Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Napřímo s Martinem Stropnickým
aktualizováno 11.10.
Napřímo

Stropnický řekl, proč skončil v politice. Chce se vrátit k hraní?

Svou politickou kariéru končí a další roky stráví jako velvyslanec České republiky v Izraeli. Svého působení ve vládě a v hnutí ANO nelituje, ale o tom, že by se vrátil do nejvyšších kruhů, zatím neuvažuje. Řeč je o Martinu Stropnickém, který byl hostem v pořadu Napřímo.

Napřímo s Andrejem Babišem
04.10.
Napřímo s Andrejem Babišem

Zlepšit pověst v Praze a vyhrát, to si přeje šéf hnutí ANO Babiš

Posledním ze šéfů parlamentních stran v předvolebním speciálu TN.cz Napřímo byl premiér a šéf hnutí ANO Andrej Babiš. Moderátorovi Františkovi Bůžkovi například prozradil, že jeho cílem je zlepšit pověst hnutí v Praze a vyhrát tady volby.

Patr Fiala v pořadu Napřímo
aktualizováno 02.10.
Napřímo s Petrem Fialou

Předseda ODS Fiala: Chceme obhájit pozice a posílit ve městech

Zvítězit v Praze, posílit v Senátu a ukázat, že lidé nechtějí, aby na radnicích vládly stejné strany, které vládnou a parlamentu. To jsou cíle předsedy Občanské demokratické strany Petra Fialy, který byl hostem pořadu Napřímo.

Obchodní sdělení

Tradiční Vánoce propojte s moderními prvky

Jistě, Vánoce jsou spojeny s řadou tradic. Zpívání koled, krájení jablka, lodičky z ořechových skořápek nebo lití olova. To jsou činnosti, které děláme už několik desetiletí, mnohdy i staletí.

Kandidáti na primátora Prahy
aktualizováno 30.09.
napřímo

Velká debata o Praze plná hádek: O dopravě, bydlení i turistech

Devět kandidátů na pražského primátora se účastnilo devadesátiminutové debaty v předvolebním pořadu Napřímo. Debatou provázeli František Bůžek s Jaroslavem Brousilem. Mluvilo se o dopravě, bytové situaci a v závěrečném bloku měl každý kandidát prostor na vlastní slovo.

Ivan Bartoš
aktualizováno 27.09.
napřímo napřímo s bartošem

Snažší parkování a dostupnější byty v Praze. Piráti si letos věří

Hostem pořadu Napřímo byl tentokrát předseda Pirátů Ivan Bartoš. Piráti se chtějí zaměřit primárně na Prahu, kde je podle Bartoše velký problém s dopravou a dostupností bytů. Předsedu Pirátů zpovídal moderátor František Bůžek.

Tomio Okamura v pořadu Napřímo - 1
aktualizováno 25.09.
Napřímo s Tomiem Okamurou

Bezpečnost i doprava. Okamura řekl, s čím jde SPD do voleb

Uspět v Praze, využít propojení komunální politiky a síly hnutí Svobody a přímé demokracie v parlamentu. Tak to jsou podle předsedy hnutí Tomia Okamury priority pro nadcházející volby. Prozradil to v předvolební debatě Napřímo.

Předvolební debata Napřímo s kandidáty na primátora Brna
aktualizováno 23.09.
Předvolební debata Napřímo

Cyklostezky i metro. Takhle chtějí kandidáti řešit dopravu v Brně

Devět kandidátů na brněnského primátora debatovalo v předvolebním pořadu Napřímo. Řeč byla o nejpalčivějších problémech Brna, na která kandidáti nabídli řešení. Především se mluvilo o dopravě, parkování a přesunu nádraží.

Stanislav Grospič
aktualizováno 20.09.
Napřímo s Grospičem

KSČM nekandiduje ve stovkách obcí. Místopředseda to vysvětlil

Dalším hostem předvolebního pořadu Napřímo byl komunista Stanislav Grospič. S místopředsedou strany moderátorka diskutovala především cíle KSČM v komunálních volbách a jejich předvolební program.

Napřímo - Jakub Landovský
aktualizováno 18.09.
Napřímo s Jakubem Landovským

Kandidát ČSSD chce MHD zdarma i nové byty. Řekl, jaký má plán

Hostem pořadu Napřímo byl tentokrát kandidát na pražského primátora Jakub Landovský. Sociální demokraté si od něj slibují lepší volební výsledek. Landovský klade důraz na dvě volební témata - MHD zdarma a výstavbu nových bytů.

Napřímo s Petrem Hladíkem z KDU – ČSL
aktualizováno 13.09.
Napřímo s Petrem Hladíkem

Chceme mít nejsilnější klub v senátu, řekl brněnský lídr lidovců

Dalším hostem předvolebních rozhovorů v pořadu Napřímo byl kandidát na brněnského primátora za KDU-ČSL Petr Hladík. Lidovci podle něj míří ve volbách vysoko - chtějí mít ze všech parlamentních stran nejvíce zastupitelů a nejsilnější klub v senátu.