Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Norbert Bödör
14.12.
vražda novináře

Další podezřelý z vraždy Kuciaka! Policie vyslechla podnikatele

Známý slovenský podnikatel Norbert Bödör by měl být dalším podezřelým z vraždy novináře Jána Kuciaka a jeho přítelkyně Martiny Kušnírové. Slovenská Národní kriminální agentura ho chce v souvislosti s vraždou vyslechnout. Podnikatel přišel na policii sám s prohlášením, že bude spolupracovat.

Zavražděný novinář se svojí přítelkyní na Slovensku
aktualizováno 05.11.
In memoriam

Zavražděný novinář Kuciak dostal posmrtně mediální cenu

Zavražděný slovenský novinář Ján Kuciak v pondělí v Berlíně posmrtně obdržel německou mediální cenu Zlatá Viktorie v kategorii svoboda tisku.

Pohřeb Jána Kuciaka
29.10.
Posun ve vyšetřování

Nové zjištění v případu Kuciak: Policie ví, kde vrah koupil zbraň!

Do vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírové mohou být zapleteni i dva muži z Maďarska. Od jednoho z nich měl střelec získat zbraň, kterou poté novináře a jeho snoubenku zastřelil.

Obchodní sdělení

Tradiční Vánoce propojte s moderními prvky

Jistě, Vánoce jsou spojeny s řadou tradic. Zpívání koled, krájení jablka, lodičky z ořechových skořápek nebo lití olova. To jsou činnosti, které děláme už několik desetiletí, mnohdy i staletí.

Smrt novináře a jeho snoubenky
26.10.
Citlivé informace

Prokuratuře v kauze Kuciak došla trpělivost: Opatření proti úniku dat

Slovenská policie a prokuratura zakázala zveřejňovat údajné informace z vyšetřování vraždy novináře Jána Kuciaka. Na veřejnost ze spisu neustále unikají podrobnosti, které podle policie napomáhají dalším pachatelům.

Marián Kočner, Ján Kuciak,
23.10.
Popřel to

Šéf kontrarozvědky měl sledovat Kuciaka! Prý na přání Kočnera

Podle slovenského Denníku N měl bývalý šéf tamní kontrarozvědky sledovat několik novinářů, včetně zavražděného Jána Kuciaka. A to údajně na pokyn slovenského podnikatele Mariana Kočnera. Za práci měl dostávat tisíce eur měsíčně.

Identikit muže hledaného v souvislosti s vraždou Jána Kuciaka
22.10.
Vražda Kuciaka a Kušnírové

Chtěl muž z identikitu utéct ze Slovenska? Měl už sbalené kufry!

Ronald R., kterého zadrželi policisté v souvislosti s vraždou Jána Kucika, chtěl zřejmě utéct ze Slovenska. Po výslechu na policii byl ale nejspíš sledován a poté spáchal sebevraždu. Byl mužem, kterého celá země znala z policejního identikitu.

Identikit muže hledaného v souvislosti s vraždou Jána Kuciaka
aktualizováno 19.10.
vražda novináře

Zvrat v případu Kuciak: Důležitý svědek spáchal sebevraždu

Jeden z důležitých svědků v případu vraždy novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové je po smrti. Jedná se o muže, kterého zadrželi při zářijové razii spolu s dalšími osmi lidmi v Kolárově.

Zásah u Mariana Kočnera - 3
aktualizováno 16.10.
domovní prohlídky

Zvrat v kauze Kuciak? Policisté zasahují v domě podnikatele

Zakuklení policisté od rána zasahují na západě Slovenska v obci nedaleko Bratislavy. Prohledávají nemovitosti, které patří kontroverznímu podnikateli Marianovi Kočnerovi. Ten je vazebně stíhaný kvůli vraždě Jána Kuciaka a jeho partnerky Martiny Kušnírové.

Kdo je kdo v kauze Kuciak
15.10.
Vražda novináře

PŘEHLEDNĚ: Tohle jsou lidé zapletení do Kuciakovy vraždy!

Z vraždy slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové jsou obviněni čtyři lidé. Podívejte se na jejich profily.

Zavražděný novinář se svojí přítelkyní na Slovensku
aktualizováno 11.10.
Vyšetřování vraždy

10 osudných chyb vrahů Kuciaka: Jak policie dopadla podezřelé?

Slovenští vyšetřovatelé dopadli podezřelé v kauze Kuciak jen proto, že udělali při vraždě několik chyb. Rozhodnutí Specializovaného trestního soudu ukázalo, co všechno kriminalisty na jejich stopu dovedlo.