Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Za tisíc sdílení se přihlásil policii
aktualizováno 19.10.
Přinesl i koblihy

"Za tisíc sdílení se udám policii," napsal zločinec. Slib dodržel!

Jednadvacetiletý mladík si pěkně naběhl. Policistům na facebooku napsal, že pokud bude jejich další příspěvek sdílet alespoň tisíc lidí, sám se přihlásí na policejní stanici. Post nasbíral téměř pět tisíc sdílení, a tak mu nezbylo nic jiného, než se u policie hlásit i s koblihami.

Matt si vzal svou lásku ze školky - 3
07.07.
Foto ze svatby

Stará láska nerezaví! Ve školce slíbil, že si ji vezme, slib dodržel!

Málokdo se může pochlubit, že mu láska vydržela tak dlouho. Matt ale svou vyvolenou poznal už v mateřské školy. Když ji ve třech letech poznal, hned věděl, že si ji jednou vezmu. A tak se po 20 letech opravdu stalo! Matt a Laura už jsou manželé.

Jack Tindall (96) zavraždil svou ženu
aktualizováno 10.06.
Podivný slib

Nejstarší vrah (96): Ženu uškrtil z lásky! "Slíbil jsem to," hájil se

Kontroverzní případ rozplétá v těchto dnech britský soud. 96letý válečný veterán zavraždil svoji ženu, která byla nemocná. K činu se hned přiznal, prý ji uškrtil z lásky. Manželé si totiž kdysi slíbili, že pokud budou příliš trpět, udělají to jeden pro druhého.

Prásk.tv píše:

Linda Belnik a Joshua - 1
čtěte o tématu slib na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyzrajte na vánoční pečení

Vánoce už jsou skoro za dveřmi, příprava na ně je ale už v plném proudu. O to víc se vyplatí znát nějaký ten trik, který vám usnadní práci anebo dokonce vylepší výsledek vašeho úsilí.

Miloš Zeman - 1
aktualizováno 09.03.
demagog.cz

Prezident Zeman porušil třetinu svých slibů. VELKÝ PŘEHLED

U příležitosti čtvrtého výročí nástupu Miloše Zemana do úřadu českého prezidenta aktualizoval web Demagog.cz, který se věnuje ověřování výroků českých politiků, přehled, kolik svých předvolebních slibů Zeman splnil a kolik naopak porušil. Podle Demagogu prezident splnil 15 slibů, 13 porušil, 4 byly nesplnitelné, 7 průběžně plní a 4 jsou nerealizované.

Muž staví katedrálu
08.03.
plní slib

Mnich staví katedrálu z odpadků! Na stavbě pracuje více než 50 let

Když španělského mnicha vyloučili z kláštera, neměl v životě najednou smysl. Nový směr mu dalo budování katedrály, kterou staví z odpadků a bez stavitelského vzdělání. I když začal před více než 50 lety, stále budovu nedokončil.

Plánování, sport
31.12.
Nevzdávejte to!

Předsevzetí jsou odsouzená k záhubě! Jak na ně? RADY

Také přemýšlíte, že byste chtěli změnit svůj život? Polovina Čechů to s příchodem nového roku řeší novoročním předsevzetím. Dvě pětiny z nás ho ale vydrží plnit maximálně jeden měsíc. Proč tomu tak je a k čemu se nejčastěji zavazujeme?

Bohuslav Sobotka
aktualizováno 11.07.
Velký slib

Konec Sobotky? Premiér řekl, kdy skončí ve funkci šéfa strany

Premiér a předseda sociální demokracie Bohuslav Sobotka oznámil, že pokud jeho partaj pohoří v podzimních krajských volbách, odejde z vedení strany.

Barack Obama
18.12.
Kritizované vězení

Obama: Guantanámo využívají teroristé k náboru, zavřeme ho!

Věznici Guantánamo podle prezidenta Barracka Obamy používají pro nábor nových bojovníků džihádisté. Slíbil proto, že ji americká vláda uzavře. Obama už podobně sliboval v předvolební kampani, zatím ale nepřesvědčil Kongres.

Pohřeb vojáka v šílených šatech - 2
aktualizováno 10.09.
sbohem kamaráde

Voják přišel na pohřeb kamarádovi v šílených šatech! Neuvěříte proč

Britský voják Kevin Elliot se vsadil se svým spolubojovníkem a kamarádem Barrym Delaneym. Šílená sázka spočívala v tom, že jeden druhému mají přijít na pohřeb v nejšílenějším oděvu. A bohužel, po pár letech musel Barry svou sázku splnit.

Roztomilá holčička
23.03.
Musíte vidět

ROZTOMILÉ VIDEO: Otec chce po dcerušce, aby mu slíbila, že nikdy nebude mít přítele!

Pyšní tatínkové si většinou nedovedou představit, že by jejich malé dcerky jednou vyrostly a odešly z domu s cizím floutkem. Jeden otec na to šel chytře, ale stejně neuspěl.