Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pád do výkopu v Branické ulici
aktualizováno 30.09.
zásah kameramana

Muž spadl dvakrát do stejného výkopu, propíchl si nohu trubkou

Silně opilý muž spadl dvakrát za sebou do stejného výkopu v pražské Branické ulici. Poprvé ho vytáhla skupinka lidí, druhý pád ale mohl skončit tragicky, muž si totiž propíchl stehno a kvůli své opilosti si ránu neustále zhoršoval. Na místě byl naštěstí kameraman TV Nova, který ho pomohl zachránit.

Střelba v Ostravě
28.09.
Strach na sídlišti

V Pardubicích se ozvaly výstřely. Střelec měl přes 3 promile

V úterý odpoledne se ve vnitrobloku činžovního domu v centru Pardubic ozvala střelba! Na místo hned vyrazilo několik policejních hlídek. Když místo prohledávaly, ozvaly se další výstřely. Naštěstí se ukázalo, že střelec měl jen plynovku.

Dechová kontrola řidiče
aktualizováno 25.09.
To mu nevyšlo

Mladík ujel cizím autem a boural. Pak se opilý snažil vše opravit

Opravdu divokou noc ze soboty na neděli má za sebou jednadvacetiletý mladík z Jindřichohradecka. Nejspíš opilý se totiž rozhodl, že se projede cizím autem. A dle očekávání to nedopadlo dobře.

Prásk.tv píše:

Opilý řidič MHD - 1
čtěte o tématu opilec na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme

Udělali byste rádi vaše okolí ještě zajímavější a rádi byste navíc podpořili nějakou neziskovou či příspěvkovou organizaci, která se snaží pomáhat lidem? V tom případě se s námi zapojte do programu - Vy rozhodujete, my pomáháme!

Muž na ubytovně v Praze mával pistolí, pak střílel
aktualizováno 24.08.
Drama v Radotíně

Muž děsil sousedy pistolí, pak střílel a skrýval se v rouře!

O pořádné pozdvižení se ve středu vpodvečer v pražském Radotíně postaral muž, který tu náhle začal střílet. Pak z místa utekl neznámo kam. Podle svědků zbraní ohrožoval i další lidi, včetně několika dětí.

Opilý řidič ujížděl strážníkům
aktualizováno 14.08.
Nadýchal 3,5 promile

VIDEO: Opilec ujížděl strážníkům, nedbal ani zákazu vjezdu!

Hned dva opilce za volantem přistihli v neděli pražští strážníci. V jednom případě řidič nadýchal 3,5 promile. Strážníkům se navíc opilý řidič snažil ujet. S dopravními předpisy si přitom moc hlavu nelámal, proháněl se zákazem vjezdu i přes tramvajový pás.

Muž havaroval pod vlivem alkoholu - 4
14.08.
Alkohol za volantem

Opilec nezvládl řízení, projel plotem a porazil strom v zahradě

Vypitý alkohol stál v sobotu večer za dopravní nehodou v Holýšově na Domažlicku. Devětadvacetiletý řidič tu nezvládl zatáčku, vyletěl ze silnice a vzápětí projel plotem na zahradu rodinného domu. Tam ještě pokácel strom.

2030833
08.08.
napadl strážníky

Táta jak z hororu: Vrávoral ulicí a křičel na dceru, že ji zabije! VIDEO

Tak tihle dva pánové titul otec roku určitě nevyhrají. Neváhali se totiž opít pod obraz v přítomnosti svých malých dětí. Jeden z nich na svou dcerku dokonce křičel, že ji zabije.

Uškrcení vodítkem
14.07.
Démon alkohol

Opilec se snažil oběsit na vodítku, pak se sápal po policistech

K hodně vyhrocené domácí hádce vyjížděli ve středu večer policisté do jedné obce na Jičínsku. A to ještě netušili, že agresorovi nejprve zachrání život, aby se vzápětí bránili jeho zuřivému útoku.

Dopravní nehoda pod vlivem alkoholu - 1
22.06.
Pil a řídil

Namol opilý řidič zdemoloval, co mohl. Pak nadýchal přes 3 promile

Jako jednočlenná demoliční četa si v úterý večer počínal opilý cizinec za volantem červeného peugeotu. Ve Staré Pace na Jičínsku bezohlednou jízdou poničil, co mohl. A pak policistům skoro strhnul alkoholtester.

Alkohol za volantem
29.05.
přehled

Čermák měl po nehodě 1,5 promile! Přestupek nebo trestný čin?

Česko šokovala nehoda fotbalisty pražské Sparty Aleše Čermáka. Kapitán reprezentace do 21 let zničil v noci na neděli svůj vůz. Nadýchal přitom 1,5 ‰ alkoholu. Do jaké hladiny alkoholu v krvi je řízení pod vlivem přestupek a od kdy trestný čin?