Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Horko a bouřky
16.06.
Měsíční předpověď

Výhled počasí: Teplo vydrží, potrápí nás ale přeháňky a bouřky

Následující čtyři týdny budou podle meteorologů z Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) teplotně víceméně průměrné pro tuto část roku. Varují ovšem před lokálními přeháňkami a bouřkami.

Horko
15.06.
Předpověď na víkend

Letní teploty se vracejí, v neděli ale pozor na bouřky a kroupy!

Po krátkém ochlazení nás opět čeká hodně teplý víkend. Pokud ale plánujete výlet, zkuste ho stihnout už v sobotu - v neděli by vám totiž pobyt venku mohly překazit silné bouřky.

Horko a vichřice
aktualizováno 12.06.
počasí letní předpověď

Ničivá horka a devastující bouřky. Česko čeká peklo, varují experti!

Česko bude v následujících měsících čelit jednomu extrému počasí za druhým. S varováním přišli američtí a britští meteorologové, podle kterých přijdou dlouhotrvající vedra i devastující bouřky, ty nejsilnější přitom bude provázet krupobití a tornáda.

Prásk.tv píše:

Sol Perez - 1
čtěte o tématu předpověď počasí na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Zkuste štěstí a bavte se u nových Sazka Her

Spoustu zábavy, pestrý výběr her a velká šance na lákavé výhry, to vše nabízí Sazka Hry. Novinka je nyní dostupná online na herním portále Sazka.cz. Vyzkoušet můžete více než 25 rychlých her včetně oblíbených Starburst nebo Gonzo´s Quest.

Bouřky ve Folmavě - 4
aktualizováno 12.06.
varování Předpověď na týden

Bouřky udeřily, západ Čech zalila voda a zasypaly kroupy!

Z Bavorska v pondělí odpoledne dorazily na západ Čech velmi silné bouřky, které provázejí prudké lijáky, kroupy a nárazy větru až 90 kilometrů v hodině. Meteorologové vydali výstrahu, někde je platná až do středy.

Bouřka
aktualizováno 04.06.
Týdenní předpověď

Týden bude horký! Meteorologové varovali před silnými bouřkami

Mimořádně teplé počasí vydrží i tento týden. Teploty budou atakovat tropickou třicítku, meteorologové také varují před silnými bouřkami. Výstraha platila pro téměř celé pondělí především na východě republiky.

Tropy a Bouřky
aktualizováno 02.06.
měsíční výhled

Skončí už bouřky a dorazí tropy? Předpověď na červen hovoří jasně

Červen bude nadprůměrně teplý, kromě tropických teplot ale dorazí i déšť. Pršet má hlavně v následujícím týdnu, kdy může spadnout i okolo 21 milimetrů srážek. Vyplývá to z měsíční předpovědi počasí, kterou zveřejnil Český hydrometeorologický ústav.

Slunečné počasí
aktualizováno 26.05.
měsíční výhled

Tropické třicítky na konci května, vedro a sucho bude i v červnu

Vysoké teploty z právě končicího týdne budou pokračovat i v následujících dnech. Na konci května může být místy i kolem 30 stupňů Celsia. Začátkem června ale začnou teploty pozvolna klesat. Vyplývá to z dlouhodobé předpovědi počasí, kterou dnes zveřejnil Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).

Bouřka a mapy srážek
aktualizováno 23.05.
mapy srážek varování meteorologů

VÝSTRAHA: Do ČR se ženou silné bouřky, hrozí i záplavy! Tady udeří

Meteorologové vydali v úterý výstrahu před silnými bouřkami, které zasáhnou téměř celé Česko. Mají udeřit už ve středu, varování se týká hned deseti krajů.

Počasí - jarní bouřky
aktualizováno 21.05.
týdenní předpověď

Letní teploty v Česku zůstanou, někde však hrozí bouřky! POČASÍ

Na území Česka bude celý týden panovat letní počasí s teplotami kolem 25 °C. Už během úterý se však v některých částech republiky zatáhne, hlavně na Moravě meteorologové varují před deštěm a bouřkami. Rozsáhlá studená fronta se však Česku vyhne a užijeme si tak teplý týden.

Počasí - teplo/ zima
aktualizováno 13.05.
měsíční předpověď

POČASÍ: Konec letních dnů? Po neděli už vedra příliš nečekejte!

Po nadprůměrném konci dubna a začátku května se počasí opět vrátí k normálu. Meteorologové očekávají, že v následujících třech týdnech se teploty přes den budou pohybovat kolem 20 °C a výrazněji oteplit by se mělo až v červnu. Vyplývá to z měsíční předpovědi počasí, kterou zveřejnil Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).