Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

V Kolumbii mají živého Spider-Mana
aktualizováno 06.09.
bez jištění

V Kolumbii mají živého Spider-Mana! Vylezl na 22patrový dům

25letý Rus Pavel Gogulan vzbudil pořádný rozruch v kolumbijském městě Medellin, když vyšplhal na 22patrovou budovu. Nepoužíval přitom žádné jištění. Podobně nebezpečné kousky provádí po celém světě a vysloužil si díky tomu přezdívku ruský Spider-Man.

Žena chytila svého muže s milenkou na kolumbijském letišti
19.05.
nepříjemný incident

Žena chytla manžela s milenkou na letišti, pak se začaly dít věci!

Romantický výlet s milenkou skončil pro nevěrného muže dřív, než vůbec začal. Podvedená žena je totiž odchytila na kolumbijském letišti a na svou sokyni se rovnou vrhla. Chytila ji za vlasy a zatímco řvala na svého muže, odmítala ženu pustit.

Cestující obláček - opuštěná fena
19.11.
Smutný příběh

Majitel opustil na letišti psa. Dvouletá fena pošla žalem

Měsíc čekala na svého pána věrná fena. Majitel nechal dvouletého psa na letišti v kolumbijském městě Bucaramanga. Pes se snažil páníčka najít, když se to nedařilo, ležel apaticky v rohu terminálu a odmítal žrádlo. Když se mu dostalo odborné pomoci, bylo už pozdě a fena během několika dní na veterině zemřela.

Prásk.tv píše:

Victor José Arroyo González
čtěte o tématu Kolumbie na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Chcete vlastní bydlení? Nečekejte, až se podmínky zpřísní

Vlastní střecha nad hlavou se stává dražší a dražší.

V Praze utonula dívka. Nasál ji bazén
02.09.
dvojče vše vidělo

V Praze se utopila dívka (12)! Nasálo ji filtrační zařízení v bazénu

Televize Nova získala exkluzivní zpověď zdrcené matky, jejíž dítě se utopilo v bazénu rehabilitačního centra v Praze-Libni. Dvanáctiletou dívku z Kolumbie podle matky vtáhlo filtrační zařízení a pod vodou měla být až 20 minut. Případem se zabývá policie.

Bydlení v kanále
27.07.
garsonka

Manželé si zařídili byt v kanále! Žijí tam už přes 20 let i se psem

Když se řekne kanál, málokoho by si asi napadlo, že by se daly podzemní prostory pod ulicí využít k bydlení. V Kolumbii žije manželský pár, který už přes 20 let tuto teorii vyvrací. V kanále si zařídili malý "byt", který sdílí společně s pejskem.

Bydlení v kanále
aktualizováno 26.07.

GALERIE: Manželé si zařídili bydlení v opuštěném kanále

Když se řekne kanál, málokoho by si asi napadlo, že by se daly podzemní prostory pod ulicí využít k bydlení. V Kolumbii žije manželský pár, který už přes 20 let tuto teorii vyvrací. V kanále si zařídili malý "byt", který sdílí společně s pejskem.

První svatba tří homosexuálních partnerů
aktualizováno 03.07.
anketa První sňatek

Rozbíjení hranic: V Kolumbii byla první svatba tří homosexuálů

První manželství uzavřené mezi třemi muži. Právě to je teď žhavým tématem v Medelinu v Kolumbii, kde minulý týden tři gayové podepsali potřebné dokumenty a vytvořili tak první legální tříčlennou homosexuální rodinu.

Výletní loď Almirante
aktualizováno 26.06.
170 lidí na palubě

Výletní loď v Kolumbii se rozlomila a šla ke dnu! Nejméně 9 mrtvých

V Kolumbii se potopila výletní loď se 170 lidmi na palubě. Informovala o tom agentura AFP s odvoláním na místní úřady. Neštěstí nepřežilo nejméně devět lidí, 28 dalších se pohřešuje.

Výbuch bomby v Bogotě
18.06.
Útok v Kolumbii

Na toaletách v obchoďáku vybuchla bomba! Tři ženy zemřely

Nejméně tři ženy přišly v sobotu o život při výbuchu, který způsobila bomba v nákupním středisku v bohaté čtvrti v kolumbijském hlavním městě. Dalších devět žen utrpělo zranění. Oznámily to místní úřady.

Katastrofální záplavy v Kolumbii
aktualizováno 03.04.
Obří sesuvy půdy

Záplavy v Kolumbii mají 300 obětí. Při záchraně dívky zemřel voják

V Kolumbijském městě Mocoa pokračuje pátrání po více než 150 pohřešovaných. Při povodních a následném sesuvu půdy tam zahynulo nejméně 280 lidí, informovala kolumbijská televize. Místní zoufají, že polovina města zmizela pod zemí.