Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Jana Holubová
22.01.
poslední rozloučení

Rodina Janky má datum pohřbu: "Doufáme, že přijde co nejvíc lidí!"

Tělo malé Janky Holubové přepravili z Británie na Slovensko a přípravy na její pohřeb jsou v plném proudu. Organizuje ho rodinný přítel Patrik, který vybral peníze na přepravu těla i na pohřeb samotný. Rodina nyní zveřejnila datum pohřbu a doufá, že se s Jankou přijde rozloučit co nejvíc lidí.

Jakub Zedníček
aktualizováno 04.01.
rozloučení

Loučení s hercem Zedníčkem bude magické. Oznámili datum

Tragická smrt herce Jakuba Zedníčka zasáhla nejen jeho rodinu a herecké kolegy, ale také širokou veřejnost. Městské divadlo v Brně oznámilo datum a čas posledního rozloučení s mladým hercem. Ponese se v duchu magických jedniček.

Rozloučení s válečným veteránem z Afghánistánu Jaroslavem Mevaldem
aktualizováno 22.11.
galerie rozloučení s hrdinou

Válečného veterána Mevalda pohřbili s poctami. Přišlo 200 lidí

Ve středu po 14 hodině se v kostele v Albrechticích v Jizerských horách uskutečnilo poslední rozloučení s českým válečným veteránem Jaroslavem Mevaldem. Ten zemřel náhle minulý týden. Byl mimo jiné držitelem státního vyznamenání medaile Za hrdinství.

Prásk.tv píše:

Jan Tříska
čtěte o tématu rozloučení na Prásk.tv
Obchodní sdělení

SOUTĚŽTE S NÁMI: Brazzale Moravia – od výrobce přímo na váš stůl

Sýrárna Brazzale Moravia ve svém podniku v Litovli denně zpracuje více než půl milionu litrů českého mléka vysoké kvality a staví na tradiční italské výrobě sýrů spolu s nejmodernější technologií.

Rozloučení s Karlem Štědrým
aktualizováno 15.11.
poslední sbohem

Poslední rozloučení s Karlem Štědrým: Slzám se nikdo neubránil

Rodina a blízcí se v úterý naposledy rozloučili s legendárním zpěvákem, scénáristou, hercem a moderátorem Karlem Štědrým. Místem posledního rozloučení bylo Krematorium Strašnice v Praze. Štědrý zemřel 7. listopadu ve věku 80 let. Rozloučit se přišel nespočet českých celebrit.

Márnice
20.10.
Přistihl zdravotníka

Muž šel do márnice za mrtvou ženou: Splnila se jeho noční můra!

Když mu zemřela manželka, chtěl se s ní Bolívijec naposledy rozloučit v márnici. Tam ale viděl něco, co by ho ani v nejhorším snu nenapadlo. Tělo jeho ženy sexuálně zneužíval pracovník nemocnice!

Rozloučení s Janem Třískou
aktualizováno 06.10.
poslední sbohem

Lidé se loučili s Janem Třískou: Zaplněné divadlo a zdrcená vdova

Česko se dnes v Národním divadle naposledy rozloučilo s hercem Janem Třískou, který tragicky zemřel minulý týden po pádu z Karlova mostu. Sešly se zde desítky osobností české umělecké scény a stovky lidí z řad veřejnosti.

Květa Fialová - 2
aktualizováno 29.09.
pohřeb Květy Fialové

Fialová nechtěla obřad. Všechno ale bude jinak, rozhodla dcera

Květa Fialová zemřela v úterý 26. září v ranních hodinách. Do nemocnice byla převezena týden před tím ve vážném stavu. Rozloučení s hereckou legendou by mělo proběhnout v divadle ABC, přestože sama herečka obřad nechtěla.

Jan Tříska
aktualizováno 28.09.
Smrt známého herce

Poslední rozloučení s Janem Třískou bude v Národním divadle

Poslední rozloučení s Janem Třískou proběhne na jevišti Národního divadla. Vdova po herci Karla Chadimová se na tom ve čtvrtek ráno dohodla s vedením divadla. Kolegové i veřejnost se s hercem budou moci rozloučit v pátek 6. října v 10 hodin.

Jan Tříska
aktualizováno 27.09.
jednání o pohřbu

Rozloučení s Janem Třískou může být v Národním divadle

Pražské Národní divadlo možná uspořádá rozloučení s tragicky zesnulým hercem Janem Třískou. Jakou by mohlo mít podobu, a kdy by se mohlo konat, zatím však není jasné.

Květa Fialová, která získala cenu Thálie v kategorii činohra
26.09.
reakce herců

Květa byla jen jedna, vzpomínají kolegové na slavnou herečku

Jako na nesmírně pozitivního člověka, který se nikdy nebál říct svůj názor, vzpomínají na Květu Fialovou její herečtí kolegové. Vzpomínají například jak je překvapila při setkání s Dalajlámou nebo na její bezprostřednost.