Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Policie - 2
aktualizováno 01.06.
Hledala ji policie

Dívka kvůli problému ve škole nepřišla domů. Našli ji v pořádku

Policisté pátrali po třináctileté dívce ze Sokolova, která ve čtvrtek nepřišla domů. Ve škole s ní ten samý den řešili kázeňský problém, podle rodičů se proto zřejmě bála vrátit. Našli ji v pořádku.

Pohřešovaná Alice Jílková - 2
23.01.
Neúspěšné pátrání

"Vrať se, bez tebe to nedáváme!" prosí kamarádi ztracenou Alici (13)

Po třináctileté Alici Jelínkové pátrají policisté už čtvrtým dnem. Dívku z Chomutovska se stále nedaří najít, do hledání se proto chtějí zapojit i její kamarádi. Na sociálních sítích také Alici posílají dojemné vzkazy a prosí ji, aby se vrátila.

Plačící holčička - ilustrační foto
28.07.
smíšené hlídky

Česká holčička se ztratila v Bulharsku, našli ji plakat na ulici!

Nasazení českých policistů v Bulharsku se vyplatilo, díky jejich práci se podařilo velmi rychle vypátrat rodinu šestileté holčičky z České republiky, kterou plačící nalezla bulharská občanka. Celou situaci s bulharskými kolegy vyřešili do 25 minut.

Prásk.tv píše:

Lisa Theris - 1
čtěte o tématu ztracená dívka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vybavte se správně na letní cestování

Sbalit si kufr na dovolenou, to je kolikrát věda. Bez některých věcí se ale neobejdete.

Policista
aktualizováno 13.06.
Pátrání policie

Čtrnáctiletá Markéta utekla v noci z domova na Olomoucku

Policisté pátrali po čtrnáctileté Markétě S. z Olomoucka. Brzy ráno utekla z domova. Dívka se ani nikomu neozvala. Policie proto požádala o pomoc veřejnost. Pátrání bylo večer odvoláno.

Michaela Muzikářová a Otakar S.
aktualizováno 18.05.
Nové informace

Stopa v případu zmizelé Míši? Ota S. chtěl prý zabít ji i její matku!

Po dvanáctileté Míše Muzikářové pátrají policisté už 127 dní. Netuší, kde hledat, nemají jedinou stopu. Od začátku případu přitom podezírali přítele matky Otakara S., který se podle nových informací už jednou pokusil Míšu, její matku i sebe zabít. Píše o tom dnešní MF Dnes.

VALENTOVÁ BOHUSLAVA
11.05.
Pohřešovaná dívka

Pomozte s pátráním! Bohunka zmizela cestou do školy

Od středy pátrají děčínští policisté po patnáctileté dívce z Varnsdorfu. Pohřešovaná Bohuslava Valentová odešla ve středu ráno do školy, tam ale nedorazila, nepřišla domů a ani o sobě nepodala žádnou zprávu.

Míšina matka
aktualizováno 04.05.
Pátrání po Míše

Už ji odepsala? Míšina matka do jejího pokoje nastěhovala přátele!

Bezmála čtyři měsíce už uplynuly od chvíle, kdy při cestě do školy zmizela 13letá Míša Muzikářová z Ústí nad Labem. Policie dosud nemá jedinou stopu, která by alespoň naznačila, kde dívka je nebo kdo ji mohl unést. Jediným podezřelým byl matčin přítel Otakar, ten ale v lednu spáchal sebevraždu.

Ztracená Michaela
aktualizováno 13.04.
pátrání po dívce

Rodina ztracené Míši hledá pomoc v Rusku. Najdou ji tam?!

Míša Muzikářová je více než čtvrt roku nezvěstná. Vyšetřovatelé nemají ani mnoho stop, které by vedly k jejímu nalezení. Neúspěšné pátrání vede nešťastné příbuzné k nejrůznějším krokům. Nyní zkouší oslovit populární ruskou reality show, ve které soutěží senzibilové.

Ztracená Míša
11.04.
Smutné výročí

Míša se ztratila před třemi měsíci: Tady byla naposledy šťastná!

Už tři měsíce pátrají policisté po třináctileté Míše Muzikářové. Hledali ji v Ústí nad Labem, kde bydlela, v lesích na Plzeňsku, bývalém bunkru i na skládce. Po dívce ale jako by se slehla zem. Příbuzní nedávno sdíleli Míšinu rozesmátou fotku, kterou chtěli ukázat, že byla šťastné dítě.

ztracená dívka z Austrálie
24.03.
Odložený případ

Po holčičce se před 47 lety slehla zem. Policie už ví, co se stalo

Po téměř padesáti letech se australské policii pravděpodobně podařilo vyřešit záhadné zmizení tříleté holčičky z pláže u města Wollongong asi 80 kilometrů od Sydney. Policisté zadrželi třiašedesátiletého muže britského původu, který bude u soudu čelit obvinění z únosu a vraždy malé holčičky, jejíž tělo se nikdy nenašlo.