Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Ivana Hunjak
aktualizováno 12.06.
galerie 18+ odvážný experiment

Novinářka Ivana dělala na balkóně nahá průzkum. Takhle to dopadlo!

K velmi odvážnému experimentu se odhodlala třiadvacetiletá chorvatská novinářka Ivana Hunjaková. Ráno si vyšla nahá na balkón a bavila se s lidmi, jako by se nic nedělo. Pak sledovala reakce na sociálních sítích a porovnávala je s těmi reálnými. A došla k zajímavému závěru.

Madonniny nahé fotky jdou do aukce - 4
aktualizováno 22.11.
galerie roky utajované snímky

Už v 18 letech ukázala vše! Nahá Madonna jde do dražby. FOTO

Středa s sebou pro fanoušky slavné Madonny přináší unikátní příležitost. Právě v tento den se totiž začínají dražit profesionální snímky nahé zpěvačky, kde jako osmnáctiletá milovnice umění ukázalo úplně všechno. Nejlevnější snímek můžete získat v přepočtu za 17 tisíc korun.

Eva Čížkovská s dcerou Adélou
07.09.
nahé herečky

Slavné krásky ukázaly své vnady! Reakce jejich dětí vás pobaví

Zahrát žhavou erotickou scénu a promenádovat se nahoře bez - i to mají v popisu práce herečky, které kývnou na nabídku zahrát si ve filmu tak, jak je pán Bůh stvořil. Odvážné scény jsou pak na odiv všem - divákům, ale i dětem samotných hereček! Jak to ratolesti slavných snášejí?

Prásk.tv píše:

Kim Kardashian West - 1
čtěte o tématu nahá na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Odhodlejte se a začněte zdravěji každý den

Rozhodli jste se začátkem roku pro změnu životního stylu? Odstartujte zdravěji každý den s Albertem.

Nahá Britka pobíhala náha ulicemi Bangkoku
aktualizováno 15.03.
hádka s rodinou

Turistka běhala nahá ulicemi Bangkoku, bylo jí prostě "horko"

Britská turistka vzbudila velkou pozornost, když nahá pobíhala ulicemi Bangkoku. Policie se za ní hnala téměř kilometr, než se ji podařilo dostihnout uprostřed křižovatky nedaleko oblíbené turistické silnice Khao San Road. Policisté ji oblékli a převezli do nemocnice k vyhodnocení jejího zdravotního stavu. Britka se prý svlékla z jednoduchého důvodu, bylo jí prostě horko.

Nahá žena na dálnici
20.03.
kuriózní podívaná

Žena zastavila dopravu: Po dálnici se procházela úplně nahá! VIDEO

Svědky hodně kuriózní podívané byli řidiči na dálnici poblíž Moskvy. Po silnici se v několikastupňovém mrazu procházela úplně nahá dívka. Nikdo jí nezastavil.

1827031
aktualizováno 20.01.
Přehnal to?

Muž se pomstil manželce: Musela chodit po městě nahá! VIDEO

Poněkud krutý způsob pomsty zvolil muž, který zjistil, že jeho manželka posílá své hanbaté fotografie jiným mužům. Svlékl ji a hnal ji ulicemi v New Yorku za vulgárního nadávání. A ještě to natočil a zveřejnil na sociálních sítích.

1779764
21.08.
Bylo jí vedro?

Šokující video: Ruská motorkářka se proháněla nahá po městě

Ruské sociální sítě rozbouřilo video, které natočil jeden motorkář v západoruském městě Orjol. Natočil nezvyklou scénu. Městem se rychle proháněl jiný motorkář, za ním však na silné motorce seděla úplně nahá spolujezdkyně! Pokud by je zastavila policejní hlídka, hrozilo ženě zatčení.

Eliza Dragneová
11.12.
seznámili se na facebooku

Znásilnil ji a pobodal: Před smrtí se nahá doplazila na silnici

Žena (30) se seznámila na facebooku s mužem, který jí namluvil, že je humanitární pracovník. Na rande ji brutálně znásilnil a pobodal ji šroubovákem. Myslel, že je mrtvá, ona se ještě dokázala nahá doplazit na silnici.

Kalhoty
aktualizováno 17.11.
Procházela se polonahá

Po ulicích se kráska prošla jen v kalhotkách! Reakce na VIDEU

Oblékla se jen do kalhotek a procházela se ulicemi New Yorku. A nikomu to nepřišlo divné. Modelce totiž přímo na tělo namalovali realisticky vypadající džíny, takže nikdo nic nepoznal. Šlo o experiment, který měl zjistit, jak budou lidé na polonahou ženu reagovat.

1694733
14.10.
drsná pomsta

Žena svlékla manželovu milenku DONAHA a zmlátila ji! VIDEO

Zhrzená žena se domluvila se třemi kamarádkami, počíhaly si na ulici na milenku jejího manžela, svlékly ji donaha a brutálně ji zmlátily.