Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zima, déšť, teplo
17.09.
Počasí na podzim

Přijde babí léto? Meteorologové prozradili, jak to s ním letos bude

Babího léta se pravděpodobně letos nedočkáme. Teploty na konci září budou podprůměrné.V noci by mohly dokonce klesnout na tři stupně celsia. Čeká nás také vydatný déšť, mohou stoupat hladiny řek.

Počasí na podzim
16.09.
Měsíční výhled

Meteorologové řekli, jak bude na konci září. Připravte si kabáty

Přelom září a října bude chladný. V noci teploty mohou klesnout jen na několik stupňů nad nulou. Vyplývá to z měsíčního výhledu počasí, který dnes zveřejnil Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ). Příští týden v noci se podle týdenní předpovědi počasí ústavu propadne rtuť místy až na tři stupně Celsia.

Počasí
aktualizováno 26.08.
Měsíční výhled počasí

Výhled počasí: Příští čtyři týdny budou teplejší, občas zaprší

Podle měsíčního výhledu počasí, který na svých stránkách zveřejnil Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ), léto evidentně ještě neskládá zbraně. Následující týdny totiž budou ještě příjemně teplé a srážky je nepokazí příliš často.

Prásk.tv píše:

Sigurður Jónsson - 1
čtěte o tématu předpověď počasí na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Banka garantuje výhodnější půjčku!

Sberbank CZ snížila RPSN FÉR půjčky na 4,99 % a garantuje výhodnější sazbu celou dobu splácení.

Mlha
aktualizováno 21.08.
týdenní předpověď

POČASÍ: Začátek týdne bude spíš podzimní, o víkendu se oteplí!

Mlha, déšť a ochlazení - tak má podle meteorologů vypadat začátek tohoto týdne. Počasí připomínající spíš podzim než léto se udrží až do středy. Pak se opět oteplí.

Bouřky, ochlazení
aktualizováno 19.08.
počasí na měsíc

Tropy na konci prázdnin nečekejte, zaprší a ochladí se! PŘEDPOVĚĎ

Ani na konci prázdnin meteorologové neočekávají, že by teploty měly významněji růst, spíš naopak. Předpovídají ochlazení a déšť. Do školy se tak děti zřejmě budou vracet s deštníky.

Horko
12.08.
měsíční výhled

Vrátí se do konce prázdnin tropy? Předpověď počasí hovoří jasně!

S koncem prázdnin očekávají meteorologové mírné ochlazení, v příštím týdnu by navíc mělo pršet. I tak nás ale čeká ještě několik tropických dnů, těch prvních bychom se měli dočkat už ve čtvrtek.

Bouřky
aktualizováno 09.08.
výstraha meteorologů

Do Česka dorazily silné bouřky! Hrozí krupobití i přívalové deště

Do Česka večer dorazily silné bouřky, před kterými varovali meteorologové. Zasáhnou většinu republiky a mohou být provázeny silným větrem a krupobitím. Vydatně pršet by mělo také ve čtvrtek a v pátek.

Počasí - bouřky_tropy
05.08.
Počasí na srpen

Vrátí se tropy? Meteorologové řekli, jaký bude konec prázdnin

Meteorologové z Českého hydrometeorologického ústavu vydali v sobotu výhled na nadcházející čtyři týdny. Teploty by podle jejich modelu měly být spíše průměrné, tropy by si měli užít jen příští týden a jen na východě republiky. Na konci srpna by se mělo ochladit.

Bouřky a horko
aktualizováno 03.08.
letní počasí

Rozdělené Česko: Západ bičoval déšť, na Moravě naměřili 38,3 °C!

Počasí rozdělilo Česko. Zatímco západ republiky bičoval déšť, na Moravě padl teplotní rekord pro letošní rok. Ve Strážnici na Hodonínsku naměřili 38,3 °C. Překonali tak úterek, který byl původně nejteplejším dnem roku s 37,3 stupně.

Horko - 1
aktualizováno 03.08.
počasí v srpnu

Ve čtvrtek i 36 °C! Meteorologové řekli, kdy se ochladí. PŘEDPOVĚĎ

Česko má za sebou několik opravdu horkých dnů, kdy se teploty držely nad hranicí 30 °C a ani dnes žádné ochlazení nečekejte. Na jihu a východě republiky má být i 36 °C! Z předpovědí meteorologů ale vyplývá, že teploty budou brzy rychle klesat.