Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Cestování po Dubaji
30.03.
velké možnosti

Jak cestovat po Dubaji: Projeďte úžasnou dovolenkovou destinaci

Dubaj je nádhernou metropolí, která nabízí skvělou podívanou. Projet ji můžete autem, nebo taky moderní hromadnou dopravou. Možností je opravdu hodně - v oblibě ji i loď a kolo.

Móda v Dubaji
aktualizováno 28.03.
GALERIE rozhovor s odbornicí

Móda v Dubaji: Tohle nosí místní ženy! Jak je to se zahalováním

Plánujete dovolenou v Dubaji? Především ženy často zajímá, jak se v cizí zemi vhodně oblékat. O místní módě promluvila Marcela Danielová, která dlouhodobě žije a pracuje v Dubaji jako Designer Relations Director pro Fashion Forward, společnost sdružující módní návrháře z celého Středního východu.

Emirates zavádí druhou denní linku z Prahy do Dubaje
aktualizováno 27.03.
pohodlné cestování

Výborná zpráva: Emirates zavádí druhou linku z Prahy do Dubaje!

Společnost Emirates v úterý oznámila přidání další denní linky z Prahy do Dubaje. K zavedení linky se rozhodla na základě stále rostoucího počtu pasažérů cestujících na této trase od roku 2010, kdy byla spuštěna první linka.

Obchodní sdělení

Chcete vlastní bydlení? Nečekejte, až se podmínky zpřísní

Vlastní střecha nad hlavou se stává dražší a dražší.

Dubaj v oblacích - 9
aktualizováno 26.03.
GALERIE

Krásy Dubaje: Když se jedno z nejmodernějších měst utopí v mlze

Prohlédněte si úchvatné snímky nejmodernější metropole světa zahalené do mlhy. Vždy, když se v Dubaji mlha objeví, fotografie se okamžitě stanou hitem internetu. Pokud ho na dovolené zažijí i turisté, rádi si snímek s mlhou a mrakodrapy pořídí.

Ubytování v Dubaji
23.03.
Rady a tipy

Dubaje se rozhodně nebojte. Pomůže vám užitečný web!

Chystáte se na vysněnou dovolenou do Dubaje a máte obavy, jak to v cizojazyčné zemi zvládnete? Na cestu do jednoho z nejmodernějších měst na světě se můžete snadno připravit. Slouží k tomu internetový portál, který je v češtině.

Dubai
22.03.
jak se chovat

Užijte si Dubaj bez problémů! Krásné město má svá pravidla

Turisté z celého světa cestují do Dubaje. Je nádherná, navíc je jedním z nejbezpečnějších měst na světě. Hraje zde ale velký význam náboženství a tak je na místě respektovat alespoň základní pravidla islámu.

Arabská kuchyně
20.03.
dovolená snů

Jídlo v Dubaji: Od velbloudího mléka po gurmánské speciality

Dubaj láká turisty i na výborné jídlo, které je velmi různorodé. Je zde možné najít všechny kuchyně světa. Nesmíte ale odjet bez toho, abyste vyzkoušeli místní speciality.

Travel Advance
aktualizováno 23.03.
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE: Jak si užít Dubaj: Krátké zastavení ve městě přepychu

Je krásná, je bohatá a velmi mladá. Novodobá Dubaj je výkladní skříní luxusu, kterým oplývají šejkové ze Spojených arabských emirátů. A mohla by určitě být atraktivní arabskou princeznou. Ucházet se o její ruku sice nemůžete, prožít s ní pár nádherných dní ale určitě ano. Na co před cestou myslet? A co v Dubaji určitě nevynechat?

Legoland Dubai
18.03.

7 skvělých tipů, jak si letošní sezónu v Dubaji užít s rodinou!

Pokud hledáte způsob, jak strávit letošní jarní prázdniny společně s rodinou, zvažte Dubaj – nabízí nejrůznější zábavné a zážitkové aktivity. Jejich nabídka sahá od sportovního vyžití pod širým nebem přes inspirující kuchařské lekce až po kulturně obohacující výstavy umění.

Celebrity v Dubaji
17.03.
luxusní dovolená

Celebrity milují Dubaj! Jezdí tam odpočívat, ale i za romantikou

Horké moře, nekonečná poušť i jedinečná architektura. Celebrity milují pobyt v nejoblíbenějším arabském emirátu, Dubaji.