Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zastřelený Tomáš
Aktualizováno 21.6. 2017 12:31
zvrat v případu obvinili ho

Kamarád zastřeleného Tomáše za mřížemi! Strýc: "Měl sedět dávno!"

Odmítal zastavit, tak policisté začali střílet a zasáhli Tomáše (†17). Teď je řidič Michal (19) ve vyšetřovací vazbě, kam ho po dvou dnech poslal slovenský soud. Čelí obvinění z maření výkonu úředního rozhodnutí, jeho příbuzní se za něj hrozivě stydí. Podle strýce měl ve vězení skončit dávno, i v minulosti měl vážné problémy.

Otec vystrčil dítě z okna 15 patra
Aktualizováno 21.6. 2017 11:25
byl potrestán

Muž vyvěsil syna z 15. patra. Aby dostal 1000 lajků na Facebooku!

Otec chytil vyděšené dítě za tričko a pověsil ho ven z okna paneláku. Na sociální síti zveřejnil video, na kterém se hrůzným činem chlubil. Chtěl tak získat 1000 lajků, jinak by prý chlapce pustil.

jak to bylo?

Tomášovi (†17) policisté prostřelili plíci! Tragické detaily jeho smrti

Policisté ze Slovenska pouze chtěli zastavit ujíždějící vůz, nedělní honička a následná střelba ale skončila smrtí chlapce (†17). Tomáš vybízel řidiče, ať uposlechne výzvy policistů a zastaví vůz, kamaráda ale bohužel nepřesvědčil. Policisté proto začali střílet, podle všeho zasáhli přímo Tomášovu plíci.

Prásk.tv píše:

Chlapec ukradl kolo - 1
čtěte o tématu chlapec na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Od června na STK se stočeným tachometrem neprojdete!

Jak stát bojuje proti přetáčení tachometrů? Odpovědnost přenáší na nové majitele. Pokud jste si koupili stočené auto, na STK vás teď vyhodí.

Chlapec, který zemřel v libereckém bazénu
Aktualizováno 16.6. 2017 13:03
Divoká řeka

Policisté obvinili plavčíka kvůli smrti Adama (14) v bazénu

Policie obvinila třiadvacetiletého zaměstnance městského bazénu v Liberci v souvislosti s úmrtím čtrnáctiletého Adama ze září minulého roku.

Novorozenec - 3
Aktualizováno 15.6. 2017 12:49
Dramatická záchrana

Nahrávka, ze které se tají dech! Dispečer zachránil novorozence

Novorozený chlapec ze slovenského Lučence přestal najednou dýchat. Mladá maminka ale nezpanikařila a zavolala na linku 155. Za pomoci operátora vdechla malému Sebastianovi život. Poslechněte si dramatický i dojemný telefonát na tísňovou linku.

Až týden po koupání

Chlapec zemřel na suché utopení! Na tohle pozor, varují lékaři

Dovádění ve vodě může mít někdy katastrofální následky. Hlavně malým dětem hrozí tzv. suché utopení. Právě na tuto neznámou příčinu zemřel i čtyřletý chlapeček v Texasu.

nebezpečné nástrahy

Roční chlapeček se topil v bazénu v Kravařích. Letěl pro něj vrtulník

Teprve roční chlapeček se v pátek večer topil v zahradním bazénu v Kravařích u Opavy. První pomoc mu poskytla rodina, později záchranáři. Podařilo se ho vzkřísit a vrtulník ho odvezl do nemocnice v Ostravě.

tragédie v nitře

Šokující smrt v nemocnici: Sebík (†3) umíral, nikdo si toho nevšiml

Obrovskou bolest prožívají rodiče tříletého Sebastiana, který v lednu nečekaně zemřel v nitranské nemocnici. Podle nich se o malého chlapečka nikdo nezajímal, že něco není v pořádku, si sestry všimly, až když bylo pozdě.

smrt v teplicích nové informace

Nehoda, nebo sebevražda? Kluka z okna podle policie nikdo nestrčil

Policie prověřuje smrt chlapce z Teplic, který v úterý vypadl z okna v sedmém patře paneláku. Zatím nic nenasvědčuje tomu, že by dítě z okna někdo strčil, policie nezjistila žádné známky cizího zavinění. Podle svědků byl obětí náctiletý kluk.

hazard se životem

Na Jihlavsku našli podchlazeného chlapce (13). Měl skoro tři promile!

Policisté hledají člověka, který dal alkohol 13letému chlapci z Jihlavska. Toho našli v úterý večer podchlazeného a silně opilého ležet na poli u Velkého Beranova, nadýchal téměř tři promile alkoholu!