Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Podzim
dnes 08:12
Týdenní předpověď

Vichr vyvracel stromy, zbytek týdne slunečný a teploty nad 20 °C

Tento týden nás podle meteorologů opět čeká teplé a slunečné počasí a teploty okolo 20 stupňů. Ke konci týdne se bude postupně ochlazovat, zimní kabáty ale můžeme stále nechat hluboko ve skříních. Do pondělního odpoledne stále platí výstraha Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) kvůli silnému větru.

Počasí o Vánocích
aktualizováno 12.10.
dlouhodobý výhled

Na sněhu, nebo na blátě? Expertka nastínila, jaké budou Vánoce

I když to venku ještě vypadá na léto, meteorologové už teď předpovídají, jaké by mohli být letošní Vánoce. Dočkáme se sněhu, nebo budou opět na blátě?

Podzim
06.10.
Měsíční předpověď

Schovejte kabáty, babí léto se vrátí! Čeká nás teplý podzim

Následující měsíc zimní bundy a kulichy ještě nejspíš zůstanou hluboko ve skříni - podle meteorologů bude pokračovat nadprůměrně teplý podzim. Ochlazení by mělo dorazit až od konce října. Deštníky potřebovat také nebudeme, čeká nás totiž spíše suché počasí. Informoval o tom Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).

Prásk.tv píše:

Sol Perez - 1
čtěte o tématu předpověď počasí na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Dovolená v Dubaji na vlastní pěst nebo s cestovkou?

Hitem loňské zimní sezóny se jednoznačně staly Spojené arabské emiráty a letošní rok ničím nenapovídá, že by tomu mělo být jinak.

Ochlazení - podzim
29.09.
Předpověď počasí

Měsíční výhled počasí: Říjen bude docela teplý, pršet příliš nebude!

Následující čtyři týdny budou navzdory nastupujícímu podzimu ještě poměrně teplé, ochlazení by podle meteorologů mělo dorazit až na konci října. Deštníky příliš potřebovat nebudeme, vydrží totiž suché počasí s minimem srážek.

Zima - 1
aktualizováno 27.09.
Počasí v zimě

Británii zasáhne sněhová bouře, potrvá 3 měsíce. Co čeká Česko?

Silná sněhová bouře udeří ve Velké Británii. Ostrovy čekají od prosince přívaly sněhu, které budou trvat celé tři zimní měsíce. Jak na tom bude Česká republika?

Počasí na podzim
aktualizováno 24.09.
Týdenní předpověď

Bude chladněji než v zimě, varují experti. Dočkáme se i sněhu

Počátek tohoto týdne bude v Česku studený, na horách se dokonce setkáme se sněhem. V polovině týdne se opět oteplí a až do pátku budou nejvyšší teploty dosahovat až 20 stupňů. O víkendu ale do Česka dorazí studená fronta, která přinese ochlazení a přízemní mrazíky.

Noční zásahy hasičů kvůli silné bouři - 7
aktualizováno 22.09.
První oběť

Velmi silné bouřky se prohnaly Českem, vyžádaly si lidský život!

Do Česka se přihnaly silné bouřky. Zasáhly především západ Čech, Prahu a Středočeský kraj. Na některých místech je doprovázely přívalové deště, foukal silný vítr. V Plzni zřejmě muže zasáhl blesk, záchranářům se nepodařilo ho zachránit. Hasiči museli během noci vyjíždět ke stovkám případů.

Horko, vítr
aktualizováno 17.09.
Předpověď počasí

Na Evropu se řítí zbytky hurikánu. Napáchají pořádnou paseku

K Evropě se řítí pozůstatky hurikánu Helene. Zatímco Velká Británie Irsko se připravují na velmi větrný týden, počasí v Česku takzvaný exhurikán ovlivní jinak - přinese vysoké teploty.

Ochlazení
15.09.
Babí léto

POČASÍ NA MĚSÍC: Bude přes 25 stupňů, pak ale přijde ochlazení

Nadprůměrné teploty vydrží do konce září, v některých dnech bude i přes 25 stupňů Celsia. Přechodně se může mírně ochladit. Pršet bude nyní méně, postupně ale bude srážek přibývat. Vyplývá to z dlouhodobé předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).

Letní teploty
08.09.
Měsíční předpověď

Příští týden si užijeme poslední letošní tropy, pak přijde ochlazení

Po babím létu nás čeká i teplý podzim. Podle meteorologů bude zbytek září a začátek října nadprůměrně až průměrně teplý. Příští týden by dokonce měla být opět horka.