Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

STŘEPINY

Prezidentská milost pro Kajínka: Milosrdenství nebo výsměch?

Spekulovalo se o ní týdny. I přesto milost pro nejznámějšího českého vězně zapůsobila jako blesk z čistého nebe. Propuštěn bude klidně i do hodiny poté, co bude do vězení v Jablonci nad Nisou doručena podepsaná milost.

Nález letecké pumy v Plzni
Aktualizováno 6.5. 2017 21:54
evakuace okolí

Oslavy svobody v Plzni narušil nález letecké pumy z války

Sobotní odpoledne v Plzni narušil nález letecké pumy z období druhé světové války. K nálezu u kolejiště poblíž ulice Jateční vyrazili policisté, hasiči a pyrotechnik. Kvůli nálezu byl přerušen provoz na trati v úseku Plzeň - Třemošná u Plzně. Krátce před půl sedmou se podařilo leteckou pumu zneškodnit.

Útok v Plzni

Pokus o vraždu! Žena se pohádala s přítelem a bodla ho nožem

Další pokus o vraždu řeší plzeňští kriminalisté. V pondělí vyráželi do bytu v Zámečnické ulici. Přivolala je sedmadvacetiletá žena, která uvedla, že neznámý útočník pobodal jejího přítele. Policisté ale zjistili, že útočníkem je oznamovatelka, která se s partnerem nepohodla.

Prásk.tv píše:

Student si přivydělával - 1
čtěte o tématu Plzeň na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Soutěžte s námi o vstupenky na motoristickou slavnost LEGENDY

LEGENDY představí unikátní supersporty

Pobodání - ilustrační foto
Aktualizováno 22.4. 2017 13:01
Chtěl ho zabít

Pokus o vraždu v Plzni! Hádka v baru skončila pobodáním

K napadení, při kterém útočník na druhého muže vytáhl nůž a několikrát jej bodnul, došlo v pátek večer v baru na Slovanské třídě v Plzni. Podle svědků spolu nejprve dva muži popíjeli, pak se pohádali, útočník na chvíli odešel a když se vrátil, na druhého muže zaútočil nožem. Napadený skončil v péči lékařů, útočník v policejní cele.

Nehoda Plzeň
Aktualizováno 21.4. 2017 18:01
Drsné video dobíhal tramvaj

Mladík vběhl do silnice a srazilo ho auto! Letěl několik metrů

Auto u tramvajové zastávky v Plzni srazilo mladíka, náraz ho odmrštil do vzduchu a způsobil mu středně těžká zranění. Mladík se snažil doběhnout tramvaj, auto v jednom jízdním pruhu ho pustilo, auto v druhém pruhu ale nestačilo dobrzdit.

Vražda v Plzni
Aktualizováno 4.4. 2017 10:32
Ubytovna na Slovanech

Vražda v Plzni: Muž ležel v kaluži krve! Útočníka našli v Praze

V bodnou ránu přímo do srdce vyústila v noci na úterý hádka mezi dvěma obyvateli ubytovny v Plzni na Slovanech. Podle informací TV Nova zemřel muž bulharské národnosti, po útočníkovi pátrá policie.

Plameny zahřály potrubí, jehož exploze poškodila kabely vysokého napětí
Aktualizováno 22.3. 2017 08:35
výpadek elektřiny v Plzni

Bezdomovci si rozdělali oheň. Po explozi vypadl proud v nemocnici

Banální ohýnek, který si v úterý v noci rozdělali bezdomovci na plzeňském Jižním předměstí, se změnil v drama. Výbuch poškodil kabely vysokého napětí a bez proudu se ocitla část města včetně nemocnice.

POLICEJNÍ PÁTRÁNÍ

Změna taktiky v pátrání po Míše: Dívenku hledají potápěči!

Michaela Patricia Muzikářová je nezvěstná téměř dva měsíce. Pátrací tým opakovaně pročesává okolí bývalé raketové základny na Plzeňsku. Ve čtvrtek začali prohledávat i vodní plochu. Na místo přijeli i potápěči.

Autobus MHD v Plzni
Aktualizováno 5.3. 2017 21:38
chytli ho až v centru

Ožralý autobusák vezl v Plzni cestující skrz pole. Měl 3 promile

Hazard s životy cestujících předvedl řidič městského autobusu v Plzni. Za volant vlezl úplně opilý. Několikrát sjel mimo silnici a zastavila ho až policejní hlídka, kterou vyděšení lidé z autobusu zavolali.

Jana Silovského soudí za to, že se chtěl přidat k Islámskému státu
Aktualizováno 24.2. 2017 18:15
Soud s českým teroristou

Honza, který chtěl k ISIS, půjde za mříže! Musí také na léčení

První Čech, který se chtěl přidat k Islámskému státu, půjde na 3 roky a 3 měsíce do vězení. Takový trest vynesl plzeňský soud. Jana Silovského zadržela turecká policie loni v únoru, když se chystal odcestovat do Sýrie.