Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Tim Newton
01.10.
To bylo překvapení

Muže probudily podivné zvuky, na verandě našel něco úžasného!

Tim Newton bydlí na Aljašce, a tak ho v noci podivné škrábání opravdu vyděsilo. Často totiž k jeho domu, který stojí uprostřed divočiny, zabloudí třeba medvěd. I přes obavy se vydal na verandu podívat, co zvláštní zvuky vydává, a zůstal v naprostém šoku.

Modrá velryba
29.04.
stovky obětí

Dívka (15) propadla Modré velrybě, rodiče zasáhli v poslední chvíli!

Skokem pod vlak se chtěla zabít teprve 15letá Španělka, která propadla zlověstnému kouzlu Modré velryby. K sebevraždě se rozhodla jen několik dní poté, co se hra objevila na škole v anglickém Essexu. Dívku od smrti uchránil její dobrý vztah s rodiči, skončila ale na psychiatrii.

Hra Modrá velryba
aktualizováno 13.04.
Nebezpečná hra

Policie: Modrá velryba je v Česku! Prověřujeme podezřelá úmrtí dětí

Před hrou Modrá velryba už varují čeští policisté. Potvrdili, že se hra vyskytuje i u nás, berou ji jako vážnou hrozbu zejména pro mladé lidi. Zároveň kriminalisté prověřují, jestli s Modrou velrybou nesouvisí některé sebevraždy dětí z poslední doby.

Prásk.tv píše:

Shannen Doherty - 1
čtěte o tématu hraní na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyzrajte na vánoční pečení

Vánoce už jsou skoro za dveřmi, příprava na ně je ale už v plném proudu. O to víc se vyplatí znát nějaký ten trik, který vám usnadní práci anebo dokonce vylepší výsledek vašeho úsilí.

Smrt kvůli nové hře
15.01.
varujte své děti

Chlapeček zkoušel nebezpečnou hru a oběsil se! Návod se šíří dál

Na internetu se objevila další hazardní hra lákající děti k smrtelně nebezpečným experimentům. Kvůli chvilkovému pocitu euforie, kterého se snaží dosáhnout dušením, riskují vlastní život. S bolestnou ztrátou se v březnu musela smířit maminka 10letého Alfieho a nyní i maminka 13letého školáka z Brisbane.

Herní set Yenkee
14.12.
Obchodní sdělení

TIPY NA VÁNOCE: Našli jsme ideální dárek pro hráče i youtubery!

Vánoce už jsou opravdu za dveřmi a tak nezbývá, než dokoupit posledních pár dárků. Tentokrát jsme pro inspiraci odchytili na nákupech otce se synem, kteří přišli pořídit vánoční dárek do prodejny elektra.

Moderátorka měla nakreslit dělo
aktualizováno 19.11.
Ostuda v přímém přenose

Moderátorka kreslila dělo, vyšlo z toho úplně něco jiného! VIDEO

Ne každý má takové nadání, aby mohl kreslit v televizi - zvlášť v přímém přenose. Moderátorka americké stanice Q13 Fox se snažila namalovat dělo, nakonec z toho ale vyšlo něco úplně jiného.

Dvě děti vypadly z okna. Naštěstí vyvázly jen s odřeninami
22.08.
Lékaři v šoku

Děti si hrály na parapetu, spadly ze čtyř metrů! Zachránila je tráva

Tragédie se málem stala v obci Tvarožná na Brněnsku. Včera tam dvě malé děti vylezly na parapet a vypadly z okna! Zřítily se z čtyřmetrové výšky, vyvázly ale jen s odřeninami.

Pes přebarvený na Pokemona
10.08.
VIDEA POKÉMON GO

Lidé blázní! Tyhle šílenosti provádí fandové Pokémonů!

Populární hra Pokémon GO baví miliony hráčů po celém světě. Posedlost novou mobilní hrou ale nebrala až nezdravých rozměrů.

Mladík zemřel při hraní Pokémon GO
aktualizováno 21.07.
NEBEZPEČNÁ HRA

Lovce pokémonů s telefonem v ruce zastřelil majitel domu

Jen 18letý chlapec přišel o život poté, co ho postřelil majitel domu, do kterého se mladík vloupal. S bratrancem se tam vydal na lov pokémonů.

Anketa - Pokémon GO
aktualizováno 20.07.
ptali jsme se mediální bublina?

Fenomén Pokémon Go: Jak moc chytají Češi? ANKETA

Mobilní hra Pokémon Go dobyla svět! Miliony lidí chytají pokémony na všech možných i nemožných místech, ať to stojí, co to stojí. Je to ale opravdu takový fenomén anebo spíš nafouknutá mediální bublina? Vyrazili jsme si to ověřit do pražských ulic!