Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pátrání policie

Utonulá žena pořád nikomu nechybí! Nepoznáte ji? PORTRÉT

Pardubická policie zveřejnila přibližný portrét ženy, jejíž tělo v únoru našli v Labi v centru města. Východočeská záhada tak nadále pokračuje. Nikdo totiž stále ženu nepostrádá a není vyloučeno, že jí do vody mohl někdo strčit. Žena má neobvykle opravovaný chrup, přesto pátrání nikam nevede.

Neví se, co se stalo

Další smrt u kolejí: V Kolíně našli u trati mrtvolu mladé ženy

Tělo teprve dvacetileté ženy našli v úterý u kolejí přímo v centru středočeského Kolína. Jak dlouho tam mrtvola ležela, policisté zatím neví. Neví ani, jestli ženu srazil vlak, místo nálezu totiž od kolejí odděluje plot. Co se stalo, prozradí zřejmě až soudní pitva.

Kněz Marek Marcel Šavel
Aktualizováno 10.4. 2017 21:18
Bylo tam několik měsíců

Nález těla v nádrži: Policisté už ví, čí tělo v Trnávce objevili

Policisté už ví, čí tělo našla kolemjdoucí v sobotu 1. dubna v nádrži Trnávka na Pelhřimovsku. Mrtvým byl pětačtyřicetiletý farář z Humpolce Marek Marcel Šavel. Pohřešovaný byl od začátku listopadu. Jeho auto i osobní věci se u nádrže našly už na podzim.

Prásk.tv píše:

Kamil
čtěte o tématu mrtvola na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Hledáte kvalitní a spolehlivé ojeté auto se zárukou?

Pořízení ojetého vozu skýtá spoustu nástrah. Velmi často není známý a nijak hodnověrně doložený ani jeho původ, ani jeho historie.

smutný případ

Zoufalý čin zdrcené matky: Do moře hodila kufr s dcerou uvnitř!

Tělo své mrtvé dcery (27) několik dní skladovala doma, pak ho napěchovala do kufru a vhodila do hlubin moře. Vlny ale tělo ruské modelky donesly až do italských vod, kde ho z vody vylovili rybáři.

Nález ženského těla v řece Jizeře u Mladé Boleslavi - 1
Aktualizováno 4.4. 2017 15:12
hrůzný nález

V Jizeře plavalo tělo ženy, policie pátrá po její totožnosti

Středočeští policisté se od úterý zabývají nálezem ženského těla v řece Jizeře. K případu vyrazili nejen kriminalisté, ale i hasiči, koroner a lékař. Při bližším ohledání nebylo zjištěno cizí zavinění, i přes to byla nařízena soudní pitva.

Nález těla v Prosecké ulici
Aktualizováno 30.3. 2017 18:10
Mrtvola na Proseku

V pražském parku našel chodec mrtvolu, vedle ležela zbraň

Pražští policisté vyrazili ve čtvrtek odpoledne do parku Máchalka v Prosecké ulici. Kolemjdoucí tam našel mrtvolu. U zastřeleného muže ležela také zbraň. Příčinu úmrtí potvrdí až soudní pitva, podle policistů se ale muž nejspíš zabil sám.

podezřelý ve vazbě

Mrtvý muž z vyhořelého domu byl zavražděn! Policie tuší, kdo je vrah

Policie v pondělí obvinila 36letého muže z toho, že o víkendu úmyslně zapálil rodinný dům v obci Lipová - lazně na Jesenicku. Statisícové škody na majetku ale nejsou zdaleko to nejhorší, co plameny způsobily. Uvnitř budovy se našlo tělo muže. Někdo ho zavraždil.

Nález mrtvoly. Ilustrační foto.
Aktualizováno 26.3. 2017 20:37
Poplach v Praze

Děsivý nález na poli: Z ženy zbyla jen kostra, zemřela před týdny!

Pražští policisté vyšetřují záhadné úmrtí zatím neznámé ženy, jejíž ostatky byly nalezeny na poli v Ďáblicích. Zda se žena stala obětí násilného trestného činu, zatím nikdo neví.

Požár domu na Jesenicku
Aktualizováno 25.3. 2017 11:53
Tragédie u Jeseníka

Noční požár domu má tragickou dohru, v troskách ležela mrtvola

V obci Lipová - lázně u Jeseníka v noci na sobotu shořel rodinný dům. Zasahující hasiči v troskách zničeného stavení našli ohořelé tělo. Zatím není jasné, o koho se jedná.

Gumová mrtvola
Aktualizováno 20.3. 2017 18:13
Třebechovice pod Orebem

Z křoví čouhala ženská noha, našel ji dělník! Mrtvola to nebyla

Na tísňovou linku policie o víkendu volal vyděšený údržbář z Třebechovic pod Orebem, že u silnice na Hradec Králové našel mrtvolu. Nakonec se ale ukázalo, že v křoví ležela zahrabaná nafukovací panna.