Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Stavitel poboural kvůli nevyrovnanému účtu nově postavené domy - 5
13.08.
Šílené řádění

Dělník nedostal plat, tak sedl do bagru a zničil pět nových domů!

Jako po výbuchu bomby nebo silném zemětřesení to teď vypadá v malém městečku Buntingford, asi 60 kilometrů severně od Londýna. Rumunský dělník tu v sobotu sedl do bagru a totálně zdemoloval pět nových domů, do kterých se za pár týdnů měli stěhovat noví majitelé.

Střelba v Manchesteru
aktualizováno 12.08.
zákeřný útok

Ulicemi Manchesteru zazněly výstřely! Deset lidí je v nemocnici

Deset lidí skončilo v nemocnici poté, co se ulicemi Manchesteru ozvala v noci na neděli střelba. Podle policejní zprávy jsou některá zranění velmi vážná. Případem se nyní intenzivně zabývá policie, útočníka či útočníky se zatím dopadnout nepodařilo.

Šikana postižené ženy v Británii
31.07.
strašlivá šikana

Britové na postiženou ženu házeli vajíčka a mouku, pak se s ní fotili

Británii šokoval útok několika mladíků na postiženou ženu, nejdříve ji polili vodou a pak ji pokryli moukou a vajíčky. Nakonec se kolem ní rozestavěli, aby zapózovali na nechutné fotografii. Mladí Britové skončili brzy v poutech, všichni byli před dalším slyšením propuštěni na kauci.

Prásk.tv píše:

Adam Hastings - 1
čtěte o tématu Anglie na Prásk.tv
Obchodní sdělení

4 rady v péči o pokožku pro děti i dospělé

Lidské tělo se během života vyvíjí. Největší změny jsou patrné u dětí, které se mění doslova mrknutím oka. Ale i na dospělé kůži zaznamenáváme změny na pokožce dané nejen věkem.

Husnain Rashid, Princ George
29.07.
Útok v cele

Terorista chtěl smrt prince George. Spoluvězeň mu pořezal obličej!

Anglický soud nedávno poslal do vězení teroristu Husnaina Rashida, který nabádal k útokům na prince George. Nyní se obětí útoku stal za mřížemi sám Rashid. Napadl ho jeden ze spoluvězňů.

Muži podezřelí z útoku kyselinou
26.07.
Odporný čin

Pět mužů zaútočilo kyselinou na chlapce (3). Obvinili i tři Slováky

Britská policie obvinila z útoku na teprve tříletého chlapce pět mužů. Mezi nimi jsou i tři Slováci. Na chlapce vylili muži kyselinu v neděli odpoledne v britském Worcesteru. Hoch utrpěl vážná zranění obličeje a ruky.

Požár činžáku v Londýně
26.07.
Obyvatele evakuovali

Obří požár činžáku v Londýně! S plameny bojovalo 100 hasičů

Téměř celou noc bojovali londýnští hasiči s velkým požárem činžovního domu ve čtvrti West Hampstead. Dům z viktoriánské éry začal hořet okolo 2. hodiny našeho času. Na místě zasahovalo 15 jednotek a přes 100 hasičů. V šest hodin ráno hasiči oznámili, že plameny dostali pod kontrolu. Všechny obyvatele domu se podařilo evakuovat.

Požár pole u Lovosic - 6
25.07.
Kouř a plameny

Obří požár polí vyhnal z anglické zoo 1500 lidí, shořela i úroda

Asi 1500 lidí museli záchranáři evakuovat ze zoo Drusillas Park na jihu Anglie poté, co poblíž vypukl na polích rozsáhlý požár. Oheň postupující zemědělskou krajinou zkomplikoval také dopravu.

Slovák si zlomil vaz
25.07.
Horor na dovolené

"Nevyhrožujte mi!" vzkazuje dívka Richarda (26), který si zlomil vaz

Sbírka na Richarda , který si na dovolené na Mallorce zlomil krční páteř a nemůže se kvůli finanční tísni dostat domů, už má první negativní ohlasy. Někteří totiž nevěří, že se událost skutečně stala. To Richardova přítelkyně Simona ale jednoznačně odmítá.

Extrémní počasí
24.07.
Extrémní počasí

Vlna veder může být smrtící! Pozor si dejte i na cestách po Evropě

Extrémní sucha nebo naopak bleskové povodně letos trápí celou Evropu. Proto by si všichni měli dát pozor nejen u nás, ale i na dovolené. Při vysokých teplotách dokonce v některých zemích ani nedoporučují vycházet ven!

Holčička napadená psem
23.07.
brutální napadení

Dívce pes málem rozdrtil lebku! Kamarádka udělala krásnou věc

S vážnými zraněními skončila v nemocnici teprve čtyřletá holčička Tillie. Minulou neděli ji na zahradě u kamarádky brutálně napadl pes a téměř jí rozdrtil lebku.