Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Policie
Aktualizováno Včera 12:28
Policejní pátrání

Ztracený chlapec se našel! Domů nedorazil, ráno ale přišel do školy

Pražští policisté vyhlásili v noci na úterý pátraní po devítiletém chlapci jménem. Je původem ze Somálska a naposledy ho viděli hodinu po poledni, když odcházel ze školy. Ráno normálně přišel na vyučování.

Chlapeček spadl do jímky
Aktualizováno 19.5. 2017 22:05
nehoda na domažlicku

Chlapeček (2), který se topil v žumpě, zemřel v nemocnici

V Únějovicích na Domažlicku včera večer spadl do zahradní žumpy dvouletý chlapeček. Rodiče ho našli asi až po patnácti minutách. Přivolaní záchranáři dítě resuscitovali a vrtulníkem převezli v kritickém stavu do Fakultní nemocnice v Plzni. Tam dnes ale zemřel.

Letecká záchranná služba
Aktualizováno 18.5. 2017 22:17
tragická nehoda

Chlapeček (3) spadl po hlavě do jímky! Začal boj o jeho život

Dlouhých deset minut zůstal tříletý chlapeček pod hladinou poté, co spadl do jímky na zahradě v Únějovicích. Záchranáři chlapce resuscitovali, v kritickém stavu ho převezli do plzeňské nemocnice.

Prásk.tv píše:

Kerri Liles - 1
čtěte o tématu chlapec na Prásk.tv
Obchodní sdělení

LEGENDY - největší motoristická slavnost v ČR

Ve dnech 10.-11. června letošního roku proběhne v areálu Psychiatrické nemocnice v Praze Bohnicích již čtvrtý ročník významné motoristické slavnosti LEGENDY, která loni přilákala do rozlehlého parkového areálu bohnické nemocnice za více jak jedním tisícem automobilových a motocyklových exponátů z minulosti i současnosti přes 35 tisíc návštěvníků.

Sanitky
Aktualizováno 15.5. 2017 20:43
nebezpečný pád

Vážný úraz: Kluk spadl z 5 metrů! Propadl se na stadionu v Litvínově

V Horním Litvínově se v pondělí zranil asi 10letý chlapec, který propadl vzduchovým roštem tamního zimního stadionu. Dítě spadlo z výšky zhruba pět metrů, záchranáři ho převezli do nemocnice.

Timotej zemřel v koupelně
Aktualizováno 15.5. 2017 18:37
náhlá smrt

Tragédie: Tim (†14) hrál u Trnavy fotbal, za několik hodin byl mrtvý!

Ještě v sobotu pobíhal 14letý Timotej s kamarády po fotbalovém hřišti, o několik hodin později už ale ležel na podlaze koupelny mrtvý. Bezvládného chlapce našla babička, vypadá to, že zemřel při zdánlivě nevinné hře.

Na popud matky

"Táta mě osahává," tvrdil chlapec policii. Všechno si vymyslel!

Celý rok tvrdil pětiletý chlapec, že ho otec osahává. Matka vše nahlásila na policii a ta rozjela velké vyšetřování. Jenže se ukázalo, že si synek zneužívání vymyslel. Příběh vyprávěl podle policie na popud matky, která tak chtěla muži uškodit při rozvodu.

tragická nehoda

Chlapce srazilo auto. Převážel ho vrtulník, ale v nemocnici zemřel

Tragická dopravní nehoda se stala včera odpoledne v Chodské Lhotě na Domažlicku. Před osobní auto tam vběhl sedmiletý chlapec. Na svá zranění později v nemocnici zemřel.

Smutné dítě - ilustrační foto
Aktualizováno 9.5. 2017 22:42
učitelky u výslechu

Školka hrůzy: Děti měly sprchovat ledovou vodou! Hoch má trauma

Možné týrání nejméně jednoho dítěte prošetřují policisté na Jihlavsku. Obrátili se na ně rodiče chlapce, který podle psychologa trpí kvůli zacházení dvou učitelek z mateřské školy v Puklicích na Jihlavsku psychickými problémy.

originální jméno

V Ústí se narodil chlapec. Dostal jméno Donatelo Versace Stojka

Rodiče svým potomkům stále častěji dávají různá neobvyklá jména. V Ústí nad Labem se narodil chlapec, který dostal hodně zvláštní jméno - Donatelo Versace Stojka.

šťastný konec

Selhání učitelky: Chlapeček zmizel ze školky, našli ho o kilometr dál

Chvíle nepozornosti učitelky stačila k tomu, aby ze školky nepozorovaně odešel pětiletý chlapec. Dítě ušlo jeden kilometr, než ho našli ve městě.