Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Márnice
aktualizováno 18.11.
Jak zemřel?

Záhada: U obchoďáku v Liberci našli mrtvolu mladého muže (23)!

Liberečtí policisté od sobotního rána řeší záhadu. Před půl devátou ráno se totiž na lince 158 dozvěděli o bezvládném tělu. To svědci objevili v Ostašovské ulici nedaleko zdejšího obchodního centra.

Policie na místě činu - ilustrační foto
aktualizováno 15.11.
záhadné případy

Nevyřešené české vraždy: Tělo na kusy v kufru, žena bez orgánů

Ačkoli ve středu policisté přišli se zprávou, že se podařilo objasnit 33 let starou vraždu, existují desítky případů, které se do zdárného konce ani zdaleka nedostaly. Asi nejznámějším z nich je případ Otýlie Vranské. Ta byla zavražděna už v roce 1933. Policisté si ale myslí, že i tento případ se dá stále vyřešit.

Zásah policistů na Jarově kvůli mrtvému muži
aktualizováno 12.11.
policejní vyšetřování

V Praze na Jarově zemřel člověk, případ provází nejasnosti

Pražští policisté vyjeli kvůli nálezu lidského těla do ulice Na Lučinách, podle všeho utrpěl střelné poranění. Zatím jsou ve hře všechny varianty, mohlo jít o nešťastnou náhodu, sebevraždu, policie nevyloučila ani cizí zavinění.

Prásk.tv píše:

Drak
čtěte o tématu mrtvola na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NIČÍTE SI NEHTY LAKOVÁNÍM?

Prozradíme Vám, jak to poznáte.

Vyprošťování osoby z Vltavy na Dvořákově nábřeží - 1
aktualizováno 09.11.
Sebevražda?

Ve Vltavě v Praze plavala mrtvola muže! Vytáhli ji potápěči

Ve Vltavě u Dvořákova nábřeží plavala mrtvola! Z řeky ji pomohli vytáhnout hasiči a potápěči, dorazila také poříční policie. Jestli chtěl muž spáchat sebevraždu, nebo šlo o nešťastnou náhodu, budou policisté teprve zjišťovat.

Mrtvola v řece - Rakovník
09.11.
Záhadná smrt

V centru Jičína plavalo v nádrži tělo. Policisté už ví, kdo zemřel

Policisté po téměř třech týdnech rozluštili, čí tělo se v pátek 20. října našlo v podzemní nádrži v centru Jičína. Bezvládná mrtvola plavala v podzemní nádrži v zámecké zahradě. Policisté zjistili, že šlo o muže, po kterém zoufalá rodina pátrala od začátku září. Jak muž zemřel, ale policisté zatím neví.

Mrtvola. Ilustrační foto
aktualizováno 03.11.
odporný zločin

Mafiánská poprava na Valašsku? V lese našli mrtvolu zalitou v betonu

Zakopanou mrtvolu našli policisté na hranicích se Slovenskem. Mrtvým byl člen slovenské organizované skupiny, která obchodovala s drogami. Zabili ho několika střelami do hlavy.

Zabil učitele a s jeho tělem si udělal selfie
02.11.
hororový případ nebezpečná hra

Podřezal učitele a dělal si selfie s mrtvolou! Konec je ještě děsivější

Příběh jako z hororu se snaží rozplést ruská kriminálka. Student (18) na základě děsivé hry, podobné nechvalně známé Modré velrybě, ve středu zavraždil svého učitele, otce tří dětí. Pak si s ním udělal selfie a spáchal hrozivým způsobem sebevraždu.

Victoria a Emma
31.10.
zemřela ve spánku

Smála se kamarádce, že vypadá jak mrtvola. Zjistila, že má pravdu!

Smrt dvojnásobné matky z anglického Cheshire její kamarádkou pořádně otřásla. Emma zemřela po probdělé noci, kdy spolu obě ženy zapíjely žal. Victoria se své kamarádce ještě po ránu smála, že vypadá jako mrtvola.

Mrtvola
30.10.
Policejní vyšetřování

Olomoucí otřásl děsivý nález. V parku ležela mrtvola muže!

Mrtvého muže našel v pondělí ráno v parku člověk, který šel náhodou kolem. Případem se zabývají kriminalisté, podle kterých nezemřel násilnou smrtí.

Oprátka
23.10.
Sebevražda?

U Pražského okruhu byla mrtvola, oběšenec visel na stromě!

Děsivý nález zaměstnal v pondělí dopoledne pražské policisty. Museli totiž vyjíždět k oběšenci u frekventovaného Pražského okruhu. Mrtvý dosud nebyl identifikován, není ani jasné, jak dlouho před objevením na stromě visel.