Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Tragická nehoda u Smiřic
21.12.
Tragická nehoda

Na silnici ležela rozbitá motorka, v příkopu byl mrtvý motorkář

Jednapadesátiletý motorkář zemřel ve čtvrtek večer na silnici I/38 u Habrů na Havlíčkobrodsku. Muž vyjel ze silnice a narazil do stromu, zůstal ležet v příkopě a přes veškerou snahu záchranářů mu už nebylo pomoci.

Jakub Mrozowski, sbírka
14.09.
Smrt ve službě

Policista Jakub zemřel ve službě. Kolegové vyhlásili sbírku

Policejní odbory vyhlásily sbírku pro pozůstalé po dvaatřicetiletém Jakubovi Mrozowském, který sloužil na Dopravním inspektorátu Nový Jičín. Jakub nepřežil minulý týden v úterý havárii služebního motocyklu. Lékařům se jej už nepodařilo zachránit.

Smrtelná nehoda motorkáře
aktualizováno 05.08.
Smrtelná nehoda

U Olomouce zahynul motorkář. Nehoda uzavřela dálnici D35

Kvůli tragické nehodě byla v sobotu večer uzavřena dálnice D35 z Mohelnice na Olomouc. Na místě zasahovaly všechny složky Integrovaného záchranného systému. Řidiči motocyklu ale již nebylo pomoci.

Obchodní sdělení

Odhodlejte se a začněte zdravěji každý den

Rozhodli jste se začátkem roku pro změnu životního stylu? Odstartujte zdravěji každý den s Albertem.

Motorkář zemřel po nárazu do kamionu
aktualizováno 31.07.
Dva mrtví

Nehody motorkářů: Jeden přeletěl svodidla, další narazil do kamionu

Dvě tragické nehody motorkářů se staly v pondělí odpoledne. Nejprve na silnici č. 50 z Brna do Uherského Hradiště motorkář havaroval v zatáčkách u obce Staré Hutě. Záchranářům se jej už nepodařilo oživit. Druhý řidič zemřel na Plzeňsku po nárazu do kamionu.

Spolujezdkyně se vážně zranila při nehodě motorky - 7
23.06.
Letěl pro ní vrtulník

Motorka narazila zezadu do auta, spolujezdkyně ho přeletěla

U vážné nehody zasahovaly v obci Velké Karlovice na Vsetínsku v sobotu dopoledne všechny složky integrovaného záchranného systému. Motorka narazila zezadu do stříbrného audi. Těžká zranění utrpěla spolujezdkyně z motocyklu. Pro ženu musel letět vrtulník.

Smrtelná nehoda motorkáře
19.06.
Srážka s autem

Tragická nehoda na Vysočině. Motorkář zemřel, žena se zranila

V podvečer vyjížděly všechny složky Integrovaného záchranného systému k vážné dopravní nehodě, která se stala nedaleko Žďáru nad Sázavou. Na hlavní silnici I/19 mezi Žďárem a Novým Městem na Moravě se srazilo auto s motorkářem. Muž na místě zemřel, jeho spolujezdkyně byla vážně zraněná.

Tragická nehoda v Boskovicích - 2
27.05.
Dopravní nehoda

Motorkář v Boskovicích nedal přednost autu. Po srážce zemřel

U tragické dopravní nehody zasahovaly v sobotu vpodvečer všechny složky Integrovaného záchranného systému v Boskovicích v Jihomoravském kraji. Starší motorkář tam nedal přednost autu, které jelo po hlavní silnici. Při srážce utrpěl vážná zranění, kterým na místě podlehl.