Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

stovky obětí

Dívka (15) propadla Modré velrybě, rodiče zasáhli v poslední chvíli!

Skokem pod vlak se chtěla zabít teprve 15letá Španělka, která propadla zlověstnému kouzlu Modré velryby. K sebevraždě se rozhodla jen několik dní poté, co se hra objevila na škole v anglickém Essexu. Dívku od smrti uchránil její dobrý vztah s rodiči, skončila ale na psychiatrii.

Hra Modrá velryba
Aktualizováno 13.4. 2017 18:19
Nebezpečná hra

Policie: Modrá velryba je v Česku! Prověřujeme podezřelá úmrtí dětí

Před hrou Modrá velryba už varují čeští policisté. Potvrdili, že se hra vyskytuje i u nás, berou ji jako vážnou hrozbu zejména pro mladé lidi. Zároveň kriminalisté prověřují, jestli s Modrou velrybou nesouvisí některé sebevraždy dětí z poslední doby.

varujte své děti

Chlapeček zkoušel nebezpečnou hru a oběsil se! Návod se šíří dál

Na internetu se objevila další hazardní hra lákající děti k smrtelně nebezpečným experimentům. Kvůli chvilkovému pocitu euforie, kterého se snaží dosáhnout dušením, riskují vlastní život. S bolestnou ztrátou se v březnu musela smířit maminka 10letého Alfieho a nyní i maminka 13letého školáka z Brisbane.

Prásk.tv píše:

Fidget Spinner a pes
čtěte o tématu hraní na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Od června na STK se stočeným tachometrem neprojdete!

Jak stát bojuje proti přetáčení tachometrů? Odpovědnost přenáší na nové majitele. Pokud jste si koupili stočené auto, na STK vás teď vyhodí.

Obchodní sdělení

TIPY NA VÁNOCE: Našli jsme ideální dárek pro hráče i youtubery!

Vánoce už jsou opravdu za dveřmi a tak nezbývá, než dokoupit posledních pár dárků. Tentokrát jsme pro inspiraci odchytili na nákupech otce se synem, kteří přišli pořídit vánoční dárek do prodejny elektra.

Moderátorka měla nakreslit dělo
Aktualizováno 19.11. 2016 21:12
Ostuda v přímém přenose

Moderátorka kreslila dělo, vyšlo z toho úplně něco jiného! VIDEO

Ne každý má takové nadání, aby mohl kreslit v televizi - zvlášť v přímém přenose. Moderátorka americké stanice Q13 Fox se snažila namalovat dělo, nakonec z toho ale vyšlo něco úplně jiného.

Lékaři v šoku

Děti si hrály na parapetu, spadly ze čtyř metrů! Zachránila je tráva

Tragédie se málem stala v obci Tvarožná na Brněnsku. Včera tam dvě malé děti vylezly na parapet a vypadly z okna! Zřítily se z čtyřmetrové výšky, vyvázly ale jen s odřeninami.

VIDEA POKÉMON GO

Lidé blázní! Tyhle šílenosti provádí fandové Pokémonů!

Populární hra Pokémon GO baví miliony hráčů po celém světě. Posedlost novou mobilní hrou ale nebrala až nezdravých rozměrů.

Mladík zemřel při hraní Pokémon GO
Aktualizováno 21.7. 2016 11:11
NEBEZPEČNÁ HRA

Lovce pokémonů s telefonem v ruce zastřelil majitel domu

Jen 18letý chlapec přišel o život poté, co ho postřelil majitel domu, do kterého se mladík vloupal. S bratrancem se tam vydal na lov pokémonů.

Anketa - Pokémon GO
Aktualizováno 20.7. 2016 18:01
ptali jsme se mediální bublina?

Fenomén Pokémon Go: Jak moc chytají Češi? ANKETA

Mobilní hra Pokémon Go dobyla svět! Miliony lidí chytají pokémony na všech možných i nemožných místech, ať to stojí, co to stojí. Je to ale opravdu takový fenomén anebo spíš nafouknutá mediální bublina? Vyrazili jsme si to ověřit do pražských ulic!

je to prosté

Chcete vyšší IQ? Stačí dělat tuto jednoduchou věc! NÁVOD

Někomu to pálí více a někomu méně, neznamená to ale, že se s tím musíme smířit. Pokud s výší svého IQ nejste spokojeni, nesmutněte. Stačí úplně jednoduchá aktivita a vaše inteligence poletí strmě vzhůru.