Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Žena zraněná slonem
17.09.
Napadení slonem

Ženu ve Zlíně zranil slon. Policie už ví, jestli za to někoho obviní

Policisté na východě Moravy uzavřeli případ z letošního května, kdy cirkusový slon poranil ve Zlíně osmašedesátiletou ženu, která ho údajně krmila i přesto, že neměla. Se zlomeninou pak skončila v nemocnici. Nakonec ale nebyl nikdo z ničeho obviněn.

Manželé měli unést podnikatele
04.09.
Rozhodne soud

Manželé měli unést podnikatele! "Donutili mě něco podepsat," tvrdí

Neobvyklý případ v těchto dnech rozplétá Krajský soud ve Zlíně. Tresty hrozí čtveřici mužů a jedné ženě. Podle obžaloby zorganizovali únos podnikatele, kterého také vydírali.

Pohřešovaná Tereza P.
aktualizováno 25.08.
Naléhavý případ

PÁTRÁNÍ: Krásná Tereza utekla z ordinace, může se pokusit zabít

Od čtvrtečního rána pátrají zlínští policisté po psychicky nemocné Tereze. Mladá žena už byla v minulosti pohřešovaná hned šestkrát a několikrát se pokusila o sebevraždu. Policisté a rodina se obávají, že by se Tereza mohla chtít zabít.

Prásk.tv píše:

Donald Trump
čtěte o tématu Zlín na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Dokonalá relaxace mysli i těla v Poděbradech? Užijte si luxusu v komorním hotelu Golfi***superior

Krásný hotel Golfi v Poděbradech, jehož historie sahá do období první republiky, najdete nedaleko romantické poděbradské kolonády na břehu řeky Labe.

Lemuři a plameňáci
18.08.
Soužití zvířat

Revoluce ve zlínské zoo: Lemuři a plameňáci žijí v jediném výběhu!

Zlínská zoo, která se jen tak něčeho nezalekne, má další prvenství. Do jednoho výběhu dali lemury a plameňáky růžové. Podívejte se, jak se žije dohromady opicím a ptákům - leckdy pravděpodobně lépe než lidem.

Alkohol zabiják
aktualizováno 09.08.
Padl rozsudek

Smrtící metanol: Muž měl míchat otrávený alkohol, půjde do vězení!

Okresní soud ve Zlíně vynesl rozsudek nad třemi aktéry metanolové kauzy. Daniel Rafaj stráví ve vězení čtyři roky. Další obchodníci s otráveným alkoholem, Zdeněk Kopl a Petr Veselý, si vyslechli podmíněné tresty. Rozsudek není pravomocný.

Nehoda dodávky strážníků a osobního auta v centru Zlína - 3
aktualizováno 31.07.
Vážná nehoda

Dopravu ve Zlíně ochromila srážka dodávky strážníků a audi

Dopravu v centru Zlína v pondělí v půl sedmé ráno vážně zkomplikovala těžká nehoda osobního auta a dodávky místních strážníků.

Muž u počítače
19.07.
Promyšlený podvod

Muž se zamiloval do 'Světlany z Uralu', poslal jí milion. Pak zemřela

Starší muž ze Zlína se přes internet seznámil se Světlanou z Uralu. Byla to velká láska, a tak se dohodli na její návštěvě v Česku. To ale nebylo tak jednoduché, cesta muže stála více než milion korun. Když měla konečně Světlana přijet, zemřela při nehodě. Až tehdy si muž uvědomil, že nalétl podvodníkovi.

Výbuch plynu v rodinném domě
aktualizováno 07.07.
způsobil ho vadný sporák

Domem ve Zlíně otřásl výbuch plynu, žena (80) je vážně zraněná

Výbuch plynu otřásl v pátek ráno rodinným domem ve zlínské části Kudlov. Při následném požáru se popálila starší žena, kterou záchranáři odvezli do nemocnice. Dům musí zkontrolovat statik.

Fotopast ve Zlíně - 2
aktualizováno 25.06.
Fotopast v kabince

Šmírák nastražil do kabinky fotopast, obchody teď hledají další

Nezvyklý případ vyšetřuje policie ve Zlíně. Ve zkušební kabince obchodního domu našel nakupující fotopast. Je pravděpodobné, že ji tam dal někdo, kdo chtěl šmírovat zákazníky. Zaměstnanci se původně báli, že jde o výbušninu, na místě zasahoval i pyrotechnik. Obchodníci na Zlínsku teď kabinky častěji kontrolují.

Fotopast ve Zlíně - 3
24.06.
museli evakuovat 300 lidí

Kvůli bombové hrozbě evakuovali obchoďák, zřejmě to zavinil šmírák

Policisté museli před polednem evakuovat celé nákupní centrum ve zlínské čtvrti Malenovice. Zákazník obchodního domu našel v převlékací kabince podezřelý předmět. Policie povolala i pyrotechniky, ti ale zjistili, že nejde o bombu. V kabince totiž někdo schoval podomácky vyrobenou fotopast!

Obchodní sdělení

Bohemia Apple