Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

foto má šest kilo!

Mamince se narodila obří dcera! "Jako by ze mě vytáhli batole!"

Takový přírůstek do rodiny teď už čtyřnásobná maminka Chrissy Corbitt z Floridy nečekala. Narodila se jí dcera, která vzhledem připomínala spíš batole. Vážila neskutečných 6,12 kilogramů!

Zázračné dítě
Aktualizováno 29.5. 2017 15:51
malý zázrak

Neskutečné! Dítě začalo chodit jen několik minut po porodu. VIDEO

Hotové pozdvižení způsobilo v brazilské porodnici dítě, které podle lékařů zcela popírá všechny přirozené pozemské zákony. Miminko krátce po narození udělalo první krůčky, obvykle přitom děti chodí až tak nejdřív v devátém měsíci.

2001091
Aktualizováno 22.5. 2017 16:39
dítě nežije

Růžena (16) šla na WC a "vypadlo" z ní dítě. Prý nevěděla, že rodí

Dívka z romské osady porodila dítě do kbelíku, když si v noci odskočila do křoví vykonat potřebu. Poté šla v klidu spát. K narození potomka se přiznala až po několika hodinách, kdy přinesla jeho mrtvé tělíčko. Policie nyní vyšetřuje, jestli jeho smrt zavinila matka.

Prásk.tv píše:

Muž nazval svého syna Fidget Spinner - 1
čtěte o tématu novorozenec na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Letní festivaly lákají na hudbu i lepší zázemí

Letní hudební festivaly v sobě spojují stanování v přírodě, koncerty českých i zahraničních kapel a bohatý doprovodný program. V Česku se jich pravidelně koná asi tři sta a každý rok jich několik přibude.

video realistické záběry

Zázrak zrození v přímém přenosu: Miminko samo vylezlo z břicha!

Na internetu kolují neuvěřitelné záběry chlapečka, který se samovolně dere na svět břichem maminky. Podle expertů jde o takzvaný "přírodní" císařský porod, kdy si dítě hledá cestu na svět bez přímé asistence lékařů.

Komplikovaný porod
Aktualizováno 25.4. 2017 12:26
anketa bouřlivé reakce

Porod doma skončil smrtí dítěte. Žalujte záchranku, radí Liga práv

Ze smutného porodu na Blanensku, při kterém rodiče tragicky přišli o miminko, je hon na čarodějnice, tvrdí Liga lidských práv, která se nyní do případu vložila. Podle ligy záchranáři pochybili, když mluvili s médii, nyní je proto na místě žaloba.

Novorozenec - 2
Aktualizováno 22.4. 2017 21:39
Porod na Blanensku

S oživováním začali pozdě, kritizují porodní asistentky záchranáře

Čtvrteční domácí porod v obci na Blanensku, který skončil smrtí novorozence, vzbudil velké emoce. Unie porodních asistentek zkritizovala práci policie i záchranářů, kteří podle ní začali pozdě s oživováním dítěte, pak prý ještě policisté otce zbytečně zdržovali. Policie i záchranáři kritiku odmítají.

šokující případ

Matka pohřbila své dítě zaživa! Našli ho živé po třech dnech!

Mladá matka se bála říct rodičům, že porodila své druhé dítě. Novorozence se proto pokusila zbavit - plačícího chlapečka zahrabala do hlíny a přikryla ho dřevem. Záchrana přišla až o tři dny později.

Miminko v postýlce
Aktualizováno 21.4. 2017 15:10
výsledek studie

Odborníci řekli, kdy je porod ženy nebezpečný! Vše závisí na lékaři

Narození dítěte je pro ženu jedním z nejsilnějších zážitků, někdy se ale může rodička i novorozenec dostat do nebezpečí. Američtí odborníci přišli s novou studií, podle které průběh porodu závisí na tom, jak dlouho je lékař v práci.

Matka s dítětem
Aktualizováno 21.4. 2017 09:05
tragický případ

Novorozeně nepřežilo porod doma! Matka je ve vážném stavu

Tragédií skončil ve čtvrtek ráno porod dítěte, které se narodilo doma. Matka začala mít kontrakce a porodila velice rychle. Po příjezdu jihomoravské záchranné služby novorozenec ještě žil, ale byl ve velmi vážném stavu. I přes veškerou snahu a okamžitou resuscitaci se ho nepodařilo zachránit.

Dvojčata
Aktualizováno 21.3. 2017 13:26
statistiky porodnosti

Záhada v Brně: Rodí se tu stále více dvojčat! Lékaři neví, čím to je

V Česku se narodilo nejvíce dětí za posledních šest let a počet obyvatel roste. Aktuálně je nás přes deset a půl milionu. Lékaři z Brna upozorňují, že se zvyšuje počet dvojčat.