Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pes roztrhal svého majitele před štábem BBC
13.09.
smrt při natáčení

Pes snědl feťákovi drogy, a pak ho v záchvatu roztrhal a zabil

Drogově závislý muž se účastnil natáčení dokumentu televize BBC. Během natáčení se stala velká tragédie - pes svého majitele usmrtil před zraky televizního štábu. Zvíře mělo v těle osminásobek dávky drogy, kterou by užil člověk.

Drogy - ilustrační foto
aktualizováno 17.08.
Dostal přísný trest

Český důchodce (63) vezl drogy do Hongkongu, stráví 27 let v cele!

Sedmadvacet let by měl ve vězení strávit třiašedesátiletý Čech, který pašoval do Hongkongu zásilku drog z Brazílie. Země má jedny z nejpřísnějších protidrogových zákonů a muži hrozilo i doživotí. Proti trestu se zřejmě neodvolá, aby urychlil vydání do České republiky.

Kokain
10.04.
Příběh jedné pokuty

Magda jela načerno, za pašování drog skončila ve vězení v Brazílii

Na začátku byla jízda načerno v pražské MHD, za kterou měla Magda ve finále zaplatit 18 tisíc. A na konci skoro šestiletý pobyt v brazilském vězení za pašování dvou kil kokainu.

Prásk.tv píše:

Maria Dapirka - 1
čtěte o tématu kokain na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Senior ve vězení - ilustrační foto
aktualizováno 27.03.
Zatčeni v Hongkongu

Místo klidného důchodu vězení: Dva čeští senioři pašovali kokain!

Před soudem v Hongkongu stanuli dva starší muži z Česka! Téměř sedmdesátiletí důchodci byli v minulém roce zadrženi za pašování kokainu. Každý z nich převážel skoro 4 kilogramy této drogy. Oběma hrozí doživotní trest.

Zadržení dodavatelů tvrdých drog
aktualizováno 15.12.
Velká trefa

Policisté zatnuli tipec drogovému bossovi, našli fet za 30 milionů

Od roku 2001 v Praze působil jako šéf drogového gangu, a i když o jeho aktivitách policisté věděli, zadržet se ho podařilo až nyní. Skupina kolem třiapadesátiletého cizince pašovala z Balkánu heroin a kokain a vydělávala jejich distribucí obrovské částky. Jen při samotném zátahu našli policisté drogy za třicet milionů korun.

Královský odstřelovač zastavil loď s drogami
aktualizováno 11.11.
drogový zátah

Drogy za miliardu: Zběsilou námořní honičku ukončil sniper

Až odstřelovač královského námořnictva ukončil šestihodinovou námořní honičku. Vojákům se podařilo zadržet loď převážející kokain v hodnotě kolem 40 milionů liber (1,24 miliardy korun). Úspěšný zásah proti drogovým dealerům proběhl ve vodách mezi Venezuelou a Portorikem.

Aneta R.
aktualizováno 20.09.
GALERIE A VIDEO Kde je pravda?

Dva roky od smrti Anety R.: Vím, kdo může za její smrt, říká matka

Dnes jsou to dva roky, co za zvláštních okolností zemřela Aneta R. Mladá žena nepřežila třináct ran nožem, které mimo jiné zasáhly plíci a třikrát srdce. Policie podruhé uzavřela případ s tím, že spáchala sebevraždu. Její matka policejnímu verdiktu nevěří a upozorňuje na rozpory ve vyšetřování.

Papež a koka
aktualizováno 16.04.
kontroverzní dar

Prezident Bolívie hájí kokainovník! Papeže zaskočil svým dárkem

Bolivijský prezident Evo Morales na včerejší audienci u papeže Františka opět zaskočil všechny přítomné. Loni dal duchovnímu darem krucifix ve tvaru srpu a kladiva, letos mu předal tři knihy o koce - tropické rostlině, ze které se získává droga kokain.

Kokain jako paleta a uhlí
aktualizováno 13.12.
Vynalézaví pašeráci

Loď vezla prázdné palety, přesto za miliardy korun. Z čeho byly?

Španělská policie zabavila v lodní zásilce z Kolumbie více než tunu kokainu. Drogoví dealeři prokázali opravdu velkou vynalézavost - kokain pašovali v podobě dřevěných palet a uhlí.

URNA
22.11.
drsný zásah

Dealeři si v Praze žili v luxusu z ředěného kokainu. Spadla klec

Přímo na ulici v Praze zadržela zásahová jednotka policie dva sledované velkoobchodníky s kokainem. Oba cizinci z Kosova si žili na vysoké noze. Ředěný kokain jim skvěle vydělával.