Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zavražděný novinář se svojí přítelkyní na Slovensku
aktualizováno 29.03.
falešná doznání

Muž se přiznal k vraždě Kuciaka. Měl pro to zvláštní důvod

Odborníci na to upozorňovali od začátku, ale bývalý slovenský premiér Fico neměl obavy. Odměnu milion euro slíbil vyplatit tomu, kdo poskytne relevantní informace k vraždě novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové. Jenže orgánům činným v trestním konání tím pěkně zavařil.

Inaugurace Miloše Zemana
aktualizováno 08.03.
porušil tradici

Je inaugurace neplatná? Zeman při slibu neměl ruku na ústavě!

Prezident Miloš Zeman při dnešním skládání prezidentského slibu nepoložil ruku na výtisk ústavy, jak ho vyzval předseda Sněmovny Radek Vondráček (ANO). Upozornila na to Česká televize. Platnost slibu podle odborníků tím porušena nebyla.

Peníze pro sport budou, říká ministr školství v demisi Robert Plaga
06.03.
chce rozdat miliardy

Český sport v krizi! Peníze budou a hned dvakrát tolik, slíbil ministr

Peníze pro sportovce budou - a dokonce dvojnásobek. V úterý to slíbil ministr školství v demisi Robert Plaga sportovním klubům a tělovýchovným jednotám. V následujících letech se mezi ně rozdělí až 13 miliard korun. Současnou situaci, kdy je většina klubů v dluzích, to prý ale neřeší.

Prásk.tv píše:

Thomas Markle a Meghan Markle - 1
čtěte o tématu slib na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE ! Vyhrajte až 50 vstupů do NEJVĚTŠÍHO nově otevřeného TRAMPOLÍNOVÉHO CENTRA v České republice!

Zapojte celou rodinu a přátele do soutěžte o ceny v hodnotě 9.990 Kč.

Nové postavy v Ordinaci v růžové zahradě - Petra Kvitova
21.12.
splněný sen

Petra Kvitová si splnila sen, hraje v Ordinaci v růžové zahradě 2

Tenistka Petra Kvitová si splnila velký sen, vždycky si chtěla zahrát v Ordinaci v růžové zahradě 2 a dnes se jí to povedlo. Natáčení s ní začalo. Herečkou se stala díky Petru Rychlému, který jí v březnu slíbil, že pokud vyhraje první zápas po vážném zranění ruky, roli v seriálu jí zařídí. A své slovo dodržel.

Za tisíc sdílení se přihlásil policii
aktualizováno 19.10.
Přinesl i koblihy

"Za tisíc sdílení se udám policii," napsal zločinec. Slib dodržel!

Jednadvacetiletý mladík si pěkně naběhl. Policistům na facebooku napsal, že pokud bude jejich další příspěvek sdílet alespoň tisíc lidí, sám se přihlásí na policejní stanici. Post nasbíral téměř pět tisíc sdílení, a tak mu nezbylo nic jiného, než se u policie hlásit i s koblihami.

Matt si vzal svou lásku ze školky - 3
07.07.
Foto ze svatby

Stará láska nerezaví! Ve školce slíbil, že si ji vezme, slib dodržel!

Málokdo se může pochlubit, že mu láska vydržela tak dlouho. Matt ale svou vyvolenou poznal už v mateřské školy. Když ji ve třech letech poznal, hned věděl, že si ji jednou vezmu. A tak se po 20 letech opravdu stalo! Matt a Laura už jsou manželé.

Jack Tindall (96) zavraždil svou ženu
aktualizováno 10.06.
Podivný slib

Nejstarší vrah (96): Ženu uškrtil z lásky! "Slíbil jsem to," hájil se

Kontroverzní případ rozplétá v těchto dnech britský soud. 96letý válečný veterán zavraždil svoji ženu, která byla nemocná. K činu se hned přiznal, prý ji uškrtil z lásky. Manželé si totiž kdysi slíbili, že pokud budou příliš trpět, udělají to jeden pro druhého.

Miloš Zeman - 1
aktualizováno 09.03.
demagog.cz

Prezident Zeman porušil třetinu svých slibů. VELKÝ PŘEHLED

U příležitosti čtvrtého výročí nástupu Miloše Zemana do úřadu českého prezidenta aktualizoval web Demagog.cz, který se věnuje ověřování výroků českých politiků, přehled, kolik svých předvolebních slibů Zeman splnil a kolik naopak porušil. Podle Demagogu prezident splnil 15 slibů, 13 porušil, 4 byly nesplnitelné, 7 průběžně plní a 4 jsou nerealizované.

Muž staví katedrálu
08.03.
plní slib

Mnich staví katedrálu z odpadků! Na stavbě pracuje více než 50 let

Když španělského mnicha vyloučili z kláštera, neměl v životě najednou smysl. Nový směr mu dalo budování katedrály, kterou staví z odpadků a bez stavitelského vzdělání. I když začal před více než 50 lety, stále budovu nedokončil.

Plánování, sport
31.12.
Nevzdávejte to!

Předsevzetí jsou odsouzená k záhubě! Jak na ně? RADY

Také přemýšlíte, že byste chtěli změnit svůj život? Polovina Čechů to s příchodem nového roku řeší novoročním předsevzetím. Dvě pětiny z nás ho ale vydrží plnit maximálně jeden měsíc. Proč tomu tak je a k čemu se nejčastěji zavazujeme?