Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Holky pod zámkem - Život po
Aktualizováno 25.5. 2017 17:39
holky pod zámkem

Konečně spravedlnost: Nevinnou Míšu pustili z vězení! Co vzkázala?

Ve vězení si odseděla dlouhých osm měsíců, i když se ničím neprovinila. Trest si totiž odpykávala za svého partnera. Co vzkázala Míša po svém propuštění z vězení?

smrt ve Strašnicích

"Bodal jako šílenec," žena popsala vraždu matky 2 dětí ve Strašnicích

Padesátiletý muž je podezřelý, že minulý pátek zavraždil svou manželku v rodinném domě v pražských Strašnicích. "Zabil jsem svoji ženu," přiznal se podle příbuzných policii ihned po příjezdu. Ti také teď exkluzivně pro TN.cz popsali detaily z celé tragédie. Manželé měli údajně dlouhodobé problémy.

Jiří Kajínek
Aktualizováno 16.5. 2017 21:26
exkluzivně zpověď vězně

Kajínek exkluzivně: "Nebudu mít problém zvyknout si na svobodu!"

TV Nova získala zpověď Jiřího Kajínka poté, co se dozvěděl o tom, že se mu prezident Miloš Zeman chystá udělit milost. V dopisu se svěřil, že se života na svobodě nebojí a nebude mít problém respektovat sedmiletou podmínku.

Prásk.tv píše:

Kamila Suchánková - 18
čtěte o tématu zpověď na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Letní festivaly lákají na hudbu i lepší zázemí

Letní hudební festivaly v sobě spojují stanování v přírodě, koncerty českých i zahraničních kapel a bohatý doprovodný program. V Česku se jich pravidelně koná asi tři sta a každý rok jich několik přibude.

děsivá zpověď

Verunce (10) nevěřili, že ji zneužil úchyl. Popsala okamžiky hrůzy!

Otřesné chvíle si prožila 10letá Verunka z Tvrdošína na Slovensku. Po cestě z kostela ji měl 35letý Marek Ch. naložit do auta a odvézt na odlehlé místo. Tam ji pak měl zbít a sexuálně zneužít. Holčička se teď rozhodla o celé věci promluvit.

jak to bylo?

Zpověď Brada Pitta: Konečně řekl pravdu o rozchodu s Angelinou

Brad Pitt šel konečně s pravdou ven a prozradil, jak to bylo s jeho rozchodem s Angelinou Jolie.

Dopis z cely

Zpověď vraha Petry z Jihlavy: "Mám to v hlavě, vrátil bych čas!"

Před čtyřmi lety celou republikou otřásla bestiální vražda patnáctileté Petry z Jihlavy. Trojice "kamarádů" teenagerku mučila dlouhé desítky minut. Jak se s odstupem času na čin dívá jeden z hlavních aktérů?

Robinsonův ostrov

Drsná zpověď Niky po vypadnutí: Byla kostra potažená kůží! FOTO

Reality show Robinsonův ostrov pomalu míří do finále. Ve včerejším díle bylo z Ostrova vyloučeno zatím nejvíc soutěžících. V soutěži definitivně skončil Radovan, Petra, Terka a Niky. A právě poslední jmenovaná se otevřeně rozpovídala o tom, jakým peklem si prošla.

Pavel Šimčík
Aktualizováno 20.3. 2017 20:51
hvězda nováckých seriálů

Napadený herec Šimčík promluvil: Popsal hrůzný útok agresora

Na 9. březen herec Pavel Šimčík jen tak nezapomene. Když se nad ránem vracel autobusem domů, přepadl ho neznámý útočník. Srazil ho k zemi a ukradl mu peněženku. Herec se teď o nepříjemných chvílích rozpovídal pro televizi Nova.

krůček od tragédie

Isabellu nasála vířivka! V rukou mi zůstala její střeva, popsala matka

Hororové chvíle zažila maminka, která se koupala ve vířivce se svou čtyřletou dcerou. Dívenku totiž nasál filtr a velmi vážně ji poranil. Před pár dny se probrala z komatu.

Z herce Petra Brychty je už několik let Lucie Brychtová
Aktualizováno 28.2. 2017 19:23
Obrovský krok

Česká herečka bývala mužem. Jaká je změna pohlaví? Zpověď!

Lucie Brychtová vystudovala muzikálové herectví a o práci neměla nouzi. Vystupovala hned v několika představeních. Jenže pak se jí najednou přestalo dařit a divadla náhle neměla zájem.