Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Útočník z Manhattanu
02.11.
Zabíjel podle návodu

Útočník z Manhattanu zabíjel podle návodu IS: "Jsem hrdý!"

Uzbecký přistěhovalec Sayfulla Saipov, který v úterý na newyorské stezce zabil pronajatou dodávkou osm lidí a 11 dalších zranil, byl obžalován z terorismu. Obžalobu si nečekaně vyslechl přímo u soudu, kam byl přivezen z nemocnice na kolečkovém křesle s pouty na rukou i nohou.

Střelba v nákupním centru v Thorntonu
aktualizováno 02.11.
Neštěstí v Thorntonu

Střelba v nákupním centru u Denveru: 3 mrtví, útočník uniká

Dva lidé přišli na místě o život při střelbě v nákupním centru Walmart na předměstí Denveru ve státě Colorado v USA. Další žena, která byla při útoku postřelena, podlehla zranění v nemocnici.

Vlak - Ilustrační foto
aktualizováno 24.09.
nové informace

Vražda ve vlaku: Zastřelil muže, pak zatáhl za brzdu! DETAILY

Případ vraždy, která se stala v osobním vlaku krátce před páteční půlnocí, cestujícími otřásl. Podle policie byl na cestě z Brna do Adamova zastřelen muž (38), pachatel krátce po incidentu zmizel. Podezřelého muže policie později zadržela a podala návrh na jeho vzetí do vazby.

Prásk.tv píše:

Střelba v Las Vegas - 1
čtěte o tématu útočník na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Útočník z Barcelony
aktualizováno 21.08.
Stále prchá

Útočník z Barcelony může být kdekoli v Evropě, varuje policie

Katalánská vláda a policie se přiklání k tomu, že vůz při čtvrtečním útoku v Barceloně řídil 22letý Maročan Younes Abouyaaqoub. Pátrání po něm bylo rozšířeno na další evropské země. Informuje o tom agentura Reuters.

Maniak s nožem zaútočil v Rusku na chodce. Policie ho zastřelila
aktualizováno 19.08.
video je mrtvý

Maniak s nožem zaútočil v Rusku na chodce! Sedm lidí pobodal

Ozbrojený muž v sobotu ráno napadl chodce v ruském městě Surgut. Útočil nožem, pobodal celkem sedm lidí. Nikoho naštěstí nezabil, sám ale zemřel. Jeden z policistů ho zastřelil.

Útočník z Hurghady
aktualizováno 07.08.
útok v Egyptě

Útočníka, který v Hurghádě ubodal Češku, poslali na psychiatrii!

Muž, který 14. července v Hurghádě ubodal Češku a dvě Němky, bude na pokyn žalobce vyšetřen na psychiatrii. Pobodaná česká turistka zemřela v nemocnici.

Muž přepadl a spoutal ženu
01.08.
brutální přepadení

Útočník v Chebu okradl a zmlátil ženu! Svázal ji a pak se šel udat

Za velmi nečekaných okolností skončil v policejní cele muž z Klatovska, kterého policie podezírá z toho, že v pondělí přepadl v Chebu dvacetiletou ženu. Muž se sám přihlásil na policii a vysvětlil, že mu žena odmítala dát peníze. Právě proto ji měl zmlátit, okrást a svázat.

Útok v německém Hamburku
aktualizováno 29.07.
útok nožem

Útok v Hamburku má náboženský motiv, útočník je psychicky labilní

Policie za činem útočníka z Hamburku vidí i náboženské motivy. Zároveň ale uvedla, že byl psychicky labilní, a není tedy jasné, co bylo primární příčinou pátečního útoku nožem, který si podle hamburské radnice vyžádal jednoho mrtvého a sedm zraněných. Žádný ze zraněných už není v ohrožení života.

Pobodaná Češka
aktualizováno 26.07.
Masakr v Hurghadě

Klinická smrt Češky po tragédii v Hurghadě: Detaily hrůzného útoku

Češka zraněná při útoku v Hurghadě je ve stavu klinické smrti. Podle lékařů už ji nic nemůže zachránit, a tak se zřejmě stane třetí obětí útočníka. Ten na pláži v oblíbeném letovisku pobodal šest turistek, dvě Němky zemřely. Přečtěte si, jak vůbec k útoku došlo.

Útočník z Hurghady
aktualizováno 15.07.
Krveprolití v Egyptě

Kdo útočil v Hurghadě? Média se neshodnou, jména jsou dvě

Mladý muž, který nožem zaútočil na turistky na pláži v egyptské Hurghadě, měl rozkazy od Islámského státu, tvrdí agentura DPA. Stále však není jisté, kdo vlastně terorista je.