Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Počasí - bouřky_tropy
05.08.
Počasí na srpen

Vrátí se tropy? Meteorologové řekli, jaký bude konec prázdnin

Meteorologové z Českého hydrometeorologického ústavu vydali v sobotu výhled na nadcházející čtyři týdny. Teploty by podle jejich modelu měly být spíše průměrné, tropy by si měli užít jen příští týden a jen na východě republiky. Na konci srpna by se mělo ochladit.

Zimní počasí
04.08.
jak bude v zimě

Čeká nás letos mírná, nebo krutá zima? Vyšla první předpověď!

Milovníci zimy v těchto dnech trpí a netrpělivě odpočítávají dny, které je dělí od chladnějších měsíců. Ale dočkáme se letos vůbec pořádné zimy? Američtí meteorologové vydali první předpověď.

Horko
aktualizováno 29.07.
měsíční předpověď

Tropické léto vydrží až do půlky srpna, už v úterý bude až 37 °C!

Příští týden čekají Česko tropické teploty, které mohou v úterý na jihovýchodě republiky místy vyšplhat až ke 37 stupňům Celsia. I další tři týdny budou spíše teplejší, než bývá v tomto období běžné. Výjimkou bude týden od 14. do 20. srpna, kdy meteorologové čekají přes den průměrné maximální teploty jen kolem 23 stupňů. Srážky by do konce srpna neměly vybočit z průměrných hodnot, uvedl v aktuálním výhledu počasí Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).

Prásk.tv píše:

Chlapeček
čtěte o tématu výhled na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Kouzelným kartáčkem si děti čistí zoubky samy

Se sonickým kartáčkem Philips Sonicare for Kids už nemusíte dětem připomínat čištění zoubků.

Počasí - ochlazení
22.07.
Výhled ČHMÚ

Měsíční předpověď: Ochladí se na 20 stupňů a bude víc pršet!

Další týdny budou chladné, teploty klesnou ke 20 stupňům. Mělo by také více pršet. Počítá s tím měsíční výhled počasí, který zveřejnil Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).

Počasí - teplo/ zima
aktualizováno 08.07.
měsíční předpověď

POČASÍ: V neděli tropy a až 33 °C. Pak uleví vyschlé zemi déšť

Po teplejším období posledních dnů očekávají meteorologové pro zbytek července a začátek srpna teploty pohybující se kolem dlouhodobého průměru. Příští týden bude přes den kolem 25 stupňů Celsia, počasí ale poznamená déšť. Vyplývá to z výhledu počasí pro následující čtyři týdny, který dnes zveřejnil Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).

Luxusní penthouse v Londýně za 2,9 milionu liber - 5
aktualizováno 07.07.
galerie Nechte se inspirovat

Bydlení na vysoké noze. Tenhle luxus si může dopřát málokdo

Je to luxus, který ale není pro každého. Řeč je o nově postaveném penthousu (střešní byt) ve stylu bydlení v australském Sydney. Najdete ho ve východním Londýně a vyšel by vás na 87 milionů korun. Nechte se inspirovat přiloženými fotografiemi.

Stavbaři
24.06.
Nepěkná vyhlídka

Sehnat řemeslníka bude ještě těžší, učňů ubývá obřím tempem

Už dnes je velmi těžké, ne-li nemožné sehnat kvalitního truhláře, čalouníka nebo řezbáře. Statistiky přitom ukazují, že již brzy budou Češi rádi, pokud seženou jakéhokoli řemeslníka.

Počasí - oteplení
aktualizováno 17.06.
měsíční předpověď

Konec června bude teplejší než obvykle. Pršet by mělo více

Konec června bude podle Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) teplejší než je obvyklé, začátek července by měl být podle měsíčního výhledů teplotně průměrný. S vysokými teplotami přijde také větší množství srážek, více pršet by mělo hlavně začátkem července.

Bohuslav Sobotka - 7
aktualizováno 14.06.
Schodek 50 miliard

Vláda schválila rozpočet na příští rok! Ministři ale chtějí víc peněz

Vláda schválila návrh ministerstva financí na rozpočet pro příští rok se schodkem 50 miliard korun a střednědobý výhled pro rozpočty let 2019 a 2020. Na twitteru o tom informoval mluvčí kabinetu Martin Ayrer.

Turisté v Tatrách
09.06.
počasí na dovolené

Na Slovensko míří stále víc Čechů! Jak tam bude v létě? PŘEDPOVĚĎ

Pokud Češi nevyrazí o prázdninách k moři, jejich nejčastějším zahraničním cílem je Slovensko. V roce 2015 dokonce v návštěvnosti předstihlo i dlouholetého krále Chorvatsko. Jaké tam letos bude počasí?