Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Cestování po Dubaji
30.03.
velké možnosti

Jak cestovat po Dubaji: Projeďte úžasnou dovolenkovou destinaci

Dubaj je nádhernou metropolí, která nabízí skvělou podívanou. Projet ji můžete autem, nebo taky moderní hromadnou dopravou. Možností je opravdu hodně - v oblibě ji i loď a kolo.

Móda v Dubaji
aktualizováno 28.03.
GALERIE rozhovor s odbornicí

Móda v Dubaji: Tohle nosí místní ženy! Jak je to se zahalováním

Plánujete dovolenou v Dubaji? Především ženy často zajímá, jak se v cizí zemi vhodně oblékat. O místní módě promluvila Marcela Danielová, která dlouhodobě žije a pracuje v Dubaji jako Designer Relations Director pro Fashion Forward, společnost sdružující módní návrháře z celého Středního východu.

Emirates zavádí druhou denní linku z Prahy do Dubaje
aktualizováno 27.03.
pohodlné cestování

Výborná zpráva: Emirates zavádí druhou linku z Prahy do Dubaje!

Společnost Emirates v úterý oznámila přidání další denní linky z Prahy do Dubaje. K zavedení linky se rozhodla na základě stále rostoucího počtu pasažérů cestujících na této trase od roku 2010, kdy byla spuštěna první linka.

Obchodní sdělení

Tradiční Vánoce propojte s moderními prvky

Jistě, Vánoce jsou spojeny s řadou tradic. Zpívání koled, krájení jablka, lodičky z ořechových skořápek nebo lití olova. To jsou činnosti, které děláme už několik desetiletí, mnohdy i staletí.

Dubaj v oblacích - 9
aktualizováno 26.03.
GALERIE

Krásy Dubaje: Když se jedno z nejmodernějších měst utopí v mlze

Prohlédněte si úchvatné snímky nejmodernější metropole světa zahalené do mlhy. Vždy, když se v Dubaji mlha objeví, fotografie se okamžitě stanou hitem internetu. Pokud ho na dovolené zažijí i turisté, rádi si snímek s mlhou a mrakodrapy pořídí.

Ubytování v Dubaji
23.03.
Rady a tipy

Dubaje se rozhodně nebojte. Pomůže vám užitečný web!

Chystáte se na vysněnou dovolenou do Dubaje a máte obavy, jak to v cizojazyčné zemi zvládnete? Na cestu do jednoho z nejmodernějších měst na světě se můžete snadno připravit. Slouží k tomu internetový portál, který je v češtině.

Dubai
22.03.
jak se chovat

Užijte si Dubaj bez problémů! Krásné město má svá pravidla

Turisté z celého světa cestují do Dubaje. Je nádherná, navíc je jedním z nejbezpečnějších měst na světě. Hraje zde ale velký význam náboženství a tak je na místě respektovat alespoň základní pravidla islámu.

Arabská kuchyně
20.03.
dovolená snů

Jídlo v Dubaji: Od velbloudího mléka po gurmánské speciality

Dubaj láká turisty i na výborné jídlo, které je velmi různorodé. Je zde možné najít všechny kuchyně světa. Nesmíte ale odjet bez toho, abyste vyzkoušeli místní speciality.

Travel Advance
aktualizováno 23.03.
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE: Jak si užít Dubaj: Krátké zastavení ve městě přepychu

Je krásná, je bohatá a velmi mladá. Novodobá Dubaj je výkladní skříní luxusu, kterým oplývají šejkové ze Spojených arabských emirátů. A mohla by určitě být atraktivní arabskou princeznou. Ucházet se o její ruku sice nemůžete, prožít s ní pár nádherných dní ale určitě ano. Na co před cestou myslet? A co v Dubaji určitě nevynechat?

Legoland Dubai
18.03.

7 skvělých tipů, jak si letošní sezónu v Dubaji užít s rodinou!

Pokud hledáte způsob, jak strávit letošní jarní prázdniny společně s rodinou, zvažte Dubaj – nabízí nejrůznější zábavné a zážitkové aktivity. Jejich nabídka sahá od sportovního vyžití pod širým nebem přes inspirující kuchařské lekce až po kulturně obohacující výstavy umění.

Celebrity v Dubaji
17.03.
luxusní dovolená

Celebrity milují Dubaj! Jezdí tam odpočívat, ale i za romantikou

Horké moře, nekonečná poušť i jedinečná architektura. Celebrity milují pobyt v nejoblíbenějším arabském emirátu, Dubaji.