Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vlk v zooparku
30.04.
Drama v Chomutově

Vlk zapletený v ohradníku hrozně trpěl, na pomoc čekal 45 minut

Vlk, který se v chomutovském zooparku zamotal do elektrického ohradníku, trpěl 45 minut. Během té doby nebyl v celém areálu přítomen jediný zaměstnanec, který by elektřinu vypnul a zvíře z bolestivé pasti vysvobodil.

Střelec z chomutovského sídliště u soudu
aktualizováno 17.04.
Vražda na sídlišti

Střelec z Chomutova dostal 12,5 roku. Tvrdil, že jen bránil lidi

Krajský soud v Ústí nad Labem poslal na 12,5 roku do vězení Petra Bendu, který měl loni na sídlišti v Chomutově zastřelit muže. Ten podle Bendy najížděl dodávkou do lidí na chodníku. Za vraždu mu hrozilo až 20 let za mřížemi.

Střelec z chomutovského sídliště u soudu
04.04.
Vražda v Chomutově

Střelec ze sídliště u soudu: "Bál jsem se o život, chránil jsem lidi!"

Ústecký krajský soud začal projednávat loňskou střelbu na sídlišti v Chomutově, při které zemřel 34letý muž. Z jeho vraždy se před soudem zpovídá bývalý dozorce, podle kterého muž na sídlišti vjížděl dodávkou do lidí a naboural i několik zaparkovaných vozidel. Obžalovanému hrozí až 20 let vězení.

Obchodní sdělení

Jak žije český výherce 2,5 miliard korun?

Tento týden jsou tomu přesně tři roky od chvíle, kdy v Sazce padla absolutně nejvyšší výhra v české loterní historii.

Dítě v ohrožení: Alice Jelínková
aktualizováno 20.01.
Naléhavé pátrání

DÍTĚ V OHROŽENÍ: Alice (13) se nevrátila domů, může si ublížit!

Policisté intenzivně pátrají po třináctileté Alici Jelínkové. Dívka se měla v pátek odpoledne vrátit autobusem z Prahy do Jirkova na Chomutovsku, tam ale nedorazila. Je možné, že si teenagerka ublíží.

Myslivec
aktualizováno 06.01.
těžké poranění

Při honu postřelili myslivce. Není jasné, který z jeho kolegů ho trefil

V ústecké nemocnici skončil myslivec s vážným poraněním. Podle dosavadního vyšetřování to vypadá, že ho na honu blízko Kadaně postřelil jeden z jeho kolegů. Není ovšem jasné, který to byl.

Střelba na sídlišti v Chomutově - 6
aktualizováno 15.08.
Střelba na sídlišti

Vražda v Chomutově: Střelec je na svobodě! Soud ho pustil z vazby

Muž, který čelí obvinění, že na konci května v Chomutově zavraždil jiného muže, je na svobodě. Vazbu opustil, protože už byli vyslechnuti všichni svědci. Kriminalisté provedli na konci minulého týdne rekonstrukci události.

Kamion v protisměru u Chomutova
15.08.
Dálnice D7

DĚSIVÉ VIDEO: Kamion se u Chomutova řítil v protisměru

Šílenou jízdu kamionu po vytížené silnici z Chomutova na hraniční přechod Hora Svatého Šebestiána natočil řidič jiného náklaďáku. Za Chomutovem se najednou ze zatáčky vyloupl náklaďák, který jel z Německa po čtyřproudové silnici v protisměru! Když na místo dorazili chomutovští policisté, kamion už na dálnici nebyl.

Učitelé
aktualizováno 04.07.
Zklamané děti

Školáci zaplatili 250 000 za zájezd. Družinářka zmizela i s penězi

Téměř padesát rodin z Chomutova muselo řešit nepříjemnou situaci. Přihlásili své děti na zájezd k moři a do hor, jejich peníze však nedoputovaly tam, kam měly. V přepočtu čtvrt milionu korun se ztratilo. Nezvěstná je i družinářka, která peníze vybírala. Případ vyšetřuje policie.

Filip Grznár
aktualizováno 29.06.
Hrozil vyvražděním

Kulturistu kvůli vyhrožování Romům obvinili! Teď promluvil

Kulturista Filip Grznár na sebe neupozornil svými výkony, ale nenávistnými výroky. Po zastřelení Roma v Chomutově natočil krátké video, v němž nadává českým soudům a hrozí Romům vyvražděním. Už se o něj zajímá policie. Grznár teď promluvil pro TN.cz.

Filip Grznár
28.06.
Střelba v Chomutově

"Vyvraždím je!" hrozil kulturista Romům. Prověřuje ho policie

Kulturista Filip Grznár natočil nenávistné video, ve kterém nadává českým soudům a hrozí Romům z Chomutova vyvražděním. Nelíbilo se mu, že obyvatelé sídliště, kde muž zastřelil Roma, chystají nepokoje. Videa si ale všimla policie a Grznára podezírá hned ze dvou trestných činů.