Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nemovitosti k prodeji
Aktualizováno 8.3. 2017 18:03
Nepotřebný majetek

Stát udělal inventuru nemovitostí a bude prodávat. PRVNÍ NABÍDKA

Každý správný hospodář přesně ví, kde co má a co ještě upotřebí a co naopak už může s klidem vyhodit nebo prodat. Státu ovšem takový přehled chyběl. A po velké inventuře se ukázalo, že stát vlastní obrovské množství pozemků a budov, které mu už k ničemu nejsou.

Velké stavby

Stát hledá majitele těchto domů! Nepatří právě vám? GALERIE

Tisíce rodinných domů, bytů i pozemků hledají majitele. Někteří lidé ani neví, že jim nemovitost patří, další třeba v domě žijí, ale správně se o něj nepřihlásili. Vybrali jsme ty největší obytné budovy, které na seznamu ÚZSVM figurují.

Andrej Babiš, Jan Mládek
Aktualizováno 12.2. 2017 20:55
Další spor

Hádka o solární panely pokračuje: Kdo by měl vymáhat peníze?

Mezi koaličními ministry se rozhořel další spor. Ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek a šéf rezortu financí Andrej Babiš se přou o to, kdo má vymáhat stamiliony korun od solárníků. Podle soudů získali neoprávněně dotace a teď by je měli vrátit. Jenže peníze po nich nikdo nechce. Ministři se totiž nemohou dohodnout, kdo za to může.

Obchodní sdělení

Pořídit si vlastní bydlení na hypotéku je letos komplikovanější. Rezervujte si nízkou sazbu!

V závěru roku dosáhly dlouhodobě klesající úrokové sazby hypoték svého dna a letos začínají pomalu růst.

Vláda Bohuslava Sobotky: Jan Mládek
Aktualizováno 10.2. 2017 21:39
Solární panely

Stát už roky přichází o stamiliony! Žádný úřad je nechce vymáhat

Stát dál přichází o stamiliony korun a nikoho to ani nezajímá. Soudy rozhodly v nejméně 8 případech o tom, že tzv. solární baroni získali státní podporu neoprávněně. Nikdo přitom není schopen vyčíslit škodu, natož ji vymáhat. A odpovědnost si mezi sebou přehazují ERÚ a ministerstvo průmyslu.

Nemovitosti, které nabízí stát
Aktualizováno 10.2. 2017 13:02
Levné bydlení

Domy i pozemky za hubičku: Stát se zbavuje nemovitostí! PŘEHLED

Stát se znovu ve velkém zbavuje nemovitého majetku. I vy si tak můžete levně koupit rodinný domek, byt nebo jen pozemek. Aktuální nabídku můžete sledovat na webu ÚZSVM, přehled těch nejzajímavějších nabídek naleznete níže v článku.

Majetek
Aktualizováno 12.10. 2016 21:31
tisíce objektů

To je bordel! Majetek státu patří zaniklým socialistickým podnikům

Řada Čechů nedává, že žijeme v banánové republice, že úřady jsou jeden velký bordel a že pravá ruka neví, co dělá levá. A nyní se ukazuje, že je to částečně pravda.

nález v Turnově

Starožitný šicí stroj v Turnově ukrýval neskutečný poklad!

Pracovníci Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) narazili při podrobné prohlídce bytu v Turnově na velmi zajímavý šicí stroj. Na první pohled sice nevypadal nijak zvláštně, po bližším prozkoumání ale úředníci zjistili, že slouží jako tajná skrýš.

Domy, které nabízí stát
Aktualizováno 19.6. 2016 22:49
levné bydlení

Rodinné domky za hubičku: Stát prodává desítky budov! PŘEHLED

Stát se ve velkém zbavuje svého nemovitého majetku, a lidé tak mají opět šanci chytnout příležitost za pačesy a koupit si třeba rodinný domek - a to velmi levně. Aktuální nabídku nemovitostí můžete pravidelně sledovat na webu ÚZSVM, přehled těch nejzajímavějších nabídek naleznete níže v článku.

Dražby aut

Potřebujete auto nebo tahač? Stát je výhodně prodává! NABÍDKA

Sháníte ojetý vůz? Zkuste si ho koupit od státu. Ten prostřednictvím Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových nabízí hned několik automobilů. Vůz seženete už za pár tisíc. Pokud si připlatíte, můžete si od státu koupit dokonce i tahač!

Nabízený majetek
Aktualizováno 24.4. 2016 21:59
levný nákup

SUPER NABÍDKA: Stát se levně zbavuje majetku! PŘEHLED

Láká vás pořídit si nové bydlení nebo třeba jen rekreační chatu? Jednou z možností je koupit si ho od státu a to za zlomek jeho skutečné ceny.