Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zavražděný Gabriel
včera 17:50
brutální vražda

Macecha pátrala po Gabrielovi (8). Tělo chlapce našli v jejím autě

Dvoutýdenní pátrání skončilo tragicky. Pohřešovaného Gabriela našli uškrceného. Tělíčko bylo v autě jeho macechy, která spoluorganizovala pátrací akci.

Na Kramolíně vypadlo dítě z lanovky
aktualizováno 13.03.
Skiareál Kramolín

Chlapec spadl z lanovky, poranil si páteř! Děti zřejmě zvedly zábranu

Ve skiareálu Kramolín v Lipně nad Vltavou vypadl osmiletý chlapec z lanovky. Při pádu z přibližně pěti metrů si poranil páteř a do nemocnice ho musel přepravit vrtulník.

Náměsíčný Bogdan (4) vyšel z domu a umrznul
27.02.
Strašlivá tragédie

Hošík (4) byl náměsíčný, zatoulal se před dům a umrzl!

Když se Maria v šest hodin ráno probudila, nemohla svého čtyřletého synka Bogdana nikde najít. O chvíli později zažila nejhorší chvíli v životě, když před domem ve sněhu ibjevila maličké stopy mířící pryč.

Prásk.tv píše:

Kaden Casebolt - 1
čtěte o tématu chlapec na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Mototechna má novou značku, začíná prodávat veterány a investiční vozy

Zájem o historické vozy i youngtimery celosvětově roste a nejedna automobilka v poslední době oznámila svůj záměr prodávat továrně renovovaná klasická auta. Například německý Mercedes-Benz takové vozy prodává již delší dobu pod značkou All Time Stars. Českým zákazníkům začne klasická auta nově nabízet Mototechna Classic ze skupiny AURES Holdings, provozovatele sítě autocenter AAA AUTO.

Policisté u místa činu
aktualizováno 27.02.
Znepokojivý vývoj

Hoch měl znásilnit kamarádku, teď ji ještě začal zastrašovat!

Šokující pokračování má případ znásilnění v Havlíčkově Brodě. Před dvěma týdny tam podle policie 16letý mladík znásilnil svoji stejně starou kamarádku. Byl obviněn a skončil v nápravném zařízení pro mladistvé.

Jeremiaha týral partner jeho matky
aktualizováno 25.02.
Hrozné týrání

Chlapce (13) nutili žít v psí boudě, týrali ho! Nakonec ho ubili k smrti

Tělo třináctiletého chlapce našli policisté z Nového Mexika v mělkém hrobě. Rozsáhlé vyšetřování ukázalo děsivé detaily o tom, jak Jeremiah před smrtí trpěl. Rodina ho týrala, byl několikrát znásilněn, musel žít v psí boudě a nakonec byl umlácen.

Nebezpečné spalničky
aktualizováno 23.02.
Smrt na Slovensku

Meningitida zabila další dítě (3)! Rodiče mysleli, že má jen chřipku

Rodiče si mysleli, že má jejich tříletý syn chřipku, jeho stav se ale rychle zhoršil. Nakonec ho převezli do nemocnice ve slovenském Partizánském, vysoké horečky a křeče ale nevěstily nic dobrého. Chlapec po týdnu zemřel.

Chlapec v dřepu
aktualizováno 22.02.
Cože?

Snáším vejce, šokoval hoch lékaře. A pak jim to předvedl!

Lékaři nechápou a nejsou sami. Čtrnáctiletý hoch z Indonésie totiž tvrdí, že za poslední dva roky snesl přibližně dvacet vajec. A když mu doktoři nevěřili, tak jim to předvedl. Dvakrát.

Chlapec u auta
aktualizováno 19.02.
policie apeluje

Pozor, muž vyžadoval od chlapce (12) líbání, varovala žena na síti

Na sociálních sítích se rozšířila informace, že se v Týnci nad Sázavou měl dožadovat neznámý muž ve čtvrtek pusy od dvanáctiletého chlapce. Policie se o případu dozvěděla právě až z alarmujícího příspěvku. Kamery ukázaly, že ke kontaktu skutečně došlo.

Rob Delaney a jeho syn
18.02.
Tragický osud

Slavný komik přišel o syna (2). Popsal, jak umíral na rakovinu

Americký komik a herec Rob Delaney přišel o svého syna. Dvouletý Henry prohrál svůj boj se zákeřnou rakovinou. Během svého krátkého života musel hodně vytrpět. Svědčí o tom i slova zdrceného otce na sociálních sítích.

Úrazy na lyžích
16.02.
vážná zranění

Lyžař srazil chlapce a ujel! Hnulo se v něm svědomí a udal se sám

Lyžař, který v úterý srazil na sjezdovce v Rokytnici nad Jizerou dvanáctiletého chlapce a těžce ho zranil, se ve čtvrtek večer telefonicky přihlásil na policii. Ta teď plánuje jeho výslech.