Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Skiareál Buková hora - lidé uvízli na lanovce
aktualizováno 17.01.
Evakuace lyžařů

Na lanovce visíme už dvě hodiny! Zpověď muže z Bukové hory

Už několik hodin jsou uvěznění lyžaři na poškozené lanovce ve ski areálu Buková hora. Jedním z nich je i Pavel Mráček, který čeká na záchranu v dolní polovině lanové dráhy. "Už jsem docela prochladlý," řekl exkluzivně pro TN.cz

Richard Mason
11.01.
vztahy na bodu mrazu

Jste neplodný, řekli otci tří synů. Jeden mu poslal drsný vzkaz

Když se milionář Richard Mason dozvěděl, že je neplodný, zhroutil se mu svět. Doma totiž měl tři syny, o kterých si až doposud myslel, že jsou jeho. Jeden z chlapců teď konečně prolomil mlčení. A všechno možná nebylo tak, jak Richard popisoval.

Smutná holčička
aktualizováno 12.12.
životní trauma

Otřesná zpověď mladých dívek: Svedl je pedofil, nedokázaly říct ne

Mužů, kteří na internetu vyhledávají mladé dívky, jsou na Slovensku stovky. A nejednomu se podaří docílit toho, co zamýšleli. Po každém takovém zážitku zůstává obrovské trauma, které si dívky nesou až do konce života. O svých zážitcích promluvily na kameru!

Prásk.tv píše:

Dalibor Janda
čtěte o tématu zpověď na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Odhodlejte se a začněte zdravěji každý den

Rozhodli jste se začátkem roku pro změnu životního stylu? Odstartujte zdravěji každý den s Albertem.

Dagmar Patrasová, Lucie Gelemová a Felix Slováček - 1
30.11.
otevřená zpověď źivot ve hvězdách

Slováček a Gelemová otevřeně: Zpověď o dítěti a ostrý vzkaz Dádě

V posledním dílu populárního magazínu Život ve hvězdách otevřeně o svém vztahu promluvili Felix Slováček a jeho mladá přítelkyně Lucie Gelemová. Malířka mimojiné mluvila i o dítěti a nenechala nit suchou ani na Dádě Patrasové, stále ještě zákonné manželce Felixe Slováčka.

Zneužitá dívka
aktualizováno 03.11.
Otřesný případ

Děsivá zpověď zneužité Emmy: Dědeček mě prodával pedofilům

Emmě-Louise bylo pouhých 11 let, když jí její vlastní děda poprvé znásilnil. Následně ji prodával místním pedofilům. Strašné útoky buď sám sledoval, nebo se připojil. Dnes už dospělá dívka konečně prolomila mlčení.

Marián Markovič
aktualizováno 02.10.
vražda Kuciaka

Expartner obviněné tlumočnice zná dalšího z podezřelých!

Vyšetřování vraždy slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho partnerky nabírá na obrátkách. Policie si došla pro čtyři podezřelé, jednou z nich je i Alena Zsuzsová (44), která měla podle policie vraždu objednat. Její bývalý přítel, který s ní má patnáctiletou dceru prý ale o žádném napojení na podnikatele Mariana Kočnera nic neví, s jedním z obviněných se ale v minulosti již setkal.

Zpověď
01.09.
Austrálie

Zpovědní tajemství? Kněží nechtějí hlásit zneužívání dětí policii

Konec zpovědního tajemství? Australská katolická církev odmítá doporučení australské Královské komise ohledně zavedení zákonů, které kněžím přikazují hlásit případy zneužívání dětí, o kterých se dozví při zpovědi.

Pohřeb přítelkyně Jána Kuciaka
02.08.
Matka si zoufá

Kdo to může udělat?! Hrob zavražděné Martiny ničí vandalové

Vandalové se nezastaví před ničím. Hrob Martiny Kušnírové, kterou zavraždili spolu s novinářem Jánem Kuciakem, už popáté někdo zneuctil. Ukradli nejméně pět váz, květiny nechali pohozené nedaleko. Nejhůře to prožívá maminka Martiny Zlatica.

Nehoda v Trstené na Slovensku
17.07.
ZPOVĚĎ Krutá ironie osudu

Vladimír přišel při nehodě o syna. Sám zachraňuje životy na cestách!

Během okamžiku přišel Vladimír o rodinné štěstí. Při nehodě, kterou podle policie způsobil mladý řidič David, zemřel jeho devítiletý syn, o tři roky mladší dcerka stále bojuje o život. Vladimír popsal, co se mu před tragickou srážkou honilo hlavou a co cítí teď.

Maruška se utopila ve Váhu
14.07.
Nikdo jim nepomohl

Tragická smrt krásné Majky. Kamarádka popsala boj o život

Kamarádka sedmnáctileté dívky, která se v neděli utopila v řece Váh, promluvila. Dívky napadlo, že řeku přeplavou, Majka se ale začala topit. Její kamarádka Kara teď popsala zoufalý boj o život dívky. Zarážející je, že dívkám nikdo nepomohl, řidiči a cyklisté Karu prosící o pomoc ignorovali.