Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

¨Norsko, Oslo - nález a zneškodnění nálože
Aktualizováno 9.4. 2017 22:23
útok na oslo

Norská policie odpálila bombu u metra. Podezřelý zadržen

Norská policie zneškodnila nálož nastraženou u stanice metra v hlavním městě Oslu. Bez dalších podrobností také oznámila, že zadržela muže podezřelého, že výbušninu vyrobil a nastražil., informuje agentura AP.

Bydlení v iglú domě - 16
Aktualizováno 27.2. 2017 13:08
ekologický domek

Rodina postavila eko dům pod skleněnou kopulí! Kvůli zelenině!

Manželé Marie a Benjamin dali nahlédnout do jejich nádherného domu, který připomíná ledové iglú. Na ostrově Sandhorney za polárním kruhem ho postavili pro sebe a své čtyři děti, pro které chtěli ekologický domov. Dům tak přikryli skleněnou kopulí.

1959054
Aktualizováno 3.2. 2017 17:15
smutná realita

Otřesný nález v žaludku na VIDEU: Velryba zemřela bolestivou smrtí!

Opravdu hrozivý nález objevili výzkumníci z Norska v žaludku velryby, která kvůli obrovským bolestem uvázla na mělčině a zemřela. Zvíře spolykalo více než 30 plastových tašek, smutné je, že pro badatele to nebylo vůbec žádné překvapení.

Prásk.tv píše:

Kočka procestovala svět - 3
čtěte o tématu Norsko na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Hledáte kvalitní a spolehlivé ojeté auto se zárukou?

Pořízení ojetého vozu skýtá spoustu nástrah. Velmi často není známý a nijak hodnověrně doložený ani jeho původ, ani jeho historie.

Město duchů - 3
Aktualizováno 6.1. 2017 15:45
úžasné fotky

Město duchů: Pustá osada má jen jednoho obyvatele!

Představovali jste si někdy, jaké by bylo, kdybyste přežili katastrofu, která zahubila zbytek lidstva? Mladý Rus žije sám v opuštěné sovětské osadě na norském souostroví Špicberky, necelých 1300 kilometrů od Severního pólu. V "městě duchů" pracuje jako průvodce.

Eva Michaláková a její děti
Aktualizováno 8.12. 2016 10:50
Denis a David

Norové vysvětlili, proč vzali děti Michalákové. Může si za to sama!

Eva Michaláková využívala média na úkor svých dětí. Oba chlapci si navíc zvykli u pěstounů a ke své matce už nechtějí, tak norský odvolací soud vysvětluje, proč zamítl odvolání Evy Michalákové. Sedmistránkové odůvodnění rozsudku získal zpravodajský web Českého rozhlasu.

Eva Michaláková a její děti
Aktualizováno 2.12. 2016 08:39
s odvoláním neuspěla

Drsný verdikt soudu: Je správné, že Eva Michaláková přišla o syny!

Norský soud se odmítl zabývat odvoláním Česky Evy Michalákové proti rozsudku, který ji letos v červnu zbavil rodičovských práv k jejím dvěma synům. Rozhodnutí soudu je tak pravomocné. Dnes o tom informoval Zpravodajský web Českého rozhlasu, kterému informaci potvrdil právník matky Pavel Hasenkopf.

otřesný případ

Dcera nežila podle otcových představ. Za trest ji znásilnil!

Otřesný případ znásilnění šokoval Norsko. Obětí sexuálního útoku se stala mladá muslimka, kterou se tímto způsobem rozhodl vytrestat vlastní otec!

Mobilní hit

Norská premiérka lovila při jednání pokémony. A ne poprvé

Norská premiérka Erna Soldbergová si našla způsob, jak přežít nudné debaty v parlamentu. Loví pokémony. Političku totiž nachytali, jak si dlouhé jednání krátí hraním mobilního hitu Pokémon Go.

vlci v ohrožení

Norsko plánuje vybít dvě třetiny vlků! Vláda sklízí tvrdou kritiku

Norsko sklízí tvrdou kritiku ochránců přírody za rozhodnutí o zredukování vlčí populace o celé dvě třetiny. To bude podle některých skupin pro vlky zcela zničující. K podobnému vybíjení v posledním století podle portálu Guradian nedošlo.

Hit sociálních sítí

Muž si stěžoval na stoličku z IKEA. Zachytilo se mu do ní varle!

Nezvyklou stížnost řešila norská pobočka nábytkářské firmy IKEA. Na její Facebook napsal muž, který si koupil stoličku s dírkami do sprchy. Jenže do jedné z děr se mu zachytilo varle! Norův popis incidentu na stránkách IKEA se stal okamžitě hitem.