Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

V Plzni našli muže s useknutou rukou, měl ji v igelitce
aktualizováno 21.06.
Horor v Plzni

Policie zjistila, jak přišel cizinec o ruku. Nesl ji pak v igelitové tašce

Plzeňští policisté už zřejmě ví, jak cizinec přišel o ruku, kterou pak nesl v igelitové tašce. Muž nejspíš odstraňoval závadu na balicím stroji v provozovně v Blovicích, kde pracuje. Do Plzně ho měla převézt jeho partnerka, poté si ho převzali záchranáři.

V Plzni našli muže s useknutou rukou, měl ji v igelitce
aktualizováno 21.06.
Vyřizování účtů?

Horor v Plzni: Na ulici našli muže s useknutou rukou, měl ji v igelitce

Policisté a záchranáři zasahovali ve středu vpodvečer na Klatovské třídě v Plzni. Kolemjdoucí našli vážně zraněného muže. Cizinec měl useknutou ruku! Sanitka jej převezla na emergency Fakultní nemocnice a vrtulník pak do Prahy.

Smrt na kolejích v Plzni
aktualizováno 14.06.
Smrt na kolejích

Železničář chtěl být dřív doma, spadl pod rozjíždějící se vlak

Tragická nehoda zastavila ve čtvrtek ráno provoz na plzeňském hlavním nádraží. Dvaapadesátiletý muž spadl pod rozjíždějící se rychlík, který jej přejel. Přes rychlý zásah záchranářů muž na místě zemřel.

Prásk.tv píše:

Vlaďka Erbová
čtěte o tématu Plzeň na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Zkuste štěstí a bavte se u nových Sazka Her

Spoustu zábavy, pestrý výběr her a velká šance na lákavé výhry, to vše nabízí Sazka Hry. Novinka je nyní dostupná online na herním portále Sazka.cz. Vyzkoušet můžete více než 25 rychlých her včetně oblíbených Starburst nebo Gonzo´s Quest.

Policisté v civilu vytáhli v Plzni zbraň na řidiče
aktualizováno 06.06.
Zástupce ho obžaloval

Policista bez důvodu vytáhl na řidiče pistoli. Půjde k soudu

Policistu, který loni v září mířil pistolí na řidiče v Plzni, obžalovalo státní zastupitelství ze zneužití pravomoci. Má jít o zástupce velitele plzeňské zásahové jednotky. V krajním případě mu hrozí až pět let vězení.

Opilá žena v Plzni
04.06.
Skončila na záchytce

Žena v Plzni ležela pomočená na kanále, měla skoro 5 promile!

Konec týdne pořádně zapila žena, kterou museli zachraňovat plzeňští strážníci. Byla pomočená, nezvládala chodit a lehla si přímo na chodník. Policisté zůstali v šoku, když nadýchala téměř promile.

Sražení chodci v Plzni
27.05.
Nehoda v Plzni

Opilec přebíhal s malým dítětem v náručí silnici, srazilo je auto

V neděli odpoledne okolo 14. hodiny srazilo auto u plzeňského hlavního nádraží muže, který nesl v náručí zhruba čtyřleté dítě. Nesmyslně s ním přebíhal silnici v místě, kde má čtyři pruhy a kde není žádný přechod. Řidič neměl šanci srážce zabránit. Muž nadýchal přes 1 promile alkoholu.

Kavárna, kde maskovaný muž ohrozil matku s dítětem
21.05.
Brutální útok

Zfetovaný muž přepadl v kavárně ženu s dítětem. Vyhrožoval jí

Nožem ozbrojený, maskovaný pachatel v pondělí zaútočil v Plzni - Křimicích na ženu s malým dítětem. Počíhal si na ni v kavárně, kde ji měl fyzicky napadnout a i s jejím dítětem násilím držet uvnitř. Žena naštěstí dokázala přivolat pomoc. Policisté matku s dítětem zachránili a podezřelého muže zadrželi.

Opilá dívka nadýchala téměř 2 promile
aktualizováno 12.05.
nemohla chodit

Strážníci objevili v parku opilou dívku, nadýchala téměř 2 promile!

Plzeňští strážníci objevili v jednom z městských sadů opilou školačku. Nezletilá dívka mluvila nesrozumitelně a nemohla se postavit na nohy. Při dechové zkoušce jí hlídka naměřila 1,74 promile alkoholu v krvi. Strážníci tak raději zavolali záchranáře, kteří si dívku odvezli.

Hacker
aktualizováno 10.05.
ukradli práce žáků

Hackeři napadli systém dvou škol v Plzni. Žádali výkupné 900 tisíc!

Policisté vyšetřují případ hackerů, kteří v posledních měsících napadli počítačové systémy dvou škol v Plzni. Terčem jejich útoku se stalo účetnictví a také práce žáků. Za vrácení dat požadovali hackeři výkupné.

Karolína FUXOVÁ, Markéta FUXOVÁ
aktualizováno 09.05.
sestry zmizely

Dvojčata (16) utekla z návštevy u rodičů, pátrají po nich policisté!

Plzeňští policisté pátrají po dvojčatech Karolíně (16) a Markétě (16). Pohřešované sestry byly na návštěvě u svých rodičů, ze které se měly vrátit do výchovného zařízení. V něm pobývají na základě rozhodnutí soudu. Dvojčata se však do ústavu nevrátila a z bytu rodičů zmizela.