Dosud se jednání kvůli nejrůznějším důvodům odkládalo - včetně kriketového turnaje nebo nepřítomnosti svědků. Právě celníky, kteří mají svědčit, soud nechal předvést.

Tereza H. opět u soudu
aktualizováno 02.07.
Pákistánská kauza

Nejdřív úsměvy, pak pláč. Tereze H. v Pákistánu tečou nervy

V pondělí se u soudu v pákistánském Láhauru opět objevila Češka Tereza H., která podle zdejších vyšetřovatelů v kufru pašovala skoro deset kilo heroinu. Blondýnka ovšem narozdíl od jiných jednání tentokrát neudržela nervy na uzdě.

Zadržená Češka Tereza H.
30.05.
Je to vůbec možné?

Další lapálie u soudu! Pašeračka Tereza má neskutečnou smůlu

Mladá Češka Tereza H., která je v Pákistánu souzena kvůli pašování heroinu, zase musela k soudu zbytečně. Soudce případ znovu odročil, tentokrát na 2. června. A opět k tomu měl kuriózní důvod - byl příliš zaneprázdněn.

Zadržená Češka Tereza H. čeká v pákistánském vězení na soud
29.05.
Pašeračka v Pákistánu

Kamarádka Terezy poslala zvláštní vzkaz! Ví snad něco víc?

Češka Tereza H. by v pákistánském vězení měla pykat za pašování drog, místo toho vystupuje jako filmová hvězda. Její kamarádka teď navíc poslala zvláštní vzkaz. Tereza podle ní bude venku dřív, než si všichni myslí.