Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Ochlazení - 1
Aktualizováno 6.5. 2017 21:58
měsíční předpověď

Ranní mrazy a výkyvy teplot: Zbytek května bude chladný

I po zbytek května budou teploty v Česku podprůměrné, nebo průměrné. Do poloviny měsíce se ještě mohou objevit ranní mrazy. Vyplývá to z měsíčního výhledu počasí, který dnes zveřejnil Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ). Chladný bude zvláště příští týden.

Měsíční výhled

Pršet bude dál! Meteorologové prozradili, kdy se znovu oteplí

Chladné počasí s deštěm bude v Česku vládnout i příští týden. Na počátku května se ale oteplí a ubude i deště. Vyplývá to z měsíčního výhledu počasí, který zveřejnil Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).

Počasí - ochlazení
Aktualizováno 23.3. 2017 15:45
výhled počasí

Čeká nás výrazné ochlazení: Po neděli se může vrátit tuhá zima

Zatímco o víkendu se ještě teploty budou pohybovat kolem deseti stupňů, od pondělí by se mohlo výrazně ochladit. Nejznámější předpovědní model počasí GFS naznačuje, že by příští týden mohl do Evropy proudit až arktický vzduch.

Obchodní sdělení

Bydlicí gramotnost: Chystáte se kupovat nemovitost? Finance plánujte s předstihem

Bydlet ve svém a dostatečně zabezpečit do budoucna sebe a své děti je takovým životním evergreenem.

Ochlazení - 1
Aktualizováno 4.3. 2017 20:43
NA JARO SI POČKÁME

Po rekordně teplé sobotě se vrátí zima. MĚSÍČNÍ PŘEDPOVĚĎ

Po prvních náznacích jara se počasí opět vrátí do obvyklých kolejí, v nadcházejících čtyřech týdnech bude teplotně i srážkově spíše průměrné. Venkovní teploty přes den vystoupají v prvních dvou týdnech nejvýše k průměrným osmi stupňům Celsia. V týdnu od 20. března by se mělo oteplit a teploty vystoupat k 11 stupňům. Příští týden pak očekává Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) více srážek. Vyplývá to z měsíčního výhledu počasí, který ČHMÚ dnes zveřejnil.

Zima_oteplení
Aktualizováno 11.2. 2017 15:07
výhled ČHMÚ

MĚSÍČNÍ PŘEDPOVĚĎ: Přijde oteplení, přes den mráz nebude

Průměrné denní teploty v Česku zůstanou v následujících čtyřech týdnech nad nulou, nejtepleji bude ke konci února. Srážky budou podprůměrné až průměrné. Vyplývá to z měsíčního výhledu počasí, který dnes zveřejnil Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).

Oteplení - 5
Aktualizováno 28.1. 2017 22:23
Jak bude

MĚSÍČNÍ VÝHLED: Meteorologové prozradili, kdy se oteplí

Meteorologové z Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) vydali v sobotu měsíční výhled. Podle dlouhodobé předpovědi nás čeká teplotně průměrný a srážkově podprůměrný únor. Oteplit by se mělo počínaje druhým únorovým týdnem.

Mráz
Aktualizováno 21.1. 2017 21:15
měsíční předpověď

Tuhý mráz vydrží až do února, v noci může teplota klesnout k -17°C

Teploty výrazně pod nulou, které v poslední době zažíváme, vydrží až do konce ledna, k normálu by se měly zase vrátit začátkem února. Už v noci na neděli by mohla teplota opět klesnout až k -17°C, přes den se pak opět dostane k -4°C.

unikátní bydlení

To je nádhera! Výhled hotelu vám odhalí taje podmořského světa

Hotel pod mořskou hladinou otevřel své brány už před pár lety. Od té chvíle se stal velmi oblíbeným a láká turisty z celého světa.

Měsíční výhled

PŘEDPOVĚĎ: Tropy už nečekejte! Mírně se oteplí až na konci září

Spolu s astronomickým podzimem dorazí do Česka i podzimní počasí. Teploty klesnou k 15 stupňům, nejtepleji z následujících 4 týdnů pak bude na přelomu září a října. Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) to uvedl v pravidelné měsíční předpovědi.

Podzim
Aktualizováno 10.9. 2016 15:07
předpověď meteorologů

POČASÍ NA PODZIM: Teplo vydrží dlouho, pak se razantně ochladí

Pokud jste milovníky léta a z představy, že se pomalu ale jistě blíží zima, se vám dělá špatně, máme pro vás dobré zprávy. I nadcházející dny by měly být podle meteorologů teplotně nadprůměrné, ochladí se až začátkem října.