Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nehoda tramvaje
11.12.
nehoda v Brně

Děsivé video: Žák v Brně přebíhal před tramvají, ta ho smetla

Policie zveřejnila video dopravní nehody jako varování. Záznam zachycuje školáka, který se rozběhl do tramvajových kolejí. Vůz ho ale zachytil a zranil.

Pouta - ilustrační záběr
aktualizováno 08.12.
našel je u popelnic

Čtrnáctiletého chlapce našli s pouty na rukou. Pomohla až policie

Teprve čtrnáctiletý chlapec z Novobydžovska se sám dostal do nebezpečné situace. Zkoušel si policejní pouta, která údajně našel u popelnice, jenže k nim neměl klíče a navíc je utáhl tak pevně, že se mu přestaly dokrvovat ruce.

Chlapec přišel při orání brambor o část nohy
aktualizováno 30.11.
Vybírání brambor

Chlapci při sklizni amputoval stroj nohu! Policie stíhá jeho dědečka

Policie začala stíhat 76letého muže, který je podle vyšetřovatelů zodpovědný za těžký úraz svého vnuka. Nehoda se stala v září na poli u Jablonného nad Orlicí. Chlapec stál na vyorávači brambor a uklouzl. Spadl dovnitř stroje a přišel o nohu.

Prásk.tv píše:

Michael Komape - 7
čtěte o tématu chlapec na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Lesy chrání, lesy ozdravují

Pryč jsou časy, kdy bylo na lesy pohlíženo především jako na zdroje dřeva. I když je tato funkce stále významná, do popředí se dostávají jiné úlohy hájů a hvozdů a zeleně vůbec. Je stále jistější, že nás čeká stejný osud jako praprapředky na úsvitu lidstva. Směřovali do lesů, aby se skryli před drsným podnebím a šelmami. My do nich utíkáme, abychom se spasili před klimatickými extrémy, nedostatkem kyslíku, vlhkosti, stínu...

2077061
aktualizováno 27.11.
Obrovská nezodpovědnost

Děsivé VIDEO: Chlapec (4) řídil na rušné silnici. Jel až stovkou!

Asi každý někdy viděl dítě za volantem auta. Zaparkovaného nebo takového, které popojíždí krokem někde po dvoře. Ale opravdu málokdy je k vidění čtyřletý "řidič" ve velkém SUV, které se po rušné silnici řítí stovkou.

Letecká záchranná služba
aktualizováno 25.11.
velká tragédie

Na mladíka (15) spadl kus železa. Jeho život se nepodařilo zachránit

V areálu firmy Kralupech nad Vltavou zemřel v sobotu patnáctiletý chlapec. Za zatím nevyjasněných okolností na něj spadl kus železa.

Kuře
19.11.
byl frustrovaný

Chlapce (14) zatkli. Znásilnil sousedovo kuře, to nepřežilo

Čtrnáctiletý chlapec z Pákistánu byl zatčen, protože svému sousedovi ukradl kuře. To potom před zraky svědků znásilnil, kuře nepřežilo. Později se přiznal, že čin spáchal, protože byl sexuálně frustrovaný.

Americká policie - ilustrační foto
03.11.
Střelba v Chicagu

Muž zastřelil v kavárně Starbucks známého! Zranil i chlapce (12)

V kavárně Starbucks v americkém Chicagu se střílelo. Mladý muž zemřel, další dva lidé jsou zranění - včetně dvanáctiletého chlapce. Útočník se dal na útěk.

Stafordšírský bulteriér
02.11.
obvinili ji

Pes se zakousl dítěti do obličeje i krku. Ženě (61) nyní hrozí vězení!

Až dva roky za mřížemi hrozí ženě (61) ze Sokolovska, která loni neuhlídala psa své známé. Stafordšírský bulteriér v říjnu napadl dvouletého chlapce a způsobil mu vážná poranění v oblasti krku a obličeje. Podle policie šlo o nedbalost, protože žena byla majitelkou varována, že pes na děti útočí.

Na Filipa na Slovensku spadla branka
18.10.
Tragédie na Slovensku

Kluci hráli fotbal, na Filipa spadla branka! Přimáčkla ho k zemi

Fotbalový zápas chlapců na školním hřišti se změnil v boj o život jednoho z nich. Sedmiletý Filip ze slovenské obce Udavské skončil ve vážném stavu v nemocnici. Spadla na něj branka, která nebyla správně upevněna.

Požár bytu v Teplicích, kde zemřel chlapec
17.10.
Smrt dítěte v Teplicích

Chlapeček zemřel při požáru bytu! Doma byl sám, hořely tam svíčky

Při požáru bytu v Teplicích na severu Čech zemřel čtyřletý chlapec, který se nadýchal kouře. V noci, kdy se tragédie stala, doma sám. Je pravděpodobné, že oheň způsobila svíčka, kterou rodina svítila, podle svědků měla totiž odpojenou elektřinu.