Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

ing
03.07.
Obchodní sdělení

Volné finanční prostředky zhodnotíte v podílových fondech

Češi přišli investování do podílových fondů na chuť. A není se čemu divit. Jde o proces, v rámci kterého nemusíte investovat celé své jmění.

ing
25.06.
Obchodní sdělení

Zhodnocení financí zajímá stále více Čechů

V současné době je každý sedmý Čech investorem a stále více lidí se přiklání k investování do podílových fondů, které může vést k opravdu zajímavému zhodnocení peněz – například ING fondy zhodnotily v loňském roce investici v průměru o 17,2 %.

ing
aktualizováno 17.07.
Tisková zpráva

Jsou vaše úspory v ohrožení? Investujte!

Znáte nejčastějšího zlodějíčka vašich úspor? Možná vás to překvapí, ale je to inflace! Průměrný Čech si totiž nejčastěji spoří na běžných či spořicích účtech, jejichž úrok je často nižší než průměrná inflace. Tento zlodějíček ukrajuje jejich hodnotu tak, že zvyšuje cenu zboží.

Obchodní sdělení

Buďte v teple a šik i v třeskuté zimě

Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.

ing bank
06.06.
Obchodní sdělení

Investování do podílových fondů již od 100 koruny měsíčně

Každému, kdo chce dát investování šanci, postačí připojení k internetu a drobná finanční rezerva na účtu.

ing bank
aktualizováno 06.06.
Obchodní sdělení

Investovat z pohodlí domova? Jde to!

Je to možná k nevíře, ale začít investovat do podílových fondů je už dnes tak snadné a samozřejmé jako vyčistit si zuby.

ing
aktualizováno 29.05.
Obchodní sdělení

Nenechte své volné finanční prostředky ležet na běžném účtu

Za již takřka tradiční chybu lze považovat zlozvyk, který se týká nakládání s volnými financemi. Lidé své mnohaleté úspory nechávají ležet na běžném účtu, kde vzhledem k inflaci ztrácí na hodnotě.