Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pořádný úlovek

Šofér nadýchal 3,14 promile. Neměl řidičák, auto technickou

Pořádný úlovek se ve čtvrtek večer povedl znojemským policistům. Když v Suchohrdelské ulici zastavili Mazdu 323, nestačili se divit. Auto ani řidič totiž na silnici neměli co pohledávat.

Miminko v postýlce
Aktualizováno 16.2. 2017 18:31
To byl šok!

Maminka šla zkontrolovat dítě. Pod postelí ležel neznámý nahý muž

Neuvěřitelný šok zažila jedna britská maminka. Když šla v noci zkontrolovat své děti, objevila pod postelí neznámého naháče. Muž byl v bezvědomí. Z domu jej odvezlo policejní auto, které ještě stihnul pomočit.

Alkohol a zbraně

Opilec vzduchovkou rozstřílel audi, pak ještě mával nožem!

Pořádně rušno bylo o víkendu u ubytovny na Kaplicku na jihu Čech. Muž tu nejprve řádil holýma rukama, pak střílel jako šílený ze vzduchovky a nakonec ještě mával nožem.

Prásk.tv píše:

Mel Gibson
čtěte o tématu opilec na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Komunikujte se svým vozem

Mozek pro vaše auto

Předvedení opilé ženy
Aktualizováno 28.1. 2017 21:57
Video Matka roku

Žena chtěla odvézt dítě (2). Byla opilá tak, že ji policisté museli nést

Neskutečný případ řešili ve středu večer pražští policisté. Hlídku ze Smíchova přivolali do restaurace, kde měly vyvádět dvě značně opilé ženy. Policisté je přistihli, jak se chystají odjet autem. Jedna z nich přitom měla ve voze dvouletého syna! Na služebně, kam ji policisté museli odnést, nadýchala přes dvě promile!

Útok - 2
Aktualizováno 26.1. 2017 17:00
Otřesný útok

Opilý grázl zbil těhotnou přítelkyni, zpacifikovali ho strážníci

Jako dobytek se zachoval opilý muž, který ve středu před půlnocí v pražských Horních Měcholupech napadl a zbil svoji přítelkyni, která již brzy porodí. Agresora krotil kolemjdoucí a později i strážníci.

Alkohol
Aktualizováno 11.1. 2017 18:29
recidivista v poutech

Zloděj okrádal opilce a skončil v poutech! Byl trestaný už 16 krát

Zlínští policisté zadrželi recidivistu z Holešova. Ve vězení už byl několikrát kvůli krádežím a pravděpodobně tam skončí znovu. Tentokrát se zaměřil na opilce.

Boeing 737 společnosti Sunwing
Aktualizováno 2.1. 2017 14:20
Létal i pro Travel Service

Pilot Travel Service chtěl letět opilý, v kokpitu dokonce omdlel!

S 99 cestujícími a s trojnásobkem povolené hladiny alkoholu v krvi chtěl na Silvestra odstartovat sedmatřicetiletý kapitán Boeingu 737 kanadské společnosti Sunwing. Pilota původem ze Slovenska, který byl zaměstnancem české společnosti Travel Service, včas odhalili ostatní členové posádky.

Opilý řidič prchal před policisty s dcerou v autě
Aktualizováno 5.12. 2016 21:59
alkohol za volantem

Řidič riskoval život své dcerky (13), opilý ujížděl před policií!

Opilý řidič hazardoval se životem své dcerky (13), když velice riskantní jízdou prchal před policejní hlídkou. Zastavit se ho podařilo až po několika kilometrech, agresivního řidiče museli policisté zpacifikovat silou. Dceři agresora se naštěstí nic nestalo.

Opilé dítě

Strážníci našli na ulici chlapce (11), byl opilý do bezvědomí!

Kvůli dítěti opilému na mol volala v pondělí ústecké strážníky žena, která mladého opilce našla na schodech u železniční lávky. Chlapec na tom byl tak špatně, že k němu hlídka musela zavolat záchranku. Případ už řeší sociálka.

Nebezpečný muž v Bohnicích
Aktualizováno 6.9. 2016 20:58
velké pozdvižení

Opilý muž mával v Bohnicích zbraní z okna! Pak zazněly výstřely

Pražská zásahová jednotka v úterý dopoledne vyrazila směr sídliště Bohnice. Tamní obyvatelé totiž hlásili střelbu z bytu. Policisté na místě zadrželi opilého muže (43) s plynovou pistolí.