Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zavražděný novinář se svojí přítelkyní na Slovensku
aktualizováno 17.02.
Rozhovor s prokurátorem

Kuciaka chtěli nejdříve unést! Pak se rozhodli pro vraždu

Slovenský novinář Ján Kuciak měl být původně unesen, poté se ale pachatelé rozhodli pro vraždu. V rozhovoru pro televizi TA3 to řekl generální prokurátor Jaromír Čižnár. Podezřelí by podle něj mohli být obžalováni už v létě.

Marián Kočner, Ján Kuciak,
aktualizováno 11.02.
vážná obvinění

Telefonát Kuciaka před vraždou. Výhrůžky jak z mafiánského filmu

Je tomu již téměř rok, co byli zastřeleni slovenský investigativní novinář Ján Kuciak a jeho přítelkyně Martina Kušnírová. Novinář se měl zabývat informacemi o podnikateli Mariánu Kočnerovi. Slovenská média nyní zveřejnila rozhovor Kuciaka a Kočnera, ve kterém podnikatel hrozí novináři tím, že na něj a jeho rodinu najde nějakou špínu.

Ján Kuciak
05.02.
Úniky ze spisu

Kuciakovi vrazi jsou o krok napřed, přiznala slovenská policie

Od vraždy slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho partnerky Martiny Kušnírové uplynul už téměř rok. Ještě stále za ni však nebyl nikdo odsouzen. Slovenská policie nyní zveřejnila, že stále dochází k úniku informací přímo z vyšetřovacího spisu.

Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE o balíček pro děti od pana Křupky!

Kukuřičné křupky bez soli pro kojence a spoustu ovocných křupek pro děti a dospělé Vám přináší pan Křupka a jeho kamarádi.

Zavražděný novinář se svojí přítelkyní na Slovensku
aktualizováno 02.02.
vražda novináře

Kuciaka před vraždou sledovali! Záběry zveřejnila italská televize

Slovenská policie stále vyšetřuje smrt slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho přítelkyně Martiny Kušnírové. Italská televize RAI v pátek zveřejnila nové záběry, které by měly potvrdit, že byl novinář před svou smrtí sledovaný.

Práce na poli Ilustrační snímek
29.01.
Vražda Kuciaka

Tvrdá kritika Slovenska! Tepali jej europoslanci kvůli agrodotacím

Vražda slovenského investigativního novináře Jána Kuciaka přiměla Evropský parlament, aby na východ Slovenska vyslal kontrolní misi, která se zabývala hospodaření se zemědělskými dotacemi. Právě na mafiánských praktikách okolo eurodotací zavražděný novinář pracoval, což se mu stalo osudným.

Obviněná Alena Z.
aktualizováno 24.01.
Ostře sledovaná kauza

Má prsty ve smrti Jána Kuciaka, teď Alenu obvinili z další vraždy!

Alena Zsuzsová, která má už delší dobu na krku obvinění z podílu na vraždě novináře Jána Kuciaka, si od policistů vyslechla další obvinění. A opět z vraždy!

Podnikatel Marian Kočner
09.01.
Slovensko

Korupce na nejvyšších místech: Podnikatel Kočner řídil celou zemi

V trezoru slovenského podnikatele Mariana Kočnera se našla nahrávka, na které komunikuje s bývalým generálním prokurátorem Dobroslavem Trnkou. Podle Denníku N tak prokuraturu na Slovensku neřídil Trnka, ale právě kontroverzní podnikatel.

Vraždy svět 2018
31.12.
Krvavá bilance

Smrti novinářů, sérioví vrazi i masakry. Vraždy ve světě 2018

Bohužel i letošní rok byl plný hromadných střeleb, vražd a jiných masakrů nevinných lidí. Výjimečný je rok 2018 v tom, že mnohem častěji se cílem útoků stali novináři - například Slovák Ján Kuciak.

Norbert Bödör
14.12.
vražda novináře

Další podezřelý z vraždy Kuciaka! Policie vyslechla podnikatele

Známý slovenský podnikatel Norbert Bödör by měl být dalším podezřelým z vraždy novináře Jána Kuciaka a jeho přítelkyně Martiny Kušnírové. Slovenská Národní kriminální agentura ho chce v souvislosti s vraždou vyslechnout. Podnikatel přišel na policii sám s prohlášením, že bude spolupracovat.

Zavražděný novinář se svojí přítelkyní na Slovensku
aktualizováno 05.11.
In memoriam

Zavražděný novinář Kuciak dostal posmrtně mediální cenu

Zavražděný slovenský novinář Ján Kuciak v pondělí v Berlíně posmrtně obdržel německou mediální cenu Zlatá Viktorie v kategorii svoboda tisku.