Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Babybox
10.10.
Miminko z Neratovic

V babyboxu našli novorozenou holčičku i s placentou! Byla nahá

V babyboxu v Neratovicích našli brzy ráno čerstvě narozenou holčičku. Byla donošená a zdravá, maminka ji odložila i s placentou. Váží přesně tři kila a dostala jméno Daniela.

Úložné skříňky na tokijském nádraží
28.09.
Otřesný případ

Tělíčko dítěte leželo roky v úložné skříňce. Matka se přiznala až teď

Pořádný šok zažili tokijští policisté, když k nim v pondělí nakráčela devětačtyřicetiletá žena a přiznala se, že už roky ukrývá v úložné skříňce u nádraží tělíčko mrtvého novorozence!

Plačící dítě
aktualizováno 25.09.
vyslechla si trest

Matka utopila svou holčičku ve vaně. Měla se zbavit i dalších dětí

Vrchní soud potvrdil 15,5 roku vězení ženě, která loni utopila ve vaně svou novorozenou dceru. Tělíčko pak schovala do dětského pokoje. Soud zamítl ženino odvolání.

Prásk.tv píše:

Novorozenec - ilustrační foto
čtěte o tématu novorozenec na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Chcete změnit operátora? SAZKAmobil nabízí tarify s levným voláním a spoustou dat k tomu

Volání zdarma a k tomu i královská porce mobilních dat. To jsou hlavní výhody, které najdete v nabídce SAZKAmobilu. Teď navíc běží soutěž, ve které sto zákazníků vyhraje měsíční tarif, který půjde na účet operátora.

Komplikovaný porod
29.08.
Porod v centru Plzně

"Asi rodím," volala žena sanitku. Chlapec dostal neobvyklé jméno

Krátce před polednem žena z Plzně nahlásila na tísňovou linku probíhající porod. Operátorka radila mamince, co dělat, dokud nepřijeli záchranáři. Chlapeček přišel na svět během pár minut a dostal jméno Antonio.

Matka s dítětem
aktualizováno 21.06.
Novinka pro maminky

Bulovka mění přístup k porodům. Dítě po narození nechá s mámou

Neonatologické oddělení pražské nemocnice na Bulovce má moderní přístroje, díky kterým může nabídnout nový přístup k porodům a k ošetřování novorozenců. Porodnice tak propaguje co nejkratší odloučení matky od dítěte.

Novorozenec - Ilustrační foto
10.06.
zázračné přežití

VIDEO: Dívka (15) pohřbila své narozené dítě. Našli ho v zemi živé

Těžko uvěřitelný start do života měla novorozená holčička v Brazílii. Tu mladá matka, která si měla myslet, že dítě zemřelo, pohřbila na zadním dvoře rodinného domu. Holčička ale mrtvá nebyla a přežila sedm hodin pohřbená zaživa.

Miminko - vražda v Teplicích
aktualizováno 23.04.
Vazební jednání

Matka obviněná z vraždy do vazby nejde, vrací se ke starším dětem

Teplický soud nevyhověl návrhu policistů a žalobce a neposlal do vazby devětadvacetiletou ženu, která podle kriminalistů před pár dny zabila svého novorozeného synka a jeho tělíčko odhodila do kontejneru. Žena tak bude zatím vyšetřována na svobodě.

Nález mrtvého novorozence v kontejneru v Teplicích
aktualizováno 22.04.
Smrt dítěte

Matka novorozence je obviněná z vraždy, hrozí jí i výjimečný trest

Severočeští kriminalisté ještě během soboty obvinili z vraždy devětadvacetiletou ženu z Teplic. Podle policistů se žena nepostarala o svého novorozeného synka a dítě kvůli tomu zemřelo. Ženě hrozí i výjimečný trest.

Žena, která ukryla miminko v koši, u soudu
16.04.
začal soud

Měla dítě bodat a umlátit paličkou na maso! Mámě nyní hrozí doživotí

Krajský soud v Plzni začal v pondělí projednávat smrt novorozené holčičky. Tu měla po porodu umlátit matka (21), která ji následně schovala do koše na prádlo. Za brutální vraždu může dostat i doživotí.

Soud s matkou
aktualizováno 13.04.
dostala 17 let

Chlapeček zemřel v babyboxu, jeho mámu odsoudili za vraždu!

Za vraždu novorozeného chlapečka si třicetiletá žena z Plzeňska odsedí sedmnáct let. V pátek o tom rozhodl krajský soud. Žena po tajném porodu loni v červenci podle obžaloby způsobila miminku těžká poranění hlavy, pak ho nechala odnést do babyboxu. Chlapec zemřel na následky krvácení do mozku.