Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Celebrity, které přiznaly sexuální obtěžování
aktualizováno včera 15:45
kampaň mě taky

Jako dítě mě zneužili, šokovala Helena Houdová! A není jediná

Hollywoodem stále otřásá aféra Harveyeho Weinsteina. Producent byl obviněn ze sexuálního obtěžování více než čtyřiceti slavnými herečkami. Jejich odvaha promluvit veřejně o tabuizovaném tématu inspirovala ženy po celém světě. Díky tomu vznikla na sociálních sítích kampaň MeToo (mě taky). Více než milion žen se během 48 hodin přiznalo, že byly sexuálně obtěžovány nebo napadeny.

James Van Der Beek
13.10.
sexuální obtěžování

Pamatujete hvězdu Dawsonova světa? Přiznal, co mu dělali muži

Představitel Dawsona ze známého seriálu Dawsonův svět James Van Der Beek přiznal, že se v minulosti stal obětí sexuálního obtěžování. Podle jeho slov jej osahávali starší mocnější muži. Herec svým vyjádřením reagoval na případ hollywoodského producenta Harveyho Weinsteina, kterého několik hereček nařklo ze sexuálního obtěžování.

Znásilnění - 3
aktualizováno 05.10.
nové informace

Znásilnili mě, oznámila dívka. Dva cizinci dostali trest jen za krádež!

Překvapivé pokračování má sexuální útok, který od víkendu vyšetřují kriminalisté v Havlíčkově Brodě. Tři cizinci tam měli u jednoho z barů znásilnit mladou dívku. Dva z nich už policisté zadrželi, ukazuje se ale, že vše bylo zřejmě jinak.

Prásk.tv píše:

Helena Houdová - 1
čtěte o tématu sexuální obtěžování na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Luxusní Spa a Wellness jako vánoční dárek

Zaujala vás reportáž z krásného prostředí Spa a Wellness Aquapalace Praha? Dopřejte si i vy pořádný relax!

Napadení ve vlaku
27.08.
Útok ve vlaku

Studentku obtěžoval muž, svěřila se jinému a ten ji napadl taky

Hororovou cestu z festivalu zažila v polovině srpna sedmnáctiletá Britka. Muž, ke kterému si přisedla, ji sexuálně obtěžoval. Když utekla do jiného vozu a svěřila se jinému muži, byla znovu napadena.

Napadená dvojice v hotelu v Egyptě
aktualizováno 09.08.
horor v egyptě

Čechy sexuálně obtěžovali a bili v hotelu, kde bydlel i Kramný

Tento hotel v egyptské Hurghadě je snad prokletý! Před čtyřmi roky zde za záhadných okolností přišly o život Monika a Klárka Kramných. A před několika dny si zde prožil peklo mladý pár z Valašska.

Kardinál George Pell
26.07.
Skandál ve Vatikánu

Kardinála obvinili ze zneužívání chlapců! U soudu byl jen pět minut

Před soudem v Austrálii stanul třetí nejvyšší představitel katolické církve - kardinál George Pell. Čelí obvinění ze sexuálního zneužívání chlapců, kterého se měl dopustit ještě jako mladý kněz v 70. letech. Kardinál od začátku vyšetřování tvrdí, že je nevinný, a do rodné země přijel očistit své jméno.

Násilník
aktualizováno 30.06.
obvinili ho

Zvrhlík lákal chlapce na sport, pak je sexuálně obtěžoval v bytě!

Hned ze tří trestných činů tento týden obvinili sokolovští kriminalisté muže, který se měl na internetu vydávat za 11letého chlapce, vést kroužek pro děti a později je sexuálně obtěžovat ve svém bytě. V případě prokázání viny hrozí muži až deset let za mřížemi.

Domácí násilí
23.06.
zabere to?

Třetina žen zažila domácí násilí! Stát má plán, jak s tím zatočit

Každá třetí česká žena se alespoň jednou v životě stala obětí domácího násilí nebo zažila nějakou z forem sexuálního obtěžování. Ministerstvo práce a sociálních věcí (MPSV) představilo plán, jak s tím bojovat.

Veronika Veja Kullová - 3
aktualizováno 14.06.
galerie Viník, nebo oběť?

Pozor na chůvu Veroniku, varují rodiče! Mstí se mi za sex, brání se

Sociální sítě zaplavují fotografie Slovenky Veroniky (20) a drsné komentáře rodičů, kterým v Británii nabídla své služby jako chůva. Rodiče tvrdí, že dívka nechala dítě bez dozoru, vykradla je a zmizela. To ale Veronika odmítá a tvrdí, že jde o pomstu, kterou připravil tatínek chlapečka, kterého hlídala.

Svedla 12 letého chlapce
05.06.
galerie bojovali proti všem

Svedla dítě (12), šla sedět! Příběh zakázané lásky končí nečekaně

Sexuální skandál, který v roce 1996 vyvolala bývalá učitelka svým vztahem s 12letým chlapcem, řešil téměř celý svět. Mary Kay Letourneau tehdy odsoudili za znásilnění a šla na sedm let sedět, vztah ale kupodivu ani vězení nezničilo. Svého studenta si nakonec Mary Kay i vzala za manžela, jejich příběh však příliš šťastně neskončil.