Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Česká pošta
aktualizováno 21.11.
zpověď nespokojeného zákazníka

Dva dny čekám balík a ten nikde. Pošta tvrdí, že mě nezastihla

Stále více lidí si stěžuje na doručovací služby České pošty. Na své balíky čekají mnohdy marně a poté se musí spokojit s SMS, která říká, že zásilku nebylo možno doručit a mají se pro ni zastavit na pobočce. Jenomže se jedná i o zásilky seniorům nebo lidem, kteří na ně skutečně doma čekají. SMS o tom, že se adresáta nepodařilo zastihnout je tím pádem nepravdivá, protože doručovatelé se u jejich domu často ani neobjevili.

Obžalovaný z vědomého šíření nákazy virem HIV
aktualizováno 20.11.
nečekaný rozsudek

Pavlovi hrozilo dvanáct let za šíření HIV! Soud ho zprostil viny

Pro mnohé překvapivě zprošťujícím rozsudkem skončila kauza Pavla Sousedíka z Vizovic. Ten měl podle obžaloby úmyslně šířit virus HIV mezi homosexuály. Nemoc AIDS propukla u jednoho muže, se kterým měl pohlavní styk.

Vlak smetl popelářské auto
aktualizováno 13.11.
nehoda na zlínsku

Popeláře smetl na přejezdu vlak plný lidí. Tři se při nehodě zranili

Tři lidé skončili po srážce vlaku s popelářským autem na Zlínsku v nemocnici. Auto pravděpodobně odbočovalo přes koleje k firmám, které se nacházejí v blízkosti trati.

Prásk.tv píše:

Donald Trump
čtěte o tématu Zlín na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NIČÍTE SI NEHTY LAKOVÁNÍM?

Prozradíme Vám, jak to poznáte.

Pod mladým mužem se propadl most a zemřel
aktualizováno 03.11.
tragická událost

Tělo mladíka (29) plavalo v řece. Propadl se zchátralým mostem

Tělo mladého muže našli ve čtvrtek lidé pod mostem v korytu řeky Dřevnice ve Zlíně. Podle policie nejspíš propadl do vody zchátralým železničním mostem, který spojoval části průmyslové a obchodní zóny. Místo je sice označené zákazem vstupu, ale lidé tam riskují poměrně často.

Vandal ničí zaparkovaná auta
31.10.
ničí auta

Vandal vzal zákon do svých rukou. Trestá řidiče za špatné parkování

Ve Zlíně už několik týdnů řádí vandal, který trestá řidiče za špatné parkování. Auta, která stojí tam, kde nemají, postříká barvou, vyryje čáry do laku nebo jim propíchá pneumatiky. Škoda způsobená samozvaným strážcem pořádku už přesahuje sto tisíc korun.

Semafor
20.10.
nebezpečný vtip

Gauner ve Zlíně otočil semafor. Řidiči v křižovatce riskovali život

Zlínští policisté pátrají po člověku, který na rušné silnici pootočil semafor tak, že řidiči přijíždějící do křižovatky neviděli, jestli do ní vůbec mohou vjet. Ohrozil tím plynulost dopravy i životy lidí. Kvůli řádění vandala se signalizační zařízení na třídě Tomáše Bati neopravovalo poprvé.

Žena zraněná slonem
17.09.
Napadení slonem

Ženu ve Zlíně zranil slon. Policie už ví, jestli za to někoho obviní

Policisté na východě Moravy uzavřeli případ z letošního května, kdy cirkusový slon poranil ve Zlíně osmašedesátiletou ženu, která ho údajně krmila i přesto, že neměla. Se zlomeninou pak skončila v nemocnici. Nakonec ale nebyl nikdo z ničeho obviněn.

Manželé měli unést podnikatele
04.09.
Rozhodne soud

Manželé měli unést podnikatele! "Donutili mě něco podepsat," tvrdí

Neobvyklý případ v těchto dnech rozplétá Krajský soud ve Zlíně. Tresty hrozí čtveřici mužů a jedné ženě. Podle obžaloby zorganizovali únos podnikatele, kterého také vydírali.

Pohřešovaná Tereza P.
aktualizováno 25.08.
Naléhavý případ

PÁTRÁNÍ: Krásná Tereza utekla z ordinace, může se pokusit zabít

Od čtvrtečního rána pátrají zlínští policisté po psychicky nemocné Tereze. Mladá žena už byla v minulosti pohřešovaná hned šestkrát a několikrát se pokusila o sebevraždu. Policisté a rodina se obávají, že by se Tereza mohla chtít zabít.

Lemuři a plameňáci
18.08.
Soužití zvířat

Revoluce ve zlínské zoo: Lemuři a plameňáci žijí v jediném výběhu!

Zlínská zoo, která se jen tak něčeho nezalekne, má další prvenství. Do jednoho výběhu dali lemury a plameňáky růžové. Podívejte se, jak se žije dohromady opicím a ptákům - leckdy pravděpodobně lépe než lidem.