Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Prodej vánočních stromků
25.11.
ceny se nezměnily

Lidé už nakupují vánoční stromky ve velkém! Některé jsou v akci

Pokud si chcete pořídit domů pěkný vánoční stromek, rozhodně byste neměli otálet. Právě tento víkend prodej stromků odstartoval. Dobrá zpráva je, že ceny se proti loňsku nezměnily. Někde stromky nabízejí dokonce už ve slevách.

V domě ve Zlíně ležely tři mrtvoly - 8
aktualizováno 20.11.
tragédie ve zlíně

Rodinu děsila tajemná planeta a konec světa. Všichni tři se zabili!

Strach z konce světa a touha po lepším světě nejspíš vedla k hromadné sebevraždě rodiny ze Zlína. Jejich těla našli v domě v místní části Podhoří 5. února. Podle policie byly matka a její dvě děti fascinováni esoterikou a náboženskou tematikou.

Co nedělat při smogu
aktualizováno 19.11.
Smog v republice

Znečištění ovzduší překročilo limity. Lidi dusí polétavý prach

Znečištění a imisní situace překračuje v České republice únosné limity. V některých krajích je stav ovzduší opět zdraví ohrožující. Nejvíce znečištění trápí lidi ve Zlínské, Olomouckém a Moravskoslezském kraji.

Prásk.tv píše:

Donald Trump
čtěte o tématu Zlín na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sportka letos vytvořila už 200 nových milionářů

Nejoblíbenější česká loterie udělala v tomto roce milionáře už ze dvou stovek sázejících. Celkem si tito výherci rozdělili přes miliardu korun, největší částku si odnesl muž ze Zlínska, který je díky Sportce bohatší o 92 milionů korun.

Policejní hlídka se vybourala cestou na cvičení - 2
12.11.
Zlínská policie

Policie cvičila na teroristický útok. Hlídka na místo ani nedojela!

Ve Zlíně dnes havarovala policejní hlídka, která spěchala k nácviku protiteroristického zásahu. Cvičení se konalo v Kongresovém centru a policisté včetně strážníků trénovali postup proti útočníkům, kteří vtrhli do budovy a usmrtili a zranili několik návštěvníků.

Zoufalá žena s kreditkou u počítače
09.11.
Varuje i radnice

Lidem chodí podvodné maily. Mají zaplatit tisíce korun v bitcoinech

Policie a zlínská radnice varují obyvatele města, aby neodpovídali na podvodné emaily. Mají totiž jediný cíl - vytáhnout z lidí peníze za různé fiktivní služby. Zaplatit podvodníci požadují většinou v bitcoinech.

Nová primátorka Jihlavy - Karolína Koubová
31.10.
Nová vedení měst

Jihlava má poprvé primátorku! Manžel musí na rodičovskou

V dalších městech finišují povolební vyjednávání. Například ve středu se dohodli nově zvolení zastupitelé v Jihlavě a poprvé v historii budou mít primátorku. Nové vedení už mají také ve Zlíně nebo Hradci Králové.

Nehoda na železničním přejezdu ve Zlíně
aktualizováno 15.10.
Vážná nehoda

Auto vjelo ve Zlíně přímo před blížící se vlak. Dva těžce zranění

Záchranáři v noci na pondělí zasahovali u vážné nehody na železničním přejezdu ve Zlíně. Vlaku tam do cesty vjelo auto se dvěma pasažéry, kteří při srážce utrpěli těžká zranění.

Požár skladu zkomplikoval dopravu ve Zlíně
05.10.
Rozsáhlý požár

Sklad ve Zlíně pohltily plameny! Obří škoda, dým vyděsil město

Druhý stupeň požárního poplachu vyhlásili ráno hasiči ve Zlíně. V blízkosti čerpací stanice hořel sklad plný nábytku a elektroniky. Oheň, se kterým bojovalo několik desítek hasičů, napáchal škody za více než půl milionu korun a značně zkomplikoval místní dopravu.

Umělecké dílo v centru Zlína
aktualizováno 01.10.
Místní kritizují cenu

Zlín zdobí umělecké dílo za 150 tisíc: Čtyři opracované klády

Obyvatelé Zlína kritizují investici tamní radnice, která za 150 tisíc korun pořídila plastiku tvořenou čtyřmi opracovanými kládami dřeva. Magistrát argumentuje tím, že se jedná o umělecký výtvor akademické sochařky, proto je cena díla umístěného v centru města odpovídající.

Ilustrační foto
aktualizováno 29.09.
Internetový podvod

Chtěla pomoct "vojákovi", podvodník ze ženy vymámil balík!

Čtyřicetiletá žena ze Zlínska naletěla internetovému podvodníkovi. Ten se vydával za amerického vojáka. Žena přišla o 157 tisíc korun.