Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Oheň u Znojma

Požár domku uhasl sám, sousedi přesto uvnitř našli mrtvolu!

Hasiči na Znojemsku v neděli odpoledne zasahovali u nezvyklého požáru domu s tragickým koncem. Plameny sice uhasly samy od sebe, přesto uvnitř ležela mrtvola muže.

Otřesný nález na Mělnicku: Policii zaměstnává tělo neznámého muže

Čtvrteční odpoledne narušil nález mrtvého těla u obce Libiš na Mělnicku. Policisté zatím nedokázali určit totožnost neznámého muže, více světla by do případu měla přinést nařízená soudní pitva.

policejní vyšetřování

Záhadná smrt na Petříně v Praze: V sadech našli mrtvolu muže!

Na pražském Petříně se našlo v úterý ráno tělo mrtvého muže. Zatím vše nasvědčuje tomu, že nezemřel násilným způsobem, příčinu smrti policisté vyšetřují .

Prásk.tv píše:

Policie
čtěte o tématu mrtvola na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bydlicí gramotnost: Chystáte se kupovat nemovitost? Finance plánujte s předstihem

Bydlet ve svém a dostatečně zabezpečit do budoucna sebe a své děti je takovým životním evergreenem.

Překvapivé důvody

Ani smrt je nerozdělila: Vdovec spal 6 dní vedle mrtvé ženy

Velmi svérázným způsobem se vyrovnával se smrtí manželky padesátiletý Russell Davison z anglického Derby. Když jeho žena zemřela na rakovinu, odmítl převézt její tělo do márnice. Místo toho až do pohřbu žil doma s mrtvolou.

Železnice - ilustrační
Aktualizováno 5.5. 2017 21:04
Sebevražda ve vlaku

Děsivý nález ve vlaku do Jihlavy: Muž se oběsil na záchodě!

V železniční stanici Číchov zasahovali policisté, záchranáři i hasiči. Na toaletě jednoho z vlaků našli mrtvého muže! Podle informací TN.cz se měl oběsit.

Pátrání policie

Utonulá žena pořád nikomu nechybí! Nepoznáte ji? PORTRÉT

Pardubická policie zveřejnila přibližný portrét ženy, jejíž tělo v únoru našli v Labi v centru města. Východočeská záhada tak nadále pokračuje. Nikdo totiž stále ženu nepostrádá a není vyloučeno, že jí do vody mohl někdo strčit. Žena má neobvykle opravovaný chrup, přesto pátrání nikam nevede.

Neví se, co se stalo

Další smrt u kolejí: V Kolíně našli u trati mrtvolu mladé ženy

Tělo teprve dvacetileté ženy našli v úterý u kolejí přímo v centru středočeského Kolína. Jak dlouho tam mrtvola ležela, policisté zatím neví. Neví ani, jestli ženu srazil vlak, místo nálezu totiž od kolejí odděluje plot. Co se stalo, prozradí zřejmě až soudní pitva.

Kněz Marek Marcel Šavel
Aktualizováno 10.4. 2017 21:18
Bylo tam několik měsíců

Nález těla v nádrži: Policisté už ví, čí tělo v Trnávce objevili

Policisté už ví, čí tělo našla kolemjdoucí v sobotu 1. dubna v nádrži Trnávka na Pelhřimovsku. Mrtvým byl pětačtyřicetiletý farář z Humpolce Marek Marcel Šavel. Pohřešovaný byl od začátku listopadu. Jeho auto i osobní věci se u nádrže našly už na podzim.

smutný případ

Zoufalý čin zdrcené matky: Do moře hodila kufr s dcerou uvnitř!

Tělo své mrtvé dcery (27) několik dní skladovala doma, pak ho napěchovala do kufru a vhodila do hlubin moře. Vlny ale tělo ruské modelky donesly až do italských vod, kde ho z vody vylovili rybáři.

Nález ženského těla v řece Jizeře u Mladé Boleslavi - 1
Aktualizováno 4.4. 2017 15:12
hrůzný nález

V Jizeře plavalo tělo ženy, policie pátrá po její totožnosti

Středočeští policisté se od úterý zabývají nálezem ženského těla v řece Jizeře. K případu vyrazili nejen kriminalisté, ale i hasiči, koroner a lékař. Při bližším ohledání nebylo zjištěno cizí zavinění, i přes to byla nařízena soudní pitva.