Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Déšť v Chorvatsku
dnes 10:54
počasí na dovolené

V Chorvatsku se výrazně ochladí: Bouřky a teploty nižší o 15 stupňů

Pokud se v tomto týdnu chystáte do Chorvatska, připravte se, že počasí bude jako na houpačce. Všední dny se ponesou ve znamení tropický teplot, o víkendu se ale výrazně ochladí. Teploty klesnou až o 15 stupňů.

Zbitá dívka v chorvatském hostelu
aktualizováno včera 16:29
Brutální napadení

Lauru zbil personál chorvatského hostelu do krve! Stěžovala si

Britská studentka Laura Denmarová (26) byla hospitalizována poté, co ji surově zbili zaměstnanci hostelu v chorvatském Splitu. Personál ji napadl, protože odmítla za ubytování zaplatit peníze navíc. Případem se nyní zabývá policie.

Hádka kvůli stanování
aktualizováno 17.08.
chtějí zpátky peníze

Absurdní reklamace Čechů: Stan bez klimatizace i těstoviny v Itálii!

Čeští turisté letos reklamují dovolené méně než vloni, přibývá ale stížností na věci, které cestovní kanceláře neovlivní - například na nepříznivé počasí nebo příliš velké vlny. A vyhrožují kvůli tomu soudními spory.

Prásk.tv píše:

Muž a hotelový trezor
čtěte o tématu dovolená na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sportovní výkony bez bolesti a umazaných rukou – Voltaren Emulgel s inovativním aplikátorem

Bezbolestná rekonvalescence zní skoro jako utopie. Zraněné místo vysílá do mozku signály, že není něco v pořádku. Jakmile ale ošetříte poranění, můžete si hned také ulevit od bolesti.

Turistka si stěžovala, že bylo ve Španělsko moc španělů (pláž - ilustrační)
aktualizováno 14.08.
Kuriózní stížnost

"Bylo tam moc Španělů!" stěžuje si žena na pobyt ve Španělsku

Až neuvěřitelná se zdá stížnost 81leté britské důchodkyně Fredy Jacksonové. Ta požaduje zpátky peníze za dovolenou ve Španělsku, protože se tam prý pohybovalo až moc Španělů. Z toho se prý žena po dvou týdnech pobytu dokonce rozplakala.

Hvězdy Novy si užívají léto
14.08.
Prázdniny

Hvězdy Novy u vody! Kdo odjel k moři a kdo raději tráví volno doma

Prázdniny jsou v plném proudu a téměř každý vyráží na dovolenou. A výjjimkou nejsou ani hvězdy televize Nova. Kdo zvolil exotiku a kdo raději uposlechl volání českých luhů a hájů?

Turecká riviéra
aktualizováno 13.08.
Levná dovolená

Tureckem zmítá vážná krize. Pro české turisty je to dobrá zpráva!

Turecko se dostává do vážné hospodářské krize, která však může těšit české turisty. "Znehodnocení liry bude mít za následek pokles cen dovolených až o 30 procent oproti minulému měsíci," uvedl Peter Bukov, analytik TopForex.

Žralok v Marsa Alam
11.08.
Smutné dovolené

Tragické léto Čechů! Za týden v zahraničí zemřelo už pět turistů

Léto je pro české dovolenkáře tragické. Jen za poslední týden zemřelo v zahraničí pět Čechů. Naposledy nepřežil skok do moře na španělském ostrově Mallorka 24letý muž. Turisté ale umírali i v Bulharsku, Egyptě nebo v horách.

Dovolená
11.08.
Turistická statistika

Chorvaté zkoumali turisty mířící na Jadran! Takhle dopadli Češi

Počet turistů v Chorvatsku bude opět rekordní. Od začátku roku už do země přijelo přes 40 milionů dovolenkářů. Češi jsou až na pátém místě, nejvíce tráví volno v Chorvatsku Němci. Převažují ženy ve věku 55 až 64 let, průměrně tu stráví týden v soukromém ubytování.

Prázdniny politiků
aktualizováno 10.08.
velká galerie

Politici tráví léto hodně bizarně! S ovcemi i oslavou Rambohafíka

Léto je obdobím dovolených a plnými doušky si jich užívají také čeští politici. Někteří vyrazili k moři, jiní tráví volno toulkami po Česku. A z výletů si vozí i hodně netradiční dárky.

Coloseum
10.08.
nové nařízení

Rána pro turisty v Itálii. Chtějí zrušit bezplatný vstup do památek

Italové by mohli přijít o bezplatný vstup do některých památek. Ten byl zaručen vždy první neděli v měsíci. Nový ministr kultury Alberto Bonisoli by chtěl po prázdninách toto nařízení zrušit.