Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Požár na londýnském letišti Southend
aktualizováno včera 13:31
Londýn Southend

Letiště zahalil hustý dým, zrovna na něm přistávalo letadlo z Prahy

Nejmenší londýnské letiště, Southend, zahalil ve středu před polednem hustý černý dým. Požár vypukl v letištním hangáru, ve kterém podle prvotních informací nebylo žádné letadlo. V době, kdy s ohněm hasiči bojovali, na letišti přistávala i linka z Prahy.

Dům Harryho Pottera na prodej
včera 05:50
slavná minulost

Rodný dům Harryho Pottera je na prodej. Staly se v něm dvě vraždy!

Dům, ve kterém se narodil kouzelník Harry Potter, je na prodej. Nebo alespoň ten, který si pro natáčení posledního dílu populární série vybrali filmaři. Nachází se v Lavenhamu na východě Anglie a chtějí za něj bezmála 28 milionů korun.

Muhammad Nadeem
aktualizováno 08.08.
obžalovali ho

Cestující Ryanair měl v tašce bombu! Nevěděl jsem to, bránil se

Za držení výbušnin s úmyslem ohrozit životy cestujících obžaloval v úterý manchesterský soud Nadeema Muhammada (43). Toho v lednu natočily letištní kamery s taškou, ve které byla nalezena bomba. Muž se u soudu složil a tvrdí, že výbušné zařízení nikdy neviděl.

Prásk.tv píše:

Muž ztratil doklady - 1
čtěte o tématu Anglie na Prásk.tv
Vrah zabil a rozsekal školačku, tělo mělo zmizet v kebabech
aktualizováno 03.08.
smutný případ

Měl rozsekat dívku do kebabu! Po 14 letech zatkli možného vraha

Po dlouhých 14 letech se možná podaří rozuzlit případ zmizelé školačky Charlene Downesové z Anglie, která měla být po smrti naporcována do kebabů. Vyšetřovatelé tento týden zatkli muže podezřelého z její vraždy. Světlo světa teprve nedávno spatřily i důkazní nahrávky - ty měla policie dlouhá léta skryté v archivu.

Princ William, vévodkyně Kate a děti v Kanadě
aktualizováno 01.08.
šokující žádost

"Nemějte třetího potomka," prosí dětská organizace Williama a Kate

Americká dětská organizace napsala otevřený dopis princi Williamovi a jeho manželce Kate .Vyzývá je, aby neměli třetí dítě. Společnost prosazuje model malé rodiny a chce, aby šli lidem příkladem.

Kouření
aktualizováno 23.07.
velký přehled co je jinak?

Protikuřácky zákon v Anglii platí 10 let, má to tyto NÁSLEDKY!

Budou to už dva měsíce od doby, kdy v České republice začal platit protikuřácký zákon a reakce veřejnosti jsou stále rozpačité. V Anglii už obdobné nařízení musejí lidé dodržovat deset let. Jak se protikuřácká politika promítla do fungování země?

Vyhladovělý stafordšírský bulteriér Maxie
10.07.
galerie vyhladovělý pes

Maxie byl kostlivec obalený kůží, majitel měl chabé vysvětlení

Otřesný případ týrání zvířat řešil soud v Chesterfieldu, Shaun Musson nechal svého stafordširského bulteriéra Maxieho trpět hladem natolik, že neměl téměř žádné svaly na nohách a nebyl schopný pořádně chodit. Inspektorka popsala, že zubožený pes vypadal jako kostlivec obalený kůží. Musson se bránil tím, že byl moc vystresovaný z práce, aby se o psa postaral.

Zrekonstruovaný kostel - 7
aktualizováno 03.07.
GALERIE parádní proměna

Bez nadsázky boží bydlení. Starý kostel se změnil v kouzelný domov

Kostel v anglickém Pattiswicku byl původně zasvěcen svaté Máří Magdaléně a patřil anglikánské církvi. V roce 1990 tento kostel zakoupila designérka Kate Anslie Williamsová a vytvořila z něj během jednoho roku útulný domov.

Psí svatba
aktualizováno 02.07.
nákladná oslava

Luxusní svatba psů: Majitelé zvířecích milenců utratili balík!

Tak velkolepou svatbu nemají ani někteří lidé. Manželé svým milovaným pejskům uspořádali obřad a honosnou hostinu. Mezi hosty nechyběli ani další pejsci, které rodina vlastní.

Pracovní oblečení Kate Hannah
27.06.
Kuriózní případ

Ženu vyhodili kvůli nevhodnému oděvu! Také vás pohoršuje? FOTO

Důvody k vyhození z práce jsou různé. Šéf Kate Hannah z Yorkshireu však přišel s něčím, co pobouřilo nejen Kate, ale i veřejnost. Kate tvrdí, že její manažer po ní požadoval nosit v práci podprsenku. Když odmítla, vyhodil ji.