Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pil a řídil

Namol opilý řidič zdemoloval, co mohl. Pak nadýchal přes 3 promile

Jako jednočlenná demoliční četa si v úterý večer počínal opilý cizinec za volantem červeného peugeotu. Ve Staré Pace na Jičínsku bezohlednou jízdou poničil, co mohl. A pak policistům skoro strhnul alkoholtester.

přehled

Čermák měl po nehodě 1,5 promile! Přestupek nebo trestný čin?

Česko šokovala nehoda fotbalisty pražské Sparty Aleše Čermáka. Kapitán reprezentace do 21 let zničil v noci na neděli svůj vůz. Nadýchal přitom 1,5 ‰ alkoholu. Do jaké hladiny alkoholu v krvi je řízení pod vlivem přestupek a od kdy trestný čin?

alkohol a zbraně

Opilý voják postřelil samopalem kolegu. Dostal rok vězení

Okresní soud ve Vyškově dnes poslal do vězení vojáka, který se chtěl pochlubit svými zbraněmi a v opilosti postřelil v hospodě svého kolegu.

Prásk.tv píše:

Opilý řidič MHD - 1
čtěte o tématu opilec na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Od června na STK se stočeným tachometrem neprojdete!

Jak stát bojuje proti přetáčení tachometrů? Odpovědnost přenáší na nové majitele. Pokud jste si koupili stočené auto, na STK vás teď vyhodí.

trochu přebral

Opilec pobavil strážníky: Mluvil s břečťanem a tvrdil, že je na oslavě

Zábavnou službu měla v neděli ráno hlídka šternberské městské policie. Narazila na opilého muže, který spal uprostřed chodníku. Co se dělo potom, připomíná grotesku.

Muž ohrožoval pistolí skupinu lidí
Aktualizováno 15.5. 2017 13:31
nebezpečné vyhrožování

Opilec vytáhl zbraň a chtěl střílet. Skončil v poutech a za mřížemi

Hádka na Rokycansku vyvrcholila výhrůžkami střelnou zbraní. Opilý cizinec mířil pistolí na skupinu dalších lidí. Muže vzápětí policisté zadrželi na místě a hrozí mu až dva roky za mřížemi.

Opilý vozíčkář
Aktualizováno 11.5. 2017 21:03
Opilý invalida

Vozíčkář přebral a padal z vozíku. Lidem vulgárně nadával. VIDEO

Strážníci z Přerova zažili neobvyklý zásah. Pomáhali muži na vozíku, který má amputovanou nohu. Byl tak opilý, že z vozíku v centru města spadl.

Velká chyba

Opilec si v krámě spletl čtečku kódů s bombou, hrozí mu 2 roky

Českobudějovičtí kriminalisté obvinili ze šíření poplašné zprávy dvaadvacetiletého muže. Na tísňovou linku oznámil, že v jednom z obchodů v krajském městě je bomba. Byl pod vlivem alkoholu a obavu v něm způsobila červeně blikající čtečka kódů u pokladny.

Flobertka, ze které opilec v baru střílel
Aktualizováno 7.5. 2017 10:46
Pod vlivem

Střelba v pražském baru: Proti opilci musela zasáhnout policie

Hodně divoké bylo popíjení v noci z pátku na sobotu v jednom z barů na pražském Jižním městě. Jeden z hostů tam totiž po třetí hodině ráno vystřelil z revolveru.

Naháč
Aktualizováno 4.5. 2017 15:24
otužilec z krče

Naháč drze nakráčel do obchodu. Je to normální, tvrdil strážníkům

Pořádné pozdvižení způsobil v úterý odpoledne mladý muž, který se vypravil do jednoho ze supermarketů v Praze v Krči jen v botách a s brašnou. Jinak byl úplně nahý.

Ukradený kočárek s dítětem
Aktualizováno 3.5. 2017 15:27
Drama v Praze

Noční můra každé mámy! Muž ujel s kočárkem i s cizím dítětem!

Strážníci v pondělí těsně po půlnoci v Praze řešili kočárek s dítětem, který zůstal bezprizorně stát na ulici. Podle kolemjdoucích kočárek na místě nechal muž, který pak odešel pryč. Podchlazené dítě skončilo v nemocnici.