Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zavražděný Zdeněk M.
Aktualizováno 21.4. 2017 20:45
Podivný rozsudek

Brit ubil Čecha řetězem, trestu unikl. Zaorálek se hodlá bránit

Ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD) chce u Evropského soudu pro lidská práva ve Štrasburku zpochybnit rozsudek, jímž britský soud osvobodil britského občana, který loni zabil Čecha.

rekonstrukce bydlení na lodi

Na první pohled omšelá loď, ale interiér vám vyrazí dech! GALERIE

Bydlení na lodi má své kouzlo a lidé to vědí už desítky let. V současnosti se dají na trhu pořídit luxusní designové hausbóty nabité technologiemi a jejich prodeje již nějaký pátek celosvětově stoupají. Tohle je ale jiný případ!

anketa rutinní očkování

Soud rozhodl: Veganská matka musí očkovat syny proti své vůli

Očkování dětí je diskutovaným tématem po celém světě, nejvyšší soud v Anglii nyní rozhodl ve sledovaném sporu a nařídil přísně veganské matce, aby nechala naočkovat své dva syny (2,4), kteří s ní žijí a jedí pouze "přírodní" produkty.

Prásk.tv píše:

Bulteriér - 1
čtěte o tématu Anglie na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Hledáte kvalitní a spolehlivé ojeté auto se zárukou?

Pořízení ojetého vozu skýtá spoustu nástrah. Velmi často není známý a nijak hodnověrně doložený ani jeho původ, ani jeho historie.

učinky drogy

Manchester zaplavily "zombie"! Tohle dělá z lidí nebezpečná droga

Syntetická droga "spice" (koření) opět ukazuje své ničivé účinky. Ulice Manchesteru zaplnily "zombie", závislí pod vlivem drogy jsou totiž zcela katatoničtí, paralyzovaní na jednom místě bez snahy o jediný pohyb nebo se pohybují klátivým pohybem a mumlají. Droga, která ve velmi silné podobě zaplavila Manchester už začátkem tohoto roku, je sice postavena mimo zákon, stále je ale mezi pouličními dealery běžně k dostání.

Letadlo British Airways
Aktualizováno 3.4. 2017 18:01
letecké zákony

Ponížení v letadle: Žena musela sedět 13 hodin ve vlastní moči

Ohromného ponížení se dostalo seniorce z Británie (87). Při letu z Los Angeles do Londýna byl odlet letadla výrazně zpožděn, Kocharik Tsamouzianová si potřebovala odskočit, to jí ale stevardky zakázaly a seniorka se po hodině a půl čekání na vzletové dráze pomočila a následně seděla 13 hodin v mokrém oblečení, uvádí portál Dailymail.

Dvě vraždy a pokus o vraždu v Stourbridge
Aktualizováno 2.4. 2017 14:24
galerie brutální útok

Žena se synem nabídli pomoc bezdomovci. Muž je ubodal!

Strašlivé neštěstí se událo v anglickém městě Stoutbridge. Rodina Wilkinsonových pomáhala bezdomovci, dávali mu nejen peníze, ale také mu našli střechu nad hlavou. Ten se jim ale odvděčil skutečně strašlivě. Podle obvinění vnikl do jejich domu a brutálně ubodal matku a syna, otce vážně zranil. Dcera Lydia, která jediná v domě nebyla, se byla v neděli rozloučit se ztracenou rodinou na místě činu.

Nehoda Vrtulníku v horách
Aktualizováno 30.3. 2017 16:31
tragická nehoda

V horách se zřítil vrtulník. Mezi oběťmi je zřejmě i milionářský pár

Vrtulník zmizel z radarů při cestě z anglického Lutonu do irského Dublinu. Pátrací tým už našel v horách vrak a pět těl. Mezi oběťmi je pravděpodobně i milionářský pár, kterému zřícený vrtulník patřil. Policie zatím identitu obětí nepotvrdila.

úžasné bydlení

Muž žije v miliony let staré jeskyni. Neuvěříte, jaký domov z ní udělal!

Snad každý občas zatouží po úniku od civilizace, strávit pár týdnů v přírodě. Angelo Mastropietro se rozhodl uniknout natrvalo. Zakoupil si 250 milionů let starou jeskyni a udělal z ní domov snů.

Obří výbuch plynu v severní Anglii
Aktualizováno 26.3. 2017 13:40
Mocná exploze

Městem otřásl výbuch plynu, ulice zasypaly cihly. Přes 30 zraněných

Obrovská exploze otřásla v sobotu večer městem New Ferry poblíž anglického Liverpoolu. Ulice zasypaly cihly ze zničených budov, zdravotníci museli ošetřovat více než 30 zraněných lidí.

Útok v Londýně
Aktualizováno 23.3. 2017 16:45
přímý přenos Útok u Parlamentu

VŠE O ÚTOKU V LONDÝNĚ: Policie identifikovala útočníka!

Policie už ví, kdo má na svědomí teroristický útok v centru Londýna. Britská premiérka Theresa Mayová ve čtvrtek oznámila, že v Londýně vraždil muž, který se ve Velké Británii narodil. Později policisté uvedli, že se muž jmenoval Khalid Masood. Na mostě srazil několik lidí, dva zemřeli. U parlamentu pak ubodal policistu. Útočníka policisté zastřelili. K útoku se ve čtvrtek přihlásil Islámský stát.