Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

2155043
21.06.
Chudák dítě

VIDEO: Šokovaní rodiče na křtu syna! Plakal, kněz mu vlepil facku

Francouzský kněz zřejmě ztratil při křtu malého chlapce trpělivost. Dítě celou dobu křičelo, když mu duchovní lil na hlavičku svěcenou vodu. Starší muž se ho nejdříve snažil uchlácholit, potom ho ale velkou silou uhodil do tváře.

Dítě v pračce - ilustrační
aktualizováno 20.06.
Tragédie

Tragický konec: Chlapec se při schovávané zavřel do pračky

V nemocnici v polském městě Slupsk zemřel tříletý chlapec, který se při hře na schovávanou zavřel do pračky a nedokázal se dostat ven. Našel jej až otec, který se chlapce pokoušel vzkřísit a přivolal záchranku. Lékaři bojovali o chlapcův život několik hodin, jejich snaha však byla marná.

Policejní zásah
aktualizováno 17.06.
Dobře to dopadlo

Dítě v ohrožení: Matyáš (8) odjel na kole, našli ho u kamaráda

Pražští policisté vyhlásili v sobotu navečer v režimu Dítě v ohrožení pátrání po osmiletém Matyáši. Chlapec odjel z domova na kole a nebylo jasné, kde je. Později byl vypátrán u kamaráda.

Prásk.tv píše:

Kluk a policista
čtěte o tématu chlapec na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Co dát dětem na svačinku? Bezlepkové křupky!

Doba dovolených a výletů se blíží a my pro vás máme tip, co dát dětem ke svačince nebo na mlsání. A pokud vás čeká delší cestování objevte s námi svět pana Křupky, který má pro vaše děti spoustu her a zábavy.

Kolo - ilustrační foto
14.06.
Neuvěřitelný případ

Opilec poničil kolo malému klukovi, teď mu hrozí léta vězení!

Neuvěřitelný případ řeší policisté z Luhačovic. Jeho hlavními aktéry jsou jedenáctiletý chlapec se svým zánovním kolem a opilý recidivista, který se chtěl projet.

Teenager za volantem Ilustrační snímek
11.06.
Nezletilý řidič

Hoch (13) ujížděl před policejní hlídkou, zastavila ho až nehoda!

Ostravští policisté krátce před nedělní půlnocí pronásledovali ulicemi krajského města řidiče, který jim odmítl zastavit. Uprchlík po chvíli havaroval a překvapení muži zákona za volantem objevili teprve třináctiletého školáka.

Policie ČR - ilustrační - 6
aktualizováno 10.06.
policejní pátrání

Chlapec se nevrátil od kamaráda! Matka doma trnula strachy

Liberečtí policisté pátrali po mladém chlapci. Naposledy ho v sobotu viděla matka, než dopoledne odešla z domu. Když se večer vrátila, už chlapce nenašla. Do telefonu jí řekl, že spí u kamaráda, poté už nereagoval. Následující den se naštěsstí sám vrátil domů.

Na mladého muže spadl strom!
07.06.
Vážné zranění

Chlapec v Havířově vypadl z okna, skončil v umělém spánku

Moravskoslezští záchranáři ve středu večer vyjížděli k vážně zraněnému teenagerovi, který v Havířově na Karvinsku vypadl z okna. Vrtulník ho po ošetření převezl do ostravské fakultní nemocnice.

Uprchlík zachránil dítě
28.05.
Setkání s prezidentem

Uprchlík zachránil dítě, dostane ve Francii občanství! A práci u hasičů

Přistěhovalec z Mali, který v Paříži zachránil malého chlapce, dostane francouzské občanství. Zároveň mu nabídli práci hasiči. Muž totiž prokázal, že je zdatný lezec - vyšplhal po fasádě domu až do čtvrtého patra, kde z balkonu viselo dítě.

Sražené dítě v Berouně - 2
aktualizováno 24.05.
vážná nehoda

Chlapec vběhl přímo pod kola náklaďáku! Musel pro něj vrtulník

Vážným zraněním třináctiletého chlapce skončila čtvrteční nehoda v obci Lubenec na Lounsku. Dítě běželo po chodníku, když se dostalo do dráhy náklaďáku. Vůz chlapce srazil, na místo neštěstí vyrazil záchranářský vrtulník.

Pomníček Alfieho Evanse
aktualizováno 18.05.
Odsouzeníhodný čin

Další rána pro rodiče zesnulého Alfieho! Jaká hyena to udělala?

Příběh téměř dvouletého Alfieho Evanse dojal celý svět. Rodiče se soudili, aby ho lékaři neodpojili od přístrojů, ale prohráli. Alfie zemřel v dubnu, byl pohřben tento týden. Teď přišla další rána.