Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Rodiče zavražděného novináře
aktualizováno 18.03.
vražda novináře

Vládní šaráda a klam: Rodiče zavražděného páru promluvili

TV Markíza přinesla exkluzivní rozhovor s rodiči zavražděného novináře Jána Kuciaka a jeho přítelkyně Martiny Kušnírové. Otec novináře Jozef Kuciak a matka Martiny Zlatica Kušnírová mají výhrady k průběhu vyšetřování a nedůvěřují mu. Shodují se v tom, že by měl policejní prezident Tibor Gašpar odstoupit.

Protivládní demonstrace na Slovensku po vraždě novináře Jána Kuciaka a jeho partnerky
aktualizováno 16.03.
Útok na vládní stranu

Na Slovensku to vře: V Žilině zapálili kancelář vládní strany

Ani demise premiéra Roberta Fica neuklidnila situaci na Slovensku. V pátek čekají Slovensko velké protesty. Ve čtvrtek večer zaútočil neznámý vandal na krajskou kancelář největší vládní strany Směr-SD. Měl k tomu použít zapálenou pneumatiku.

Pohřeb Jána Kuciaka
aktualizováno 15.03.
"Prasata za mříže"

Kuciakův bratr promluvil! Pro politiky i ostatní má jasný vzkaz

Vražda novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky šokovala celý svět. Nejvíce ale trpí jejich rodiny, které požadují co nejrychlejší a objektivní vyšetření smrtí. Kuciakův bratr teď poslal vzkaz všem politikům a burcoval slovenský lid, aby si nenechal vše líbit.

Obchodní sdělení

SOUTĚŽ + matrace s 54% slevou od Matrace za hubičku.cz

Slevové akce a výprodeje už nejsou jen výsadou supermarketů a obchodů s oblečením.

Robert Fico
aktualizováno 14.03.
vražda novináře

Slovenský premiér Fico nabídl demisi. Má několik podmínek

Slovenský premiér Robert Fico nabídl svou demisi v rámci řešení politické krize po vraždě novináře Kuciaka. Fico to dnes řekl novinářům. Demise premiéra podle ústavy znamená pád celé vlády.

Italský podnikatel Antonino Vadala
aktualizováno 13.03.
vyšetřování pokračuje

Slovenská policie zatkla italského podnikatele, o kterém psal Kuciak

Slovenská policie na základě evropského zatykače zadržela italského podnikatele Antonina Vadalu, o kterém psal zavražděný slovenský novinář Ján Kuciak.

Zavražděný novinář se svojí přítelkyní na Slovensku
13.03.
Vražda novináře Kuciaka

Rodiče Jána a Martiny: "Neměli nepřátele, zabili je kvůli politice!"

Slovenský novinář Ján Kuciak a jeho snoubenka Martina zemřeli kvůli kauzám, o kterých Kuciak psal, jsou přesvědčeni rodiče obou zabitých snoubenců. Zároveň vylučují, že by pár měl z minulosti nepřátele. Matku Martiny navštívila žena, která ji přesvědčovala, aby do případu už dále nešťourala.

Demonstrace na Slovensku
aktualizováno 10.03.
politické neshody

Krize na Slovensku se prohlubuje: Existují tři řešení, tvrdí opozice

Slovenští politici po pátečních demonstracích řeší, jak vyřešit prohlubující se politickou krizi. Prezident Kiska trvá na rekonstrukci vlády nebo předčasných volbách. Premiér Fico demisi odmítá. Koaliční strana Most-Híd se dnes sešla na mimořádném jednání a uvažuje o odchodu z vlády.

Slovenský novinář Ján Kuciak byl zavražděn
10.03.
kdy přesně zemřel

Čas smrti Jána Kuciaka: Policie selhala, zlobí se soudní lékaři

Slovenský policejní prezident Tibor Gašpar se stal terčem kritiky soudních lékařů kvůli případu vraždy novináře Jána Kuciaka. Lékaři mu vyčítají, že policie selhala při ohledávání těla zavražděného žurnalisty.

Mária Kuciaková
10.03.
dojemný proslov

Emotivní přiznání sestry Kuciaka! Její slova vháněla slzy do očí

Páteční demonstrace v Bratislavě se neobešly ani bez několika velmi silných a emotivních momentů. O jeden z nich se postarala i sestra zavražděného novináře Mária Kuciaková, která promluvila k davu více než třiceti tisíc lidí.

Zlatica Kušnírová
aktualizováno 09.03.
vražda novináře

Matka popsala, jak to vypadalo v domě Kuciaka: "Tolik prolité krve!"

Desítky tisíc tisíc lidí demonstrovaly v pátek na Slovensku kvůli vraždě novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové. Na shromáždění vystoupila i matka zavražděné ženy. Řekla, že má pochybnosti o tom, jak je celý případ vyšetřován, a vyzvala některé politiky k rezignaci.