Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Manžel napadené ženy znetvořená vroucí vodou
aktualizováno 28.08.
foto uvnitř hrozí mu 10 let

'Manžel mě opařil vodou': Ukázala tvář, teď byste Markétu nepoznali!

Až deset let za mřížemi hrozí muži (47) z Hrobu na Teplicku, kterého policie obvinila z brutální útoku na manželku. Svou ženu měl opařit vroucí vodou a způsobit jí tak vážná poranění. Markétu útok velmi poznamenal, snaží se ale vrátit zpět ke svému životu.

Jiří Paroubek, Petra Paroubková
aktualizováno 25.08.
zpověď

Paroubková otevřeně o konci vztahu: Utajený potrat, dluhy a lži!

Petra Paroubková zatím o svém odchodu od manžela Jiřího Paroubka mlčela. Nyní ale poprvé otevřeně promluvila v rozhovoru pro Blesk TV Magazín. A některé odpovědi jejího manžela asi nepotěší.

Smrt brigádníka Adama
aktualizováno 25.08.
smutná zpověď meningokok to nebyl

Tajemná smrt brigádníka Adama: Místo svatby pohřeb, pláče matka!

Obyčejná brigáda v rekreačním středisku v Senci skončila pro Adama a jeho rodinu tragicky, chlapec zemřel a lékaři stále netuší, co ho zabilo. Jeho tělo pokryly fleky a tak se experti obávali meningokokové infekce, kvůli které provedli i opatření proti epidemii. Toto onemocnění nyní provedené testy vyloučily.

Prásk.tv píše:

Kamila Suchánková - 18
čtěte o tématu zpověď na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Soutěžte s námi o ovocné snacky EasyFruit nejen pro školáky

EasyFruit neobsahuje lepek a konzervanty a je i bez přidaného cukru, vhodné už pro pětiměsíční děti.

Princové William a Harry
aktualizováno 24.08.
20 let od tragédie

Emotivní zpověď: Harry a William promluvili o smrti princezny Diany

Na veřejnost se dostaly emotivní výpovědi britských princů Williama a Harryho o smrti jejich matky Diany. V rozhovoru pro televizi BBC Harry kritizoval jednání bulvárních fotografů, kteří před dvaceti lety v Paříži princeznu pronásledovali.

Žena z výstavy VOAYER
aktualizováno 23.08.
foto + video výstava voayer

Nahá modelka Julie se nechala osahávat všude: "Byl to zážitek!"

Výstava Voayer, která se konala v Praze, stále nenechává lidi v klidu. Po reakcích pobouřených Čechů se ozvala do redakce TN.cz také jedna z modelek, které na výstavě vystupovaly. Tady je její zpověď!

Nehoda Čáslav
21.08.
slova sestry pomsta za dítě

Svědka nehody drsně zbili: 'Kdyby nezasáhl, byl by řidič mrtvý!'

Se zlomenou lícní kostí skončil v nemocnici svědek nehody ve Filipově u Čáslavi, při které řidič osobního auta srazil čtyřleté dítě. Muž dostal nakládačku poté, co se řidiče zastal ve chvíli, kdy se na něj vrhli rozzuření lidé. Žena, která se představila jako sestra napadeného muže, tvrdí, že kdyby její bratr nezasáhl, postarší řidič by zřejmě zemřel.

Obdulia Sanchezová natočila svoji nehodu
21.08.
šokující zpověď

Živě vysílala, jak její sestra po nehodě umírá: Dělá to každý, tvrdí

Tragicky skončila nebezpečná zábava mladých dívek v Kalifornii. Během řízení jízdu živě vysílaly na sociální síť. Jenže řidička ztratila nad autem kontrolu a nabourala. Její sestra nehodu nepřežila, ona však všechno dál živě přenášela. Teď se brání, že to tak dělá každý.

Majitelka zabité čivavy
aktualizováno 08.09.
Fenka vyhozená z okna

Zpověď majitelky zabité čivavy: Pomstil se na nevinném!

Policisté v Havířově vyšetřují děsivý případ, kdy měl fotbalista po hádce s přítelkyní vyhodit čivavu z okna ve druhém patře. Fenka pád nepřežila a její majitelka se teď dožaduje potrestání viníka. Pro TV Nova promluvila o chvíli, kdy se dozvěděla, že je její pejsek mrtvý.

Pavlíkovi, Janků, Špinarová
16.08.
smrt ivo pavlíka

Smutná zpověď Adama Pavlíka: Popsal poslední telefonát s tátou

Během pouhých pěti měsíců se z něj stal úplný sirotek. Hudebník Adam Pavlík (42) přišel v březnu o maminku Věru Špinarovou (†65), v sobotu ztratil také tatínka Ivo Pavlíka (†84). V rozhovoru pro televizi Nova se rozpovídal o tom, jak moc ho tato ztráta zasáhla.

Vražda v Lázních Bělohrad
aktualizováno 13.08.
smutná zpověď vražda v lázních bělohrad

Kamarádka vyvražděné rodiny: "S přítelem se moc neukazovala!"

Českem otřásá nedělní brutální vražda dvou žen a malého chlapečka v Lázních Bělohrad na Jičínsku. Nejvíc zpráva o smrti zasáhla příbuzné a přátele. Jedna z kamarádek zavražděné ženy vůbec nechápe, jak se něco takového mohlo stát a doufá, že pachatel bude potrestán.