Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Znásilněná holčička
aktualizováno včera 13:46
Špína, žízeň a hlad

Na ulici našli uprostřed noci dvě malé dívky. Rodiče někde popíjeli

Chomutovští strážníci objevili pozdě večer na chodníku v jedné z ulic dvě malá děvčátka, která byla špinavá, hladová a žíznivá. Když hlídka holčičky napojila a nakrmila, odvedla je domů. Tam ovšem na strážníky čekal další šok.

Rozloučení s Martinem Marcinem
aktualizováno včera 21:33
padlý hrdina

Zněla salva, létaly stíhačky: Davy lidí se loučily s vojákem Marcinem

Lidé se dnes v Chomutově naposledy rozloučili s vojákem Martinem Marcinem. Toho spolu s dalšími dvěma kolegy 5. srpna zabil v Afghánistánu sebevražedný atentátník. Pohřeb se konal se všemi vojenskými poctami.

Volající důchodkyně
aktualizováno 26.07.
Důvěřivá důchodkyně

"Ahoj, babi!" oslovil muž důchodkyni a okradl ji o milion!

Policie pátrá po pachateli, který podvodem připravil důchodkyni z Chomutova o milion korun. Po telefonu se vydával za jejího vnuka a ženě namluvil, že nutně potřebuje finanční pomoc. Žena mu uvěřila a peníze mu skutečně předala.

Obchodní sdělení

4 rady v péči o pokožku pro děti i dospělé

Lidské tělo se během života vyvíjí. Největší změny jsou patrné u dětí, které se mění doslova mrknutím oka. Ale i na dospělé kůži zaznamenáváme změny na pokožce dané nejen věkem.

Pátrání - Josef Demčík
24.05.
Policejní pátrání

Pepa se pohádal s tátou a zmizel. Možná už není v Česku!

Chomutovští policisté od středy pátrají po osmnáctiletém Josefu Demčíkovi. Mladík se pohádal s otcem, u kterého bydlí, sedl do starší škodovky, i když nemá řidičák a ujel pryč.

Vlk v zooparku
30.04.
Drama v Chomutově

Vlk zapletený v ohradníku hrozně trpěl, na pomoc čekal 45 minut

Vlk, který se v chomutovském zooparku zamotal do elektrického ohradníku, trpěl 45 minut. Během té doby nebyl v celém areálu přítomen jediný zaměstnanec, který by elektřinu vypnul a zvíře z bolestivé pasti vysvobodil.

Střelec z chomutovského sídliště u soudu
aktualizováno 17.04.
Vražda na sídlišti

Střelec z Chomutova dostal 12,5 roku. Tvrdil, že jen bránil lidi

Krajský soud v Ústí nad Labem poslal na 12,5 roku do vězení Petra Bendu, který měl loni na sídlišti v Chomutově zastřelit muže. Ten podle Bendy najížděl dodávkou do lidí na chodníku. Za vraždu mu hrozilo až 20 let za mřížemi.

Střelec z chomutovského sídliště u soudu
04.04.
Vražda v Chomutově

Střelec ze sídliště u soudu: "Bál jsem se o život, chránil jsem lidi!"

Ústecký krajský soud začal projednávat loňskou střelbu na sídlišti v Chomutově, při které zemřel 34letý muž. Z jeho vraždy se před soudem zpovídá bývalý dozorce, podle kterého muž na sídlišti vjížděl dodávkou do lidí a naboural i několik zaparkovaných vozidel. Obžalovanému hrozí až 20 let vězení.

Dítě v ohrožení: Alice Jelínková
aktualizováno 20.01.
Naléhavé pátrání

DÍTĚ V OHROŽENÍ: Alice (13) se nevrátila domů, může si ublížit!

Policisté intenzivně pátrají po třináctileté Alici Jelínkové. Dívka se měla v pátek odpoledne vrátit autobusem z Prahy do Jirkova na Chomutovsku, tam ale nedorazila. Je možné, že si teenagerka ublíží.

Myslivec
aktualizováno 06.01.
těžké poranění

Při honu postřelili myslivce. Není jasné, který z jeho kolegů ho trefil

V ústecké nemocnici skončil myslivec s vážným poraněním. Podle dosavadního vyšetřování to vypadá, že ho na honu blízko Kadaně postřelil jeden z jeho kolegů. Není ovšem jasné, který to byl.

Střelba na sídlišti v Chomutově - 6
aktualizováno 15.08.
Střelba na sídlišti

Vražda v Chomutově: Střelec je na svobodě! Soud ho pustil z vazby

Muž, který čelí obvinění, že na konci května v Chomutově zavraždil jiného muže, je na svobodě. Vazbu opustil, protože už byli vyslechnuti všichni svědci. Kriminalisté provedli na konci minulého týdne rekonstrukci události.