Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Školka
18.05.
Myslela si, že je to cukr

Holčička (6) našla u spolužačky ve školce kokain. Strčila ho do pusy

Rodiče žáků mateřské školy na jihu americké Filadelfie jsou v šoku. Jedna z holčiček našla ve batůžku spolužačky pytlíček s bílým práškem. Protože si myslela, že je to cukr, strčila si jej do pusy a snažila se jej rozkousnout. Byl to ale kokain! Policisté teď pátrají po tom, jak se dítě chodící do školky k droze dostalo.

U Brita v Peru našli policisté 32 kilo kokainu
25.03.
Obrovská zásilka

Češka Tereza vezla devět kilo drog, mladý Brit ji hravě překonal!

Peruánští policisté tento týden zatkli v hlavním městě Limě pašeráka drog z Velké Británie, který v kufru skrýval neuvěřitelných 32 kilo kokainu. Češku Terezu, která nyní čeká na soud v pákistánském vězení, tak množstvím narkotik trumfnul skoro čtyřnásobně.

Pellegrini a páratko
aktualizováno 23.03.
Úsměvná kauza

Nosí slovenský premiér v saku kokain? Odpověděl ve videu!

Slováci už od čtvrtka řeší podivné video, v němž hlavní roli hraje nový premiér Peter Pellegrini. A dohadují se, zda mu ze saka vypadla dávka kokainu, či párátko. Ke kauze se nyní vyjádřil přímo Pellegrini.

Prásk.tv píše:

Dr. Andreas Niederbichler - 1
čtěte o tématu kokain na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Jak žije český výherce 2,5 miliard korun?

Tento týden jsou tomu přesně tři roky od chvíle, kdy v Sazce padla absolutně nejvyšší výhra v české loterní historii.

Policista - drogy
aktualizováno 21.03.
rozsáhlá razie

Policie rozbila drogový gang, používal propracovaný systém!

Detektivové z Národní protidrogové centrály rozbili rozsáhlou síť obchodů se zakázanými látkami. Zadrželi 14 lidí, kteří se měli podílet na dovozu a distribuci extáze a kokainu. Při svých operacích využívali moderní technologie, včetně mobilních aplikací.

Kokain
aktualizováno 23.01.
tři kila kokainu

Českého důchodce v Hongkongu odsoudili na 27 let! Pašoval drogy

Na 27 let poslal soud v Hongkongu do vězení téměř 70letého Čecha. Policie ho před více než rokem zadržela na letišti se třemi kilogramy kokainu. Muž viínu od začátku popírá.

Pes roztrhal svého majitele před štábem BBC
13.09.
smrt při natáčení

Pes snědl feťákovi drogy, a pak ho v záchvatu roztrhal a zabil

Drogově závislý muž se účastnil natáčení dokumentu televize BBC. Během natáčení se stala velká tragédie - pes svého majitele usmrtil před zraky televizního štábu. Zvíře mělo v těle osminásobek dávky drogy, kterou by užil člověk.

Drogy - ilustrační foto
aktualizováno 17.08.
Dostal přísný trest

Český důchodce (63) vezl drogy do Hongkongu, stráví 27 let v cele!

Sedmadvacet let by měl ve vězení strávit třiašedesátiletý Čech, který pašoval do Hongkongu zásilku drog z Brazílie. Země má jedny z nejpřísnějších protidrogových zákonů a muži hrozilo i doživotí. Proti trestu se zřejmě neodvolá, aby urychlil vydání do České republiky.

Kokain
10.04.
Příběh jedné pokuty

Magda jela načerno, za pašování drog skončila ve vězení v Brazílii

Na začátku byla jízda načerno v pražské MHD, za kterou měla Magda ve finále zaplatit 18 tisíc. A na konci skoro šestiletý pobyt v brazilském vězení za pašování dvou kil kokainu.

Senior ve vězení - ilustrační foto
aktualizováno 27.03.
Zatčeni v Hongkongu

Místo klidného důchodu vězení: Dva čeští senioři pašovali kokain!

Před soudem v Hongkongu stanuli dva starší muži z Česka! Téměř sedmdesátiletí důchodci byli v minulém roce zadrženi za pašování kokainu. Každý z nich převážel skoro 4 kilogramy této drogy. Oběma hrozí doživotní trest.

Zadržení dodavatelů tvrdých drog
aktualizováno 15.12.
Velká trefa

Policisté zatnuli tipec drogovému bossovi, našli fet za 30 milionů

Od roku 2001 v Praze působil jako šéf drogového gangu, a i když o jeho aktivitách policisté věděli, zadržet se ho podařilo až nyní. Skupina kolem třiapadesátiletého cizince pašovala z Balkánu heroin a kokain a vydělávala jejich distribucí obrovské částky. Jen při samotném zátahu našli policisté drogy za třicet milionů korun.