Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zemětřesení v Řecku
Aktualizováno Včera 11:11
Situace po zemětřesení

Zpověď Češky z Rhodosu: Postele létaly ze strany na stranu!

V noci na pátek řeckými ostrovy Kos a Rhodos a jihozápadním pobřežím Turecka otřáslo zemětřesení o síle 6,7 stupně. Na Kosu zahynuli dva lidé, sto jich bylo zraněno. Rhodos zasáhlo slabší zemětřesení a škody nejsou takové. Jak situaci vnímali turisté, nám popsala čtenářka Šárka Z., která je na ostrově Rhodos na dovolené s rodinou.

Zákeřné moře

Nevíte, co dělat, cítíte blížící se smrt, popsal Roman zpětný proud!

Většina turistů se pro dovolenou vybírá pláže s pozvolným přístupem k moři. To ale může být obrovská chyba. Právě u takového pobřeží se často tvoří zpětné proudy, které vás mohou stát život. Jaké to je, když se do takové situace dostanete, popsal Roman.

Tonoucí žena
Aktualizováno 14.7. 2017 12:04
tragédie v Bulharsku

Mohli ji zachránit, ale neudělali to, tvrdí svědkyně o utonulé Češce

K obrovské tragédii došlo ve středu večer v bulharském Burgasu. Utopily se tady dvě Češky - jedenáctiletá dívka a její známá, která ji na dovolené hlídala. Rodina utonulé ženy doposud neví, co se vlastně na místě stalo. Svědkyně, která pomáhala se záchranou, se rozpovídala o hororových detailech.

Prásk.tv píše:

Kamila Suchánková - 18
čtěte o tématu zpověď na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Proč nosí kosmonauti skafandr?

Snad každé dítě zatouží stát se kosmonautem. Co všechno to obnáší? Odpovědi má film Astronaut.

Historická tramvaj
Aktualizováno 13.7. 2017 14:40
před 70 lety

Největší nehoda tramvají v historii: Bratříček měl skalpovaný obličej!

Psal se 13. červenec 1947, když se stala dosud nejhorší tramvajová nehoda v české historii. Zemřelo při ní 30 lidí, více než 70 pak bylo zraněno. Vzpomínky na smrtící jízdu popsala pamětnice Marie Javornická, která tehdy s rodiči a bratrem byla v jednom z vozů. Dnes od nehody uběhlo přesně 70 let.

Holky pod zámkem - Život po
Aktualizováno 25.5. 2017 17:39
holky pod zámkem

Konečně spravedlnost: Nevinnou Míšu pustili z vězení! Co vzkázala?

Ve vězení si odseděla dlouhých osm měsíců, i když se ničím neprovinila. Trest si totiž odpykávala za svého partnera. Co vzkázala Míša po svém propuštění z vězení?

smrt ve Strašnicích

"Bodal jako šílenec," žena popsala vraždu matky 2 dětí ve Strašnicích

Padesátiletý muž je podezřelý, že minulý pátek zavraždil svou manželku v rodinném domě v pražských Strašnicích. "Zabil jsem svoji ženu," přiznal se podle příbuzných policii ihned po příjezdu. Ti také teď exkluzivně pro TN.cz popsali detaily z celé tragédie. Manželé měli údajně dlouhodobé problémy.

Jiří Kajínek
Aktualizováno 16.5. 2017 21:26
exkluzivně zpověď vězně

Kajínek exkluzivně: "Nebudu mít problém zvyknout si na svobodu!"

TV Nova získala zpověď Jiřího Kajínka poté, co se dozvěděl o tom, že se mu prezident Miloš Zeman chystá udělit milost. V dopisu se svěřil, že se života na svobodě nebojí a nebude mít problém respektovat sedmiletou podmínku.

děsivá zpověď

Verunce (10) nevěřili, že ji zneužil úchyl. Popsala okamžiky hrůzy!

Otřesné chvíle si prožila 10letá Verunka z Tvrdošína na Slovensku. Po cestě z kostela ji měl 35letý Marek Ch. naložit do auta a odvézt na odlehlé místo. Tam ji pak měl zbít a sexuálně zneužít. Holčička se teď rozhodla o celé věci promluvit.

jak to bylo?

Zpověď Brada Pitta: Konečně řekl pravdu o rozchodu s Angelinou

Brad Pitt šel konečně s pravdou ven a prozradil, jak to bylo s jeho rozchodem s Angelinou Jolie.

Dopis z cely

Zpověď vraha Petry z Jihlavy: "Mám to v hlavě, vrátil bych čas!"

Před čtyřmi lety celou republikou otřásla bestiální vražda patnáctileté Petry z Jihlavy. Trojice "kamarádů" teenagerku mučila dlouhé desítky minut. Jak se s odstupem času na čin dívá jeden z hlavních aktérů?