Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kanibal
16.11.
Kuriozní případ

Kanibala už nebavilo jíst lidské maso. Šel se sám udat na policii

Policisty v Jihoafrické republice překvapil opravdu neobvyklý případ. Přišel tam kanibal, který se sám udal, protože už ho nebavilo jíst lidské maso.

Dechová zkouška alkoholtesterem
13.06.
To nevyšlo

Kolega v práci jezdí opilý, volal muž strážníkům. Sám byl namol!

Opravdu originálně v úterý vyřešil neshody s kolegou z práce třiatřicetiletý muž z Brna. Zavolal městské strážníky, kterým oznámil, že jeho rival jezdí v práci s vysokozdvižným vozíkem opilý.

Muž přepadl a spoutal ženu
01.08.
brutální přepadení

Útočník v Chebu okradl a zmlátil ženu! Svázal ji a pak se šel udat

Za velmi nečekaných okolností skončil v policejní cele muž z Klatovska, kterého policie podezírá z toho, že v pondělí přepadl v Chebu dvacetiletou ženu. Muž se sám přihlásil na policii a vysvětlil, že mu žena odmítala dát peníze. Právě proto ji měl zmlátit, okrást a svázat.

Prásk.tv píše:

Alex McDaniel - 1
čtěte o tématu udání na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Odhodlejte se a začněte zdravěji každý den

Rozhodli jste se začátkem roku pro změnu životního stylu? Odstartujte zdravěji každý den s Albertem.

Šťastný zaměstnanec
aktualizováno 09.02.
Ochrana zaměstnanců

Češi jsou národem "práskačů". V práci je má ochránit nový zákon

Vláda chce ochránit zaměstnance, kteří udají svého šéfa - například když nahlásí korupci, ze strany firmy nebo nadřízených neměli být nijak potrestáni. Návrh zákona předložil ministr pro lidská práva a legislativu Jan Chvojka z ČSSD. Babišovo hnutí ANO ho ale považuje za nedostatečný, a tak připravuje svůj vlastní návrh. V parlamentu se kolem něj čeká bouřlivá diskuze.

EET
aktualizováno 12.12.
ČOI v akci

Češi od zavedení EET poslali už přes tisíc udání na hospody!

Česká obchodní inspekce zkontrolovala první restaurace a hospody kvůli elektronické evidenci tržeb. Inspektoři se zaměřili na to, zda správně vydávají účtenky.

Účtenky EET
aktualizováno 08.12.
Systém funguje

Týden s EET: 19 milionů účtenek, 760 udání! Restaurace zdražují

Za první týden fungování EET vydali a odeslali obchodníci na finanční správu 19 milionů účtenek. S novým systémem evidence tržeb se ale pojí další zajímavé číslo - počet udání. Je jich 760 a hospodské teď čeká nejen kontrola, ale v některých případech i pokuta nebo dokonce uzavření prodejny.

Exhumace psa - 3
aktualizováno 03.03.
trestní oznámení

Dcera udala vlastního tátu na policii! Strašlivě ublížil Tondovi

Liberečtí policisté vyšetřují případ utýraného psa, kterého měl podle výpovědi svědků zabít jeho majitel. Proti podezřelému vypovídá i jeho vlastní dcera, která na otce dokonce podala trestní oznámení.

Zdrogovaní pašeráci
aktualizováno 23.01.
zrádná marihuana

To je pech! Dva zdrogovaní pašeráci se omylem sami udali

Dva mladíci, kteří chtěli převést přes hranice devět kilogramů marihuany se omylem sami udali policii. Poté, co drogu ochutnali, se totiž dostali do tak paranodiního stavu, že všude kolem sebe viděli jen samé policisty. Zavolalali proto na tísňovou linku...