Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Smrt novináře a jeho snoubenky
30.05.
Vražda Kuciaka a Kušnírové

Vrah Kuciaka se hodinu skrýval na zahradě! Policie má novou verzi

Vyšetřovatelé vraždy slovenského novináře Kuciaka a jeho snoubenky se znovu vrátili na místo činu. Podle nejnovější verze se vrah nejméně hodinu skrýval na zahradě, než dvojici zastřelil.

Poslední okamžik života Jána Kuciaka a Martiny Kušnírové
14.05.
kamera před domem

Kuciak a Kušnírová: Poslední okamžiky před popravou!

Pouliční kamera před domem Jána Kuciaka zachytila poslední okamžiky života novináře a jeho dívky Martiny Kušnírové. Dosud měli záběry z obecních kamer k dispozici policisté. Ti teď záznam vrátili starostovi, který je poskytl médiím.

Smrt novináře a jeho snoubenky
09.05.
nové informace

Zlom v případu vraždy Kuciaka! Prokurátor řekl, co zjistila policie

V případě vyšetřování vraždy slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky nastal znatelný posun. Na středeční tiskové konferenci to řekl generální prokurátor Jaromír Čižnár s tím, že počet vyšetřovacích verzí se zúžil. Smrt dvojice podle něj souvisí jen s prací novináře, Martina Kušnírová byla vedlejší obětí.

Obchodní sdělení

Objevte nepoznané končiny Řecka

Řecké ostrovy zná každý. My Vás ale nyní vezmeme na řeckou pevninu, na místo méně známé, ale o to krásnější…

Protesty na Slovensku
04.05.
další demonstrace

Slováci v ulicích vzpomínali na Kuciaka, v sobotu měl mít svatbu!

Celkem ve 25 slovenských městech opět vyšli do ulic demonstranti. V rámci protestů s názvem "Za slušné Slovensko" volali po svobodě médií, zodpovědnosti a nezávislosti policistů, soudců a dalších úřadů. Pochody se konají v předvečer dne, na který měli naplánovanou svatbu zavražděný novinář Kuciak a jeho přítelkyně.

Protesty na Slovensku
aktualizováno 04.05.
vzpomínkový pochod

Kuciak by si v sobotu vzal Martinu. Slováci kvůli nim vyjdou do ulic

Slovensko v pátek zažije další vlnu protestních pochodů. Naši východní sousedé si tak připomenou zmařenou svatbu zavražděného novináře Jána Kuciaka a jeho přítelkyně, která se měla konat už zítra.

Smrt novináře a jeho snoubenky
03.05.
nové záběry

Zvrat v kauze vraždy Kuciaka? Kamery možná natočily jeho vraha

Záběry bezpečnostních kamer by mohly vnést úplně nové světlo do případu vraždy novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové. Obrátily by naruby všechno, co si dosud o vraždě Slováci mysleli. Podařilo se totiž natočit pravděpodobného pachatele.

Pohřeb Jána Kuciaka
aktualizováno 18.04.
pomoc ze zahraničí

Zvrat ve vyšetřování: Kuciakovu vraždu bude řešit mezinárodní tým

Vraždu slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho partnerky Martiny Kušnírové bude objasňovat mezinárodní vyšetřovací tým. Jeho vznik dnes v holandském Haagu podepsal slovenský generální prokurátor Jaromír Čižnár. Slovenská policie čelí kvůli neúspěšnému vyšetřování velké vlně kritiky.

Pohřeb Jána Kuciaka
17.04.
Zveřejní identikit?

Ukáže policie Kuciakova vraha? Chce požádat veřejnost o pomoc

Slovenští policisté si zřejmě neví rady s ostře sledovaným případem dvojnásobné vraždy. Chtějí se obrátit na veřejnost s žádostí o pomoc při vyšetřování smrti novináře Jána Kuciaka a jeho partnerky Martiny Kušnírové. Podle TV Markíza zveřejní i popis podezřelého.

Matka přítelkyně Jána Kuciaka
aktualizováno 28.03.
lidská krutost

Matka zavražděné Martiny se hroutí: Chodí jí výhružné dopisy!

Jako by nestačilo, že Zlatica Kušnírová (53) ztratila dceru a prožívá opravdové trápení. Teď maminka zavražděné Martiny Kušnírové musí čelit ještě bezcitným výhružkám. Zvažuje dokonce, že podá trestní oznámení.

Rodiče zavražděného novináře
aktualizováno 18.03.
vražda novináře

Vládní šaráda a klam: Rodiče zavražděného páru promluvili

TV Markíza přinesla exkluzivní rozhovor s rodiči zavražděného novináře Jána Kuciaka a jeho přítelkyně Martiny Kušnírové. Otec novináře Jozef Kuciak a matka Martiny Zlatica Kušnírová mají výhrady k průběhu vyšetřování a nedůvěřují mu. Shodují se v tom, že by měl policejní prezident Tibor Gašpar odstoupit.