Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Otec Meghan Markle
18.06.
První rozhovor

Otec Meghan promluvil! Tohle mu musel Harry před svatbou slíbit

Otec vévodkyně Meghan poprvé od svatby promluvil. Prozradil, jak ho princ Harry žádal o dceřinu ruku, popsal ale také své pocity, když musel sledovat obřad v televizi. Do Británie ho nakonec nepustilo nemocné srdce.

Harry a Meghan v kabrioletu
aktualizováno 15.06.
všechny oblafli

Harrymu a Meghan se podařilo nemožné! Utajili velkou událost

Ačkoli jsou vévodkyně Meghan a princ Harry pod přísným dohledem médií, zdá se, že se jim podařilo nemožné - na celé dva týdny se vypařili na líbánky, aniž by to kdokoliv zaznamenal. Pár si podle novinářů užil vysněnou dovolenou ve východní Africe, plánovaná cesta do Kanady se tak nekoná.

Královna Alžděta a George Brandis - 3
03.06.
všimli jste si?

Fanoušci Harryho a Meghan šílí nadšením! Kvůli detailu na fotce

Nebýt souhlasu královny Alžběty II., svatba Harryho a Meghan by se nikdy nekonala. Královna má vždy poslední a rozhodující slovo. Teprve teď se ale ukázalo, jak moc si Meghan oblíbila.

Prásk.tv píše:

Claire Oliver - 1
čtěte o tématu královská svatba 2018 na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE o balíček pro děti od pana Křupky!

Kukuřičné křupky bez soli pro kojence a spoustu ovocných křupek pro děti a dospělé Vám přináší pan Křupka a jeho kamarádi.

Harry a Meghan v kabrioletu
aktualizováno 01.06.
Už to tu bylo

Sňatek Harryho je prokletý, bojí se Britové! Opakuje se historie?

Svatba zrzavého prince se starší ženou - to už tu jednou bylo. Nebylo to příliš veselé manželství, a tak se Britové obávají, že se bude historie opakovat. Princ Harry a Meghan Markle ale zatím dva týdny po svatbě působí šťastně.

Princ Harry a Meghan jsou svoji
aktualizováno 31.05.
Milionové pozornosti

Urážka svatebčanů?! Meghan a Harry vracejí svatební dary!

Princ Harry a jeho manželka Meghan Markle poslali zpět stovky svatebních darů. Jejich celková hodnota je obrovská. Odhady mluví o 7 milionech liber (více než 200 milionů korun).

Meghan Markle, erb
aktualizováno 28.05.
podivný detail

Fanoušky zarazil erb vévodkyně! Proč se Meghan dusí korunou?

Zatímco prince Harryho znázorňuje silný lev, Meghan se na erbu coby nová vévodkyně převtělila do bílého zpěvného ptáka. Přesto si fanoušci královské rodiny nemohli nevšimnout jednoho detailu, který jako by dával najevo, že Meghan její nové povinnosti rdousí.

Meghan Markle a princ Harry - 2
27.05.
lechtivé problémy

Trable vévodkyně Meghan: Na líbánkách málem přišla o kalhotky!

Kam se vydají na svou svatební cestu princ Harry a manželkou Meghan, je zatím zahaleno tajemstvím. Vévodkyně ale určitě doufá, že bude klidnější než její líbánky s prvním mužem. Málem tam totiž přišla o kalhotky.

Princ Charles se syny
aktualizováno 27.05.
zakopali válečnou sekeru

Usmíření po letech nenávisti: Harryho přání Charlese šokovalo!

Novomanželka britského prince Harryho Meghan okouzlila snad celý svět. A to nejen veřejnost, ale i příbuzné svého chotě. Říká se, že je to právě ona, která dokázala napravit pošramocený vztah svého manžela s jeho otcem.

Hosté na královské svatbě - 3
aktualizováno 24.05.
událost roku

Victoria Beckham promluvila o královské svatbě. Proč se mračila

Nejsledovanější událost celého roku, svatbu prince Harryho (33) a americké herečky Meghan Markle (36) si nenechala ujít ani Victoria Beckham (44). Média se ovšem shodují, že si spletla svatbu s pohřbem.

Pippa Middleton a Jessica Mulroney
aktualizováno 24.05.
královská svatba

Kdo vystřídal Pippu? Tohle je nejvíc sexy zadeček z Windsoru

Před sedmi lety se po svatbě Williama (35) a Kate (36) neřešilo nic jiného než pozadí jedné z družiček. Tehdy se Pippa Midleton (34) z hodiny na hodinu stala majitelkou nejkrásnějšího pozadí, které se ukázalo na obřadu. Na svatbě Harryho (33) a Meghan (36) se historie opakovala. Komu tentokrát patřil nejvíc sexy zadek?