Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Ján Kuciak a Pavla Holcová
22.08.
Česká kolegyně

Novinářka pracovala s Kuciakem, teď ztrácí naději: Vraha už nezjistí!

Česká novinářka Pavla Holcová s Jánem Kuciakem spolupracovala na investigativním materiálu. Mluvila s ním jen několik hodin předtím, než byl zavražděn. Půl roku od jeho zastřelení se svěřila s domněnkou, že dvojnásobnou vraždu už policie neobjasní.

Pohřeb Jána Kuciaka
21.08.
Smrt Kuciaka a Kušnírové

Půlrok od vraždy Kuciaka: Policie mlčí, politici už mají nové funkce!

Kromě 50 let od srpnových událostí roku 1968 si Slováci připomínají ještě další smutné výročí. Před půl rokem byl zavražděn novinář Ján Kuciak a jeho snoubenka Martina Kušnírová. Vyšetřování jejich vražd se přitom výrazně neposunulo a policie k případu mlčí.

Pohřeb přítelkyně Jána Kuciaka
02.08.
Matka si zoufá

Kdo to může udělat?! Hrob zavražděné Martiny ničí vandalové

Vandalové se nezastaví před ničím. Hrob Martiny Kušnírové, kterou zavraždili spolu s novinářem Jánem Kuciakem, už popáté někdo zneuctil. Ukradli nejméně pět váz, květiny nechali pohozené nedaleko. Nejhůře to prožívá maminka Martiny Zlatica.

Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE NAŠÍ SOUTĚŽE!!! Vyhrajte celozrnné sušenky na rok zdarma!

Pokud si nedokážete představit snídani, svačinu nebo odpolední kávu bez dobré sušenky, soutěžte s námi a vyhrajte zásobu sušenek na rok zdarma.

Smrt novináře a jeho snoubenky
30.05.
Vražda Kuciaka a Kušnírové

Vrah Kuciaka se hodinu skrýval na zahradě! Policie má novou verzi

Vyšetřovatelé vraždy slovenského novináře Kuciaka a jeho snoubenky se znovu vrátili na místo činu. Podle nejnovější verze se vrah nejméně hodinu skrýval na zahradě, než dvojici zastřelil.

Poslední okamžik života Jána Kuciaka a Martiny Kušnírové
14.05.
kamera před domem

Kuciak a Kušnírová: Poslední okamžiky před popravou!

Pouliční kamera před domem Jána Kuciaka zachytila poslední okamžiky života novináře a jeho dívky Martiny Kušnírové. Dosud měli záběry z obecních kamer k dispozici policisté. Ti teď záznam vrátili starostovi, který je poskytl médiím.

Smrt novináře a jeho snoubenky
09.05.
nové informace

Zlom v případu vraždy Kuciaka! Prokurátor řekl, co zjistila policie

V případě vyšetřování vraždy slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky nastal znatelný posun. Na středeční tiskové konferenci to řekl generální prokurátor Jaromír Čižnár s tím, že počet vyšetřovacích verzí se zúžil. Smrt dvojice podle něj souvisí jen s prací novináře, Martina Kušnírová byla vedlejší obětí.

Protesty na Slovensku
04.05.
další demonstrace

Slováci v ulicích vzpomínali na Kuciaka, v sobotu měl mít svatbu!

Celkem ve 25 slovenských městech opět vyšli do ulic demonstranti. V rámci protestů s názvem "Za slušné Slovensko" volali po svobodě médií, zodpovědnosti a nezávislosti policistů, soudců a dalších úřadů. Pochody se konají v předvečer dne, na který měli naplánovanou svatbu zavražděný novinář Kuciak a jeho přítelkyně.

Protesty na Slovensku
aktualizováno 04.05.
vzpomínkový pochod

Kuciak by si v sobotu vzal Martinu. Slováci kvůli nim vyjdou do ulic

Slovensko v pátek zažije další vlnu protestních pochodů. Naši východní sousedé si tak připomenou zmařenou svatbu zavražděného novináře Jána Kuciaka a jeho přítelkyně, která se měla konat už zítra.

Smrt novináře a jeho snoubenky
03.05.
nové záběry

Zvrat v kauze vraždy Kuciaka? Kamery možná natočily jeho vraha

Záběry bezpečnostních kamer by mohly vnést úplně nové světlo do případu vraždy novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové. Obrátily by naruby všechno, co si dosud o vraždě Slováci mysleli. Podařilo se totiž natočit pravděpodobného pachatele.

Pohřeb Jána Kuciaka
aktualizováno 18.04.
pomoc ze zahraničí

Zvrat ve vyšetřování: Kuciakovu vraždu bude řešit mezinárodní tým

Vraždu slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho partnerky Martiny Kušnírové bude objasňovat mezinárodní vyšetřovací tým. Jeho vznik dnes v holandském Haagu podepsal slovenský generální prokurátor Jaromír Čižnár. Slovenská policie čelí kvůli neúspěšnému vyšetřování velké vlně kritiky.