Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Ochlazení - 2
aktualizováno dnes 09:38
předpověď počasí

Sníh ustane, udeří ale silné mrazy! Ochladí se až o 15 stupňů

Sněhové kalamity a silný vítr na konci tohoto týdne ustanou. Počasí bude převážně slunečné, ojediněle se vyskytne mírné sněžení. Teploty však o víkendu a v následujícím týdnu klesnou k nule a v noci se budou pohybovat dokonce několik stupňů pod nulou.

Silný vítr v zimě
aktualizováno 13.01.
Varování meteorologů

Pořádně si zajistěte dveře a okna! Silný vítr hrozí po celém Česku

Meteorologové vydali varování před silným větrem pro celé území České republiky. Výstraha platí od nedělní šesté hodiny večerní až do šesté večer v pondělí. V Jihočeském, Pardubickém a Jihomoravském kraji a na Vysočině výstraha skončí až ve středu ve tři ráno.

Silnice na Karlovarsku u Božího Daru
aktualizováno 10.01.
Vysoké nebezpečí

Pozor! Česko čekají další přívaly sněhu a závěje! Navíc hrozí náledí

Česká republika se zatím lepšího počasí nedočká. Meteorologové vydali další výstrahu, v níž varují před novou sněhovou nadílkou, závějemi a náledím.

Prásk.tv píše:

Sol Perez - 1
čtěte o tématu předpověď počasí na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Buďte v teple a šik i v třeskuté zimě

Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.

Ochlazení - 2
29.12.
Měsíční výhled

Teplé dny končí! Meteorologové prozradili, jak bude v lednu

Na přelomu roku i ve druhém lednovém týdnu bude chladněji než dosud, přes den by ale mrznout nemělo. Před koncem měsíce se oteplí. Srážek bude víc v první polovině ledna. Vyplývá to z měsíčního výhledu počasí, který dnes na svém webu zveřejnil Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).

Počasí- Bouře
aktualizováno 28.12.
Výstraha ČHMÚ

O víkendu bude řádit vichřice! Příští týden se výrazně ochladí

Podle meteorologů nás čeká větrný víkend. Na neděli dokonce vydal Český hydrometeorologický úřad (ČHMÚ) výstrahu před silným větrem, který na horách může dosáhnout až síly vichřice. V Krkonoších a Jeseníkách stále platí varování před lavinami.

Sněhové jazyky
aktualizováno 24.12.
Sváteční počasí

V Česku hrozí sněhové jazyky! Meteorologové zpřísnili výstrahu

Podle meteorologů můžeme v některých částech Česka o svátcích očekávat vydatné sněhové srážky doprovázené větrem. Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) proto vydal výstrahu před sněhovými jazyky.

Oteplení
aktualizováno 22.12.
Velká předpověď

Měsíční výhled počasí: Nejtepleji bude na Vánoce, pak se ochladí

Denní teploty se v posledním týdnu roku i v prvním příštího udrží nad nulou. Mírně se ochladí až ve druhém a třetím lednovém týdnu. Vyplývá to z měsíčního výhledu počasí, který dnes zveřejnil Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).

Oteplení
21.12.
Výhled počasí

Slunovratem začíná zima, teploty ale budou jarní. Sníh bude vzácný

Chvíli před páteční půlnocí nastane zimní slunovrat a odstartuje tak astronomická zima. Pokud stále doufáte, že se slunovratem přijdou mrazíky a budou bílé Vánoce, máme pro vás špatnou zprávu. Letošní zima totiž bude připomínat spíš jaro a zvlášť v nížinách bude sníh nedostatkové zboží.

Zima - 1
aktualizováno 20.12.
Předpověď počasí

Česko zasype nový sníh! Meteorologové vydali varování

Meteorologové varují před silným sněžením téměř na celém našem území. Česko zasáhne už v pátek odpoledne. Silný vítr navíc hrozí na severní Moravě.

Počasí- Bouře
15.12.
počasí

Předpověď do konce roku: Vánoce nad nulou, mráz až na Silvestra

O vánočních svátcích budou v Česku podle meteorologů venkovní teploty pravděpodobně nad nulou, až na Silvestra se ochladí. Sněhu se Češi asi o svátcích nedočkají.