Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Experiment na Slovensku
29.06.
došlo i na setkání

Šílený test: Děsivé, kolik mužů stálo o sex s dívkou (11)! VIDEO

Otřesnou zkušenost má za sebou slovenská reportérka, která se rozhodla prověřit, jak velké nebezpečí hrozí dětem na internetu. Vytvořila falešný profil naoko naivní jedenáctileté dívky a nestačila se divit. Ve velmi krátké době dostala desítky sexuálních návrhů a k jejímu velkému překvapení došlo v jednom případě dokonce i na osobní setkání.

Znásilnění - ilustrační foto - 7
aktualizováno 11.06.
Duševně narušený mladík

Ženu přepadl deviant! Sahal jí na prsa a sebral stravenky

Policie dopadla podezřelého z přepadení mladé ženy - měl ji osahávat a chtěl po ní peníze. Žena mu dala stravenky za několik stovek a muž odjel v autě. Ukázalo se, že jde o duševně narušeného pohřešovaného mladíka.

Sexuální obtěžování
07.06.
Chystá se manuál

Ve státní správě bují sexuální obtěžování. Nejvíc hřeší šéfové

Ministerstva a další centrální úřady by měly do jednoho roku dostat návod, jak mají postupovat při řešení případů sexuálního obtěžování. Průzkum v několika resortech totiž odhalil i závažnější případy jako pokusy o styk ve výtahu či nabídky výhod za sex.

Prásk.tv píše:

KV Moitheenkutty sexuálně obtěžoval dívku v kině - 1
čtěte o tématu sexuální obtěžování na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

Gynekolog George Tyndall
30.05.
Nechutné prohlídky

Gynekolog osahával pacientky, fotil si je! Zneužil nejméně 52 žen

Americká policie vyšetřuje gynekologa, který měl sexuálně obtěžovat nejméně 52 pacientek. Za svou kariéru ošetřovat tisíce žen, které vyšetřovatelé vyzvali, aby případné zneužívání také nahlásily. Kromě toho měl lékař některým ženám rasisticky nadávat.

Pískající muž
24.05.
zákony ve francii

Pánové, pískáte na hezké ženy? Hrozí za to pokuta až 20 tisíc

Pokutu v přepočtu až dvacet tisíc korun by brzy mohly dostat muži, kteří v ulicích Francie pískají nebo pokřikují na ženy. Počítá s tím přísnější zákon proti sexuálnímu násilí, který schválili zákonodárci. Rozhodne o něm Senát.

Nobelova cena
aktualizováno 04.05.
skandál ve švédsku

Nobelovu cenu za literaturu letos neudělí. Kvůli sexuálnímu pozadí

Švédská akademie dnes oznámila, že letos neudělí Nobelovu cenu za literaturu. Instituci opustilo několik členů v důsledku skandálu kolem sexuálního obtěžování a vyzrazování jmen laureátů.

Harvey Weinstein
16.04.
me too

Pulitzerova cena zná své vítěze. Bodovalo odhalení sexuální aféry

Hlavní Pulitzerovu cenu získal letos deník The New York Times a časopis The New Yorker. Vysloužily si ji za odhalení sexuální aféry kolem filmového producenta Harveyho Weisteina.

Svatba Pippy Middleton
aktualizováno 31.03.
měl zneužívat dívky

Skandál v rodině Pippy Middleton! Milionáře obvinili ze znásilňování

Rodina sestry vévodkyně Kate, Pippy Middletonové, čelí obrovskému skandálu. Jejího tchána francouzská policie obvinila ze znásilnění dvou nezletilých dívek. Činy se měly odehrát před zhruba 20 lety, miliardář David Matthews všechna obvinění odmítá.

Učitelce škola doplatila ušlou mzdu
23.03.
měla obtěžovat studenty

Kauza učitelky z Tršic je u konce. Škola jí doplatí mzdu i výlohy

Kauza učitelky, kterou vyhodil ředitel ze školy v Tršicích kvůli tomu, že osobně dohlížela na hygienu chlapců ve sprchách nejspíš definitivně končí. Vandě Fabiánové škola doplatila ušlou mzdu, ve škole je nová ředitelka a škola zaplatila i soudní výlohy.

Spící dívka
aktualizováno 07.03.
plzeň otřesný případ

Zvrhlík znásilňoval kamarádku ve spánku! Chytili ho přímo při sexu

Mělo jít o zábavný večírek v jednom z plzeňských bytů, mladá dívka na něj ale rozhodně v dobrém vzpomínat nebude. Podle jejích kamarádů byla znásilněna ve spánku, pachatele měli chytit přímo při činu. Případ už řeší policie.