Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Plačící miminko
18.02.
opuštěné miminko

Barunka přišla po narození o mámu i tátu. Našli ji jen v dečce

Sotva se narodila, rodiče na ni zanevřeli. Novorozenou holčičku někdo odložil dnes krátce před desátou hodinou dopoledne do babyboxu v budově radnice Prahy 2. Dostala jméno Barborka.

Kontejner
27.01.
slovensko smrt miminka

Hrůzostrašný nález! V popelnici našli tělo mrtvého novorozence

Bezvládné tělíčko novorozence v sobotu po poledni našli policisté v Bratislavě. Mrtvé miminko bylo pohozené v kontejneru v Hálkově ulici. Policisté už zahájili trestní stíhání matky.

Předčasně narozená holčička
21.01.
boj o život

Novorozenec vážil jen 400 gramů, ale přežil! Slova lékaře dojala svět

V Indii se narodilo 400 gramové miminko. Kvůli předčasnému porodu nemělo dostatečně vyvinuté orgány a lékaři dávali rodičům jen malé naděje, že jejich dcera přežije. V útlém tělíčku se však skrývá silná bojovnice.

Prásk.tv píše:

Alena prežila porod jako z hororu
čtěte o tématu novorozenec na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Jak udržet své finance zdravé?

Mějte řešení nečekaných výdajů, spoření, splátky a zůstatek na vašem bankovním účtu dokonale pod kontrolou. Je zde několik praktických rad, které vám bez ohledu na vaši aktuální situaci pomohou udržet finance v dobré kondici.

Těhotná
07.01.
pochybení lékařu

Lékaři při císaři dítěti rozřízli hlavu. Zemřelo o tři hodiny později

Carson Allen zemřel tři hodiny poté, co se narodil. Během císařského řezu mu lékaři omylem rozřízli hlavu. Vše se odehrálo v Nottinghamu v Anglii v roce 2013. Jeho rodiče až nyní soudně vybojovali od nemocnice kompenzaci. Jejich milovaného syna jim to však nevrátí.

2090336
aktualizováno 06.01.
smutný pohled

Děsivé video: Sestra krutě zachází s hlavou dítěte! Další se směje

Děsivé video, na kterém zdravotní sestra surově manipuluje s hlavou novorozence, bylo pořízeno v nemocnici v Saúdské Arábii. Krátce poté, co se záznam dostal na veřejnost, byly aktérky propuštěny.

Babybox
aktualizováno 02.01.
narodil se 1. ledna

V babyboxu našli novoročního chlapečka, dostal trefné jméno

V babyboxu orlickoústecké nemocnice v úterý nad ránem našli miminko! Chlapeček byl zabalený do župánku zděděném zřejmě po starším dítěti. Dostal jméno Petr a protože se narodil na Nový rok, volba příjmení byla jasná.

Novorozenec - 3
09.12.
úspěch v Americe

Lékařský úspěch: Žena se narodila bez dělohy. Porodila zdravé dítě

Ženy, které se narodily bez dělohy, mají šanci na dítě. Zdravého potomka porodila v pátek Američanka, která podstoupila transplantaci dělohy. Tento zákrok už splnil sen o mateřství i matkám ve Švédsku. Transplantaci dělohy podstoupily i pacientky v Česku.

Novorozenec - 3
aktualizováno 05.12.
začal se hýbat

Novorozenec zemřel, řekli lékaři. Před kremací se dítě začalo hýbat!

Velmi nepříjemný zážitek se stal rodičům malého chlapce v Novém Dílí. Lékaři jim oznámili, že jejich novorozený chlapec zemřel. Když si však tělo dítěte vezli domů v plastovém pytli, začalo se hýbat.

Marta začala při porodu hořet
11.11.
Dobře to dopadlo

Marta začala při porodu hořet! Ani to ji ale neodradí od dalších dětí

Marta zažila před pár týdny při porodu hotový horor. Lůžko, na kterém na porodním sále ležela, začalo hořet a mladá maminka utrpěla popáleniny na 20 procentech těla. Teď ji konečně propustili z nemocnice, a tak se může naplno věnovat synovi.

Policisté odvážejí ženu, která v Mníšku pod Brdy hodila novorozence do kontejneru
aktualizováno 04.10.
nové rozhodnutí

Hodila miminko do popelnice: Soud vražedkyni zmírnil trest!

Narodila se jí zdravá holčička, nyní 22letá žena z Mníšku pod Brdy ji ale v červnu 2015 hodila do popelnice a podepsala jí tak rozsudek smrti. Krajský soud matku vražedkyni poslal na deset let za mříže, Vrchní soud v Praze jí ve středu rozsudek zmírnil.