Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Dům, kde se vraždilo
Aktualizováno 14.7. 2017 17:54
Obrovská tragédie

Slovák se přiznal k vraždě 4 lidí včetně holčičky! Zabíjel i v Česku

Hororový případ vyšetřují slovenští kriminalisté kousek od českých hranic. O obci Zliechov mezi Trenčínem a Žlilinou zadrželi muže, který se jim měl přiznat k vraždě tří žen a jedné holčičky. Nejméně jedna vražda se měla odehrát i na území ČR.

Další smrt v Thajsku

Turisté v šoku! Přímo na pláži vykopali tělo mrtvé ženy! VIDEO

V Thajsku přibývá podezřelých úmrtí. Poté, co na oblíbeném ostrově Koh Tao objevili ohlodané tělo belgické cestovatelky, teď našli další mrtvolu přímo na pláži. Policisté ji objevili úplnou náhodou - když si turisté stěžovali na silný zápach. Z písku pak vyhrabali mrtvolu ženy.

Nález mrtvoly ve Vltavě
Aktualizováno 26.6. 2017 15:23
galerie kdo to je?

Záhadná smrt v Praze: Z Vltavy vytáhli tělo mrtvého muže! VIDEO

U Vltavy od dopoledních hodin zasahovali policisté, kriminalisté i hasiči, v řece se totiž našlo tělo mrtvého muže. Podle vyšetřovatelů zatím nic nenasvěduje tomu, že by ho někdo strčil nebo zavraždil. Příčinu smrti má objasnit nařízená pitva.

Prásk.tv píše:

Ženu rozdrtil popelářský vůz
čtěte o tématu mrtvola na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Plánujete rekonstrukci a sháníte řemeslníka? Připravte se na něj

Co všechno byste měli u řemeslníků pohlídat

V bytě se při požáru našla mrtvola
Aktualizováno 22.6. 2017 21:52
tragická smrt

Horor v Ostravě: Muže zavraždili a zapálili! Policie řekla DETAILY

Když hasiči v úterý vyjížděli k požáru ubytovny v Ostravě - Vítkovicích, neměli vůbec tušení, jak děsivé překvapení je tam čeká. V zapáleném bytě našli mrtvolu muže. Policie už dříve naznačila, že by se mohlo jednat o vraždu.

Hrůzný nález

Horor v Ostravě: Hasiči v bytě objevili mrtvolu, asi jde o vraždu

Děsivé překvapení čekalo v úterý večer na hasiče, kteří byli v Ostravě - Vítkovicích přivolaní k požáru v jedné z místních ubytoven. Při hašení totiž požárníci objevili mrtvolu muže. Podle policie vše nasvědčuje tomu, že muže někdo zabil.

vyšetřování policie

Totožnost neznámá: Na břehu Berounky bylo nalezeno tělo

V Řevnici na břehu řeky Berounky bylo ve čtvrtek nalezeno lidské tělo. ČTK to dnes řekl policejní mluvčí Zdeněk Chalupa. Zatím nejsou známy totožnost ani pohlaví mrtvého. Bližší okolnosti úmrtí určí až nařízená soudní pitva.

Vyšetřování vraždy
Aktualizováno 8.6. 2017 17:48
co se stalo?

Policie vyšetřuje nález dvou mrtvol na vsi. Syn asi zabil matku

Nález dvou mrtvých ve Hvožďanech na Příbramsku vyšetřuje od dnešního odpoledne středočeská kriminálka. Policisté ohledávají místo činu, takže detaily k případu dosud neuvolnili. Podle informací TV Nova jde o vraždu matky synem a jeho následnou sebevraždu.

Záhadná smrt v Ostravě
Aktualizováno 1.6. 2017 14:19
znáte ho?

Je to záhada! Na parkovišti našli mrtvolu muže, nikdo neví, kdo to je

Záhadnou smrt vyšetřují ostravští kriminalisté. Včera večer našli bezvládné tělo v autě na jednom z odstavných parkovišť. Totožnost muže ani příčina jeho smrti není jasná.

Oheň u Znojma

Požár domku uhasl sám, sousedi přesto uvnitř našli mrtvolu!

Hasiči na Znojemsku v neděli odpoledne zasahovali u nezvyklého požáru domu s tragickým koncem. Plameny sice uhasly samy od sebe, přesto uvnitř ležela mrtvola muže.

Otřesný nález na Mělnicku: Policii zaměstnává tělo neznámého muže

Čtvrteční odpoledne narušil nález mrtvého těla u obce Libiš na Mělnicku. Policisté zatím nedokázali určit totožnost neznámého muže, více světla by do případu měla přinést nařízená soudní pitva.