Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Gabriela Koukalová
17.04.
otevřená zpověď

Trpí psychickými problémy? Tohle si o Koukalové myslí psycholog

Biatlonistka Gabriela Koukalová ve své autobiografii Jiná šokovala otevřenou zpovědí o anorexii i napjatých vztazích v týmu. A právě zjištění, že biatlonový tým není tak dokonalá rodina, jak se navenek zdálo, mnohé šokovalo. Co si o pomluvách i přiznání Koukalové myslí psycholog?

Rytmus a Dara
aktualizováno 29.03.
konec velké lásky

Kamarád Rytmuse promluvil: Jejich vztah skončil už dávno!

Asi málokoho nešokoval rozchod zpěvačky Dary Rolins a rapera Rytmuse. Najdou se však i ti, které rozchod nepřekvapil. Blízký kamarád páru promluvil o tom, jak to mezi sebou v poslední době Dara s Rytmusem měli a proč ho rozpad vztahu nešokoval.

Žena, která zemřela při nehodě v obci Oleška
11.03.
byla na vozíku

Máma 2 dětí zemřela při nehodě. Rodina má nyní pro řidiče vzkaz

Zpráva o smrtelné nehodě dvojnásobné maminky Hedviky její rodinu zasáhla, přesto příbuzní nemohou přestat myslet ani na řidiče kamionu, se kterým se ve středu žena srazila. Pro muže mají vzkaz, který jasně popisuje jejich současné pocity.

Prásk.tv píše:

Princ Charles a Camilla Parker-Bowles - 1
čtěte o tématu zpověď na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bydlení se prodraží. Nečekejte, až se sazby ještě zvýší

Vlastní střecha nad hlavou se stává dražší a dražší.

Daniel Vepřek zachránil muže z rybníku
19.02.
Hrdina z Benešovska

Dan zachránil muže z potápějícího se auta. Teď popsal, co prožíval!

Obrovské štěstí měl řidič, který autem v sobotu večer sjel do rybníka na Benešovsku. Pohotový řidič vozidla, který jel kolem, se okamžitě vrhnul do vody a držel muži v autě hlavu nad hladinou až do příjezdu záchranářů. Pravděpodobně mu tím zachránil život. Štáb TV Nova se s hrdinou sešel přímo u místa nehody.

Zastřelený Tomáš
26.01.
Lituje toho

Policista, který zastřelil Tomáše, promluvil: "Chybu jsem neudělal!"

Sedmnáctiletý Tomáš zemřel při policejní honičce na Slovensku. Policista chtěl ujíždějící auto zastavit výstřelem na pravé kolo, místo toho trefil mladíka. Za usmrcení mu hrozí vězení, on ale i dál tvrdí, že postupoval podle zákona.

Češka zadržená v Pákistánu
12.01.
Zdrcená rodina

Tereza byla důvěřivá, myslela si, že jede jen fotit, tvrdí příbuzná

Redakci TN.cz se ozvala jedna z příbuzných Terezy H., kterou celníci v Pákistánu zadrželi na letišti s devíti kily heroinu. Mladou Češku popisuje jako důvěřivou a myslí si, že ji k pašování drog někdo dotlačil.

Argentinská doga
aktualizováno 02.01.
tragédie v přerově

Smutná zpověď matky, které pes zakousl dítě: Muselo provokovat

Tragédie otřásla minulý týden Přerovem. Pes tady pokousal teprve ročního chlapečka, který následkům zranění na místě podlehl. Podle matky se pes po dítěti ohnal, nejspíš ho muselo vyprovokovat.

Postřelená Nikola ze Slovenska s přítelem
aktualizováno 12.12.
smutná zpověď

Opilec postřelil Nikolu a zabil jí přítele. Žena o hrůze promluvila

Nikolka (21) se probudila v nemocnici po tragédii, která se stala v hospodě ve slovenském Hurbanovu. Opilý myslivec zastřelil jejího přítele Davida (29). Mladá žena přežila střelné zranění jen zázrakem. O děsivé události poprvé promluvila.

Domácí násilí
aktualizováno 28.11.
Domácí násilí

Zpověď týrané ženy: "Škrtil mě, nemohla jsem se dotknout dítěte!"

Policie v Hradci Králové už letos vykázala z bytu 100 lidí kvůli agresivitě vůči jejich nejbližším. Ve většině případů se jedná o muže. Přečtěte si zpověď oběti domácího násilí, která promluvila pro TV Nova.

Kněz Erik Tvrdoň u soudu - 13
27.11.
Čtyři znásilnění

Zpověď oběti chlípného kněze: Bála jsem se, že mi nikdo neuvěří!

Petře P. je jednačtyřicet a řadu let pracovala zadarmo jako kostelnice v Havlíčkově Brodu. Tam se také setkala s knězem Erikem Tvrdoněm, který ji a několik dalších žen sexuálně zneužíval. Nyní se rozhodla poprvé promluvit.