Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Napadená dvojice v hotelu v Egyptě
aktualizováno 09.08.
horor v egyptě

Čechy sexuálně obtěžovali a bili v hotelu, kde bydlel i Kramný

Tento hotel v egyptské Hurghadě je snad prokletý! Před čtyřmi roky zde za záhadných okolností přišly o život Monika a Klárka Kramných. A před několika dny si zde prožil peklo mladý pár z Valašska.

Kardinál George Pell
26.07.
Skandál ve Vatikánu

Kardinála obvinili ze zneužívání chlapců! U soudu byl jen pět minut

Před soudem v Austrálii stanul třetí nejvyšší představitel katolické církve - kardinál George Pell. Čelí obvinění ze sexuálního zneužívání chlapců, kterého se měl dopustit ještě jako mladý kněz v 70. letech. Kardinál od začátku vyšetřování tvrdí, že je nevinný, a do rodné země přijel očistit své jméno.

Násilník
aktualizováno 30.06.
obvinili ho

Zvrhlík lákal chlapce na sport, pak je sexuálně obtěžoval v bytě!

Hned ze tří trestných činů tento týden obvinili sokolovští kriminalisté muže, který se měl na internetu vydávat za 11letého chlapce, vést kroužek pro děti a později je sexuálně obtěžovat ve svém bytě. V případě prokázání viny hrozí muži až deset let za mřížemi.

Prásk.tv píše:

Melissa Stewart - 1
čtěte o tématu sexuální obtěžování na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Jak si vybrat "zdravou" sušenku?

Mlsání do života většiny z nás patří a není třeba si sladkosti úplně zakazovat, jen je nutné dobře vybírat.

Domácí násilí
23.06.
zabere to?

Třetina žen zažila domácí násilí! Stát má plán, jak s tím zatočit

Každá třetí česká žena se alespoň jednou v životě stala obětí domácího násilí nebo zažila nějakou z forem sexuálního obtěžování. Ministerstvo práce a sociálních věcí (MPSV) představilo plán, jak s tím bojovat.

Veronika Veja Kullová - 3
aktualizováno 14.06.
galerie Viník, nebo oběť?

Pozor na chůvu Veroniku, varují rodiče! Mstí se mi za sex, brání se

Sociální sítě zaplavují fotografie Slovenky Veroniky (20) a drsné komentáře rodičů, kterým v Británii nabídla své služby jako chůva. Rodiče tvrdí, že dívka nechala dítě bez dozoru, vykradla je a zmizela. To ale Veronika odmítá a tvrdí, že jde o pomstu, kterou připravil tatínek chlapečka, kterého hlídala.

Svedla 12 letého chlapce
05.06.
galerie bojovali proti všem

Svedla dítě (12), šla sedět! Příběh zakázané lásky končí nečekaně

Sexuální skandál, který v roce 1996 vyvolala bývalá učitelka svým vztahem s 12letým chlapcem, řešil téměř celý svět. Mary Kay Letourneau tehdy odsoudili za znásilnění a šla na sedm let sedět, vztah ale kupodivu ani vězení nezničilo. Svého studenta si nakonec Mary Kay i vzala za manžela, jejich příběh však příliš šťastně neskončil.

Imrich a Silvia
aktualizováno 20.04.
Výměna manželek jak to bylo?

Chtěl Imrich sex s Janou? Tohle přiznal a Silvia řekla, co dělal Karel

Po vyostřené středeční Výměně manželek se do sebe obě rodiny tvrdě pustily. Zatímco Jana lenivého náhradního manžela Imricha obvinila z toho, že ji sexuálně obtěžoval, Silvia se pustila hlavně do Karla. Ani jeho chování prý nebylo vůbec v pořádku.

Výměna manželek: „Je to chlap k hov**“!
aktualizováno 19.04.
galerie reality show

Drsné nařčení Jany po Výměně: Imrich mě sexuálně obtěžoval!

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl Výměny manželek, ve kterém měla temperamentní Jana v romské rodině obrovský problém se svérázným manželem Imrichem. Co šokujícího prohlásila po natáčení? A změnila jí reality show život?

Učitelka
aktualizováno 28.03.
dočkala se spravedlnosti

Učitelku vyhodili za sexuální obtěžování. Soud jí dal za pravdu

Olomoucký okresní soud dnes vyhověl žalobě učitelky Vandy Fabiánové, kterou podala na Základní školu v Tršicích na Olomoucku, soudkyně označila její výpověď ze školy za neplatnou.

Učitelka se soudí kvůli výpovědi
aktualizováno 22.02.
sexuální skandál

Hlídala žáky ve sprše: Učitelku má očistit soud, rodiče dětí jí fandí!

Okresní soud v Olomouci se opět zabývá případem propuštěné učitelky Základní školy v Tršicích Vandy Fabiánové. Loni po návratu ze školy v přírodě s ní ředitel školy ukončil pracovní poměr. Důvodem bylo údajné sexuální obtěžování malých chlapců. Učitelka se brání a u soudu chce prokázat, že výpověď byla neoprávněná.