Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Těhotná vévodkyně Meghan
16.01.
Porod se blíží

Meghan promluvila o jménu pro miminko! Bude to holka, či kluk?

Vévodkyně Meghan si znovu nedala pozor a prozradila, jaké jméno by se jí líbilo pro dceru. Zda čeká s princem Harrym holčičku, nebo chlapečka, prý ale netuší. Chtějí se nechat překvapit.

Těhotná vévodkyně Meghan
15.01.
Královská návštěva

Meghan ukázala bříško a prořekla se! Prozradila termín porodu

Hned na první návštěvě roku 2019 v britském Birkenheadu sklidil královský pár obrovský úspěch. Meghan hýřila úsměvy a v obtažených šatech se pochlubila velkým bříškem a oznámila předpokládaný čas porodu! Z prince Harryho byly nadšené především místní děti, Harry si jejich pozornost velmi užíval.

Kate a Meghan
10.01.
Královská rodina

Meghan ukázala bříško. Je těhotná i Kate? Sázkaři mají jasno!

Manželka prince Harryho Meghan ukázala na veřejnosti své těhotenské bříško. Kdy má Meghan termín, královský palác nezveřejnil. Britové mezitím spekulují, že čtvrtého potomka čeká také její švagrová, manželka prince Williama Kate. Sázkaři výrazně stlačili kurzy na to, jestli je Kate znovu těhotná.

Prásk.tv píše:

Harry a Meghan - 1
čtěte o tématu vévodkyně Meghan na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Buďte v teple a šik i v třeskuté zimě

Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.

Vévodkyně Meghan - 1
06.01.
První dítě

Meghan poruší královskou tradici! Rodit bude na nevšedním místě

Vévodkyně Meghan už se podle zdroje z blízkosti královské rodiny rozhodla, kde přijde na svět její první dítě. Porodnice, kterou už třikrát využila její švagrová Kate, to ale zřejmě nebude.

Kate a Meghan
aktualizováno 04.01.
Nepříjemná konverzace

Důvod hádky Kate a Meghan odhalen. Řekly si to narovinu!

Britské vévodkyně Meghan a Kate už se podle zdroje amerických médií usmířily. Měly si vážně promluvit o Vánocích, které trávily společně. Kate měla dokonce švagrové narovinu říct, co jí vadí.

Harry a Meghan
02.01.
princ abstinuje

Konec krále divokých večírků: Meghan zakázala Harrymu pít!

Z prince Harryho je abstinent. Vzdát se alkoholických nápojů jej přiměla jeho manželka vévodkyně Meghan. Ta podporuje prince ve zdravém životním stylu, Harry dokonce začal posilovat a vyhýbá se i kofeinovým nápojům.

Harry s Meghan v Austrálii
aktualizováno 26.11.
Útěk z Londýna

Harry a Meghan se stěhují! Pravý důvod, proč nechtějí bydlet v paláci

Princ Harry a jeho manželka Meghan uvedli pravý důvod, proč se stěhují pryč z Kensingtonského paláce. Prvotní informace naznačovaly spory mezi Harrym a jeho bratrem Williamem, novomanželé toto tvrzení však vyvrátili. Pravým důvodem jejich stěhování je útěk před novináři!

Oficiální zásnubní snímky Harryho a Meghan
aktualizováno 24.11.
GALERIE Přesun na venkov

Harry a Meghan nechtějí bydlet s Kate a Williamem! Sem se stěhují

Princ Harry s manželkou Meghan už nebudou bydlet v Kensingtonském paláci. Přestěhují se do menšího sídla zvaného Frogmore House, který leží na pozemku u hradu Windsor. Důvodem mají být spory Harryho s bratrem Williamem.

Princ Charles slaví 70
15.11.
královská oslava

Princ Charles slavil sedmdesátiny! Williamovy děti zůstaly doma

Party u příležitosti sedmdesátých narozenin prince Charlese uspořádala sama královna Alžběta II. Jejímu nejstaršímu synovi a přímému následníkovi trůnu přijelo popřát spoustu významných hostů.

Harry a Meghan nasedají do letadla
aktualizováno 26.10.
VIDEO Strach o kralevice

Drama na palubě! Letadlo Harryho a Meghan muselo přerušit přistání

Letadlo s princem Harrym a vévodkyní Meghan muselo na poslední chvíli přerušit přistání. Boeing 737 společnosti Quantas letělo z ostrova Tonga do Austrálie, při přistání se ale zjistilo, že na ranveji už čeká jiný stroj.