Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Robinsonův ostrov

Drsná zpověď Niky po vypadnutí: Byla kostra potažená kůží! FOTO

Reality show Robinsonův ostrov pomalu míří do finále. Ve včerejším díle bylo z Ostrova vyloučeno zatím nejvíc soutěžících. V soutěži definitivně skončil Radovan, Petra, Terka a Niky. A právě poslední jmenovaná se otevřeně rozpovídala o tom, jakým peklem si prošla.

Pavel Šimčík
Aktualizováno 20.3. 2017 20:51
hvězda nováckých seriálů

Napadený herec Šimčík promluvil: Popsal hrůzný útok agresora

Na 9. březen herec Pavel Šimčík jen tak nezapomene. Když se nad ránem vracel autobusem domů, přepadl ho neznámý útočník. Srazil ho k zemi a ukradl mu peněženku. Herec se teď o nepříjemných chvílích rozpovídal pro televizi Nova.

krůček od tragédie

Isabellu nasála vířivka! V rukou mi zůstala její střeva, popsala matka

Hororové chvíle zažila maminka, která se koupala ve vířivce se svou čtyřletou dcerou. Dívenku totiž nasál filtr a velmi vážně ji poranil. Před pár dny se probrala z komatu.

Prásk.tv píše:

Kamila Suchánková - 18
čtěte o tématu zpověď na Prásk.tv
Obchodní sdělení

LEGENDY - dnes vstupenky za 300 Kč! Na místě za 500 Kč

Ve dnech 10.-11. června letošního roku proběhne v areálu Psychiatrické nemocnice v Praze Bohnicích již čtvrtý ročník významné motoristické slavnosti LEGENDY, která loni přilákala do rozlehlého parkového areálu bohnické nemocnice za více jak jedním tisícem automobilových a motocyklových exponátů z minulosti i současnosti přes 35 tisíc návštěvníků.

Z herce Petra Brychty je už několik let Lucie Brychtová
Aktualizováno 28.2. 2017 19:23
Obrovský krok

Česká herečka bývala mužem. Jaká je změna pohlaví? Zpověď!

Lucie Brychtová vystudovala muzikálové herectví a o práci neměla nouzi. Vystupovala hned v několika představeních. Jenže pak se jí najednou přestalo dařit a divadla náhle neměla zájem.

Jan Silovský, Dana Silovská
Aktualizováno 19.2. 2017 21:55
Odsoudí jejího syna?

EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR: Matka českého džihádisty promluvila

V pátek by měl padnout u plzeňského soudu rozsudek nad prvním českým džihádistou. Za to, že se chtěl přidat k Islámskému státu, mu hrozí až doživotí. Jeho matka ho stále brání a tvrdí, že její syn by nebyl schopen někomu ublížit. Doufá, že bude osvobozen. Televizi Nova poskytla exkluzivní rozhovor.

Prý je to normální

Zabil jsem 500 lidí a 200 žen znásilnil. No a? Zpověď monstra

Džihádista Amar Hussein, kterého zajali Kurdové během bojů v Iráku, ve vší nahotě odhalil, co vlastně dělají bojovníci Islámského státu. A jeho slova jsou jen pro silné žaludky.

Po letech promluvila

Zpověď ženy, která unikla sériovému vrahovi: Měl oči ďábla!

Nebohou dívku před lety unesl sériový vrah. Devatenáctiletá Jennifer měla být jeho sedmou obětí, podařilo se jí ale uniknout. Vraha odsoudili k doživotí, Jennifer ale pro něj chce trest smrti. Po 24 letech proto popsala, jak ji vraždící monstrum napadlo.

Exmanželka otčíma ztracené Míši - 2
Aktualizováno 1.2. 2017 21:05
Případ Míša

Otakarova exmanželka promluvila: Obtěžoval moji dceru (11)!

Otakar S., který žil s matkou pohřešované Míši, údajně osahával dceru bývalé manželky. Dnes čtrnáctiletou dívku kvůli tomu dokonce před několika dny vyslýchala policie. Žena to pro TV Nova potvrdila. Otakar spáchal zřejmě o víkendu sebevraždu.

smutná vzpomínka

Karel Svoboda zemřel před 10 lety: Exkluzivní zpověď vdovy Venduly!

V sobotu to bude přesně deset let od tragické smrti oblíbeného českého skladatele Karla Svobody. Muže, který složil několik set písniček pro ty nejvýznamnější a nejpopulárnější české hvězdy. V exkluzivním rozhovoru na něj zavzpomínala vdova Vendula Pizingerová.

Paris Jackson
Aktualizováno 25.1. 2017 10:44
galerie tajemství odhalena!

Zpověď dcery Michaela Jacksona: O smrti táty i rodinném tajemství!

Dcera Krále popu Paris Jackson (18) poprvé od smrti svého otce poskytla novinářům rozhovor. Promluvila o depresích, hledání spravedlnosti i o smrti Michaela Jacksona. Jaká tajemství rodina celá léta skrývala?