Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Policejní pes Brix
aktualizováno 01.05.
Policejní pes

Psímu hrdinovi z Česka nachystali dojemné rozloučení. VIDEO

Video, po jehož zhlédnutí nezůstane oko suché, zveřejnili policisté z amerického Chicaga. Loučí se na něm se služebním psem. Desetiletý Brix pocházel z České republiky. Celý život sloužil protidrogové jednotce chicagské policie. Onemocněl ale rakovinou a přes veškerou snahu museli lékaři Brixe uspat.

Jana Holubová
22.01.
poslední rozloučení

Rodina Janky má datum pohřbu: "Doufáme, že přijde co nejvíc lidí!"

Tělo malé Janky Holubové přepravili z Británie na Slovensko a přípravy na její pohřeb jsou v plném proudu. Organizuje ho rodinný přítel Patrik, který vybral peníze na přepravu těla i na pohřeb samotný. Rodina nyní zveřejnila datum pohřbu a doufá, že se s Jankou přijde rozloučit co nejvíc lidí.

Jakub Zedníček
aktualizováno 04.01.
rozloučení

Loučení s hercem Zedníčkem bude magické. Oznámili datum

Tragická smrt herce Jakuba Zedníčka zasáhla nejen jeho rodinu a herecké kolegy, ale také širokou veřejnost. Městské divadlo v Brně oznámilo datum a čas posledního rozloučení s mladým hercem. Ponese se v duchu magických jedniček.

Prásk.tv píše:

Avicii - 11
čtěte o tématu rozloučení na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Co dát dětem na svačinku? Bezlepkové křupky!

Doba dovolených a výletů se blíží a my pro vás máme tip, co dát dětem ke svačince nebo na mlsání. A pokud vás čeká delší cestování objevte s námi svět pana Křupky, který má pro vaše děti spoustu her a zábavy.

Rozloučení s válečným veteránem z Afghánistánu Jaroslavem Mevaldem
aktualizováno 22.11.
galerie rozloučení s hrdinou

Válečného veterána Mevalda pohřbili s poctami. Přišlo 200 lidí

Ve středu po 14 hodině se v kostele v Albrechticích v Jizerských horách uskutečnilo poslední rozloučení s českým válečným veteránem Jaroslavem Mevaldem. Ten zemřel náhle minulý týden. Byl mimo jiné držitelem státního vyznamenání medaile Za hrdinství.

Rozloučení s Karlem Štědrým
aktualizováno 15.11.
poslední sbohem

Poslední rozloučení s Karlem Štědrým: Slzám se nikdo neubránil

Rodina a blízcí se v úterý naposledy rozloučili s legendárním zpěvákem, scénáristou, hercem a moderátorem Karlem Štědrým. Místem posledního rozloučení bylo Krematorium Strašnice v Praze. Štědrý zemřel 7. listopadu ve věku 80 let. Rozloučit se přišel nespočet českých celebrit.

Márnice
20.10.
Přistihl zdravotníka

Muž šel do márnice za mrtvou ženou: Splnila se jeho noční můra!

Když mu zemřela manželka, chtěl se s ní Bolívijec naposledy rozloučit v márnici. Tam ale viděl něco, co by ho ani v nejhorším snu nenapadlo. Tělo jeho ženy sexuálně zneužíval pracovník nemocnice!

Rozloučení s Janem Třískou
aktualizováno 06.10.
poslední sbohem

Lidé se loučili s Janem Třískou: Zaplněné divadlo a zdrcená vdova

Česko se dnes v Národním divadle naposledy rozloučilo s hercem Janem Třískou, který tragicky zemřel minulý týden po pádu z Karlova mostu. Sešly se zde desítky osobností české umělecké scény a stovky lidí z řad veřejnosti.

Květa Fialová - 2
aktualizováno 29.09.
pohřeb Květy Fialové

Fialová nechtěla obřad. Všechno ale bude jinak, rozhodla dcera

Květa Fialová zemřela v úterý 26. září v ranních hodinách. Do nemocnice byla převezena týden před tím ve vážném stavu. Rozloučení s hereckou legendou by mělo proběhnout v divadle ABC, přestože sama herečka obřad nechtěla.

Jan Tříska
aktualizováno 28.09.
Smrt známého herce

Poslední rozloučení s Janem Třískou bude v Národním divadle

Poslední rozloučení s Janem Třískou proběhne na jevišti Národního divadla. Vdova po herci Karla Chadimová se na tom ve čtvrtek ráno dohodla s vedením divadla. Kolegové i veřejnost se s hercem budou moci rozloučit v pátek 6. října v 10 hodin.

Jan Tříska
aktualizováno 27.09.
jednání o pohřbu

Rozloučení s Janem Třískou může být v Národním divadle

Pražské Národní divadlo možná uspořádá rozloučení s tragicky zesnulým hercem Janem Třískou. Jakou by mohlo mít podobu, a kdy by se mohlo konat, zatím však není jasné.