Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Hosté na královské svatbě - 3
aktualizováno 24.05.
událost roku

Victoria Beckham promluvila o královské svatbě. Proč se mračila

Nejsledovanější událost celého roku, svatbu prince Harryho (33) a americké herečky Meghan Markle (36) si nenechala ujít ani Victoria Beckham (44). Média se ovšem shodují, že si spletla svatbu s pohřbem.

Pippa Middleton a Jessica Mulroney
aktualizováno 24.05.
královská svatba

Kdo vystřídal Pippu? Tohle je nejvíc sexy zadeček z Windsoru

Před sedmi lety se po svatbě Williama (35) a Kate (36) neřešilo nic jiného než pozadí jedné z družiček. Tehdy se Pippa Midleton (34) z hodiny na hodinu stala majitelkou nejkrásnějšího pozadí, které se ukázalo na obřadu. Na svatbě Harryho (33) a Meghan (36) se historie opakovala. Komu tentokrát patřil nejvíc sexy zadek?

Kate a Meghan
aktualizováno 23.05.
velké srovnání královské svatby

Kate, nebo Meghan. Svět se pře, která nevěsta byla hezčí. ANKETA

Která nevěsta byla hezčí? Kate při svatbě s princem Williamem, nebo Meghan při sňatku s princem Harrym. Celý svět srovnává obě nevěsty. Nejen jejich krásu, ale také život a pikantní detaily z minulosti,

Prásk.tv píše:

Claire Oliver - 1
čtěte o tématu královská svatba 2018 na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Společnost Auto ESA poskytla vozy hvězdám z NHL

Petr Mrázek z klubu Philadephia Flyers a Tomáš Hertl ze San Jose Sharks budou během letní přestávky jezdit ve vozech Volvo XC60, které jim poskytla společnost Auto ESA.

KVětiny z královské svatby
aktualizováno 22.05.
Svatba Harryho a Meghan

Záhada vyřešena! Palác řekl, kam zmizely kytky z královské svatby

Květiny, které zdobily královskou svatbu prince Harryho a herečky Meghan Markle, našly další využití. Bezprostředně po obřadu je královský palác rozdělil mezi několik charit. V jednom z hospiců tak udělali radost i seniorce, která jako devatenáctiletá pomáhala při přípravách svatebních šatů pro královnu Alžbětu II.

Princ Harry a Meghan jsou svoji
aktualizováno 22.05.
nejlepší hlášky královská svatba

Řekl "tajné" hlášky prince i hostů! Expert na čtení ze rtů baví svět

Královskou svatbu prince Harryho a Meghan Markle sledovaly miliony lidí po celém světě - včetně experta na odezírání rtů Terryho Ruanea. Tomu neunikly mnohdy zajímavé poznámky hostů a snoubenců, které měly zůstat světu utajené. Nyní baví lidi po celém světě.

Oficiální svatební foto prince Harryho a Meghan
aktualizováno 21.05.
galerie královská svatba

První oficiální fotky svatby: Dva členové nejbližší rodiny chybí

Královská rodina zveřejnila první oficiální rodinné fotografie z královské svatby prince Harryho s herečkou Meghan Markle. Na snímcích dvorního fotografa Alexi Lubomirského jsou novomanželé s nejbližší rodinou včetně královny Alžběty.

Meghan Markleová přichází na svatbu - 11
21.05.
svatba roku

Co si špital Charles s Meghan, když ji vedl k oltáři? Je to frajer!

Británie má za sebou nejočekávanější svatbu roku. V sobotu si v kapli windsorského hradu řekli ano princ Harry a Meghan Markle. Svatby se kvůli zdravotním problémům nemohl zúčastnit otec nevěsty, k oltáři proto Meghan doprovodil otec ženicha princ Charles. Co si ti dva v uličce špitali?

Královský Jaguar E-Type Zero
aktualizováno 20.05.
Rozjeli to

Co se dělo na mejdanu po svatbě? Zahrál Elton, tančilo se do rána!

Po obřadu v kapli svatého Jiří se pro zvané konal soukromý večírek a to nedaleko windsorského hradu v letním královském sídle. Pro 600 hostů byly připraveny typické britské a americké pochutiny včetně hamburgerů a cukrové vaty. Novomanželům zazpíval sir Elton John, následoval ohňostroj.

Meghan a Harry - svatba - 6
aktualizováno 20.05.
Příběh jako z pohádky

Meghan snila o královské svatbě už v dětství! FOTO jako důkaz

Příběh Američanky, která si vzala britského prince, dojal tisíce lidí po celém světě. Je totiž přímo pohádkový! A jako takový ho také prezentují americká média. Upozorňují, že Meghan se už před 22 lety podívala k Buckinghamskému paláci - jako turistka.

Volné místo na svatbě Harryho a Meghan
aktualizováno 20.05.
video + galerie královská svatba

Záhada prázdné židle na svatbě: Experti mají dojemné vysvětlení

Mnoho pozorovatelů si na svatbě prince Harryho a Meghan Markle všimlo prázdného místa vedle ženichova bratra prince Williama. Proč zůstalo velmi čestné místo, které bylo asi nejblíže nevěsty, prázdné? Odborníci v Británii mají jasnou odpověď.