Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Rodiče zavražděného novináře
aktualizováno včera 17:52
vražda novináře

Vládní šaráda a klam: Rodiče zavražděného páru promluvili

TV Markíza přinesla exkluzivní rozhovor s rodiči zavražděného novináře Jána Kuciaka a jeho přítelkyně Martiny Kušnírové. Otec novináře Jozef Kuciak a matka Martiny Zlatica Kušnírová mají výhrady k průběhu vyšetřování a nedůvěřují mu. Shodují se v tom, že by měl policejní prezident Tibor Gašpar odstoupit.

Pohřeb Jána Kuciaka
aktualizováno 15.03.
"Prasata za mříže"

Kuciakův bratr promluvil! Pro politiky i ostatní má jasný vzkaz

Vražda novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky šokovala celý svět. Nejvíce ale trpí jejich rodiny, které požadují co nejrychlejší a objektivní vyšetření smrtí. Kuciakův bratr teď poslal vzkaz všem politikům a burcoval slovenský lid, aby si nenechal vše líbit.

Zavražděný novinář se svojí přítelkyní na Slovensku
13.03.
Vražda novináře Kuciaka

Rodiče Jána a Martiny: "Neměli nepřátele, zabili je kvůli politice!"

Slovenský novinář Ján Kuciak a jeho snoubenka Martina zemřeli kvůli kauzám, o kterých Kuciak psal, jsou přesvědčeni rodiče obou zabitých snoubenců. Zároveň vylučují, že by pár měl z minulosti nepřátele. Matku Martiny navštívila žena, která ji přesvědčovala, aby do případu už dále nešťourala.

Obchodní sdělení

SNADNÝ ÚKLID = DVAKRÁT MÉNĚ PRÁCE DVAKRÁT RYCHLEJI

Mít čistou a zdravou domácnost nezabere díky správným pomocníkům mnoho času.

Slovenský novinář Ján Kuciak byl zavražděn
10.03.
kdy přesně zemřel

Čas smrti Jána Kuciaka: Policie selhala, zlobí se soudní lékaři

Slovenský policejní prezident Tibor Gašpar se stal terčem kritiky soudních lékařů kvůli případu vraždy novináře Jána Kuciaka. Lékaři mu vyčítají, že policie selhala při ohledávání těla zavražděného žurnalisty.

Zlatica Kušnírová
aktualizováno 09.03.
vražda novináře

Matka popsala, jak to vypadalo v domě Kuciaka: "Tolik prolité krve!"

Desítky tisíc tisíc lidí demonstrovaly v pátek na Slovensku kvůli vraždě novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové. Na shromáždění vystoupila i matka zavražděné ženy. Řekla, že má pochybnosti o tom, jak je celý případ vyšetřován, a vyzvala některé politiky k rezignaci.

Demonstrace na Slovensku
aktualizováno 09.03.
protivládní protest

Největší demonstrace od revoluce: "Dost bylo Fica!" křičeli Slováci

Páteční demonstrace v Bratislavě proti vládě premiéra Roberta Fica a za nezávislé vyšetření vraždy novináře Jána Kuciaka a jeho partnerky byla největší od roku 1989, kdy se v zemi konaly protikomunistické mítinky. Podle médií na shromáždění do slovenské metropole přišlo přes 30 tisíc lidí.

Zavražděný novinář se svojí přítelkyní na Slovensku
aktualizováno 05.03.
jak to tedy bylo?

Kolem vraždy Kuciaka se objevily další otazníky. Datum smrti nesedí

Kolem smrti Jána Kuciaka a jeho snoubenky stále panuje řada otazníků. Policie například doposud tají informaci, kdy dvojici zavraždili. Podle oficiálních dokumentů od lékaře zemřeli 23. února, tedy v pátek, matka zavražděné ženy je ale přesvědčená, že se to stalo dřív – od středy jí nezvedali telefon.

Pohřeb přítelkyně Jána Kuciaka
aktualizováno 02.03.
smuteční ceremoniál

Bílá rakev, svatební šaty, matka v slzách: Lidé se loučili s Martinou

Lidé se v pátek naposledy rozloučili se zavražděnou Martinou Kušnírovou. Snoubenku novináře Jána Kuciaka obklékli do svatebních šatů a uložili do bílé rakve. Smuteční ceremoniál se konal v jejím rodném městě.

Matka zavražděné Martiny Kušnírové
aktualizováno 02.03.
poslední rozloučení

Matka viděla zavražděnou Martinu: Její krev nesmyji! Smutné detaily

Matka zavražděné Martiny Kušnírové viděla mrtvé tělo milované dcery. O bolestivém posledním setkání promluvila. V pátek se pozůstalí se snoubenkou novináře Jána Kuciaka rozloučí.

Zavražděný novinář se svojí přítelkyní na Slovensku
aktualizováno 28.02.
český přesah

Život české novinářky v ohrožení! Kvůli vraždě Kuciaka má ochranu

Dvojnásobná vražda slovenského novináře Jána Kociaka a jeho partnerky Martiny Kušnírové má český přesah. Na tiskové konferenci v Bratislavě to v úterý oznámil šéf policie Tibor Gašpar. Detaily sice nesdělil, oním spojením by ale měla být česká novinářka, která s ním poslední rok a půl spolupracovala.