Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Matka s dítětem
aktualizováno 21.06.
Novinka pro maminky

Bulovka mění přístup k porodům. Dítě po narození nechá s mámou

Neonatologické oddělení pražské nemocnice na Bulovce má moderní přístroje, díky kterým může nabídnout nový přístup k porodům a k ošetřování novorozenců. Porodnice tak propaguje co nejkratší odloučení matky od dítěte.

Novorozenec - Ilustrační foto
10.06.
zázračné přežití

VIDEO: Dívka (15) pohřbila své narozené dítě. Našli ho v zemi živé

Těžko uvěřitelný start do života měla novorozená holčička v Brazílii. Tu mladá matka, která si měla myslet, že dítě zemřelo, pohřbila na zadním dvoře rodinného domu. Holčička ale mrtvá nebyla a přežila sedm hodin pohřbená zaživa.

Miminko - vražda v Teplicích
aktualizováno 23.04.
Vazební jednání

Matka obviněná z vraždy do vazby nejde, vrací se ke starším dětem

Teplický soud nevyhověl návrhu policistů a žalobce a neposlal do vazby devětadvacetiletou ženu, která podle kriminalistů před pár dny zabila svého novorozeného synka a jeho tělíčko odhodila do kontejneru. Žena tak bude zatím vyšetřována na svobodě.

Prásk.tv píše:

Novorozenec - ilustrační foto
čtěte o tématu novorozenec na Prásk.tv
Nález mrtvého novorozence v kontejneru v Teplicích
aktualizováno 22.04.
Smrt dítěte

Matka novorozence je obviněná z vraždy, hrozí jí i výjimečný trest

Severočeští kriminalisté ještě během soboty obvinili z vraždy devětadvacetiletou ženu z Teplic. Podle policistů se žena nepostarala o svého novorozeného synka a dítě kvůli tomu zemřelo. Ženě hrozí i výjimečný trest.

Žena, která ukryla miminko v koši, u soudu
16.04.
začal soud

Měla dítě bodat a umlátit paličkou na maso! Mámě nyní hrozí doživotí

Krajský soud v Plzni začal v pondělí projednávat smrt novorozené holčičky. Tu měla po porodu umlátit matka (21), která ji následně schovala do koše na prádlo. Za brutální vraždu může dostat i doživotí.

Soud s matkou
aktualizováno 13.04.
dostala 17 let

Chlapeček zemřel v babyboxu, jeho mámu odsoudili za vraždu!

Za vraždu novorozeného chlapečka si třicetiletá žena z Plzeňska odsedí sedmnáct let. V pátek o tom rozhodl krajský soud. Žena po tajném porodu loni v červenci podle obžaloby způsobila miminku těžká poranění hlavy, pak ho nechala odnést do babyboxu. Chlapec zemřel na následky krvácení do mozku.

Opice ukradla miminko, našli ho ve studni mrtvé - 1
aktualizováno 02.04.
Hrůza v Indii

Opice ukradla miminko z postýlky! Sousedé ho našli mrtvé ve studni

Pro Evropany nepředstavitelný případ vyšetřuje policie v Indii. Jeden z místních nalezl ve své studni mrtvé novorozeně. Matka tvrdí, že chlapečka z jeho postýlky ukradla opice, která ho pak zabila.

Denisa
aktualizováno 21.03.
frýdlant nad ostravicí

Žena nechala po porodu své dítě umírat ve skříni! Dostala 15 let

Vrchní soud v Olomouci ve středu potvrdil trest za vraždu novorozence, kterého žena (23) z Frýdlantu nad Ostravicí v roce 2015 tajně porodila doma. Tělo dítěte se našlo až po deseti dnech v její skříni. Žena stráví ve vězení 15 let.

Novorozenec - 3
aktualizováno 14.03.
čeká ho ocenění

V mrazu našel muž na ulici novorozeně! Zachránil mu život

Muž v Praze zachránil život novorozenci, kterého našel v mrazu na ulici. O případu bez bližších podrobností informovala záchranná služba. Ta chce muže společně s policisty slavnostně ocenit.

Nález těla novorozence - 6
aktualizováno 09.03.
vražda ve stodůlkách

Smrt miminka ve Stodůlkách byla vražda. Policie už má podezřelou

Novorozenec, jehož tělíčko v igelitové tašce našli včera lidé na chodbě panelového domu v pražských Stodůlkách, zemřel násilnou smrtí. Po pitvě to ve čtvrtek potvrdili policisté. Už včera zadrželi 34letou ženu, dnes dopoledne ji obvinili z vraždy. Jestli jde o matku dítěte, ale odmítli komentovat.