Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Práce na poli Ilustrační snímek
aktualizováno dnes 14:03
Děsivá událost

Chlapečka (4) přejela na silnici řezačka na kukuřici a zabila ho

Obrovská tragédie se stala v pondělí večer u obce Stranná na Jihlavsku. Při děsivé nehodě tu totiž zahynul teprve čtyřletý chlapec.

Brutální rvačka - 2
aktualizováno 12.10.
brutální agrese

Pravda o útoku na dva školáky v Lounech! Důvod nepochopíte

Českem otřáslo video brutálního napadení před základní školou v Lounech. Chlapec surově zbil a zkopal dva hochy, zatímco jeho kamarád vše natáčel a skupinka spolužáků všemu nečinně přihlížela. Podle svědků byl příčinou agresorova výbuchu pohled jednoho z chlapců na jeho dívku. Případ vyšetřuje policie.

Novorozenec. Ilustrační foto
aktualizováno 11.10.
půjde sedět

Prorazila lebku pětiměsíčnímu synovi! Matka tří dětí dostala trest

Brněnský krajský soud ve středu poslal na 15 let za mříže ženu za vraždu jejího pětiměsíčního syna. Tělo dítěte objevili policisté v listopadu u ženy v bytě. Umíralo zřejmě desítky minut.

Prásk.tv píše:

Oksana Kolesnikova - 1
čtěte o tématu chlapec na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme

Udělali byste rádi vaše okolí ještě zajímavější a rádi byste navíc podpořili nějakou neziskovou či příspěvkovou organizaci, která se snaží pomáhat lidem? V tom případě se s námi zapojte do programu - Vy rozhodujete, my pomáháme!

Přívěsný vozík - Minimální kupní cena 3 330 kč
04.10.
Zranil si hlavu

Muži vypadl z vozíku za autem syn (1,5), ani si toho nevšiml

Na silnici na Klatovsku našel chodec v pondělí teprve dvacetiměsíčního poraněného chlapce. Policie pak zjistila, že batole pravděpodobně spadlo z přívěsného vozíku. Vezl ho jeho otec a že syna ztratil, si vůbec nevšiml. Dítě skončilo v nemocnici.

Bryan-Andrew Lock zemřel na otravu krve poté, co si škrábal neštovice
03.10.
Děsivá tragédie

Chlapec (3) si škrábal neštovice, dostal otravu krve a zemřel!

Třiadvacetiletá matka varuje všechny ostatní rodičky, aby si pořádně hlídaly své děti s planými neštovicemi. Nechce totiž, aby další rodiny musely řešit podobnou tragédii jako ona, když musela pohřbít svého tříletého synka.

Pád náhrobku
aktualizováno 02.10.
soud se ho zastal

Na školáka spadl náhrobek. Má dostat rekordní odškodné, ochrnul

Jedno z nejvyšších odškodnění v Česku se v pondělí podařilo vysoudit zraněnému studentovi Borisi Trávníčkovi. Základní škola v Rousínově mu má zaplatit téměř devět milionů korun. Ochrnul poté, co na něj na školním výletě při návštěvě židovského hřbitova spadl těžký náhrobek.

Záchrana - vrtulník
30.09.
Opavsko a Třinec

Dvě malé děti se opařily čajem a vodou! Letěl pro ně vrtulník

Záchranáři v pátek zasahovali hned u dvou malých dětí, které se opařily. Dopoledne vyjížděli do domu na Opavsku, kde na sebe rok a půl staré batole převrhlo čaj. Odpoledne se pak v Třinci půlroční miminko opařilo horkou vodou z termosky.

Slovenský chlapec (3) zemřel. Zdravotníci chybovali, řekl úřad
28.09.
Tragická událost

Je to cukrovka, řekli zdravotníci rodičům. Pak chlapec (3) zemřel!

"Je to jen cukrovka, na tu se neumírá." Těmito slovy konejšil personál nemocnice rodiče tříletého chlapečka ze slovenské Nitry. O pár hodin později hošík zemřel. Vyšetřovatelé nyní dospěli k závěru, že chlapec nedostal odpovídající léčbu.

V Indii se narodilo miminko, které vypadá jako mimozemšťan - 1
21.09.
Smutný osud

Matka nevěřila vlastním očím: Její dítě vypadá jako mimozemšťan!

V Indii se narodilo dítě, které připomíná spíš mimozemšťana než miminko. Chlapec naprosto šokoval své rodiče i okolí. Uši a nos mu úplně chybí, místo úst má jen otvor. Jeho matka ale prohlásila, že se děťátka nevzdá a chce ho vychovávat.

Dítě zemřelo hlady. Jeho matka na týden odešla!
aktualizováno 18.09.
Kvůli mejdanu

Dítě zemřelo hlady, když matka (17) na týden odešla z domu!

Viktorii Kuznetsove z Ruska hrozí deset let za mřížemi. Sedmnáctiletá matka totiž odešla na týden z domu a nechala své dítě zemřít hlady. Celou dobu chodila po večírcích se svými přáteli.