Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nové postavy v Ordinaci v růžové zahradě - Petra Kvitova
21.12.
splněný sen

Petra Kvitová si splnila sen, hraje v Ordinaci v růžové zahradě 2

Tenistka Petra Kvitová si splnila velký sen, vždycky si chtěla zahrát v Ordinaci v růžové zahradě 2 a dnes se jí to povedlo. Natáčení s ní začalo. Herečkou se stala díky Petru Rychlému, který jí v březnu slíbil, že pokud vyhraje první zápas po vážném zranění ruky, roli v seriálu jí zařídí. A své slovo dodržel.

Za tisíc sdílení se přihlásil policii
aktualizováno 19.10.
Přinesl i koblihy

"Za tisíc sdílení se udám policii," napsal zločinec. Slib dodržel!

Jednadvacetiletý mladík si pěkně naběhl. Policistům na facebooku napsal, že pokud bude jejich další příspěvek sdílet alespoň tisíc lidí, sám se přihlásí na policejní stanici. Post nasbíral téměř pět tisíc sdílení, a tak mu nezbylo nic jiného, než se u policie hlásit i s koblihami.

Matt si vzal svou lásku ze školky - 3
07.07.
Foto ze svatby

Stará láska nerezaví! Ve školce slíbil, že si ji vezme, slib dodržel!

Málokdo se může pochlubit, že mu láska vydržela tak dlouho. Matt ale svou vyvolenou poznal už v mateřské školy. Když ji ve třech letech poznal, hned věděl, že si ji jednou vezmu. A tak se po 20 letech opravdu stalo! Matt a Laura už jsou manželé.

Prásk.tv píše:

Linda Belnik a Joshua - 1
čtěte o tématu slib na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Jak udržet své finance zdravé?

Mějte řešení nečekaných výdajů, spoření, splátky a zůstatek na vašem bankovním účtu dokonale pod kontrolou. Je zde několik praktických rad, které vám bez ohledu na vaši aktuální situaci pomohou udržet finance v dobré kondici.

Jack Tindall (96) zavraždil svou ženu
aktualizováno 10.06.
Podivný slib

Nejstarší vrah (96): Ženu uškrtil z lásky! "Slíbil jsem to," hájil se

Kontroverzní případ rozplétá v těchto dnech britský soud. 96letý válečný veterán zavraždil svoji ženu, která byla nemocná. K činu se hned přiznal, prý ji uškrtil z lásky. Manželé si totiž kdysi slíbili, že pokud budou příliš trpět, udělají to jeden pro druhého.

Miloš Zeman - 1
aktualizováno 09.03.
demagog.cz

Prezident Zeman porušil třetinu svých slibů. VELKÝ PŘEHLED

U příležitosti čtvrtého výročí nástupu Miloše Zemana do úřadu českého prezidenta aktualizoval web Demagog.cz, který se věnuje ověřování výroků českých politiků, přehled, kolik svých předvolebních slibů Zeman splnil a kolik naopak porušil. Podle Demagogu prezident splnil 15 slibů, 13 porušil, 4 byly nesplnitelné, 7 průběžně plní a 4 jsou nerealizované.

Muž staví katedrálu
08.03.
plní slib

Mnich staví katedrálu z odpadků! Na stavbě pracuje více než 50 let

Když španělského mnicha vyloučili z kláštera, neměl v životě najednou smysl. Nový směr mu dalo budování katedrály, kterou staví z odpadků a bez stavitelského vzdělání. I když začal před více než 50 lety, stále budovu nedokončil.

Plánování, sport
31.12.
Nevzdávejte to!

Předsevzetí jsou odsouzená k záhubě! Jak na ně? RADY

Také přemýšlíte, že byste chtěli změnit svůj život? Polovina Čechů to s příchodem nového roku řeší novoročním předsevzetím. Dvě pětiny z nás ho ale vydrží plnit maximálně jeden měsíc. Proč tomu tak je a k čemu se nejčastěji zavazujeme?

Bohuslav Sobotka
aktualizováno 11.07.
Velký slib

Konec Sobotky? Premiér řekl, kdy skončí ve funkci šéfa strany

Premiér a předseda sociální demokracie Bohuslav Sobotka oznámil, že pokud jeho partaj pohoří v podzimních krajských volbách, odejde z vedení strany.

Barack Obama
18.12.
Kritizované vězení

Obama: Guantanámo využívají teroristé k náboru, zavřeme ho!

Věznici Guantánamo podle prezidenta Barracka Obamy používají pro nábor nových bojovníků džihádisté. Slíbil proto, že ji americká vláda uzavře. Obama už podobně sliboval v předvolební kampani, zatím ale nepřesvědčil Kongres.

Pohřeb vojáka v šílených šatech - 2
aktualizováno 10.09.
sbohem kamaráde

Voják přišel na pohřeb kamarádovi v šílených šatech! Neuvěříte proč

Britský voják Kevin Elliot se vsadil se svým spolubojovníkem a kamarádem Barrym Delaneym. Šílená sázka spočívala v tom, že jeden druhému mají přijít na pohřeb v nejšílenějším oděvu. A bohužel, po pár letech musel Barry svou sázku splnit.