Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Obří výbuch plynu v severní Anglii
Aktualizováno Včera 13:40
Mocná exploze

Městem otřásl výbuch plynu, ulice zasypaly cihly. Přes 30 zraněných

Obrovská exploze otřásla v sobotu večer městem New Ferry poblíž anglického Liverpoolu. Ulice zasypaly cihly ze zničených budov, zdravotníci museli ošetřovat více než 30 zraněných lidí.

Útok v Londýně
Aktualizováno 23.3. 2017 16:45
přímý přenos Útok u Parlamentu

VŠE O ÚTOKU V LONDÝNĚ: Policie identifikovala útočníka!

Policie už ví, kdo má na svědomí teroristický útok v centru Londýna. Britská premiérka Theresa Mayová ve čtvrtek oznámila, že v Londýně vraždil muž, který se ve Velké Británii narodil. Později policisté uvedli, že se muž jmenoval Khalid Masood. Na mostě srazil několik lidí, dva zemřeli. U parlamentu pak ubodal policistu. Útočníka policisté zastřelili. K útoku se ve čtvrtek přihlásil Islámský stát.

Tragická nehoda ve West Midlands
Aktualizováno 13.3. 2017 10:44
bezpečnost v autě

Hrůzné záběry: Při nehodě zemřel malý chlapec, neměl pás

Zdrcená matka přišla při tragické nehodě o svého malého syna (†12). Taxikář nedal přednost při přejíždění hlavní silnice, navíc jel rychlostí hodně nad limit, před nehodou nestihl ani minimálně zareagovat. Malý chlapec seděl v autě na zadním sedadle, bohužel nebyl připoutaný a brutální náraz ho vymrštil mimo auto. Matka nyní nechala zveřejnit záběry z nehody v rámci kampaně, která si klade za cíl lidi na bezpečnost v autech upozornit.

Prásk.tv píše:

Torz Reynolds - 1
čtěte o tématu Anglie na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Pořídit si vlastní bydlení na hypotéku je letos komplikovanější. Rezervujte si nízkou sazbu!

V závěru roku dosáhly dlouhodobě klesající úrokové sazby hypoték svého dna a letos začínají pomalu růst.

galerie vaření na kolejích

Netradiční kuchař: Strojvedoucí vaří jídlo v kotli parní lokomotivy!

Velmi neobvyklým způsobem připravuje jídlo pětatřicetiletý muž z Anglie. Své pokrmy totiž vaří v kotli parní lokomotivy během jízdy!

tragická událost

Útočník v Anglii brutálně pobodal dvě ženy! Pak se pořezal a zemřel

Mladý muž zatím z neznámých důvodů napadl dvě ženy na parkovišti. Své oběti pobodal, poté způsobil řezné rány i sobě. Jedna z žen zraněním na místě podlehla, zemřel i útočník. K incidentu došlo v anglickém městě Wolverhampton.

Dagmaru našli oběšenou - 3
Aktualizováno 23.2. 2017 21:23
galerie tragická smrt

Krásnou Dagmaru (†16) našli ve škole oběšenou! Zabil ji rasismus?

Ačkoliv byla krásná a přátelská, spolužáci Dagmaru (†16) nesnášeli. Když dívku našli na záchodcích oběšenou, byli ale všichni v šoku. Policie případ z anglického Cornwallu řeší už téměř rok, až nyní se ale přišlo na to, že dívku ve škole šikanovali - zřejmě kvůli jejímu polskému původu. A právě možná proto dívka spáchala sebevraždu.

Scotland Yard

Policisté zadrželi 5 chlapců, chtěli se přidat k teroristům

Pět chlapců bylo v Londýně zatčeno kvůli podezření z toho, že se chtěli společně přidat k teroristické organizaci. K raziím protiteroristických jednotek došlo v pondělí. Nejmladšímu ze zatčených bylo teprve patnáct.

Velká tragédie

Horor u školy: Dělník si motorovou pilou prořízl krk! Na místě zemřel

Strašlivá scéna se odehrála před kolemjdoucími v londýnské čtvrti Bermondsey. Arboristovi, který ořezával strom, se vysmekla motorová pila a prořízla mu krk. Bezvládné tělo jednatřicetiletého rumunského dělníka zůstalo viset na laně. Lékař mohl už jen konstatovat smrt.

Zvoník se zranil při bizarní nehodě
Aktualizováno 12.2. 2017 14:33
galerie bizarní nehoda

Zvoníka zachytilo při práci lano. Kvůli zranění ho spouštěli hasiči

Zvoník z katedrály ve Worcesteru v sobotu prožil velmi perné chvíle, když uvízl ve věžičce ve výšce skoro 30 metrů. Při velmi neobvyklé nehodě se britskému zvoníkovi omotalo lano kolem nohy a vytáhlo ho do výšky, při následném pádu se zranil na hlavě. Ze zvonice ho museli spouštět hasiči, zásah trval přibližně hodinu a půl.

Nečekaná reakce

Máma řekla synovi, aby platil nájem. Okamžitě toho litovala

Obrovskou tragédií skončila naprosto normální prosba matky, která chtěla, aby jí její dospělý syn začal přispívat na nájem. Osmnáctiletý nadějný kuchař totiž nesáhl po peněžence, ale po provazu.