Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Žena, která ukryla miminko v koši, u soudu
aktualizováno 16.08.
Dítě nepřežilo

Žena zbila miminko, pak ho ukryla v koši. Soud ji poslal do vazby

Krajský soud v Plzni poslal do vazby ženu, která podle policie tajně porodila a miminko s těžkými poraněními ukryla v koši na prádlo. Tam ho našli až policisté, i přes péči lékařů ale nepřežilo. Ženě hrozí za vraždu až výjimečný trest.

V koši na prádlo našli miminko
aktualizováno 16.08.
Otřesný případ z Plzně

Miminko, které našli v koši, zemřelo: Matku obvinili z vraždy!

Dvacetiletá žena z Plzně podle policie zavraždila novorozeně. Po domácím porodu přivolala záchranáře, kteří případ nahlásili policistům. Ti našli miminko v koši na prádlo, ještě žilo. V nemocnici ale holčička zemřela, podle policie jí matka způsobila těžká zranění.

V koši na prádlo našli miminko
aktualizováno 14.08.
tajila domácí porod?

Matka tvrdila, že nebyla těhotná. V koši na prádlo u ní našli miminko!

Policisté v neděli odpoledne našli v jednom z plzeňských bytů v koši na prádlo miminko. Místo prohledávali po telefonátu ženy, která si přivolala záchranku s tím, že má gynekologické problémy. Tvrdila, že nebyla těhotná. Dítě ale policie našla, ve vážném stavu bylo převezeno do nemocnice.

Prásk.tv píše:

Rebecca Hayes a David Ward - 1
čtěte o tématu novorozenec na Prásk.tv
Obchodní sdělení

OBSERVATOŘ KLEŤ – NA LOVU ASTEROIDŮ

Hvězdárna Kleť leží ve výšce 1070 metrů nad mořem a je tak nejvýše položenou astronomickou observatoří v České Republice. Čím je Kleť mezi jinými hvězdárnami výjimečná?

Matka s dítětem
29.07.
Pozor na to

"Nenechte miminko spát na sobě!" varuje lékař. Jeho syn tak zemřel

Sociální sítě zaplavily fotky slavných otců, kteří vyčerpáním usnuli i s novorozencem na hrudi. I když se snímky mohou zdát roztomilé, podle lékaře tím ohrožujete život svého miminka.

Žena obviněná ze smrti miminka jde do vazby
aktualizováno 27.07.
Zbité novorozeně

Miminko z babyboxu zemřelo, matka je ve vazbě! Viní ji z vraždy

Okresní soud v Plzni poslal odpoledne do vazby 30letou matku, která v neděli odložila svého novorozeného syna do babyboxu. Chlapečkovi podle kriminalistů způsobila natolik vážná poranění, že druhý den v nemocnici zemřel. Vyšetřovatelé ženu obvinili z vraždy, kterou podle nich plánovala.

Porod
aktualizováno 26.07.
obvinění z vraždy

Zraněné dítě z plzeňského babyboxu zemřelo v nemocnici!

Novorozenec, kterého v neděli našli s vážnými zraněními v plzeňském babyboxu, zemřel v nemocnici. Policistům se podařilo vypátrat jeho matku, kterou následně obvinili z vraždy. V případě odsouzení jí hrozí výjimečný trest.

Porod
25.07.
Nevyvrácené spekulace

Zraněný chlapeček z babyboxu: Zemřel v nemocnici? Policie mlčí

Policie tají informace o zdravotním stavu novorozence, kterého našli zdravotníci před dvěma dny v plzeňském babyboxu. Dítě skončilo na specializovaném lékařském pracovišti a v úterý se objevily informace, že zemřelo. Policie ani nemocnice to zatím nepotvrdily.

Babybox
24.07.
Má vážná zranění

Chlapec z babyboxu bojuje o život! Případ vyšetřuje kriminálka

Policisté mají podezření, že se novorozeně nalezené včera v plzeňském babyboxu stalo obětí násilí. Případ si převzali krajští kriminalisté, kteří vyšetřují násilnou trestnou činnost. Zdravotní stav chlapečka se sice podle lékařů mírně zlepšil, ale v ohrožení života zůstává.

Babybox - ilustrační foto
aktualizováno 23.07.
Nález miminek

Dvojčata? V babyboxu našli dva chlapce, jeden je v kritickém stavu

V neděli byli do plzeňského babyboxu odloženi dva chlapci. První chlapec byl do schránky vložen krátce po šesté hodině, druhý v devět hodin. Jedno z dětí je v kritickém stavu.

Mariana
aktualizováno 22.07.
vážná nemoc

Miminko zabil polibek příbuzného! Matka teď varuje další rodiče

Mariana Sifritová bojovala několik dní v nemocnici o život. Lékaři ji diagnostikovali meningitidu, kterou způsobil herpes virus. Podle lékařů se nakazila po polibku. Nemoci nakonec podlehla.