Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pohřeb Jána Kuciaka
29.10.
Posun ve vyšetřování

Nové zjištění v případu Kuciak: Policie ví, kde vrah koupil zbraň!

Do vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírové mohou být zapleteni i dva muži z Maďarska. Od jednoho z nich měl střelec získat zbraň, kterou poté novináře a jeho snoubenku zastřelil.

Smrt novináře a jeho snoubenky
26.10.
Citlivé informace

Prokuratuře v kauze Kuciak došla trpělivost: Opatření proti úniku dat

Slovenská policie a prokuratura zakázala zveřejňovat údajné informace z vyšetřování vraždy novináře Jána Kuciaka. Na veřejnost ze spisu neustále unikají podrobnosti, které podle policie napomáhají dalším pachatelům.

Marián Kočner, Ján Kuciak,
23.10.
Popřel to

Šéf kontrarozvědky měl sledovat Kuciaka! Prý na přání Kočnera

Podle slovenského Denníku N měl bývalý šéf tamní kontrarozvědky sledovat několik novinářů, včetně zavražděného Jána Kuciaka. A to údajně na pokyn slovenského podnikatele Mariana Kočnera. Za práci měl dostávat tisíce eur měsíčně.

Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE O luxusní šperkovnici Peruvian Lily v limitované edici s tělovou a koupelovou kosmetikou Winter in Venice.

Blíží se čas vánoc a tak hledáme inspiraci, jak udělat radost našim blízkým. Chceme, aby dárek byl originální, nezapomenutelný a praktický.

Identikit muže hledaného v souvislosti s vraždou Jána Kuciaka
22.10.
Vražda Kuciaka a Kušnírové

Chtěl muž z identikitu utéct ze Slovenska? Měl už sbalené kufry!

Ronald R., kterého zadrželi policisté v souvislosti s vraždou Jána Kucika, chtěl zřejmě utéct ze Slovenska. Po výslechu na policii byl ale nejspíš sledován a poté spáchal sebevraždu. Byl mužem, kterého celá země znala z policejního identikitu.

Identikit muže hledaného v souvislosti s vraždou Jána Kuciaka
aktualizováno 19.10.
vražda novináře

Zvrat v případu Kuciak: Důležitý svědek spáchal sebevraždu

Jeden z důležitých svědků v případu vraždy novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové je po smrti. Jedná se o muže, kterého zadrželi při zářijové razii spolu s dalšími osmi lidmi v Kolárově.

Zásah u Mariana Kočnera - 3
aktualizováno 16.10.
domovní prohlídky

Zvrat v kauze Kuciak? Policisté zasahují v domě podnikatele

Zakuklení policisté od rána zasahují na západě Slovenska v obci nedaleko Bratislavy. Prohledávají nemovitosti, které patří kontroverznímu podnikateli Marianovi Kočnerovi. Ten je vazebně stíhaný kvůli vraždě Jána Kuciaka a jeho partnerky Martiny Kušnírové.

Kdo je kdo v kauze Kuciak
15.10.
Vražda novináře

PŘEHLEDNĚ: Tohle jsou lidé zapletení do Kuciakovy vraždy!

Z vraždy slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové jsou obviněni čtyři lidé. Podívejte se na jejich profily.

Zadavatelka Kuciakovy vraždy je zahalena tajemstvím
10.10.
Zsuzsová a Andruskó

Obvinění z vraždy Kuciaka figurují ve starém spisu. Také k vraždě

Jméno Aleny Zsuzsové, která si měla objednat smrt novináře Jána Kuciaka, se objevilo už ve starším případu vraždy. Před osmi lety zastřelil pachatel kandidáta na primátora Hurbanova. Zsuzsová byla spojována s jeho protikandidátem.

Obvinění v kauze Kuciak
09.10.
Podrobnosti objednávky

Nové detaily vraždy Kuciaka! Soud odhalil podrobnosti objednávky

Na povrch vyplouvají další podrobnosti objednané vraždy slovenského novináře Jána Kuciaka. Z odůvodněného rozhodnutí o vzetí čtveřice podezřelých do vazby vyplývá popis příprav, dohod o odměně i vykonání úkladné vraždy. Zveřejnil ho Specializovaný trestní soud.

Po Kuciakovi měli zavraždit i Šufliarského
aktualizováno 09.10.
Vražedný gang

Chtěli vrazi Kuciaka další smrt? Policie už zahájila trestní stíhání

Slovenský novinář Ján Kuciak a jeho snoubenka Martina Kušnírová možná neměli být jedinými oběťmi gangu, který pozatýkala policie. Podle tamních médií se jeho členové chtěli zbavit i náměstka generálního prokurátora. Kriminalisté teď zahájili trestní stíhání.