Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Utajený šéf - Lukášův převlek
27.04.
Utajený šéf

"Přes brýle jsem neviděl!" stěžoval si Lukáš. To ale nebylo nejhorší

Tlusté brýle, nasazovací zuby, dlouhé vlasy. I to byla každodenní součást přestrojení Lukáše Pytlouna, který si jako první vyzkoušel práci svých zaměstnanců v reality show Utajený šéf. Co bylo na převleku vůbec nejhorší? A která činnost mu dělala největší problém?

Policie v převleku
14.12.
Netradiční taktika

Muži zákona se převlékli za Mikuláše a vlítli na dealery drog

Když zlobíte, nepřinese vám Mikuláš buď nic, nebo vám nadělí uhlí a brambory. V Jižní Americe na to jdou ovšem od lesa - policejní Mikuláš tu totiž chodí s bouracím kladivem.

Islamisté utíkají v ženských šatech - 1
21.10.
Dobývání Mosulu

Zbabělí islamisté utíkají z Mosulu! V ženských šatech a parukách

Irácký Mosul, který ovládá Islámský stát, už pátý den obléhají tisíce vojáku. Zatímco propaganda hlásá statečnost džihádistů, někteří z nich ukázali pravý opak. Z města se snažili utéct převlečeni za ženy!

Prásk.tv píše:

TVOJE TVÁŘ - Zranění Roberta Jaškówa
čtěte o tématu převlek na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Víme, jak získat půjčku se sazbou hypotéky

Přijde vám, že spotřebitelské úvěry i hypotéky neustále zdražují? Uvažujete o půjčce na vybavení domácnosti, vzdělávání dětí nebo novou kuchyň, ale úroky se vám zdají příliš vysoké? Víme, jak najít výhodnou půjčku s úrokem hypotéky.

Marek Ztracený
23.09.
super převlek

Vágus s kytarou v centru Prahy! Poznáte známou osobnost? VIDEO

Fanoušci znají Marka Ztraceného jako fešáka s kytarou na velkém pódiu se vší parádou. Jenže my jsme ho vzali s polovinou jeho kapely do pražského metra v nepříliš vábných kostýmech a čekali jsem kolik lidí Marka odhalí.

Marek Ztracený
aktualizováno 22.09.
hvězda bezdomovcem

Vágus s kytarou v centru Prahy! Poznáte známou osobnost? VIDEO

Fanoušci znají Marka Ztraceného jako fešáka s kytarou na velkém pódiu se vší parádou. Jenže my jsme ho vzali s polovinou jeho kapely do pražského metra v nepříliš vábných kostýmech a čekali jsem kolik lidí Marka odhalí.

Panda s čokoládou
aktualizováno 30.04.
Zásah v Baltimoru

Policejní zákrok: "Panda" schytala sedm kulek! Kvůli čokoládě

Zásahové jednotky ve čtvrtek vážně zranili muže (25), který v kostýmu pandy u sídla americké televize Fox v Baltimoru vyhrožoval bombovým útokem. Pod kostýmem měl tabulky čokolády propojené dráty a požadoval odvysílání materiálu o údajném spiknutí vlády.

Santa zloděj
24.12.
Adventní zločin

Sváteční lupič! Muž v kostýmu Santy ve fastfoodu tasil nůž

Opravdu divoký advent zažili zaměstnanci jedné anglické provozovny rychlého občerstvení. Okénkem pro výdej jídla řidičům totiž dovnitř vniknul Santa. Santa s nožem.

Ruská zpěvačka si hraje na Barbie - 1
aktualizováno 23.07.
žije jinak

Kráska nebo příšera? Tatiana žije jako Barbie a připadá si normální

Ruské zpěvačce Tatianě Tuzovové je 28 let, ale evidentně žije stále ve svém dětském světě. Od 12 let je posedlá panenkou Barbie, a tak moc se jí chtěla podobat, až se do ní převtělila.

Nejsledovanější videa
08.09.
kanadský žertík

Hororová zábava: Na lidi útočila obří tarantule

Chcete pořádně postrašit své známé a zapojit do toho čtyřnohého miláčka? Jako inspirace vám může sloužit šílený nápad jednoho Poláka. Navlékl svého křížence do kostýmu obřího pavouka a jal se strašit lidi.