Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pes roztrhal svého majitele před štábem BBC
13.09.
smrt při natáčení

Pes snědl feťákovi drogy, a pak ho v záchvatu roztrhal a zabil

Drogově závislý muž se účastnil natáčení dokumentu televize BBC. Během natáčení se stala velká tragédie - pes svého majitele usmrtil před zraky televizního štábu. Zvíře mělo v těle osminásobek dávky drogy, kterou by užil člověk.

Drogy - ilustrační foto
aktualizováno 17.08.
Dostal přísný trest

Český důchodce (63) vezl drogy do Hongkongu, stráví 27 let v cele!

Sedmadvacet let by měl ve vězení strávit třiašedesátiletý Čech, který pašoval do Hongkongu zásilku drog z Brazílie. Země má jedny z nejpřísnějších protidrogových zákonů a muži hrozilo i doživotí. Proti trestu se zřejmě neodvolá, aby urychlil vydání do České republiky.

Kokain
10.04.
Příběh jedné pokuty

Magda jela načerno, za pašování drog skončila ve vězení v Brazílii

Na začátku byla jízda načerno v pražské MHD, za kterou měla Magda ve finále zaplatit 18 tisíc. A na konci skoro šestiletý pobyt v brazilském vězení za pašování dvou kil kokainu.

Prásk.tv píše:

Maria Dapirka - 1
čtěte o tématu kokain na Prásk.tv
Obchodní sdělení

O prodlouženém víkendu vyrazte do plzeňské Techmanie

Víte, z čeho se skládá naše atmosféra? Nová zábavná science show s pokusy vám to ukáže.

Senior ve vězení - ilustrační foto
aktualizováno 27.03.
Zatčeni v Hongkongu

Místo klidného důchodu vězení: Dva čeští senioři pašovali kokain!

Před soudem v Hongkongu stanuli dva starší muži z Česka! Téměř sedmdesátiletí důchodci byli v minulém roce zadrženi za pašování kokainu. Každý z nich převážel skoro 4 kilogramy této drogy. Oběma hrozí doživotní trest.

Zadržení dodavatelů tvrdých drog
aktualizováno 15.12.
Velká trefa

Policisté zatnuli tipec drogovému bossovi, našli fet za 30 milionů

Od roku 2001 v Praze působil jako šéf drogového gangu, a i když o jeho aktivitách policisté věděli, zadržet se ho podařilo až nyní. Skupina kolem třiapadesátiletého cizince pašovala z Balkánu heroin a kokain a vydělávala jejich distribucí obrovské částky. Jen při samotném zátahu našli policisté drogy za třicet milionů korun.

Královský odstřelovač zastavil loď s drogami
aktualizováno 11.11.
drogový zátah

Drogy za miliardu: Zběsilou námořní honičku ukončil sniper

Až odstřelovač královského námořnictva ukončil šestihodinovou námořní honičku. Vojákům se podařilo zadržet loď převážející kokain v hodnotě kolem 40 milionů liber (1,24 miliardy korun). Úspěšný zásah proti drogovým dealerům proběhl ve vodách mezi Venezuelou a Portorikem.

Aneta R.
aktualizováno 20.09.
GALERIE A VIDEO Kde je pravda?

Dva roky od smrti Anety R.: Vím, kdo může za její smrt, říká matka

Dnes jsou to dva roky, co za zvláštních okolností zemřela Aneta R. Mladá žena nepřežila třináct ran nožem, které mimo jiné zasáhly plíci a třikrát srdce. Policie podruhé uzavřela případ s tím, že spáchala sebevraždu. Její matka policejnímu verdiktu nevěří a upozorňuje na rozpory ve vyšetřování.

Papež a koka
aktualizováno 16.04.
kontroverzní dar

Prezident Bolívie hájí kokainovník! Papeže zaskočil svým dárkem

Bolivijský prezident Evo Morales na včerejší audienci u papeže Františka opět zaskočil všechny přítomné. Loni dal duchovnímu darem krucifix ve tvaru srpu a kladiva, letos mu předal tři knihy o koce - tropické rostlině, ze které se získává droga kokain.

Kokain jako paleta a uhlí
aktualizováno 13.12.
Vynalézaví pašeráci

Loď vezla prázdné palety, přesto za miliardy korun. Z čeho byly?

Španělská policie zabavila v lodní zásilce z Kolumbie více než tunu kokainu. Drogoví dealeři prokázali opravdu velkou vynalézavost - kokain pašovali v podobě dřevěných palet a uhlí.

URNA
22.11.
drsný zásah

Dealeři si v Praze žili v luxusu z ředěného kokainu. Spadla klec

Přímo na ulici v Praze zadržela zásahová jednotka policie dva sledované velkoobchodníky s kokainem. Oba cizinci z Kosova si žili na vysoké noze. Ředěný kokain jim skvěle vydělával.