Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Napadení důchodce na Proseku
Aktualizováno Předevčírem 20:14
VIDEO Na zastávce v Praze

Opilec zbil seniora do bezvědomí! Takhle si to s ním ostatní vyřídili

Na pražském Proseku napadl 70letého důchodce opilec, který mu chtěl ukrást tašku s nákupem. Když se začal bránit, muž ho ztloukl a zkopal do bezvědomí. Vše zachytily bezpečnostní kamery a útočníka, který se pak snažil ujet autobusem, zadržel řidič a jeden z cestujících.

Krvavá pomlázka ve Zlonicích na Kladensku
Aktualizováno 17.4. 2017 21:57
Nože a alkohol

Krvavé Velikonoce u Kladna! Velká rvačka, dva pobodaní!

Krvavou řeží skončilo Velikonoční pondělí ve Zlonicích na Kladensku. Dvě skupinky místních se tu do sebe pustily pěstmi i noži. Výsledkem jsou dva pobodaní a další tři zranění.

Opilec
Aktualizováno 6.4. 2017 13:33
měli přes pět promile

Ve Zlíně čapli opilce rekordmany! Jiné lidi by tolik alkoholu zabilo

V jeden jediný den řešili strážníci ve Zlíně dva opilce rekordmany. Oběma v krvi kolovalo více než 5 promile, což je pro jiné smrtelná dávka alkoholu. Oba skončili na záchytce.

Prásk.tv píše:

Lady Dee - 1
čtěte o tématu opilec na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Hledáte kvalitní a spolehlivé ojeté auto se zárukou?

Pořízení ojetého vozu skýtá spoustu nástrah. Velmi často není známý a nijak hodnověrně doložený ani jeho původ, ani jeho historie.

Školačky zachránily holčičku z ledové řeky
Aktualizováno 29.3. 2017 21:22
zachránily život!

Školačky zachránily holčičku (2) z ledové řeky. Hřály ji vlastními těly

Dvě brněnské školačky vytáhly v lednu dvouleté dítě z ledové řeky a zahřívaly ho vlastními těly do příjezdu sanitky a policie. Dívky zachránily plačící holčičku poté, co si jedna z nich všimla na břehu ležícího muže, který měl dítě hlídat a byl namol opilý. Za to je dnes odměnil plaketou jihomoravský policejní ředitel a poděkoval jim i hejtman a primátor.

Černý pasažér
Aktualizováno 28.3. 2017 18:22
incident v pardubicích

VIDEO: Černého pasažéra vyhodili z vlaku. Udělali správně?

Redakce TN.cz získala videozáznam několik dní starého incidentu na nádraží v Pardubicích. Průvodčí a steward tam vynesli z vlaku černého pasažéra. Patrně navíc opilého. I přesto video vzbudilo debatu o oprávněnosti takového počínání zaměstnanců železničního dopravce. Ověřili jsme, jak to s incidentem bylo a jaké jsou pravomoci průvodčích...

Opilec z Budějovic

Měl ji jak z praku! Opilec se na záchytce snažil vypít alkoholtester

Českobudějovičtí strážníci narazili v úterý ráno na silně opilého muže. Ani po převozu na záchytku nedokázali zjistit, kolik toho muž zvládnul vypít. Opilec si totiž myslel, že alkoholtester, který mu lékaři dávají, v sobě skrývá nějakou lihovinu a místo, aby do přístroje foukl, se jej snažil vypít.

foto uvnitř strčil je tam sám

Opilci uvízly ve střevech dvě živé ryby! Jedna doplavala až do břicha

Krušná jsou rána opilcova. Tento muž z Číny se navíc kromě kocoviny probudil s nesnesitelnými bolestmi břicha. Až u doktora se zjistilo, že na vině jsou ryby.

Opilec zůstal po pádu v bezvědomí
Aktualizováno 15.3. 2017 18:20
hodně přebral

VIDEO: Opilec se svými pády na zem utloukl do bezvědomí

Kamery městské policie v České Lípě zachytily večer mladého muže, který byl tak opilý, že si mnoha pády způsoboval zranění - zejména hlavy. Nakonec se tímhle způsobem sám utloukl do bezvědomí.

Pořádný úlovek

Šofér nadýchal 3,14 promile. Neměl řidičák, auto technickou

Pořádný úlovek se ve čtvrtek večer povedl znojemským policistům. Když v Suchohrdelské ulici zastavili Mazdu 323, nestačili se divit. Auto ani řidič totiž na silnici neměli co pohledávat.

Miminko v postýlce
Aktualizováno 16.2. 2017 18:31
To byl šok!

Maminka šla zkontrolovat dítě. Pod postelí ležel neznámý nahý muž

Neuvěřitelný šok zažila jedna britská maminka. Když šla v noci zkontrolovat své děti, objevila pod postelí neznámého naháče. Muž byl v bezvědomí. Z domu jej odvezlo policejní auto, které ještě stihnul pomočit.