Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Policista
Aktualizováno 13.6. 2017 09:30
Pátrání policie

Čtrnáctiletá Markéta utekla v noci z domova na Olomoucku

Policisté pátrali po čtrnáctileté Markétě S. z Olomoucka. Brzy ráno utekla z domova. Dívka se ani nikomu neozvala. Policie proto požádala o pomoc veřejnost. Pátrání bylo večer odvoláno.

Michaela Muzikářová a Otakar S.
Aktualizováno 18.5. 2017 09:57
Nové informace

Stopa v případu zmizelé Míši? Ota S. chtěl prý zabít ji i její matku!

Po dvanáctileté Míše Muzikářové pátrají policisté už 127 dní. Netuší, kde hledat, nemají jedinou stopu. Od začátku případu přitom podezírali přítele matky Otakara S., který se podle nových informací už jednou pokusil Míšu, její matku i sebe zabít. Píše o tom dnešní MF Dnes.

Pohřešovaná dívka

Pomozte s pátráním! Bohunka zmizela cestou do školy

Od středy pátrají děčínští policisté po patnáctileté dívce z Varnsdorfu. Pohřešovaná Bohuslava Valentová odešla ve středu ráno do školy, tam ale nedorazila, nepřišla domů a ani o sobě nepodala žádnou zprávu.

Prásk.tv píše:

Adenike Endtová - 1
čtěte o tématu ztracená dívka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Proč nosí kosmonauti skafandr?

Snad každé dítě zatouží stát se kosmonautem. Co všechno to obnáší? Odpovědi má film Astronaut.

Míšina matka
Aktualizováno 4.5. 2017 20:49
Pátrání po Míše

Už ji odepsala? Míšina matka do jejího pokoje nastěhovala přátele!

Bezmála čtyři měsíce už uplynuly od chvíle, kdy při cestě do školy zmizela 13letá Míša Muzikářová z Ústí nad Labem. Policie dosud nemá jedinou stopu, která by alespoň naznačila, kde dívka je nebo kdo ji mohl unést. Jediným podezřelým byl matčin přítel Otakar, ten ale v lednu spáchal sebevraždu.

Ztracená Michaela
Aktualizováno 13.4. 2017 09:42
pátrání po dívce

Rodina ztracené Míši hledá pomoc v Rusku. Najdou ji tam?!

Míša Muzikářová je více než čtvrt roku nezvěstná. Vyšetřovatelé nemají ani mnoho stop, které by vedly k jejímu nalezení. Neúspěšné pátrání vede nešťastné příbuzné k nejrůznějším krokům. Nyní zkouší oslovit populární ruskou reality show, ve které soutěží senzibilové.

Smutné výročí

Míša se ztratila před třemi měsíci: Tady byla naposledy šťastná!

Už tři měsíce pátrají policisté po třináctileté Míše Muzikářové. Hledali ji v Ústí nad Labem, kde bydlela, v lesích na Plzeňsku, bývalém bunkru i na skládce. Po dívce ale jako by se slehla zem. Příbuzní nedávno sdíleli Míšinu rozesmátou fotku, kterou chtěli ukázat, že byla šťastné dítě.

Odložený případ

Po holčičce se před 47 lety slehla zem. Policie už ví, co se stalo

Po téměř padesáti letech se australské policii pravděpodobně podařilo vyřešit záhadné zmizení tříleté holčičky z pláže u města Wollongong asi 80 kilometrů od Sydney. Policisté zadrželi třiašedesátiletého muže britského původu, který bude u soudu čelit obvinění z únosu a vraždy malé holčičky, jejíž tělo se nikdy nenašlo.

Hyeny zneužívají neštěstí

POZOR: Facebookem se šíří článek o Míšině návratu, je to vir!

Dnes už třináctiletou Míšu hledají desítky policistů už měsíc a půl. Zatímco většina Čechů má o dívku starost, jsou i tací, kteří chtějí na neštěstí vydělat! Facebookem se šíří vir, který se tváří jako odkaz na článek, že se Míša našla.

Expolicista promluvil

Vyšetřovatel prozradil detaily z pátrání: Maddie nikdo neunesl!

Ztracenou Maddie nikdo z hotelového pokoje neunesl. S touto teorií přišel novinář a bývalý vyšetřovatel, který tvrdí, že holčička odešla z postele sama, když hledala rodiče. Ti už si televizi, která dala policistovi prostor, stěžovali.

Pátrání po Míše
Aktualizováno 11.2. 2017 20:54
jak to bylo

Míša zmizela před měsícem: Takhle pátrá policie! ČASOVÁ OSA

Už celý měsíc pátrají policisté po dvanáctileté Michaele Muzikářové z Ústí nad Labem. Zatím největší posun v případu by mohla poskytnout sebevražda matčina přítele. Připomeňte si kauzu den po dni.