Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Češka zadržená v Pákistánu
12.01.
Zdrcená rodina

Tereza byla důvěřivá, myslela si, že jede jen fotit, tvrdí příbuzná

Redakci TN.cz se ozvala jedna z příbuzných Terezy H., kterou celníci v Pákistánu zadrželi na letišti s devíti kily heroinu. Mladou Češku popisuje jako důvěřivou a myslí si, že ji k pašování drog někdo dotlačil.

Argentinská doga
aktualizováno 02.01.
tragédie v přerově

Smutná zpověď matky, které pes zakousl dítě: Muselo provokovat

Tragédie otřásla minulý týden Přerovem. Pes tady pokousal teprve ročního chlapečka, který následkům zranění na místě podlehl. Podle matky se pes po dítěti ohnal, nejspíš ho muselo vyprovokovat.

Postřelená Nikola ze Slovenska s přítelem
aktualizováno 12.12.
smutná zpověď

Opilec postřelil Nikolu a zabil jí přítele. Žena o hrůze promluvila

Nikolka (21) se probudila v nemocnici po tragédii, která se stala v hospodě ve slovenském Hurbanovu. Opilý myslivec zastřelil jejího přítele Davida (29). Mladá žena přežila střelné zranění jen zázrakem. O děsivé události poprvé promluvila.

Prásk.tv píše:

Životní příběh zpěvačky Marie Pojkarové
čtěte o tématu zpověď na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Domácí násilí
aktualizováno 28.11.
Domácí násilí

Zpověď týrané ženy: "Škrtil mě, nemohla jsem se dotknout dítěte!"

Policie v Hradci Králové už letos vykázala z bytu 100 lidí kvůli agresivitě vůči jejich nejbližším. Ve většině případů se jedná o muže. Přečtěte si zpověď oběti domácího násilí, která promluvila pro TV Nova.

Kněz Erik Tvrdoň u soudu - 13
27.11.
Čtyři znásilnění

Zpověď oběti chlípného kněze: Bála jsem se, že mi nikdo neuvěří!

Petře P. je jednačtyřicet a řadu let pracovala zadarmo jako kostelnice v Havlíčkově Brodu. Tam se také setkala s knězem Erikem Tvrdoněm, který ji a několik dalších žen sexuálně zneužíval. Nyní se rozhodla poprvé promluvit.

Gábina Partyšová
03.11.
rozhovor upřímná zpověď

Partyšová otevřeně o rozchodu: Už bydlíme každý někde jinde!

Moderátorka Gábina Partyšová se dohodla se svým manželem Danielem Farnbauerem na ukončení manželství. V pořadu Prásk!, který sama moderuje, exkluzivně prozradila detaily rozchodu.

Megan Barker a Adam Francis - 1
aktualizováno 22.10.
Děsivý zážitek

"Prasknutí a spousta krve!" Žena popsala, jak příteli zlomila penis

Megan Barkerová z anglického Guildfordu popsala děsivý moment, kdy svému partnerovi při sexu zlomila penis. Z ošklivého zranění už se prý zotavil, nikdy ale nezapomněl.

Rozčtvrcená v Dunaji
aktualizováno 20.10.
brutální vražda

Její dceru našli rozčtvrcenou v Dunaji: Matka konečně promluvila

Musel ji zavraždit nějaký maniak nebo psychopat. To si myslí dlouholetá kamarádka ženy, kterou před čtyřmi lety našli slovenští policisté rozčtvrcenou v Dunaji. Pomocí testů DNA se jim teď podařilo zjistit totožnost zavražděné. Zůstaly po ní dvě děti.

Delia Balmer a John Sweeney
12.10.
Děsivá zpověď

Žena žila se sériovým vrahem! "Věděla jsem, že mě rozřeže!"

Žena, která několik let žila se sériovým vrahem, se rozhodla promluvit. Popsala, jak našla jeho sekyru a další nářadí. Hned věděla, že je další na řadě - a přežila jen zázrakem. Teď tvrdí, že její tělo sice žije, uvnitř ale opravdu zemřela.

Střelec z Las Vegas
09.10.
Viník masakru

Prostitutka o střelci z Vegas: "Snil o znásilnění, prý měl zlo v krvi!"

Útočník z Las Vegas snil o brutálním znásilnění a tvrdil, že už se narodil jako špatný člověk. Prozradila to prostitutka, kterou si Stephen Paddock najal. Na koncertu country pak Paddock zastřelil 58 lidí a dalších 500 zranil, než obrátil zbraň proti sobě.