Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pohřeb v Mladé Boleslavi rušili opilci
24.09.
Ostuda místo piety

Pohřeb zkazili hulákající opilci, ochmelky museli vyhodit strážníci!

Měly to být okamžiky tichého vzpomínání a smutku. Místo toho se páteční pohřeb v Mladé Boleslavi změnil na ostudu poté, co smuteční obřad narušila trojice namol opilých cizinců. Pořádek tak museli zjednat až přivolaní strážníci.

Policie - telefon
aktualizováno 19.09.
zneužití tísňové linky

Opilec volal záchranku muži v "bezvědomí", všechno bylo jinak

Za zneužívání tísňových linek hrozí vysoké pokuty, přesto si někteří lidé nedají říct. Poslední případ je z Pardubic. Na dispečink městské policie volal muž, který tvrdil, že jeho kamarád je v bezvědomí. Jenže dispečer se s ním nemohl moc domluvit. Telefon si nakonec vzal člověk, který měl být na pokraji smrti, věci ale byly jinak.

Dítě v kočárku
14.09.
šokující případ

Opilý muž padal s kočárkem do silnice, pak nemohl trefit dveře

Pražští policisté řešili ve čtvrtek šokující případ. Zcela opilý otec tlačil kočárek s malým dítětem a podle svědků padal i s dítětem do silnice. Strážníci ho zastihli, když se snažil vystoupit z tramvaje, nemohl se ale trefit do dveří, s policisty nedokázal ani mluvit. Nadýchal bezmála 3,7 promile.

Prásk.tv píše:

Letuška vydává občerstvení - Ilustrační
čtěte o tématu opilec na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Játra ovlivňují stav našeho těla víc než si připouštíme

Více v této reportáži

Řidič dodávky nadýchal skoro 4 promile
aktualizováno 23.08.
neuvěřitelná hodnota

S kamarády vypil basu piv a sedm lahví vodky, pak sedl za volant

Policisté v Brně dopadli řidiče rekordmana, který nadýchal téměř čtyři promile alkoholu. Hlídce se přiznal, že se svými kamarády vypil sedm lahví vodky a basu piv. Teď ho čeká trestní stíhání.

2174800
20.08.
nezvládl cestu domů

Cyklista se válel opilý v křižovatce. Nadýchal 3,5 promile

Velké štěstí měl cyklista, kterého našli strážníci ležícího na křižovatce ulic na Praze 5. Ten při cestě domů spadl z kola a zůstal bezvládně ležet na silnici. K tragédii tak mohlo dojít velmi snadno.

Týraný pes
aktualizováno 09.08.
otřesná svědectví

Opilec měl točit štěnětem na řetězu, další muž bil psem o zem!

Hned ke dvěma případům napadení psů vyjížděli ve středu plzeňští strážníci. První hlášení přišlo ze Zábělské ulice, ve které podle svědků silně opilý muž točil štěnětem na řetězu. Druhé z Lochotína - tam měl další agresor bít psa a dokonce s ním mlátit i o zem.

Kolo - ilustrační foto
14.06.
Neuvěřitelný případ

Opilec poničil kolo malému klukovi, teď mu hrozí léta vězení!

Neuvěřitelný případ řeší policisté z Luhačovic. Jeho hlavními aktéry jsou jedenáctiletý chlapec se svým zánovním kolem a opilý recidivista, který se chtěl projet.

Dechová zkouška alkoholtesterem
13.06.
To nevyšlo

Kolega v práci jezdí opilý, volal muž strážníkům. Sám byl namol!

Opravdu originálně v úterý vyřešil neshody s kolegou z práce třiatřicetiletý muž z Brna. Zavolal městské strážníky, kterým oznámil, že jeho rival jezdí v práci s vysokozdvižným vozíkem opilý.

Taser - ilustrační foto
aktualizováno 13.06.
Záchrana života

Unikátní zásah: Policisté střelili taserem muže, který se chtěl zabít

Policisté v České Lípě použili poprvé taser proti muži, který chtěl spáchat sebevraždu. Zachránili mu tím život. Mladý muž si totiž držel u krku žiletku.

Muž napadl řidiče trolejbusu půllitrem piva
aktualizováno 06.06.
Hrozí mu 2 roky

Řidič nepustil opilce do trolejbusu. Ožrala zaútočil půllitrem!

Pětadvacetiletý muž hodil proti rozjetému trolejbusu v Lázních Bohdaneč na Pardubicku skleněný půllitr i s pivem proto, že ho řidič vzhledem k jeho opilosti nepustil do vozu. Odneslo to boční sklo. Nádoba skončila v interiéru vozidla a jen pár centimetrů minula hlavu jednoho muže na sedadle.