Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vtipné fotky psů žebrajících o jídlo
21.07.
Chlupatí hladovci

Nakrmte mě! Nejvtipnější příběhy a fotky psů žebrajících o jídlo

Každý majitel psa vám odpřísáhne, že když dojde na jídlo, jsou chlupáči vytrvalejší než japonští vojáci, kteří nikdy nezjistili, že druhá světová válka už dávno skončila. V době letních prázdnin, kdy se ve velkém griluje.

Muž zaplatil za střetnutí s dívkou
21.07.
zneužívání nezletilých

Triky pedofilů v praxi: Za schůzku dětem nabízí i tisíce korun! VIDEO

S dětmi navážou kontakt přes internet a pak po nich chtějí fotky, nebo rovnou sex. Než se jejich oběti nadějí, ocitnou se v pasti, ze které mají pocit, že neexistuje cesta ven. Takové jsou triky pedofilů, jejichž praktiky postupně odhaluje slovenská reportérka. Ta už nachytala třetího muže, který kvůli sexu s dívkou (11) dokonce dorazil na sjednanou schůzku.

Nové oficiální fotografie královské rodiny - 4
aktualizováno 16.07.
Krásné snímky

Královská rodina zveřejnila fotky ze křtu. Charlotte všechny dojala

Týden po křtinách prince Louise zveřejnila královská rodina nádherné fotky. Pořídil je fotograf právě po křtu nejmladšího dítěte Williama a Kate. Malé princátko na nich spokojeně spinká v maminčině náručí.

Prásk.tv píše:

Verona Pooth - 1
čtěte o tématu fotky na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Dovolená plná zábavy!

Dovolená u moře nemusí znamenat jen slunění na pláži, ale také sportovní aktivity, soutěže, a hlavně spoustu zábavy!

Muž, který údajně vykradl pražské divadlo La Fabrika
20.05.
Změna pravidel

Obchod dostal za zveřejnění fotky zloděje pokutu. Už se to nestane

Pokud někdo zveřejní fotografie zloděje na sociálních sítích nebo na nástěnce obchodu, neměla by mu už za to hrozit pokuta. Úřad pro ochranu osobních údajů (ÚOOÚ) totiž nechce dál tento přestupek plošně pokutovat. Každý případ bude posuzovat individuálně.

Tablo jihlavských gymnazistů
aktualizováno 18.05.
Kontroverzní snímky

Maturanti z Jihlavy pobouřili Česko! Takhle se vyfotili na tablo

Velmi kontroverzní maturitní tablo si vyrobili studenti jedné z jihlavských středních škol. Jsou na něm vyobrazeni jako oběti sebevraždy. Někoho tablo pobuřuje, podle jiných ale jde o velmi originální nápad. Co si myslíte vy? Hlasujte v anketě.

Kuriózní snímky z Google Street View
25.04.
galerie Nečekané momentky

Sex na ulici, loupež, holubí lidé. Ty největší špeky z map Googlu

Auta společnosti Google s panoramatickými kamerami jezdí po ulicích měst celého světa už bezmála 15 let. A protože mapují obrovské území, je pochopitelné, že občas nafotí i opravdu vtipné, podivné nebo nečekané situace. Přinášíme ty nejlepší úlovky.

Dubaj v oblacích - 9
aktualizováno 26.03.
GALERIE

Krásy Dubaje: Když se jedno z nejmodernějších měst utopí v mlze

Prohlédněte si úchvatné snímky nejmodernější metropole světa zahalené do mlhy. Vždy, když se v Dubaji mlha objeví, fotografie se okamžitě stanou hitem internetu. Pokud ho na dovolené zažijí i turisté, rádi si snímek s mlhou a mrakodrapy pořídí.

Libuše
aktualizováno 05.03.
rozhovor zoufalé pátrání

Pomozte vdovci najít fotky ženy! "Jsou vzácné, před smrtí trpěla."

Zoufalý vdovec Petr Kráčmer dál vytrvale pátrá po foťáku, o který přišel před několika měsíci na Borské přehradě v Plzni. Obsahuje vzácné snímky jeho manželky, která v únoru zemřela na rakovinu. Se svou ženou byl do poslední chvíle a moc mu chybí. Za nalezení fotek proto nabízí i odměnu.

Muž hledá fotky své ženy
04.03.
výzva zemřela na rakovinu

Pomozte zoufalému vdovci! Hledá foťák a poslední snímky své ženy

Na internetu koluje výzva muže, který zoufale pátrá po foťáku svého otce. Pro rodinu je přístroj velmi důležitý, jsou na něm zachycené poslední okamžiky jejich nejbližší příbuzné, která zemřela letos v únoru na rakovinu.

2109216
aktualizováno 26.02.

Střepiny 25. 2. 2018

Fotky dětí, kterými se chlubíme na sociálních sítích. Kdy už sdílnost hraničí s hazardem? Jak zajistit, aby si fotky mých dětí nemohl stáhnout kdokoli za jakýmkoli účelem? A jak v tom umí chodit celebrity nebo třeba politici?