Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nehoda na železničním přejezdu ve Zlíně
aktualizováno včera 12:51
Vážná nehoda

Auto vjelo ve Zlíně přímo před blížící se vlak. Dva těžce zranění

Záchranáři v noci na pondělí zasahovali u vážné nehody na železničním přejezdu ve Zlíně. Vlaku tam do cesty vjelo auto se dvěma pasažéry, kteří při srážce utrpěli těžká zranění.

Požár skladu zkomplikoval dopravu ve Zlíně
05.10.
Rozsáhlý požár

Sklad ve Zlíně pohltily plameny! Obří škoda, dým vyděsil město

Druhý stupeň požárního poplachu vyhlásili ráno hasiči ve Zlíně. V blízkosti čerpací stanice hořel sklad plný nábytku a elektroniky. Oheň, se kterým bojovalo několik desítek hasičů, napáchal škody za více než půl milionu korun a značně zkomplikoval místní dopravu.

Umělecké dílo v centru Zlína
aktualizováno 01.10.
Místní kritizují cenu

Zlín zdobí umělecké dílo za 150 tisíc: Čtyři opracované klády

Obyvatelé Zlína kritizují investici tamní radnice, která za 150 tisíc korun pořídila plastiku tvořenou čtyřmi opracovanými kládami dřeva. Magistrát argumentuje tím, že se jedná o umělecký výtvor akademické sochařky, proto je cena díla umístěného v centru města odpovídající.

Prásk.tv píše:

Donald Trump
čtěte o tématu Zlín na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Milionářka Petra: V Sazka Hrách vložila pětistovku a vyhrála 1 500 000 Kč!

Životní a triumfální jízdu zažila v minulých dnech hráčka Petra. Na svůj účet v online Sazka Hrách vložila pět set korun a během několika dní peníze rozmnožila na neuvěřitelných 1 500 000 Kč!

Ilustrační foto
aktualizováno 29.09.
Internetový podvod

Chtěla pomoct "vojákovi", podvodník ze ženy vymámil balík!

Čtyřicetiletá žena ze Zlínska naletěla internetovému podvodníkovi. Ten se vydával za amerického vojáka. Žena přišla o 157 tisíc korun.

Na Zlínsku se přemnožily otravné ploštice.
aktualizováno 16.09.
Invazivní druh

Na Zlínsku se přemnožil kousavý hmyz. Toto o něm říkají odborníci

Obyvatele zlínské části Malenovice trápí přemnožený hmyz, který jim zaplavuje domovy. Lidé si stěžují, že si nemohou ani otevřít okno, protože z nedalekých líp jim dovnitř okamžitě pronikne nezvaná návštěva, která navíc kouše.

Zloděj
aktualizováno 11.09.
Nemilé překvapení

Zloděj ukradl klíče přímo ze dveří. Babičku okradl o 130 tisíc!

O tom, že zloději opravdu nemají žádné zábrany, se přesvědčila třiasedmdesátiletá žena ze Zlína. Odjela brzy ráno na svoji chatu, když ji ale odemykala, nechala svazek klíčů v zámku otevřených dveří. Toho využil i pohotový zloděj a ženu připravil o víc než sto tisíc.

Muž ve vězení
08.09.
Trestanec dopaden

Po městě jen v noci, přes den v lese. Uprchlý vězeň stejně neunikl!

Trestance, který v polovině letošního června utekl z vězení, chytili policisté poblíž Zlína. Šestadvacetiletý muž uprchl z nestřeženého pracoviště věznice.

Obžalovaný z vraždy tříleté holčičky
aktualizováno 03.09.
Soudní řízení

Otec měl ubodat tříletou dcerku, pak zaútočit na syna. Je u soudu

Zlínský soud v pondělí projednával případ brutální vraždy teprve tříleté holčičky. Podle obžaloby ji zavraždil loni koncem září její devětadvacetiletý otec. Pak se měl navíc pokusit i o vraždu svého pětiletého syna.

Tragédie ve Zlíně - 3
aktualizováno 29.08.
Odložený případ

Zvrat v případu mrtvé rodiny ve Zlíně! Policie řekla, jak lidé zemřeli

Kriminalisté odložili únorový případ úmrtí tří lidí ve Zlíně. Vyloučili spáchání trestného činu, rodina podle nich spáchala sebevraždu. Původně zahájili trestní řízení pro podezření z vraždy, nyní ho zastavili.

Polámané stromy
aktualizováno 09.08.
Soud rozhodl

Muž měl nechat nařezat stromy, dřevo pak prodával. Padl trest

Rok a pět měsíců vězení - takový rozsudek si u Krajského soudu ve Zlíně vyslechl obchodník se dřevem. Měl nechat záměrně nařezat stromy na téměř třech hektarech lesa. Stromy se pak musely porazit a on dřevo prodal.